Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 118, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1868108116117118119120128 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 341 kuni 2 360, kokku 2882
  1. #2341
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Easy fold! Eeezy fold! Kerge mahapanek!

  2. #2342
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    back to basics nozzu. Pead õppima paremini readima, nii obv, et ainult TT teeks sellise liigutuse.
    Folding all day long in that spot.

  3. #2343

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mitte, et siin foldida tuleks, aga mis rangega sa UTG-d muidu 3betid?

  4. #2344

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma küll ei foldi siin kunagi.

  5. #2345
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Te full ringi mängijad olete ikka naljaninad, 3bet potis KK foldida :D

    P.S. Enda kogemuse põhjal villase käitumine 3bet potis OOP:

    Check call: nuts
    Check raise: overpair, tptk, draw
    Donkbet: medium hand, nuts
    Small donkbet/raise: nuts
    Overbet: overid, draw, vahel harva nuts (kui on fancy play sündroomi all kannataja)
    Viimati muudetud Fuzzy poolt : 20.02.13 at 11:14

  6. #2346

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Ma küll ei foldi siin kunagi.
    Sama siin. Nozzu, miks sa statidega käsi ei pane? Kõigil lööb parema pildi ette ja analüüs saaks mingil määral toimuda kah. Sinul ju sessi ajal HUD käib ja meilt küsid nõu nii, et oleme vaakumis pmst, sest see võib olla SS reg või fish või vaal ja neid on ka erineva agro tasemega muidugi. Nii, et tahaks state ka edaspidi

  7. #2347
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ohjah. Siin käib vist mingi releveldamine.
    ( Click to show/hide )

  8. #2348
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2010
    Postitusi
    452

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui mu näpp antud olukorras fold nuppu vajutaks, siis pistaks ta karistuseks endale perse kuni enam lollusi ei tee.
    No vot, aga eks siingi teatud vastuolu peidus, kuna mõne jaoks poleks see karistus vaid preemia.

  9. #2349
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Mitte, et siin foldida tuleks, aga mis rangega sa UTG-d muidu 3betid?
    Ma olen lihtne mees ja 3betin alati QQ+, AK, sõltumata sellest, mis positsioonilt on betitud :). Erand on siis, kui first better on teinud hädise 2xBB tõste, sellisel juhul 3betin põhimõtteliselt kõigega, millega ise betiks.

  10. #2350
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Sama siin. Nozzu, miks sa statidega käsi ei pane? Kõigil lööb parema pildi ette ja analüüs saaks mingil määral toimuda kah. Sinul ju sessi ajal HUD käib ja meilt küsid nõu nii, et oleme vaakumis pmst, sest see võib olla SS reg või fish või vaal ja neid on ka erineva agro tasemega muidugi. Nii, et tahaks state ka edaspidi
    Õige märkus. Aga ma arvasin, arvestades siin mõned lehed tagasi puhkenud paanikat, kui ma olin KK maha visanud, et statid ei ole antud käes olulised. Overpair 3bet potis on alati ARRRR Innnn, sõltumata vastasest ja lauast - nii ma sain aru.

  11. #2351
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma olen lihtne mees ja 3betin alati QQ+, AK, sõltumata sellest, mis positsioonilt on betitud :). Erand on siis, kui first better on teinud hädise 2xBB tõste, sellisel juhul 3betin põhimõtteliselt kõigega, millega ise betiks.
    Jälgi lauda ja vastaseid kelle vastu mängid, mitte ära kasuta mingit tabelit

  12. #2352
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    See väga õige jutt jah, et jälgi ja diferentseeri oma 3 bet range-i sellele vastavaks, kelle vastu mängid. Usun üldise 3bet range-i võiksid püüda veidi laiemaks tõmmata-nii on regidel Su vastu ka pisut raskem mängida. Mis vabandus see on, et lihtne mees oled-nu saan aru, et oled eluaeg nii toiminud ja sellega harjunud, kuna see paberil ju õige (tabelites). Ma nt tihti 3betin AQ-AT kui miski tüüp pos-lt avab (sh nit, mitte vbl ehk überniti vastu vaid, kelle avang ongi mingi AK+) ja see on päris hämmastav kui palju neilt folde saab seepeale või siis callivad ja fold to cbet. Usun, see suur põhjus, miks mul ka see punane non showdown joon seni kasumis on NL10s. 4beti peale siis muidugi foldin, kuid seda tuleb märksa harvem ette. Samuti on vahel Ax-ga nt steali järel mõne regi vastu põnev kerglast 4betti katsetada. See ei pea olema väga suur, nt 2.2x ta beti suurus. Samuti nittide vastu on SB-lt või BTN steal any2 nt.

    Katseta vahel sekka miskit taolist ja vaata, kuidas läheb ja postita vastavaid käsi nt ja põhjendusi, miks just seal mingis olukorras või mingi vastase vastu seda üritasid-koos statside ja andmetega siis. Loomulikult mitte igal sammul, pigem esialgu harva aga võta julgus kokku ja tee seda. Eriti su statside ja imagoga ei saa liiga halb olla EV suhtes. Ja selliseid kohti märksa põnevam siin arutada kui igipõliseid coolereid set vs set või set vs ülepaar. Sest taolised olukorrad ja nende pikas perspektiivis hästi mängimine on pigem see, mis suuresti winrate-i määrab. Sest neid tuimalt tabeli , õpiku, paberi järgi mängijaid on see NL10 täis. Fishide arvelt on nad marginaalses kasumis, kuid kaugel crushimisest. Nad ei exploiti keskmisi rege/nitte ja mõned paremad teevad nendega seda lõputult. Tõsi NL10s on neid paremaid ikka päris vähe-sest kui nad head on, siis miks krt nad peaks olema NL10s üldiselt. Aga soovid ju areneda, võita rohkem, jõuda kõrgemale jne-siis pead suutma veidi raamidest väljuma hakata!
    Viimati muudetud Naxer poolt : 20.02.13 at 13:51

  13. #2353
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma olen lihtne mees ja 3betin alati QQ+, AK, sõltumata sellest, mis positsioonilt on betitud :). Erand on siis, kui first better on teinud hädise 2xBB tõste, sellisel juhul 3betin põhimõtteliselt kõigega, millega ise betiks.
    lihtne võibolla jah, aga antud juhul lihtne=rumal. annan sulle ühe lihtsa ülesande - utg regular avab, sa mp pealt 3betid teda AA. samas lauas btn ja bb on mõnusad fishid. kui palju sa võidad siin enamasti regulari 3betides ja kuipalju callides?

    janksi lause võtab kõik kenasti kokku

  14. #2354
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    See väga õige jutt jah, et jälgi ja diferentseeri oma 3 bet range-i sellele vastavaks, kelle vastu mängid. Usun üldise 3bet range-i võiksid püüda veidi laiemaks tõmmata-nii on regidel Su vastu ka pisut raskem mängida. Mis vabandus see on, et lihtne mees oled-nu saan aru, et oled eluaeg nii toiminud ja sellega harjunud, kuna see paberil ju õige (tabelites). Ma nt tihti 3betin AQ-AT kui miski tüüp pos-lt avab (sh nit, mitte vbl ehk überniti vastu vaid, kelle avang ongi mingi AK+) ja see on päris hämmastav kui palju neilt folde saab seepeale või siis callivad ja fold to cbet. Usun, see suur põhjus, miks mul ka see punane non showdown joon seni kasumis on NL10s. 4beti peale siis muidugi foldin, kuid seda tuleb märksa harvem ette. Samuti on vahel Ax-ga nt steali järel mõne regi vastu põnev kerglast 4betti katsetada. See ei pea olema väga suur, nt 2.2x ta beti suurus. Samuti nittide vastu on SB-lt või BTN steal any2 nt.

    Katseta vahel sekka miskit taolist ja vaata, kuidas läheb ja postita vastavaid käsi nt ja põhjendusi, miks just seal mingis olukorras või mingi vastase vastu seda üritasid-koos statside ja andmetega siis. Loomulikult mitte igal sammul, pigem esialgu harva aga võta julgus kokku ja tee seda. Eriti su statside ja imagoga ei saa liiga halb olla EV suhtes. Ja selliseid kohti märksa põnevam siin arutada kui igipõliseid coolereid set vs set või set vs ülepaar. Sest taolised olukorrad ja nende pikas perspektiivis hästi mängimine on pigem see, mis suuresti winrate-i määrab.
    Thanx, Naxer, et võitsid pikalt, põhjalikult ja inspireerivalt kirjutada. Eurolauad juba võtsin sinu mahitusel kasutusele, eks proovin siis 3betiga kah veits loomingulisem olla.

  15. #2355
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Lisasin paar lauset veel vahepeal...aga igatahes edu loomingulisuse suurendamisel ja jään huviga ootama, kuidas see edenema hakkab.

    Pastilaa näide ka jh väga hea-taoliste olukordade tuvastamine mul ka pigem nõrk koht seni...peab püüdma rohkem lauda jälgida ning adjustida.
    Viimati muudetud Naxer poolt : 20.02.13 at 13:56

  16. #2356
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    lihtne võibolla jah, aga antud juhul lihtne=rumal. annan sulle ühe lihtsa ülesande - utg regular avab, sa mp pealt 3betid teda AA. samas lauas btn ja bb on mõnusad fishid. kui palju sa võidad siin enamasti regulari 3betides ja kuipalju callides?

    janksi lause võtab kõik kenasti kokku
    No 3bettides võidan tõenäoliselt 5,5 BB-d. (4+1+0,5). Callides võib krt teab, mida juhtuda, kuigi jah, flopile minnes oleksin kolmest vastasest ees.

  17. #2357
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Usun üldise 3bet range-i võiksid püüda veidi laiemaks tõmmata-nii on regidel Su vastu ka pisut raskem mängida. ... Ma nt tihti 3betin AQ-AT kui miski tüüp pos-lt avab (sh nit, mitte vbl ehk überniti vastu vaid, kelle avang ongi mingi AK+) ja see on päris hämmastav kui palju neilt folde saab seepeale või siis callivad ja fold to cbet. Usun, see suur põhjus, miks mul ka see punane non showdown joon seni kasumis on NL10s. 4beti peale siis muidugi foldin, kuid seda tuleb märksa harvem ette. Samuti on vahel Ax-ga nt steali järel mõne regi vastu põnev kerglast 4betti katsetada. See ei pea olema väga suur, nt 2.2x ta beti suurus. Samuti nittide vastu on SB-lt või BTN steal any2 nt.
    siin ma sinuga päris nõus pole (üldiselt küll). tavalise mikroregulari (suht väike steal ja suur fold to 3bet (fold to resteal) vastu on AQ ja AJ 3betimine mu meelest halvem variant, kui callimine. callides hoiame sees domineeritud Q ja J ja A terve posu + suht lihtne mängida postflop isegi oop. 3betimiseks on palju paremad madalad Ax ja Kx. aga selliste vastu tuleb restealida ka 75o, 22-55 jms sodi jah.

  18. #2358
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    No 3bettides võidan tõenäoliselt 5,5 BB-d. (4+1+0,5). Callides võib krt teab, mida juhtuda, kuigi jah, flopile minnes oleksin kolmest vastasest ees.
    nii ongi - 3betides ei võida pmslt midagi ja raiskad oma hea käe ära. kui fishid järgi on, siis kui sina callid, callivad ka nemad enamasti. ja suvalisel boardil kui keegi neist midagigi hitib, saad oma premiumiga maksimaalse value v'lja pigistada. loomulikult võib juhtuda krt teab mida, aga tunde järgi juhtub umbes nii: ühe korra kümnest ei hiti ka fishid ega regular midagi ja saad ikka suht sendid, ühe korra kümnest hitib mõni fish 2p+ ja kaotad stacki, ühe korra kümnest hititakse hea tõmme mis turnis kokku tuleb ja kaotad stacki, kolmel korral kümnest hitib üks fishidest midagi kahtlast ja saad 1-2 tänavat valuet, neljal korral kümnest hitib üks fishidest mõne tõmbe või TP, 2nd paar vms ja sa võidad fishi stacki.

    just täpselt nii lihtne see mäng ongi. 3betides teenid siin kergelt, aga callides RÄIGELT. pakun, et sellised otsused premiumitega annavad juba ise 1-2bb/100 sulle winratele juurde. ja see on kõigest üks pisiasi....

  19. #2359
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    siin ma sinuga päris nõus pole (üldiselt küll). tavalise mikroregulari (suht väike steal ja suur fold to 3bet (fold to resteal) vastu on AQ ja AJ 3betimine mu meelest halvem variant, kui callimine. callides hoiame sees domineeritud Q ja J ja A terve posu + suht lihtne mängida postflop isegi oop. 3betimiseks on palju paremad madalad Ax ja Kx. aga selliste vastu tuleb restealida ka 75o, 22-55 jms sodi jah.
    Nõus, et võib nii olla. Mul küll kuvab steal jms statse aga nende efektiivse lugemisega olen lapsekingades alles. Samas nitisema venna vastu AQ-AJ nt callides võib juhtuda, et ise dominated ja läeb Ax flop kallimaks kui 3betile 4 bet otsa saades või siis tema 3beti calli korral ja kui cbetile ei foldi, rääkimata kui tõstab võib ka halba aimata ja odavamalt saada.

  20. #2360
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    Samas nitisema venna vastu AQ-AJ nt callides võib juhtuda, et ise dominated
    ranka tabeli järgi on nitise venna btn stealing range ässade osas näiteks A2+. ja ranka tabel on nitine. seega siit leiab ka vastuse - mitme Ax vastu oled domineeritud ja mitme vastu domineerid
    Viimati muudetud pastilaa poolt : 20.02.13 at 16:26

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES