Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 102, kokku 145 EsimeneEsimene ... 25292100101102103104112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 021 kuni 2 040, kokku 2882
  1. #2021
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kui nüüd 90-ndate põlvkond 80-ndate põlvkonna asemel sünnitama hakkab ja sündide arv muutub neljakohaliseks ning negatiivne iive saab olema 5k+, vot siis alles tuleb kulude kasv. Väljaränne annab ka veel oma laksu aga mis läinud, see läinud.
    Sa alati igas postitutes näedki kulusid ning iga postitus viitab sellele, kui halb meie riik, kui must on tulevik ja ansip on ****?

    Nozzule ei oska midagi öelda - kõik juba ära öeldud, sitad lood raisk ;(

  2. #2022

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Sa alati igas postitutes näedki kulusid ning iga postitus viitab sellele, kui halb meie riik, kui must on tulevik ja ansip on ****?
    Nop, seda näete tegelikult teie. Omamoodi lõbus, kui postitus(t)est loetakse välja seda, mida tahetakse lugeda. Samas olen isegi olen korduvalt selle reha otsa komistanud.

  3. #2023
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis reha otsa?

  4. #2024

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oma soovidest või eelarvamustest lähtuvalt loen postitus(t)est välja seda, mida tahan lugeda.

  5. #2025
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Oma soovidest või eelarvamustest lähtuvalt loen postitus(t)est välja seda, mida tahan lugeda.
    Võib-olla küll.

    Ma ei tea, kuidas teistega on aga minule oled jätnud kuidagi negatiivse arvamuse, et alati, kõik on nii perses ja ******, kui vähegi olla saab ning pigem näed alati, et klaas on pooltühi, kui pooltäis.

  6. #2026
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    klaas on pooltühi, kui pooltäis.
    Fucking hate that expression.

    Edu Nozzu pokkeris... Ja kõike paremat elus.

  7. #2027
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nozzu edu sulle ja hoia pea püsti!

  8. #2028
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Aitäh, te olete kõik väga toredad ! :)

  9. #2029
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei tea, kuidas teistega on aga minule oled jätnud kuidagi negatiivse arvamuse, et alati, kõik on nii perses ja ******, kui vähegi olla saab ning pigem näed alati, et klaas on pooltühi, kui pooltäis.
    ilmselgelt ta elu ju ongi nukker. loogiline, et subjektiivsed postid. igatahes nozzule jõudu ja edu võitlusel.

  10. #2030

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    eks ta tõsi ole, et enne kui lastega ennast siduda naisega, peaks ikka läbi ja lõhki inimest tundma. ma olen alati olnud sellel arvamusel, et laps tuleb siis, kui mõlemad seda tahavad ja aega õigeks peavad. mitte et laps tuleb siis kui tuleb. no no no. ei ole ju raske niikaua kõhu peale lasta või muid mooduseid kasutada.

    ja mina sooviks nozzule edu uue naise leidmisel ning mõtleks positiivselt.
    kui mõlemad ei ole suhtes rahul, siis tuleb see asi kiirelt ära lõpetada, mitte vegeteerida mõned aastad otsa lihtsalt harjumusest vms.

  11. #2031
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....

  12. #2032

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
    No inward on alles ju noor poiss 21 heal juhul täis. Ma tahtsin ka lasteaias pangadirektoriks saada, aga näe ei võetud.

    Edit.. Profiili järgi 23. Aga kehtib vast ikka.

  13. #2033

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
    Su elu on jama. Pead ise panka tööle minema, min 12h päevas tööd aga pürgid loomulikult 16h poole. Auto ostad otse välja, korteri vahetad lollidemaa maja vastu. Vähemalt 5 last tegema (kaks on ju ilmselgelt keskpärane), kelle jaoks töö kõrvalt aega üle ei jää, aga vähemalt on nad olemas. Keskpärasus ei vii kuhugi.

  14. #2034
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Edu Sulle Nozzu.Ei taha teadagi mida Sa tundma pead.
    Ise ka 3 aastase tüdrukutirtsu isa, Sul vist poiss on sama vana.

  15. #2035
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    peaasi, et sa oma pojaga kontakti ei kaota. ma olen enamvähem samasuguse stoori ohver, et tegin ka lapse noore nagana ja elu on lihtsalt nii läinud, et kahjuks on mul kontakt oma pojaga viimastel aastatel kuuvarjutusega samas graafikus. küll, aga erinevalt paljudest teistest pean mina endale ise tuhka pähe raputama. naine oli mul väga lahe ja tore inimene, ise polnud lihtsalt nii noorelt asjadeks valmis. kuigi jah, peale lõplikku lahkuminekut on temal ikkagi suur osa selles,, et erilist kohtumist mul oma pojaga pole. väldi seda, et sul nii ei läheks.

  16. #2036
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel".
    Tsitaat Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
    No inward on alles ju noor poiss 21 heal juhul täis. Ma tahtsin ka lasteaias pangadirektoriks saada, aga näe ei võetud.
    üldiselt this, Oliverk. esmakursuslasel (ja ka endal siis) on tõesti hea bossi tunne - kõik ootavad, millal ma kooli lõpetan ja siis hakkab häid pakkumisi tulema ja elu on lill. sul pole mingit garantiid elus, et sa ka peale ülikooli, 5a , 10a peale ülikooli ei virele alla keskpärase järje. rääkimata sellest, "liiga keskpärane järg" (no võtame näiteks keskmine palk) ei tohiks küll laste saamiseks takistuseks olla. võidki jääda ootama siis elu lõpuni oma esimest miljonit.

    P.S. ise sain ülikoolis isaks, kui suht rott olin ja olin rahul siis ja loomulikult ka praegu.

  17. #2037
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Poisil täitub homme kaks aastat ja kaks kuud.
    Vahepeal on küll raske uskuda, et see kõik toimubki reaalselt..ei ole lihtsalt mingi õudusunenägu millest oleks võimalik ärgata.
    Aga jah...eks ma tasapisi, kild killu haaval, kogun ennast. Lepin. Katsun kohaneda.
    Ei löristagi enam kaks korda päevas nutta.
    Edusamm seegi.

    Ent ärgem nüüd liiga vesiseks kah lähme :). Mõistusega võttes saan aru, et minu juhtum pole kuidagi erandlik ega ka mitte maailma lõpp. Ei kellegi teise ega ka mitte minu.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.09.12 at 10:41

  18. #2038
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
    ma ei saa aru miks, aga mind ajab tilti Inwardi postis lõik "majanduslikult liialt keskpärasel järjel". Mida see tähendab? Ma olen ka IMO keskpärasel järjel. Auto liisingu oma, korter panga oma, töökoht keskmises ettevõttes, 2 last ehk kõik on keskpärane....
    Tegelikult jah, väljendasin ennast mastaabi mõttes võibolla tõesti liiga üldiselt, justkui keskpärane inimene ei tohiks noores eas lapsi saada, päris seda ei mõelnud. Vabandused.

    Pidasin rohkem silmas liiga noori ja kehvemapoolsel järjel olevaid inimesi. Oma tuttavate näidete puhul, et ala 21 aastane noor kutt, kes saab ~ 500€ palka ja tüdrukul sisuliselt töökogemus puudub ning tehakse laps. Emapalk on ka siis miininum ja sarnaseid juhtumeid on mitmeid. Nüüd, kas tahad öelda, et see on normaalne ? Jääb mõistmatuks, miks panna noores eas ennast nii raskesse olukorda.

  19. #2039
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ja inwardile nii palju, et mina nii noorelt ja ja kõik ülejäänud nii noored ei jaga plaanimajandusest mitte sittagi. ja vsiu variant kõhu peale laskmine (lol), sorry, aga ununeb sellel tähtsal momendil 99-l protsendil juhtudest.

  20. #2040
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Oma tuttavate näidete puhul, et ala 21 aastane noor kutt, kes saab ~ 500€ palka ja tüdrukul sisuliselt töökogemus puudub ning tehakse laps. ... Jääb mõistmatuks, miks panna noores eas ennast nii raskesse olukorda. Nüüd, kas tahad öelda, et see on normaalne ?
    kindlasti normaalsem, kui olla heal järjel ja hankida järeltulija siis lihtsalt mõne kehva juhtumiga (või naisega, keda ei armasta). eriti lapse tuleviku väljavaadete seisukohast. kindlasti on raske, aga kui hoitakse kokku ja väärtused on paigas, siis on suurem tõenäosus neil €500+miinimum korralik pere luua, kui €3k+lapseprojekt. selles osas muidugi nõus, et kui kannatab oodata ja on aimata, et lähitulevikus saab paremaks rahalise seisu - siis seda ka teha. aga nagu mainisin - miski ei garanteeri, et ei olda 5a, 10a pärast samasugune rott...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES