Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 112, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1262102110111112113114122 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 221 kuni 2 240, kokku 2882
  1. #2221
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Vastupidi
    Kindel?





  2. #2222
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas overbet Vaata postitust
    Vastupidi
    ei ole vastupidi. 1BB (big bet) = 2bb (big blind)

  3. #2223

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti

  4. #2224

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti
    Nozzu ütles nii nagu 1BB(Big Bet)=2bb(big blindi). Sa ajasid vist ise nüüd segi Nii palju kino sellisest asjast

  5. #2225
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas bounce Vaata postitust
    seda ta ütleski ju, nozzu kirjutas et 1 big blind on 2 big betti
    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Vist on nii, et kui big bet kahege korrutada, saab big blindi.
    .

  6. #2226
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    üks big bet on kaks big blindi

  7. #2227
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1 big blind on 0.5 big beti

  8. #2228
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    "Läkspahasti," nagu mu poeg tavatseb nentida, kui miskit untsu või sassi läheb. Kuu esimene pool andis lootust, et ehk õnenstub juba veebruaris NL16-sse kolida. Aga ei, tulid vahvad -3BI päevad ja sinna see kokku higistatud tulum läks.
    Kuu jäi siiski paari BI-ga plussi :)



    Tegelikult, et ma mängin ainult daalalaudades, võiks praegu juba NL16-s shotte võtta kuna daalades on kontol mingi 430 ühikut. Aga mõtlesin, et kraabin eurodes 400 daala kokku ja alles siis proovin. Noh, et oleks suurem ülekate ja vähem scared money.

    Ehk järgmine kuu õnnestub see puudvad 50 eurtsi teenida. Kui neljalt laualt kuuele üle minnes õnnestub volüümi tõsta. Samas ma ei ole kindel, kas see on ikka hea mõte, kuna sellega ilmselt langeb mu winrate, mis NL10s on nagunii häbiväärselt väike, veelgi ja ma võin hakata miinust tootma. Ei tea, peab proovima.

    Sel kuul jäi läbimäng taas väiksemaks kui mõni mees päevaga jaotusi läbi suudab lasta. Õigustan end sellega, et poiss on kolm nädalt minu juures elanud. Üksikisa elu on päris väsitav ja pingeline. Kuni põnn üleval, pühendan kogu aja temale. Ja alles õhtul, nii üheteist ajal, saab oma asjadega tegelema hakata. Ehk siis pokkerit mängida, kui just väga väsinud ei ole. Pagan, täna jõudis mulle kohale, et ma pole selle aja jooksul isegi ühtegi õllet lubanud.

    P.S Täna nägin legendaarset Naxerit lauas. Tervitused. (Ja ausõna, mu mängustiil ei ole 8/6, mul oli ka laudu kus see oli 14/12 vms :) )
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 31.01.13 at 23:56

  9. #2229
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tervitused Sullegi. Pole ammu juhtunud Su päevikut sirvima ja rõõm näha, et oled endiselt innukalt grindi kallal. Ma ka jah parasjagu selle limiidi kallal pusimas. Märkasin ka Sind lauas ja korra callisin JTs-ga Su varase pos-i tõstet...et äkki tuleb midagi magusat-seekord jäid royal või muud head käed seal siiski hittimata ning tuli flopis loobuda.

  10. #2230
    FPP Pro Kasutaja WIN avatar
    Liitus
    Feb 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ka mina nägin sind Nozzu lauas eile hilja ning callisin samamoodi natuke lightimalt 2 korda lõbu pärast =) ee heee ja ühekorra 3 bettisin naljapärast eee heeee ole tähelepanelik, ma pakun free money.

  11. #2231
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas WIN Vaata postitust
    Ka mina nägin sind Nozzu lauas eile hilja ning callisin samamoodi natuke lightimalt 2 korda lõbu pärast =) ee heee ja ühekorra 3 bettisin naljapärast eee heeee ole tähelepanelik, ma pakun free money.
    Ah, sina olidki siis see teine(kolmas) eestlane meie lauas, kelle vastu mulle üldse ei meeldinud mängida :) Liiga loose-agressiv minu jaoks.

  12. #2232
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vabandust väga, aga sellise volüümiga jõuad sa NL25 aastaks 2014 :)

  13. #2233
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Vabandust väga, aga sellise volüümiga jõuad sa NL25 aastaks 2014 :)
    Krt, eesmärk oleks ikka sel aastal jõuda, siis oleks endaga rahul :) Samas, NL16st polegi bankrolli mõttes väga pikk maa NL25-ni ju. 400 euro pealt vaja 500 euroni jõuda. Aga noh, karta on, et nii nagu NL10sse sisenemine ei õnnestunud esimesel katsel, ei suuda ma kohe ka NL16s kanda kinnitada. Ja NL25, njah, see, nagu ma majandaja suurepärasest ja inspireerivast päevikust lugenud olen, on juba hoopis teine maailm, võrreldes nanolimiitidega. Mnjah, läheb keerukaks.

    Aga sellega ma olen nõus, et mu volüüm on üks paras huumor :)

  14. #2234
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eks jah, kui umbes 5-6 kordistaksid oma volüümi, siis on üpriski korralik, kui arvestada seda, et mängida ainult aega õhtul/öösel ja magama peab ka kunagi :)

  15. #2235
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oleks endaga rahul kui saaks 10 000 käe peale veebruaris. Keegi mingit motivatsiooni beti ei taha teha? Ütleme nii, et kui ma 10 000 kätt läbi ei mängi, kannan mina 5 eurot aga kui mängin, saan 10 eurot?

  16. #2236
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Proovi vbl rohkem laudu lisada ikka. Ma alustasin paar nädalat tagasi 6s lauas seal grindi, nüüd olen läinud 9 peale. Usun lisa niipea võtma ei hakka, kuna need mahuvad mul ühele monitorile ära nii, et näen, mis toimub ja jõuan kõike jälgida. Kuna püüan mängus areneda ühtlasi, siis see ikka oluline, et saaks kõigel silma peal hoida-ei ole eesmärk mingiks nobrainer 24 tabler rb proks saada. Seni jooksen 10bb/100, kuid eks sample veel üsna väike, miski 14k kätt.

    Lisaks soovitan siiski ka € laudu proovida NL10s. Mul seni on 13k käega $ laudades winrate tiba üle 6bb/100, samas 2k kätt € laudades on massive 42bb/100. Eks seal obv suur osa variatsioonil, kuid pealtnäha ka siiski need € lauad märksa fishisemad olnud. Ja kui roll lubab neid mängida, siis mis selle vastu saaks olla kui sealt võidetavad bb-d ka rohkem väärt on
    Viimati muudetud Naxer poolt : 01.02.13 at 15:16

  17. #2237

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eks see volüüm ongi suuresti edasi liikumise võti ja kindlasti ka õppimine mängimise kõrvalt. Kusjuures alguses oli sinu päevik see, mis pani mind jälle tahtma pokkerit mängida, Muidugi ka need võimsad graphid, mis iga kuu siin foorumis postitatakse ja mille poole ma ka ise, andes endast maksimumi, püüdlen. Loodan, et see päevik saab hoogu juurde nagu see vahepeal oli. Leia see aeg mänguks, kui see sulle meeldib

  18. #2238
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok, õllel splint küljest. Kahe laua juurde võtmine, ehk kuuel laual mängimine ei kiskunudki peenikest rohelist joont allapoole nulli. Vastupidi, sessi lõpuks jäi see pidama 11 € kõrgusel. Samuti jäi pealepoole nulljoont ka peenike punane joon. Nii et tuleb välja küll. Vist. Ühe sessi järgi ei saa muidugi otsustada.
    Samas, ega see kuus lauda mulle nii ulme kah ei ole. Olen ka üheksal laual mänginud mõnda aega. Aga see oli liig.
    Üks käsi kah tänasest sessist.

    Vastane: 37/7 ja 226 kätt

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($10) 100bb
    UTG+1 Player5 ($11.55) 116bb
    MP1 Player7 ($2.23) 22bb
    MP2 Player8 ($4.60) 46bb
    CO Player9 ($5.51) 55bb
    BTN Player1 ($10.70) 107bb
    SB Player2 ($9.46) 95bb
    BB Nozzu ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BB 5 K
    4 folds, Player9 calls $0.10, 2 folds, Nozzu checks

    Flop: K J 5 ($0.25, 2 players)
    Nozzu bets $0.20, Player9 calls $0.20

    Turn: 9 ($0.65, 2 players)
    Nozzu bets $0.60, Player9 raises to $1.20, Nozzu calls $0.60

    River: A ($3.05, 2 players)
    Nozzu checks, Player9 bets $0.80, Nozzu calls $0.80

    ( Click to show/hide )

  19. #2239
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust

    Lisaks soovitan siiski ka € laudu proovida NL10s. Mul seni on 13k käega $ laudades winrate tiba üle 6bb/100, samas 2k kätt € laudades on massive 42bb/100. Eks seal obv suur osa variatsioonil, kuid pealtnäha ka siiski need € lauad märksa fishisemad olnud. Ja kui roll lubab neid mängida, siis mis selle vastu saaks olla kui sealt võidetavad bb-d ka rohkem väärt on
    Hmmz...tänud info eest. Kunagi NL2-s alustades ja daala ning eurolaudu segamini mängides, jäi mulje, et daalalauad on fishisemad. Võimalik, et tegin sellise järelduse liiga rutakalt. Ent eurolaudade kaasamisega on see väike probleem, et mul pole ainult eurolaudades mängivate playerite kohta mingeid notesid ega historit, mistõttu kaasneks nende sisselülitamisega mõningane lisapinge.

  20. #2240
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nu regid on seal suures osas samad, keda ka mujal näeb, kuid tundub, et mingi ports fishe on, kes vaid € laudades armastavad möllata. Eks need saad HUD-i järgi ja ka silma järgi peagi kergelt tuvastatud. Mul seal nüüdseks 2.5k kätt ja winrate 53bb/100-ausalt öeldes poleks kunagi isegi uskunud, et selline variatsioongi võimalik on väga, et taoliste numbriteni jõuda. Nad lihtsalt maksavad oma 1 paar kätega tihti kõik kinni ja teevad seal muidki ulme asju. Kohati jäi küll mulje, et lives kuskil õllesõprade cashgames ei mängita ka nii viletsasti. Eks ootan huviga, mis edasi saab sample suurenedes.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES