Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 28
  1. #1

    tüdimus/väsimus

    Tervist
    niisiis oli pokerpointse mul ja nendega regasin 1+0.1 cash turnale,seal sain 4 koha ehk migni 45 daala umbes,45 st dollarist tegin ma kokku 800 eur. peamiselt cash game 20NL laudades.kaart jooksis kõik oli hea,süvenesin mängu ja natuke õnne ka,kõik see tuli mingi pooleteist nädalaga.(TRIOBET).enne ka mänginud triobetis nii rohkem lõbu pärast.
    nüüd olen võtnud välja enamuse raha ja viimased 2 päeva kaodand 150 eur väga mõttetult, tehes lolle calle ja üldse teisi lükkeid .seda kirge pole hetkel peal ja mõnusat tunnet.kas asi võib olla selles,et olen väsinud ja ülekoormatud,kuna mängitud sai iga päev ja oli ka selliseid päevi kus päeval alustasin ja kella 5-6 jal lõpetasin kord isegi kell 8 hommikul.
    niisiis plaanin kanda mingi aja pärast tagasi kontole 400 eur.
    millega proovida hakata bankrolli arendama 20nl laudades.
    Kas endal on olnud ka selliseid perioode,kus väsimus peal,ei mõtle selge peaga,tehes rumalaid otsuseid ?
    teed vahest ka suuremaid pause?
    mida soovitad teha?

  2. #2
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: tüdimus/väsimus

    Tervist dener ja tere tulemast foorumisse.

    Ma täpselt ei saanud aru, mis väsimust sa täpselt silmas pead. Üks väsimus on see, mis tekib ükskõik, mis tööd tehes - kas füüsilist ja vaimset. Selle vastu aitab lühike puhkus - näiteks mängid 3-4 tundi ja siis puhkad tunni või kaks ja oled jälle valmis mängima.

    Teine väsimus on pikem, mida nimetatakse "läbi põlemiseks", mis tekib pikemalt peale rutiinse töö tegemist. Ja pokker ongi vägagi rutiine töö, mis võib tekitada kaotuseperioodidel ka stressi. Siin on vaja jällegi pikemat puhkust (mitu päeva pokkerist eemal), et taastada oma vaimsed energiavarud ning teha edasi head mängu.

    Kui sa aga teed pikki mängu sessioone, siis arvan, et sinu puhul on tegu tavalise väsimusega, et mingi aeg sessioonil tähelepanu kaob ja hakkad tegema automaatseid otsuseid ning nii mängides võivad tekkida sisse suured vead. Siin ei aita muu, kui õppida ennast tundma ja hakata ennast rohkem sundima. See tähendab, et kui tunned, et ei tee enam head mängu - teed halbu calle, tähelepanu ei ole enam nii hea, siis tuleb sundida end panna lauad kinni ja teha väikene paus. Paus ei ole see, et loete pokkerifoorumeid või ajalehti arvutis, paus oleks see, et tuleks üldse arvutist ja pokkerist minna eemale tunniks-kaheks. Sõita jalgrattaga, vahtida telkut, käia tiir sõbral/tüdrukul külas - ühesõnaga leida korraks kõrvaline tegevus. Endal aitab see kõige rohkem. Ise mängin nii, et teen ühe sessiooni hommikupoole, siis teise sessiooni õhtu poole ning kahe sessiooni vahel on tavaliselt mitu-mitu tundi vahet ja selle aja sees suudan alati end välja puhata. Samuti kaob ära tilt, viha jms.

    Loodan, et said siit natukenegi abi :)

    Edu laudades,
    Ranka

  3. #3
    leits
    Guest

    Re: tüdimus/väsimus

    Väsimuse vastu on minul parim lahendus mingi reis. Kui resurssi reisi jaoks pole, siis take off some days, tõmba umbe end, maga pohmakas KORRALIKULT välja ning oled nagu uus inimene. Teine võimalus on võimalikult palju trenni teha. Käid näiteks ujumas, tõmbad 80 otsa ära (2km) oled tired as hell (vähemalt mina) ning järgmine päev ärkad nagu uus inimene :)

    Vb ranka mainis juba seda kõike eelmises postituses, kuid ma olen nii väsinud, et ma ei viicinud seda läbi lugeda ja aidaa kooli nyyd :)


    Edu laudades :)

  4. #4

    Re: tüdimus/väsimus

    tänks ranka ja leits.
    Järgmine nädal hakkan jälle paugutama,see nädal võtan vabaks:)

  5. #5

    Re: tüdimus/väsimus

    ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne

  6. #6
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: tüdimus/väsimus

    Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.

  7. #7
    leits
    Guest

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas TIGRANO
    Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.
    tõmbas swingi?

  8. #8

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas lenin
    ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne
    no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
    NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.

  9. #9
    Administraator Kasutaja Tigrano avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    7 614

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas leits
    tõmbas swingi?
    Ei kuu oli vinge kõik oli vinge, ainuilt tervis ikka kehva ja tahan natuke hoopis mängu analüüsida ja foorumi asjadega pusida, voodis läpakaga lesides, mõne õlle juua ;D

  10. #10

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
    NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.
    no ise ju kiitlesid et tegid 40 eurost 800. Teed veel korra

  11. #11
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
    NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.
    <kehitab õlgu>

    alguses oled hull tight.. kuni paar poti võidad ja stack on buyinist suurem.. siis edasi teed oma standardmängu... ei näe probleemi.. lihtsalt need eismesed paar potivõitu peavad hästi ajastatud olema.. mingi AJ'ga ilma hitimata ei olegi mõtet lammutada... seda enam kui 5 callijat on.. unustad oma cbeti ära.. kannad mõttes 16senti vms pfi raise suuruse maha.. flopil check-fold.. seni kuni oma kaardiga hitid..

  12. #12

    Re: tüdimus/väsimus

    Mulle näib, et kogesid alguses äärmiselt kenat jooksu ning hakkasidki arvama, et see kõik jätkub täpselt nii. Nüüd aga jooks stabiliseerus ja raha ei tulnud enam nii kergelt. Kuna mängid nii kaua ka veel, siis see tekitas tunde, et "tra mida ma nühin siin ja raiskan aega raha ära andes". My advice would be - TAKE A LITTLE REST AND LEARN GAME! :)

  13. #13

    Re: tüdimus/väsimus

    Aight
    a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?

  14. #14
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 331

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas dener89
    Aight
    a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?
    Ei ole vahet, peaasi, et sa kõrgetesse limiitidesse e ilähe.

  15. #15

    Re: tüdimus/väsimus

    on küll vahe ju
    stars ikka kõvasti pro-m koht kui trio imo
    soft parem ja laudu kh rohkem ja fishe kh rohkem(arvuliselt)

  16. #16

    Re: tüdimus/väsimus

    kanna parem 100€ peale ja hakka NL10 mängima. seal on calling stationid nagu rohkem õnnistus kui karistus (noh, et õnnestub nad korraliku raisega turnil välja saada kui masti oht vms läheneb)
    400€ deposiit tundub kuidagi julm, eriti kui ise kindel pole miks ja kuidas sa täpselt eelmine kord sellise rollihüppe said

  17. #17

    Re: tüdimus/väsimus

    Tsitaat Algselt postitas kivisaba
    on küll vahe ju
    stars ikka kõvasti pro-m koht kui trio imo
    soft parem ja laudu kh rohkem ja fishe kh rohkem(arvuliselt)
    Aga Stars ei ole jällegi algajatele, sest pole erilis Bankrolli kasvatava aitavaid boonuseid. Kui starsis rakeback oleks, siis oleks päris sick, eile maxin ühe sessiga NL50's 160$ reiki, 50$ oleks umbes rakebackiga juurde saanud, kuu peale teeks see ikka päris kõva summa. Aga probleem on selles, et starsi soft on nii hea, et kuskil mujal saidil samapalju käsi läbi mängida on ikka suht jõhker ma kujutan ette. Triobetis üritaksin 12 lauaga mängida, siis saeksin endal veenid läbi pärast poolt tundi ma arvan. Aga kuna räigetel grinderitel on võimalik osta neid 4000$ boonuseid, mis on suht võimas rakeback lõppude lõpuks, siis tuleviku nimel valisin ka starsi :)

  18. #18

    Re: tüdimus/väsimus

    põmst jah, ise põhiliselt grindin trios just selle rakeback'i pärast. 10NL 6max ja päevas saan rakeback'i tagasi umbes 10-15$ keskmiselt. Minu BR juures on see ikka räme boonus kuu kokkuvõttes.

  19. #19
    Vana Tegija Kasutaja adam_q avatar
    Liitus
    Feb 2009
    Postitusi
    1 454

    Re: tüdimus/väsimus

    Mul tuleb cashilauas "väsimus" poole tunniga. Kas kellegil on veel probleeme olnud cashilauades keskendumisega?

  20. #20

    Re: tüdimus/väsimus

    vaatasin oma sesside keskmist kestvust ja tuleb umbes 1,5 tundi :D
    ehk siis sessid mul suht lühikesed tegelikult.

Lehekülg 1, kokku 2 12 ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES