Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 104, kokku 145 EsimeneEsimene ... 45494102103104105106114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 061 kuni 2 080, kokku 2882
  1. #2061
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Imestan ikka vahel, kuidas mõned tuttavad liiga vara lapse saavad, käies ise veel lihttööl ning majanduslikult liialt keskpärasel järjel ollakse. Miks, miks ?
    Kui neid lihttöölisi ei oleks siis oleks elu vapsje kurb ikka. Oma mätta otsast ei hinnata kohati üldse ikka lihtsat inimest kes jääbki elu lõpuni siuksesse seisu.
    Nad võiks kõik oma riistad nurka visata.
    Lüpsku ise piima, visaku sõnnikut kartulitele, et oleks midagi laua peale panna, külvaku ise vilja, ehitagu ise auto valmis, et enda perset ühest kohast teise vedada.
    Vbl peale sittumist tahaks veel perset ka pühkida millegagi.
    Out of context vast, aga postitus tundus lihtsalt taolise kuvaga, et siuke inimene pole midagi väärt.

  2. #2062
    Õpihimuline Mängur Kasutaja K2okfor_Mey avatar
    Liitus
    Mar 2012
    Asukoht
    Ma usun Lance Armstrongi ja Pokerstarsi random käte jagamisse.. LOOOL
    Postitusi
    429

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ega nii on amet ei riku meest, vastupidi võib küll olla. Alati on neid, kes on sinust kehvemal järjel ja neid, kes paremal kas see tähendab, et jätad oma elu elamata? Nozzule edu raskel eluetapil, mis siin ikka peab hakkama saama muud üle ei jää ning muutma neid asju mida muuta saab, et läheks ikka ülesmäge.

  3. #2063
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kui neid lihttöölisi ei oleks siis oleks elu vapsje kurb ikka. Oma mätta otsast ei hinnata kohati üldse ikka lihtsat inimest kes jääbki elu lõpuni siuksesse seisu.
    Nad võiks kõik oma riistad nurka visata.
    Lüpsku ise piima, visaku sõnnikut kartulitele, et oleks midagi laua peale panna, külvaku ise vilja, ehitagu ise auto valmis, et enda perset ühest kohast teise vedada.
    Vbl peale sittumist tahaks veel perset ka pühkida millegagi.
    Out of context vast, aga postitus tundus lihtsalt taolise kuvaga, et siuke inimene pole midagi väärt.
    Mul pole iseenesest lihttöö vastu midagi. Ma olen ise seda teinud. Mu väga hea sõber oli laos aasta või rohkemgi tavaline laotööline/komplekteerija. Seevastu ta oli usin ja tubli tööline ning avaldas alati arvamust, kuidas ettevõttes saaks asju parandada. Nüüd ongi laospetsialist, teenib keskmisest suuremat palka ja elab täitsa kenasti + tuleviku perspektiiv ettevõttes arenemaks kindlasti olemas. Karjääri tehes tihtpeale pead ju alustama hierarhia madalamast otsast.

    Enda näidete puhul pidasin silmas selliseid lihtöölistest noori, kellel pole haridust, on edasipüüdmatud, lohed tööl, joovad iga nv ennast tsüklisse ning teevad endale lapsed taha. Need seosed selliste rumalate otsuste vahel on ilmselgelt olemas. Kas ma peaks neid inimesi hindama ? Ei, ei peaks.

  4. #2064
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Fair enough.

  5. #2065

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas inward Vaata postitust
    Enda näidete puhul pidasin silmas selliseid lihtöölistest noori, kellel pole haridust, on edasipüüdmatud, lohed tööl, joovad iga nv ennast tsüklisse ning teevad endale lapsed taha. Need seosed selliste rumalate otsuste vahel on ilmselgelt olemas. Kas ma peaks neid inimesi hindama ? Ei, ei peaks.
    Üldiselt pole olemas tegurit, mis lihttööliste iivet vähendaks. Vanemahüvitis oleks seda teoreetiliselt võinud, kuid irl jäi see samaks või õigemini vähenes minimaalselt. Võibolla, kui riik maksaks raha laste mittesaamise eest, siis asi muutuks. Samas kõrgharidusega emmede hulk on viimase 10 aasta jooksul kasvanud kolm korda ehk raha pani nende munasarjad käima

    Seega, kuigi me liigume paratamatult üha kasvava negatiivse iibe suunas oleme me samas liikunud üha enam haritud ja eluga hakkamasaavate vanemate suunas. 84% 2011 sündinud laste emadest on vähemalt keskharidusega ja 45% koguni kõrgharidusega.

  6. #2066
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    84% 2011 sündinud laste emadest on vähemalt keskharidusega ja 45% koguni kõrgharidusega.
    See on küll vägagi positiivne üllatus

  7. #2067
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Krt iga (uus) algus on raske.
    Tänased kaks enim kaotanud kätt.

    1) vastane 60 kätt 19/2

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($2.92) 146bb
    UTG+1 Player5 ($1.50) 75bb
    MP1 Player6 ($1.61) 81bb
    MP2 Player7 ($2.82) 141bb
    MP3 Player8 ($1.74) 87bb
    CO Player9 ($0.93) 47bb
    BTN Player1 ($2) 100bb
    SB Nozzu ($2.35) 118bb
    BB Player3 ($4.97) 249bb

    Pre-Flop: ($0.03, 9 players) Nozzu is SB K A
    Player4 calls $0.02, 1 fold, Player6 calls $0.02, 4 folds, Nozzu raises to $0.10, 1 fold, Player4 calls $0.08, Player6 calls $0.08

    Flop: 7 2 K ($0.32, 3 players)
    Nozzu bets $0.25, Player4 raises to $0.50, Player6 folds, Nozzu raises to $1.52, Player4 goes all-in $2.82, Nozzu calls $0.73

    Flop: Mnjah, õige oleks vist olnud tema raise peale callida, seejärel flopil uuesti bettida ja kui vastane oleks endiselt agressivsust näidanud, siis foldida. Aga ma mõtlesin, et ok jah, ta võis seti flopata aga samas võis ta ju mu pre-flop tõste gallida ka näiteks äkki KQs+ga. Foldida ikka ei saanud ju flopil?

    Turn: 3 ($4.82, 2 players, 1 all-in)

    River: 8 ($4.82, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    2) Vastane: 149 kätt 11/10

    $0.01/$0.02 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($0.86) 43bb
    UTG+1 Player9 ($1.87) 94bb
    MP Player1 ($2) 100bb
    CO Player2 ($0.92) 46bb
    BTN Nozzu ($2.29) 115bb
    SB Player4 ($0.38) 19bb
    BB Player5 ($0.73) 37bb

    Pre-Flop: ($0.03, 7 players) Nozzu is BTN J J
    Player6 raises to $0.08, 3 folds, Nozzu calls $0.08, 2 folds

    Pre-flop:
    Ok, siin oli äkki see call minu poolt viga. Aga maha ei tahtnud visata kuna mingi showdown value ju poistel on. Samas tõsta ka ei tahtnud, kuna vastane oli nii short, et oleks siis tõenäoliselt AI-läinud ja ma ei tahtnud poiste paariga enne floppi nii palju raha sisse lükata. Seega tundus mulle call optimaalne.

    Flop: 2 6 J ($0.19, 2 players)
    Player6 bets $0.14, Nozzu calls $0.14

    Flop: Tegin jah slowplayd. Aga flopp on ohutu ja kartsin, et kui ma nüüd tõstan, siis reedan oma seti ära. Võib-olla polnud õige otsus.

    Turn: Q ($0.47, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $0.32, Player6 goes all-in $0.64, Nozzu calls $0.32

    Turn: Ülekaart ei olnud meeldiv. Aga aeg oli rahad sisse panna ja vastase AI-ei tähendanud siin enam midagi sest callides oleks ta nagunii commited olnud.

    River: 2 ($1.75, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Ehh, ma tean küll, et härrastel on suht tüütu mulle jälle hakata siin põhitõdesid selgitama. Aga kui keegi viitsib, siis kommentaarid oleks teretulnud. Kui ei viitsi, noh eks mul on ka lihtsalt sellest kasu, et käsi siia postitan ja läbi mõtlen.

  8. #2068
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    esimeses käes oleksin ise flopi raise callinud ja turn ilmselt fold, kui annab actionit. openlimp/call pre on peaaegu alati väikesed pocketid.

    teine käsi wp imo. oleks ise sama moodi mänginud.

  9. #2069
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Haa, ehk siis vähemalt mu tagantjärgi mõttekäik on õige :)
    Või vähemalt on mul mõttekaaslasi.

  10. #2070
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    muidu pre JJ 43bb sisse ajada poleks ka väga halb enamus vastaste vastu, aga kuna selle venna kohta oli rohkem infi ja 11/10, siis ilmselt väga palju kehvemaga ta UTGlt bustoks ei lähe. selle pärast imo pre call parem.

  11. #2071

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ütled: "Pre-flop: Ok, siin oli äkki see call minu poolt viga. Aga maha ei tahtnud visata kuna mingi showdown value ju poistel on"

    oot ma ei saa hästi aru... sa siiralt mõtled JJ ära viskamise peale pärast pf beti?

  12. #2072
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    ütled: "Pre-flop: Ok, siin oli äkki see call minu poolt viga. Aga maha ei tahtnud visata kuna mingi showdown value ju poistel on"

    oot ma ei saa hästi aru... sa siiralt mõtled JJ ära viskamise peale pärast pf beti?
    EI, pidasin silmas, et oleks pidanud ehk raisema, flopil, tema c-betti. Aga pf...nojah, tegelikult...jah, mis see foldki seal nii hull siis oleks olnud, arvestades, et vastase stäkk oli nii väike, et tegelikult pole poketitega callimine kasumlik enam. (20 reegel)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 06.09.12 at 23:07

  13. #2073

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma arvan, et JJ foldimine sealt sellsies olukorras on seal kõige kõige halvem käik üldse. Sellist mõtet ka ei tohiks vast tekkida

  14. #2074

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    (ei ole küll eriline pokkerispets nii et ära mu arvamust väga tõe pähe võtta. Loodan, et keegi nimekamatest confirmib)

  15. #2075

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vabalt võib foldida, kui vastase PFR% on 2.

  16. #2076

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    einoh jah, aaga see on juba selline info, mida enne ei kajastatud.
    anyways ma räägin pigem mõttelaadist. eks igaüks teeb omad valikud ise.

  17. #2077
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Vabalt võib foldida, kui vastase PFR% on 2.
    PFR 2% - close aga ei julgeks, sest võid ainuüksi setmineda + tal ranges suht kindlalt AK.

  18. #2078
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimene käsi on flopil fold. Ei calli, ei raise, ei beti turni, lihtsalt fold. Kui tossike hakkab multiway potis äkki kõva meest mängima, siis tõmba leebet oma 1 paar käega.

  19. #2079

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1. Esimeses käes ei saavuta raise suurt midagi, ainult seda et kõik halvemad käed foldima sunnid.
    NL2'st tegelikult väga enam ei mäleta, aga üldjuhul on minraised tihti sellisel boardil villastel FD. Seega ma võtaks c/c/c liini siin. Juhul kui ta turnis xr teeb, siis viskaks käe maha ilmselt.
    2.Väga õige mõttekäik ja hästi mängitud, mingit pointi flopis raiseda ei ole, kui sul just ei ole mingi image kujunenud, et su flop raise on 20%+ ja et villane on piisavalt nutikas, et sellest aru saada. Bad beate tuleb alati, sinna pole midagi teha.

  20. #2080
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    te mõtlete esimeses käes üle.. NL2s lähevad mängijad suvalise K'ga bustoks, mastitõmbega minnakse bustoks.. igal juhul shipiks rahad sisse kui jusht erilist märki ei ole, et tegemist on nitregiga..

    juhul kui on set vastas vms.. kehitaks õlgu ja grindiks edasi..

    teine käsi on ka täiesti OK'lt mängitud.. täiesti blank flopis top setiga lammutada pole mõtet.. ja enam seda seti ei foldi ka.. cooler.. rahulikult grindiks edasi..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 18 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 18 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES