Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 109, kokku 145 EsimeneEsimene ... 95999107108109110111119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 161 kuni 2 180, kokku 2882
  1. #2161
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pokkeriprode suhtenõustamisnurgake:

    Naisel on tagasihoidlik soov mitte omada sellist, pealtnäha läikivat, kooselu:
    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tüüpidel pidi olema luksuslik elamine, uhke auto maja ees ja...ja see olevatki põhimõtteliselt kõik mis neil olevat - ülejäänud aja ja ruumi täitvat nende jaoks pokker.
    Mis ma peaks tegema?

    ( Click to show/hide )

  2. #2162
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Pokkeriprode suhtenõustamisnurgake:

    Naisel on tagasihoidlik soov mitte omada sellist, pealtnäha läikivat, kooselu:

    Mis ma peaks tegema?
    post of the year xD

  3. #2163

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei mõelnud suss olemist. Kuidagi halvustav oli jassi kommentaar. Asjad saab selgeks rääkimiste ja kompromisside teel, mitte sõnade MAKSMA panemise teel.

    EDIT: Ja kes ütleb teise inimese naise kohta avalikult frukt?
    selles sul õigus, ma ei pannud tähelegi.

    oma sõna maksma panemine on ka see, kui hakkad asju selgeks rääkima ja suudad oma seisukohad naisele selgeks teha nii, et ta ei suru enda omasid peale.
    see, kui naine hakkab juba kooslemise algul mingeid ultimaatomeid esitama, mitte ei räägi ja ei põhjenda mõistlikult(ja mees kuulab kõrvad norus), siis selles supist head nahka ei saa. trust me.

  4. #2164
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    selles sul õigus, ma ei pannud tähelegi.

    oma sõna maksma panemine on ka see, kui hakkad asju selgeks rääkima ja suudad oma seisukohad naisele selgeks teha nii, et ta ei suru enda omasid peale.
    see, kui naine hakkab juba kooslemise algul mingeid ultimaatomeid esitama, mitte ei räägi ja ei põhjenda mõistlikult(ja mees kuulab kõrvad norus), siis selles supist head nahka ei saa. trust me.
    Ma olen ju sellega nõus. Jassi kommentaari läbi lugedes, tundus mulle, et sõna maksma panemine on arvamuste, vaadete, nägemuste jms. peale surumine ehk ainult mehel on ainult üks ja õige maailmaavade, mis ei ole tõsi. Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.

  5. #2165
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Selline ultimaatum näitab, et naise poolt on praegu juba midagi mäda.Ära jama Nozzu.

  6. #2166
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 187

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Miks kõik arvavad, et naine ütles konkreetselt: «Ahaaa pokker? Selge, kui sa sellega tegelema hakkad rohkem, siis end of story»

    Ma ise arvan, et see võis pigem tulla jutu käigus: «Päh, ma olen neid pokkerimängijaid näinud küll. Kogu aeg kompu taga, sellise mehega ma küll koos olla ei tahaks», mis on ju rohkem kui tõsi, kui mees istub 14h+ arvuti taga ning kokku saadakse ainult magamistoas ning sedagi ööl vastu hommikut, kui naine sügavalt magab. Eeldan, et see võib väga paljudel pokkeriprodel nii online kui ka live, kelle life unbalanced, täiesti päevakorras teema.

    Viimane ei ole küll ultimaatium vaid oma arvamuse avaldamine.

    Nozzu võib kinnitada või ümber lükata, kuidas täpselt oli/on.

  7. #2167
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Nozzu case ma ei viitsi üldse arutadagi - sellised ultimaatumid ei vääri aja kulutamist.
    Jap, mulle meeldiks samuti, kui me/te seda teemat (kelle sõna maksab, kelle jalas peavad olema püksid, kas on kahepeale üks paar pükse jne? ) käsitleks laiemalt, mitte ei keskenduks minu personaalküsimusele :)

    Siiski, oma naise kaitseks ütlen veel ära, et ta ei esitanud tegelikult niimoodi järsult, vastu vaidlemist mitte sallivalt, ultimaatumit vaid põhjendas üsna pikalt, miks talle ei meeldiks koos elada elukutselise pokkerimängijaga (tal on tegelikult ka varasem isiklik kooselu kogemus mehega, kes korraldas Tallinnas mänge). Küll aga ei ole tal midagi selle vastu, et ma päevas pühendan mõned tunnid mängule, mängu õppimisele jne. See on ka tema silmis igati OK ja ta ei ole mingi põhimõtteline pokkeri vastane ega pea mängijaid haigeteks sõltlasteks ja gämbleriteks.

    Samuti ei keelanud ta mul hakata elukutseliseks. Lihtsalt ütles, et tema läheks sellisel juhul (kui pokker muutuks mulle tähtsamaks kui kõik muu) ära. Ja see on tema õigus.

    Ilmselt poleks ma pidanud üldse seda "ultimaatumi teemat" siin tõstatama aga kuna laudades toimuvast pole mul viimasel ajal suurt miskit rääkida, siis lootsin väikese provokatsioongia päevikusse natuke (keskust)elu tuua. Ja sain mis tahtsin.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.12.12 at 10:58

  8. #2168

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pane parem huvitavaid käsi,muidu läheb perefoorumiks ära.Gl!

  9. #2169
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Edu laudades ja mujalgi:D

  10. #2170

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esiteks pean mainima, et sa Vsiu oled üks tark mees ja ütlesid kõik ära, millesse minagi usun:-)

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Ma tean natuke äärmuslikumat juhtumit. Reeglina on mees suss, mis suss ja puhtalt naise lükata-tõmmata. Olukord muutub, kui mees joob, siis saab naine lihtsalt peksa.
    Ise tean kah sellist suhet, mitte küll vägivallaga, aga täis peaga saadetakse pikalt ja kaine peaga kaabitakse jalga. Tekibki selline surnud ring, kus kaineks saades häbenetakse oma tegusid ja sõnu ja hakatakse pugema, naine hakkab seda ära kasutama ja inisema, kuni mehel kopa ette viskab, täis joob ja vastu hakkab.

    Kunagi lugesin mingit naistefoorumi teemat 35 aastasest süütust mehest, seal võtsid igasugused 25+ süütud tegelased sõna. Vabandused olid, et pole seda õiget ja tahaks midagi romantilist ja ma olen rahuliku iseloomuga jne. Siis osad naised vastasid, et olete ideaalsed ja toredad mehed, küll te kellegi leiate, aga osad naised panid konkreetselt, et te olete kuradi mämmerdised ja okse tuleb peale, kui peaks sellistega veel koos elama. Et mees peab olema enesekindel ja agressiivne ja ennast kehtestama.

  11. #2171
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    lol, n1

    vast ei saadud minust valesti aru....
    Kui mees on perekonna pea, ei tähenda, et naine orjaks, teeks kõik tööd jne. See ei tähenda, et inimesed ei armastaks teineteist. Kui te olete näinud perekonda, kus naine on boss ja meest ei austa, siis see ei ole ilus vaatepilt.....
    kodus teen pigem mina süüa, pesen nõud jms. aga naine ei hakka mulle küll peale kargama, et seda ja teist sa ei tee!, sinna sa ei lähe! vms...
    naine peab meest austama, muidu asi ei toimi.
    mul sama olukord :) Ja üleüldiselt su jutuga suht 100% nõus. Ja mu naine austab mind 100% ja meie suhe toimib ka väga hästi. Tuleb leida lihtsalt selline kuldne kesktee ja teha mõned kompromissid.

  12. #2172
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
    Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...

    Ja kui nüüd üldiselt rääkida, siis mina ei arva, et ainult mehel on perekonnas õigus oma arvamusele ja just mehe arvamus peab olema see, mis loeb. Pigem usun ma läbi arutelude sündinud kompromissidesse.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.12.12 at 11:28

  13. #2173
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
    Miks kõik nii äärmustesse langevad? Arvad, et kui keskmiselt 6-7h päevas end pühendada mängimisele/õppimisele, siis ei jõuaks kuhugile oma tulemustega?

  14. #2174
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
    Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...
    No mängi praegu rahulikult edasi nagu teind oled.

    Kui paremini minema hakkab ja pokkeriga rohkem teenima hakkad siis mõtle sellele.

    Selles suhtes ei saa kellelgi küll ütlemist olla, siis see oleks sinu töö ja vaevalt töötunde rohkem tuleb kui muidu tuli.

    Lisaks on aeg veel selline huvitav asi, et seda saab planeerida :)

    GL!

  15. #2175
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    No mängi praegu rahulikult edasi nagu teind oled.

    Kui paremini minema hakkab ja pokkeriga rohkem teenima hakkad siis mõtle sellele.
    Just!
    Praegu, NL10-s, pole see minu jaoks aktuaalne teema :). Lähikuudel on eesmärgiks (või sooviks) jõuda NL25. Eks näis, mis tegelased mind seal ees ootavad. Elukutseliseks hakkamise küsimuse juurde võin naasta (mõne) aasta pärast.

  16. #2176
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Et liiga OT ei läheks:

    ( Click to show/hide )

  17. #2177
    Vana Tegija Kasutaja LuuK avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    1 138

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    minu vabandus on laiskus

  18. #2178

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Võitmise ja raha väljavõtmise vastu pole tal midagi. Probleemid võivad tekkida siis, kui töölt ära tulen ja selleks, et rahavoogu tagada 14 tundi arvutis istun ning seetõttu nö. asotsiaalseks muutun.
    Ehk siis ta saab väga hästi aru, et pokkerimängija töö on nagu iga teinegi töö - et seda teha korralikult, tuleb sellele pühenduda, kulutades piiratud ressurssi, milleks on aeg. Ja kui seda aega hakatakse kulutama juba sellisel määral, et muu elu jääb tahaplaanile, siis...

    Ja kui nüüd üldiselt rääkida, siis mina ei arva, et ainult mehel on perekonnas õigus oma arvamusele ja just mehe arvamus peab olema see, mis loeb. Pigem usun ma läbi arutelude sündinud kompromissidesse.
    Aga miks sa järeldad, et sa pead 14 tundi päeva arvuti taga istuma? Tooksin siia isikliku kogemuse: Mängin pokkerit ja tegelen ettevõtlusega põhiliselt päevasel ajal 9-17. Sellel ajal on ka tema tööl. Õhtud veedame üldjuhul koos - käime väljas, kokkame koos jne.

    Kui sa muidugi sead ise seisukoha, et sinu elukutse pokkerimängijana eeldab 14h-d päevast ja ülejäänud aja suht magad, siis ei saa asi tõesti toimida. Minu pakutud variant ei tohiks küll kedagi häirida ja peaks mõlemale poolele vastuvõetav olema, sest see toimiks samuti ka tavalise töö puhul, mis kestab 9-17.

  19. #2179
    Pokkerihai
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 485

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma arvan, et päris paljudel pokkerimängijatel on kaasadega teemaks hilisõised mängimised(nädvahetused kinni) pokkerireisid
    Mis on tihti ka õigustatult

  20. #2180
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ise mängin mingi aeg päeval paar tundi kui elukaaslane tööl on.

    Ja siis alates 12nest vms, kui ta magama läheb - ~ 4 tundi.

    Samuti mängin 5x nädalas umbes nagu tavaline töökoht, 6h päevas

    - reaalsuses aga mängin pigem isegi vähem. 100-120h kuus seega

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES