Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 103, kokku 145 EsimeneEsimene ... 35393101102103104105113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 041 kuni 2 060, kokku 2882
  1. #2041
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma sain lapse 24a naine oli vist 21a. ei olnud planeeritud laps. Töötasin sel ajal kaubamaja meeste osakonnas, müüsin ülikondi, naine õppis medikas hambatehnikuks.
    me olukord ei olnud ka just roosiline, kuid banaalselt väljendades, siis me armastasime üksteist ning meil mõlemal on mingisugused ambitsioonid elus edasiliikumiseks olemas ehk mu jutu mõte selles, et laps ei takista sul ei panga direktoriks saada ega kraavi kaevata.
    muidu saan aru küll su mõtest, mida sa öelda tahad. nii et peace :)

  2. #2042
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
    Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)


    Mina arvan, et enne kui naisega hakata last tegema, peaks vaatama kõige mustemat poolt -mis juhtub siis kui ..kuidas on naise närvisüsteem...ja käitumine kriisisituatsioonides..
    Ma arvan, et paljud elavad mullis, st ei viida situatsioonidesse , mis võiks tülisi tekitada ja tegelikult sa inimest täielikult ei tunnegi

  3. #2043
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
    Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)

    Lol wtf.. Mähkmed, igasugune muu beebi stuff olenevalt lapsest ja vanemate olukorrast; toit, õrnemad pesuvahendid, ravimid jne... Raha kulub vägevalt, selles pole mingit probleemi.

    PS ei lisanud riideid sest väga vähe inimesi on veel nii rikkad, et ostavad neid alati ise uutena :D

  4. #2044
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sry Nozzu OT pärast :). Aga kuuldavasti pere teema on pop ja isegi Ranka teeb märkmeid ja hakkas planeerima. Glglgl!

  5. #2045
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    kindlasti normaalsem, kui olla heal järjel ja hankida järeltulija siis lihtsalt mõne kehva juhtumiga (või naisega, keda ei armasta). eriti lapse tuleviku väljavaadete seisukohast. kindlasti on raske, aga kui hoitakse kokku ja väärtused on paigas, siis on suurem tõenäosus neil €500+miinimum korralik pere luua, kui €3k+lapseprojekt. selles osas muidugi nõus, et kui kannatab oodata ja on aimata, et lähitulevikus saab paremaks rahalise seisu - siis seda ka teha. aga nagu mainisin - miski ei garanteeri, et ei olda 5a, 10a pärast samasugune rott...
    Olen nõus Inwardiga ja kuna siin tema mõttest keegi aru ei saanud, siis pidasin targemaks hoida suud kinni aga ei suuda.

    http://www.perekool.ee/index.php?id=...t&post=7380968

    Sellised teemad peaksid tekkima, kui inimestele tõesti keerab elu vingerpussi - juhtub! Aga see peaks olema erand, mitte reegel! Kahjuks on vastupidi ja terve google on sellist sitta täis. Täiesti arulage - inimesed üksinda eladeski ei tule ots-otsaga kokku ja siis veel lapsi vorpima. Meenutab vaikselt Aafrikat, kus ei suudeta realistlikult mõelda ja mõnedki päevad, rääkimata pikema perioodi ettemõtlemisest.

  6. #2046
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Sry Nozzu OT pärast :). Aga kuuldavasti pere teema on pop ja isegi Ranka teeb märkmeid ja hakkas planeerima. Glglgl!
    Ei, mulle see väga meeldib, et ei tegeleta minu personaalküsimusega vaid vaadatakse ja arutletakse probleemi laiemalt :)

  7. #2047
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mul elukaaslasel oli ka kunagi mingi kiiks et kui 21 saab peab kindlasti üks laps olemas olema ja teine hiljemalt 23. Nüüd kui reaalselt koos oleme juba päris mitu aastat olnud siis mõlemad järeldusel, et lapse saamisega peab veel ootama. Näinud küll neid 18 aastaseid lapsi kellel endal juba laps kaelas, koolid lõpetamata ja mees ehitusel abitööline. Eks igaüks peab ise otsustama muidugi, aga pole mõtet elu raskeks elada.

    Nozzule pole suht midagi öelda, ennast pole mõtet süüdistada. Suhe on alati kahepoolne ja kui midagi perse läheb siis ei ole kunagi selles ainult üks pool süüdi.

  8. #2048

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Mul elukaaslasel oli ka kunagi mingi kiiks et kui 21 saab peab kindlasti üks laps olemas olema ja teine hiljemalt 23.
    Ma tahtsin midagi sellist kirjutada, kui ma ütlesin, et vaadake kellega te lapsi teete. Kui naisel on juba mingi konkreetne plaan lapsessaamise kohapealt, näiteks juba enne teie tutvumist, siis lahkumineku korral ei kipu isa eriti plaani mahtuma. Kindlam on ikka nii, kui naine ei taha lihtsalt last, vaid tahab seda teiega.
    ei midagi iskiliku Maxi, vaevalt sul nii on, aga oli hea lause quoteda.

  9. #2049
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 903

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas privador Vaata postitust
    Tegelikult ju väike laps ei nõua mingit raha, kui taustsüsteem olemas. Raha hakkab minema siis kui laps 6+
    Mõnede elatustase võib isegi tõusta, kui hea emapalk jookseb(kulutused hobidele ja väljaskäimistele kahanevad)


    Mina arvan, et enne kui naisega hakata last tegema, peaks vaatama kõige mustemat poolt -mis juhtub siis kui ..kuidas on naise närvisüsteem...ja käitumine kriisisituatsioonides..
    Ma arvan, et paljud elavad mullis, st ei viida situatsioonidesse , mis võiks tülisi tekitada ja tegelikult sa inimest täielikult ei tunnegi
    LOL, get real. kas sa tead, kui palju laste riided, püreed, vankrid, autohällid, toolid jms pask maksab?

  10. #2050
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma kunagi arvutasin et kuskil 2k€ läheb by default juba esimese sissemaksena kui kõik need mähkimisalused ja asjad osta mida soovitatakse

  11. #2051

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
    LOL, get real. kas sa tead, kui palju laste riided, püreed, vankrid, autohällid, toolid jms pask maksab?
    jah, privador teab omast käest väga hästi.
    lihtsalt need summad on talle nohu.

  12. #2052
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    rsk kui head ikka pastilaa postid on!

  13. #2053
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Olen nõus Inwardiga ja kuna siin tema mõttest keegi aru ei saanud, siis pidasin targemaks hoida suud kinni aga ei suuda.

    http://www.perekool.ee/index.php?id=...t&post=7380968

    Sellised teemad peaksid tekkima, kui inimestele tõesti keerab elu vingerpussi - juhtub! Aga see peaks olema erand, mitte reegel! Kahjuks on vastupidi ja terve google on sellist sitta täis. Täiesti arulage - inimesed üksinda eladeski ei tule ots-otsaga kokku ja siis veel lapsi vorpima. Meenutab vaikselt Aafrikat, kus ei suudeta realistlikult mõelda ja mõnedki päevad, rääkimata pikema perioodi ettemõtlemisest.
    Mulle tundub, et ikka kõik said ilusti ''pointile pihta''

    Keegi ju ei vaielnud vastu, et tark oleks ette planeerida ja lapsi teha alles, siis kui on olemas head materiaalsed võimalused.

    Lihtsalt asi on selles, et enamus inimese on ja jäävadki ''keskpärasteks'' (sellest ka see sõna) ja ootamatusi võib ette tulla nii majanduslikult kui ka lapseaamisega...

    Tagantjärgi inimesi süüdistada/imestada miks nad lapsi tegid on ka lollus.

  14. #2054
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Mulle tundub, et ikka kõik said ilusti ''pointile pihta''

    Keegi ju ei vaielnud vastu, et tark oleks ette planeerida ja lapsi teha alles, siis kui on olemas head materiaalsed võimalused.

    Lihtsalt asi on selles, et enamus inimese on ja jäävadki ''keskpärasteks'' (sellest ka see sõna) ja ootamatusi võib ette tulla nii majanduslikult kui ka lapseaamisega...

    Tagantjärgi inimesi süüdistada/imestada miks nad lapsi tegid on ka lollus.
    Ma arvan, et sõna "keskpärane" oli inwardil vale. Pigem ikka tugevalt alla keskpärase.

  15. #2055
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma arvan, et sõna "keskpärane" oli inwardil vale. Pigem ikka tugevalt alla keskpärase.
    normaalne, et hakkab kohale jõudma

  16. #2056
    FPP Pro Kasutaja MarxVoss avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Asukoht
    Tartu, Estonia, Estonia
    Postitusi
    211

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eks iga lahkuminek on raske ja seda eriti siis, kui asjasse on segatud laps(ed). Olen ise 36 ja mul on kask põnni. Plika 6 ja poiss saab peagi 3. Kes meist ei vesistaks, kui ei näe enam pägalikke siis, kui ise tahad. Näha nende kasvamist ja kuulda, kuidas nad sind issiks kutsuvad. Samas neid kasvatada perekonnas, kus harmoonia ja meelerahu on segunenud sõimude ja tülidega - see poleks ka õige.
    Nozzu - peaasi, et saad naisega läbi ja lepite kokku tihedamad kokkusaamised lapsega. Ära süüdista naist, ega lase ennast süüdistada. Hoidke normaalne läbisaamine ja poeg on alati sinu jaoks olemas. Soome on vahepeal lähemal, kui Haapsalu -
    Võrule! Selles vanuses kiindub laps kõige rohkem isasse. Näen seda oma poja peal, kes suure kaarega emmest mööda kimab, kui issi silmapiirile satub. Ära lase pead norgu vaid lepi olukorraga. Õpi võimalikult palju pokkerit ja õpi seda hästi. Seni kuni vallutad NL100 ja enama. Kui pojaga kokku saad, siis kasuta seda kvaliteetaega 100 temale pühendudes. Ära näpi raali, kui olete koos.

    Alati ei ole kõige hullem veel see kõige hullem. Ehk isegi parem kui varem.

    Edu sulle!

  17. #2057
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tänan Marx, oled mu mure, hirmud, rõõmud, lootused, ootused ja eesmärgid väga kenasti ja mõistvalt oma postitusega kokku võtnud.

  18. #2058
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    paksude tsikkidega on see häda, et lased küll kõhu peale, aga kuna kõhuvoldi kalle on allasuunas, siis ikkagi voolab kogu stuff sinna, kuhu ei tohiks!
    irw.. haike :D

  19. #2059
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    paksude tsikkidega on see häda, et lased küll kõhu peale, aga kuna kõhuvoldi kalle on allasuunas, siis ikkagi voolab kogu stuff sinna, kuhu ei tohiks!
    korralik preflop mäng peaks sellised naised välistama

  20. #2060
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    korralik preflop mäng peaks sellised naised välistama
    Rofl, well put.

    Edu Nozzule.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES