Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 101, kokku 145 EsimeneEsimene ... 519199100101102103111 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 001 kuni 2 020, kokku 2882
  1. #2001
    Räme Fish Kasutaja Juksar avatar
    Liitus
    Aug 2012
    Asukoht
    Tabasalu
    Postitusi
    1

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Polegi midagi öelda , nii hästi kirjutatud 5+ tekst !!!

  2. #2002
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Väga hea lugemine! Kahju, et läbi sai! :(
    +üksmitusadatuhat

  3. #2003
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Minu poolt suured ja südamlikud tänud kõigile, kes lugesid ja kaasa elasid.

    Aga selle eest, et nii palju lugejaid oli megagigahyper tänu Rankale, tänu kelle osavõtlikkusele ja heatahlikkusele, millega ta mu päevikule tähelepanu juhtis, ma esimese osa kirjutamisest kaugemale jõudsin. Aitäh, mees!

    Ja special tänu veel Taipupolele, kellelt laekus hetkel, kui olin endale enne teele minekut Selverist vihmakeepi ostmas, laekus lihtne aga südantsoojendav ja kindlust sisendav sõnum: Lugesin, et mida ja kui palju sa kaasa võtad. Kui sul mingi jama seal tekib, anna julgelt teada ja toome su tagasi :)"

    Hea on olla teel, kui tead, et sõbrad sind vajadusel toetavad. Ja täpselt sel samal põhjusel on ka hea tulla ja olla tagasi.

  4. #2004
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mis teema sellega on ,et venemaal naisi siduda ?? ..Venenaised on sidumisaltimad vms ?

    Kauakestvad ovatsioonid minu poolt :D
    Järgmine suvi palun vol2!

  5. #2005

  6. #2006
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kommentaarid on hullud. Pmst ma arvan ,et eestis on kari hulle kes muud ei tee kui teisi kritiseerivad ja tänitavad lehtede kommentaariumites.
    Uskumatu ikka :D

  7. #2007

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pohhui see kriitika aga Nozzu näeb imo neljandal pildil välja vähemalt 5 aastat noorem, kui ta tegelikult on.

    E: Rofl, naine pakkus 16-17.
    Viimati muudetud Potsataja poolt : 12.08.12 at 18:55

  8. #2008
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Pohhui see kriitika aga Nozzu näeb imo neljandal pildil välja vähemalt 5 aastat noorem, kui ta tegelikult on.

    E: Rofl, naine pakkus 16-17.
    Miskit on mäda jah. Reedel uuris ühe Pärnu klubi turvamees, kas mul ikka piisavalt vanust on, et klubisse pääseda. Ehk siis, ma näen enam-vähem paarkümmend aastat noorem välja kui ma tegelikult olen :D

  9. #2009
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Ajastu lõpp

    Naine jättis mu ikkagi maha. Läks koos mu pojaga minema. Juba mõnda aega tagasi. 20. augustil - taasiseseisvumispäeval. Mnjah. Hea ajastus, seda peab tunnistama.
    Kuidas siis maitseb taasisesisvumine? Kibedalt. Ei ole enam seda väikest poissi siin, kes uksele vastu jookseks, "issi" hüüaks ja käed ümber kaela paneks. Õhtul oma unise pea sülle toetaks ja hommikul ärgates särasilmselt vastu naerataks. Ei enam. *****, rsk.

    Pean jälle nullist pihta hakkama. Nii isiklikus elus kui pokkeris. Pole ju juba paar kuud mänginud. Aga täna lugesin õigele reale tagasi saamiseks mõned artiklid läbi ja tegin käeharjutuseks poolsada kätt NL2-s. Täitsa humoorikas oli. Ja noh - kasumit näitasin kah. Tundub, et teadmised, mis said ajapikku kogutud, on kusagil veel olemas, tuleb neilt ainult tolm pühkida ja läheb jälle.

  10. #2010

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Jama raisk. Ma olen kah alati öelnud, et mehed vaadake kellega te lapsi teete. Endal kah sitad kogemused sellega.

  11. #2011

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kes teab ehk ei olegi teisel pool aeda muru rohelisem ja taevas sinisem ning mõne aja pärast kolitakse tagasi.

  12. #2012
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pigem on Alaskal õigus...

  13. #2013
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oi, see on küll kurb lugu Nozzu. Edu sulle edaspidises.

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Jama raisk. Ma olen kah alati öelnud, et mehed vaadake kellega te lapsi teete. Endal kah sitad kogemused sellega.
    Ei targuta, aga nõustun. Teine asi on veel, et millal saadakse. Imestan ikka vahel, kuidas mõned tuttavad liiga vara lapse saavad, käies ise veel lihttööl ning majanduslikult liialt keskpärasel järjel ollakse. Miks, miks ?

  14. #2014
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kõige suurem hirm oleks see, kui naine läheb välismaale elama ja võtab poja kaasa. Naine naiseks aga poeg on sinu jaoks kadunud

    Samas olen aru saanud, et suhtel on mitu olekut. Üks asi on (lasteta)naisega koos ringi käia, pidu panna-elada. Teine asi on see, kui on laps ja egod hakkavad välja tulema. Küll keegi on liiga laisk, vähe raha, vähe aega. Tülid on väga kerged tulema. Näen tuttavate peal sellist tsirkust
    Viimati muudetud privador poolt : 04.09.12 at 22:12

  15. #2015
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pehmelt öeldes kusine lugu, edu edaspidiseks Nozzu.

  16. #2016
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Imestan ikka vahel, kuidas mõned tuttavad liiga vara lapse saavad, käies ise veel lihttööl ning majanduslikult liialt keskpärasel järjel ollakse. Miks, miks ?
    Kulla inward väga suur osa inimesi jääbki lihttööliseks... ja kui need nö noored tolad ka sünnitamise lõpetavad, kes siis üldse sünnitavad ?


    Ja Nozzule soovin muidugi jõudu ja jaksu edaspidiseks.

  17. #2017
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Loksutaja Vaata postitust
    Kulla inward väga suur osa inimesi jääbki lihttööliseks... ja kui need nö noored tolad ka sünnitamise lõpetavad, kes siis üldse sünnitavad ?
    Eks ta nii ole. Kahe otsaga asi, lihtne neil kindlasti ei ole. Kulude kasv on ikkagi märkimisväärne.

  18. #2018
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eks ta nii ole siin ilmas, et igaüks näeb asju ikka oma mätte otsast :).

  19. #2019
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Kõige suurem hirm oleks see, kui naine läheb välismaale elama ja võtab poja kaasa. Naine naiseks aga poeg on sinu jaoks kadunud
    Just see oht ongi väga valusalt päevakorral :(. Käis nädalalõpul Soomes ära, tuli tagasi, ütles, et meiega on kõik ja tema kolib mu pojaga Soome. See oli õudne hetk. Aga ma ütlesin kah talle, et ma ei anna talle luba last Soome viia. Kui ta seda üritab lähen kohtusse ja nõuan lapse hooldusõiguse endale.
    Läbirääkimised on olnud väga pingelised. Aga praegu oleme jõudnud kokkuleppele, et järgmise kolme kuu jooksul elab ta Pärnus (vanemate ja sõbranna juures). Selle aja jooksul võib ta koos poisiga veeta septembris 2 nädalat Soomes, ja ülejäänud kahel kuul kummalgi nädala. Eks siis novembri lõpus arutab edasi.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 04.09.12 at 22:31

  20. #2020

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Eks ta nii ole. Kahe otsaga asi, lihtne neil kindlasti ei ole. Kulude kasv on ikkagi märkimisväärne.
    Kui nüüd 90-ndate põlvkond 80-ndate põlvkonna asemel sünnitama hakkab ja sündide arv muutub neljakohaliseks ning negatiivne iive saab olema 5k+, vot siis alles tuleb kulude kasv. Väljaränne annab ka veel oma laksu aga mis läinud, see läinud.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES