Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 114, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1464104112113114115116124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 261 kuni 2 280, kokku 2882
  1. #2261

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nOZZu vastasel ei ole igakord nutsi !

  2. #2262
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas SuusaKunn Vaata postitust
    Sry, vaatasin valesti, mõtlesin 3bet-i...
    okei. turni shove on kindlasti +EV küll. ei saagi aru, miks riveris stackid sisse ei läinud.

    ( Click to show/hide )


    aga tõsiselt nozzu, sellistes kohtades nii moodi mängides jätad raha lauda. turnis ju fd ka lauas.

  3. #2263
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma foldiks pre ära kui siukse holdinguga siukse vastase vastu seal nuppe sisse ei saa pandud.

  4. #2264
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    imo nozzul joppas, et vastas ei olnud rida või kõrgem sett. aga eks vedama peab ka vahest

  5. #2265
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma foldiks pre ära kui siukse holdinguga siukse vastase vastu seal nuppe sisse ei saa pandud.
    Miukse vastase vastu? Vastasel full stack, history puudus, see oli esimene või teine käsi temaga. Vaakum pmst. ja tundmatu vastase vastu mängides on odavam eeldada, et tegemist on solid mängijaga.
    Hea küll, turni raise oli küll veits imeliku suurusega, mis võib viidata algajale mängijale. Samas, ma olen lugenud, et fishide betting size ongi selline, et nad ei hakka tõstma ei 3, 4 ega 2,5 korda, vaid pressivad monsterit hittides lihtsalt raise ehk siis automaatselt 2 kordne tõste.

  6. #2266
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei olnud ju full stack. See, kui ei auto reloadi, on juba suur näitaja.

  7. #2267

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    45/0 siukese, siin pole mõtet mõleda, et ta pigem solid vastane

  8. #2268
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    45/0 siukese, siin pole mõtet mõleda, et ta pigem solid vastane
    No jopp Antonio Kolmandat korda: selle käe mängimise hetekl polnud ta 45/0.

  9. #2269

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    sry minu viga, no fold ei tule seal kõne allagi igastahes, sul juba paras callida see minraise ja fullhouse hittida, sest ta ranges pole ainult kõrgem set või rida, ise panen sisse seal..

  10. #2270

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Miukse vastase vastu? Vastasel full stack, history puudus, see oli esimene või teine käsi temaga. Vaakum pmst. ja tundmatu vastase vastu mängides on odavam eeldada, et tegemist on solid mängijaga.
    Hea küll, turni raise oli küll veits imeliku suurusega, mis võib viidata algajale mängijale. Samas, ma olen lugenud, et fishide betting size ongi selline, et nad ei hakka tõstma ei 3, 4 ega 2,5 korda, vaid pressivad monsterit hittides lihtsalt raise ehk siis automaatselt 2 kordne tõste.
    Esimene lõik eeldad, et vastane on solid mängija ja teine lõik paned ta juba algajaks. Kui sa sellistes spottides kardad ära stackida tundmatu vastu, siis sa ei saagi kunagi normaalselt võita ja tiksudki 1BI üles ja alla, rääkimata kui palju raha sa lauda jätad.

  11. #2271
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Vastasel full stack, history puudus, see oli esimene või teine käsi temaga. Vaakum pmst. ja tundmatu vastase vastu mängides on odavam eeldada, et tegemist on solid mängijaga.
    Hea küll, turni raise oli küll veits imeliku suurusega, mis võib viidata algajale mängijale. Samas, ma olen lugenud, et fishide betting size ongi selline, et nad ei hakka tõstma ei 3, 4 ega 2,5 korda, vaid pressivad monsterit hittides lihtsalt raise ehk siis automaatselt 2 kordne tõste.

    ära mõtle üle. kohutavalt turnis mängitud käsi ikka. kõik liigutused/mõttekäigud peale rahade sisseajamise sellisel boardil vs selline stack on räme viga.

    p.s. lisaks 1 abimees veel - vt "find player" parema klahviga avatarilt, saad teine x kinnitust ja "vaakumisse" õhku juurde/vähemaks

  12. #2272
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    p.s. lisaks 1 abimees veel - vt "find player" parema klahviga avatarilt, saad teine x kinnitust ja "vaakumisse" õhku juurde/vähemaks[/I]
    Et kui mängib ühte lauda, on tõenäoliselt fish kees teeb esimesi käeharjutusi pokkeris, kui mängib 24+ lauda, on "robot" kes teeb automaatseid liigutusi ning väga ei jõua mängu jälgida, ehk siis suht kergelt exploiditav. Kui mingi 4-12 lauda, siis tõenäoliselt solid mängija?

  13. #2273
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    :D

    Päris kindlasti solid mängijaid ei mängi 4-8 lauda micro fullringi, regulaarsel baasil.

  14. #2274

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Minuarust on siin Nozzu küll 90% beat.

  15. #2275
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See find player aitab küll jah. Kui on ikka 24 laua mees, siis oled seal ilmselt tõesti biit imo. Juhul kui tegu on nitisema regiga, mida on ilmselt 90%+ tolle limiidi masstablijatest. Sest ei saa eeldada, et on mingi nanonoko sugulane, kes sel limiidil nt masstablib ja loeb välja, et oled ka suht nitipoolne mängija ja hakkab siis oma 24 laua kõrvalt Su vastu mingit move-i tegema. Nu ei ole reaalne. Samas fulliku lootuses (rea vastu) ikka vast calliks ja riveris vast as played. Samas kahtlen, kas see on õige, kuna milline reg seal taoliste kaartidega (96 kui oli openended draw)üldse mänginuks? Kui on aga mingi 1 laua fish või muidu imelik tüüp, kes ei mängi paljusid laudu või pole reg, siis paneks turnis nupud sisse. Kui on hide peal tal vms vaakum, siis paneks pigem ka-oled biit, siis on cooler ja next hand plz. Üks käsi, mis mahub nii fishide kui osade regide range-i seal on 87 nt, mida ju biidid.

    Kui veel selle käe üle pead murdsin, siis ikka üha enam tundub, et solid/niti regi vastu ongi oversett suure tõenäosusega (87 tõstnuks flopis), fishil on kas rida, 87 mingi x draw või õhk (sh nt TP sisaldav). Aga vaakumis ikka nupud sisse turnil ja asi mutt.
    Viimati muudetud Naxer poolt : 04.02.13 at 13:57

  16. #2276
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Miks tõsta üldse pre 33-ga kui setti hittides junn jahe ?

  17. #2277
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    Miks tõsta üldse pre 33-ga kui setti hittides junn jahe ?
    Mnjah, esimese leveli mõtlemine. Pohh positsioon, pohh vastane, pohh board: mul on sett - ALL INN!!!

  18. #2278

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma kardan, et see lause läks liikuma kusagilt esimestest cardrunnersi videotest, nendes oli päris palju sarnast teksti.

  19. #2279
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Muidu Nl10 ongi level 1

  20. #2280
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Muidu Nl10 ongi level 1
    Ent mängu biitimiseks tuleb vastastest mõelda ühe leveli võrra kõrgemalt. Ühe, mitte kahe - 3 leveli mõtlemine, mis oli siis vist, et ma mõtlen, mida vastane mõtleb, et ma mõtlen, oleks juba üle mõtlemine.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES