Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 105, kokku 145 EsimeneEsimene ... 55595103104105106107115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 081 kuni 2 100, kokku 2882
  1. #2081
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    te mõtlete esimeses käes üle.. NL2s lähevad mängijad suvalise K'ga bustoks, mastitõmbega minnakse bustoks.. igal juhul shipiks rahad sisse
    0_o

    19/2 härraga tegu, 4way pot.

  2. #2082
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pagan, see NL2 on ikka selline verevaene nühkimine. Tunnitasu on 0.38 eurtsi ning sessi kasumid jäävad sinna 50 eurosendi kanti :)



    Äkki peaks end ikkagi edutama ja NL5-te tagasi siirduma. Seda enam, et bankrollist piisaks ka NL10 jaoks...
    Vahepeal olen end ka teooria koha pealt järgi aidanud. Sai, Blackraini raamat kas just läbi töötatud aga mõttega läbi loetud.

  3. #2083
    Bännitud
    Liitus
    Jul 2012
    Postitusi
    200

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma pole küll kursis miks sa nl5 ei lase, kui bankrolli jagub NL10 jaoks isegi, aga igastahes mina NL5, seal midagi rasket küll ei ole

  4. #2084

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ca. 200 kätt tunnis?

    Võta proovimise eesmärgil üks sess Zoom NL2 käsile, seal peaks nelja lauaga 500+ kätt tunnis tulema.

  5. #2085
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ca. 200 kätt tunnis?

    Võta proovimise eesmärgil üks sess Zoom NL2 käsile, seal peaks nelja lauaga 1100+ kätt tunnis tulema.
    FYP

  6. #2086
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Heroiin Vaata postitust
    Ma pole küll kursis miks sa nl5 ei lase, kui bankrolli jagub NL10 jaoks isegi, aga igastahes mina NL5, seal midagi rasket küll ei ole
    No ma mängisingi tegelikult NL5-s (kahkeksal laual) ja mõnda aega ka NL10-s aga siis tekkis mul paarikuine paus mängus...ja...nagu mulle tundus, siis pokker ikkagi päris jalgrattasõit pole..et korra juba biidid siis jäädki biitima. Sestap alustasingi uuesti NL2-st(algul ühel, nüüdseks neljal laual).

    Umbes 200-300 kätt tunnis tuleb jah nelja lauaga. Palju seda pole aga...ma ei tea...ma olen ikka selline pidur, et ei taha Zoomi proovida. Jubeda variatsiooniga pidi olema. Ja variatsioon mulle ei meeldi :)

  7. #2087

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    loogika viga imo. see, et rohkem käsi tunnis mängid, ei tähenda suuremat variatsiooni. vastupidi.
    mängu formaat on ju sama(fr,6max vms)

  8. #2088
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mmm....jah...on vist jah nii, et pikas perspektiivis minetab variatsioon tähtsuse. Aga ikkagi...kas zoomis ei ole mitte rohkem swinge ja swonge tulenevalt sellest, et formaat on küll sama aga mängude iseloom ja dünaamika tavapärasest mõnevõrra erinev.

  9. #2089
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mina olen aru saanud, et zoom erineb ikka tavamängust väga oluliselt. Ei tea kui tõene see on muidugi

  10. #2090

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sina ära lase sellel dünaamikal ennast kaasa vedada, vaid mängi omas tempos edasi. Nö. hasarti minekuks on zoom muidugi kordi "parem" formaat ja sealt need swingid ja swongid.

    Muidu tõesti, 8 laual tuleb ka cascade 2000+ kätt tunnis aga tasa ja targu on 500-800 suht ok.

  11. #2091

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    sinu ybernit stiiliga on isegi zoomis v6imatu kaotada :)

  12. #2092
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa ei tableselecti pole vahet kas mängid tavalaudu või zoomi imo.
    Kui tableselectid ja otsid aind kõige hullemaid elukaid, siis on suur vahe.
    Edu!

  13. #2093
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Pokkerist, supist ja sibulast.

    Nagu plaanitud, andsingi täna endale ametikõrgendust ja kolisin NL5-te tagasi.

    See, kes ütleb, et NL2 ja NL5-l pole mingit vahet mängijate taseme vahel, pole ilmselt ammu nende kahe leveli vahel pendeldanud ja ei tea mida räägib. Fishe on ikka märgatavalt vähem, tuleb rahul olla kui kaks tükki lauas. Samuti oi ole sellist massililst limpimist nagu NL2-s. Muidugi esineb, nagu ka min-raise aga üldine foon on märksa agressiivsem.
    Muidugi, midagi üle mõistuse kah pole - ma loodan :) Alguses sain küll ühe cooleri ja paar väiksemat hoopi veel siit-sealt millega, nagu ma pärast vaatasin, langes mu kuukasum pea nulli, ent sessi lõpetasin ikkagi plussis. Mitte küll suurelt aga Portaali supiportsuraha grindisin pea-aegu kokku :).


    Portaali supid on muidu NUTS, pean ma märkima. Ma muidu suppi ei söö sest neil üldiselt sibul sees ja noh...üldse kuidagi imelik söök. Aga mingi aeg vaatasin, et Portaalist saab hamburgeri hinnaga supi ja kuna supp on tõenäoliselt tervislikum kui burks, otsustasin suppidele võimaluse anda. Esimesed pool aastat sõin ainult büreesuppe kuna seal sibulat pole.
    Siis aga kui mul oli juba tõsine kopp ees neist büreedest nii, et ma juba kaussi täites nägu krimpsutasin, usaldas üks ettekandjatest mulle, et tema kah tegelikult jälestab sibulat aga vot nende valmistatud punastes suppides ei ole sibual üldse sellist rõvedat maitset. Et proovigu ma. Viimaks proovisingi. Ettekandjal oli õigus. Ja nii ma siis õppisingi tänu Portaalile suppi ja sibulat sööma.

    COOL STORY, EHH?
    (ärge pange pahaks, see supiteemaline heietus sai pokkerijutule nagu tasakaalustamise mõttes lisatud)

  14. #2094

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    http://www.parnupostimees.ee/369121/...-supikultuuri/

    Aeg uueks artikliks? Eelmine oli liiga pikk ja lohisev imo.

  15. #2095
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.parnupostimees.ee/369121/...-supikultuuri/

    Aeg uueks artikliks? Eelmine oli liiga pikk ja lohisev imo.

  16. #2096
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Misasja sibula vihkaja oled? Ei saa eriti aru inimestest kes mingeid asju ei söö, sest on ''vastik'' saan aru kui on 1-2 sellist asja... Aga still sibulat vihata tundub imelik ikkagi :D

  17. #2097
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma ei vihka ühtki toitu aga mulle oliiv ntx lihtsalt ei meeldi ja kirsid ka. Kuigi sööma olen ma ikka võimeline neid.

  18. #2098

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    ma ei vihka ühtki toitu aga mulle oliiv ntx lihtsalt ei meeldi ja kirsid ka. Kuigi sööma olen ma ikka võimeline neid.
    mulle ka oliiv ei meeldi(eriti must).
    lisaks on lapsepõlvest tempel mällu igaveseks keedetud porgandikuubikute lögast ja selle lõhnast.
    rohkem ei meenu midagi......

  19. #2099
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    keedetud kaalikas. pole õudsamat asja. muid asju söön kõike. pekki ka ei taha, lapsena nokkisin noaga vorstist kõik pekitükid välja, enne võileib alla ei läinud.

  20. #2100
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Lapse ja noorukina sai alati peale lüpsi värsket ja sooja piima joodud ca 0,5l. Nüüd ei joo enam tilkagi piima

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES