Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 120, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2070110118119120121122130 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 381 kuni 2 400, kokku 2882
  1. #2381
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ma tean miks sa kaotad

  2. #2382
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    flop cbet wayyyyyy liiga suur

    paned halbadel boardidel prolly 1 barrel ja annad alla -> väga low won when saw flop

  3. #2383
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    hmm samas see fr ja pfr mingi 9

    ah nvm vist siis, ei tea ma

  4. #2384
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    flop cbet wayyyyyy liiga suur

    paned halbadel boardidel prolly 1 barrel ja annad alla -> väga low won when saw flop
    Aitäh
    Täpselt. Seda ma teen.

    Kuigi, omast arust ma olen nagu enam vähem aru saanud, millistel floppidel PF agressorina C-bettida. Väga lühidalt öeldes sobivad c-betiks kõrge kaardiga flopid, millel ma saan reppida tabamust kui PF agressor. PFis järgi callijate (setminejate) puhul sobivad ka hästi paardunud flopid, kuna siis on väiksem tõenäosus, et nad tabasid. Ei sobi jällegi madalad, ja connected flopid.

    Äkki on viga selles, et kui ma flopil vastasest jagu ei saa, siis ma tõepoolest annan alla ja ei lajata teist barrelit? Kuigi viimasel ajal olen proovinud seda teha, kui turn toob lauda kõrge kaardi.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.03.13 at 21:58

  5. #2385
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Äkki on viga selles, et kui ma flopil vastasest jagu ei saa, siis ma tõepoolest annan alla ja ei lajata teist barrelit? Kuigi viimasel ajal olen proovinud seda teha, kui turn toob lauda kõrge kaardi.
    ei usu

    micros et võita sa ei pea kellegist üldse jagu saama

    lihtsalt beti for value. kui halb flop kus vastane 1 barrerile ei foldi siis oop võid kohe c/f pole mõtet barrelada hakata. ip võid turnis/riveris delayed cbeti teha

    aga noh ma ei tea, nt 6maxis 19pfr-ga cbet 75% ja wwsf 40% kaotaks raha

    9pfr sul range tugevam ja ma ei oska öelda mis optimaalne oleks, keegi fr mängija peab aitama sind siin

  6. #2386
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    peale ruditurbo ei tea kedagi biitijat, kes nii nitine. 3bet tundub ka liiga tagasihoidlik - ikka kui btn oled ja sul A2, 8Ts, 22 jne, su ees CO tõstnud ja taga suvad regid, siis kui CO foldib palju 3betile siis see kõige rohkem kasu toob...isoleeriks ja kotiks fishe LP pealt, kui limpfold kõrge v cbetile kenasti foldivad jne

  7. #2387
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma ütlen ka siis kus sa raha kaotad- foldid flopi cbetile üle 70%, varastad vähe ja ise blindidel vastu ei hakka.

  8. #2388
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Q-Q, tegelikult ma olen tähele pannud kah, et ehkki ma ütlesin, et ma tihtilugu ei 2nd barrelda juhul kui ma floppi ei hittinud, kipun ma turni ikkagi bettima, kasvõi flopatud paariga, nii I- kui OP riveril võtnud passiivse joone ja siis showdownil teada saanud, et mu leht polnud piisavalt hea.
    Ilmselt veelgi rohkem olen kaotanud õhuga paugutades, sest siis ma annan tavaliselt riveril alla ehk siis kütan PF + kaks tänavat raha sisse ja siis panen selle põlema.
    Mistõttu olen endale tegelikutl ise ka lubanud, et kui ma just monstrit käes ei hoia, siis annan pärast floppi alla – tuleb odavam. Katsun seda meeles pidada.

    Pastilaa, sinu õpetuse järgi lisasin tõesti limp-foldi (nagu ka agressioni) stattidesse ja olen proovinud seda statti koos fold to c-betiga ka jälgida. On tulemust andund kah aga ilmselt vähe seetõttu, et teen seda ikkagi suht kitsa rangega, mistõttu pole ma selleks niipalju võimalusi saanud.
    3bet semibluffima olen tõesti arg. Aga fold to 3bet on mul jällegi sinu õpetuse kohasetl HUDis. Katsun järgmine kord oma paremal käel mängijal seda silmas pidades ära kasutada. Ent mis on kõrge fold to 3bet ja kui suur peaks olema sample?

    Ristijeesus, ma olen üritanud küll floatida, kui flop on selline, millel ma ise teeks kindlasti c-beti (näiteks üksiku kõrge kaardiga) ja see on tihtilugu töötanud kah. Ent ju on siis vajakajäämisi. Blind battlet (varastamist ja kaitsmist) olen siiani nagu väheoluliseks pidanud. Palju seal ikka raha kaotada või võita võimalik on...aga noh, suure sample puhul korjub neist sentidest mis võidetud/kaotatud, ilmselt soliidne summa.
    Peab ennast täiendama ja nende teemade kohta kusagilt midagi lugema (kõlab ohtlikult, eks: kusagilt – midagi).

    Igatahes suurimad tänud teile kaasa mõtlemast ja leakidele tähelepanu juhtimast. Oleks mul nüüd niipalju taipu ja võimekust, et ma ka õppust võtaks ja mängu parandaks.
    Õnneks sooritasin täna selle kuu rekordsessi (samasuur kaotus oleks juba tõsiselt demoraliseeriv olnud) ja olen pea aegu tagasi seal, kust ma mingi 4-5 sessi tagasi alla pudenema hakkasin.

  9. #2389
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Blind battlet (varastamist ja kaitsmist) olen siiani nagu väheoluliseks pidanud. Palju seal ikka raha kaotada või võita võimalik on...
    Pane positsioonidega statid, siis näed kui "väheoluline" see tegelikult on.

  10. #2390
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kas 4 bet võiks suurem olla ka kasutades selleks ka suuremaid paare?
    Mis suurusega flopi c-beti paned (>70-80% potist vist hea) kui kõrge kaart ja rea ega mastitõmmet flop ei luba või kui lubab sulle mastitõmbe?
    Kui flop annab top paari, kas cbetid või check callid, mittetabamisel check reise ka tasuks kasutada?
    Blindide kaitsel võiks proovida stiili korral tight mängija vastu re-steali. Siis saad enam ka walki ja nõndaviisi raha.
    Turni barreldamise asemel, kas mõttekas riveril üritada barreldada kui turnilt odavalt saad riverini?
    Väga algajalikud mõtted.

  11. #2391

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nozzule on vaja kedagi, kes teeks kurja häält, mitte ei üritaks vaikselt selgitada.

  12. #2392
    Grinder Kasutaja ivar866 avatar
    Liitus
    Oct 2012
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    776

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    See päevik just huvitavam ja muhedam kui teised, sest ei sisalda mingeid ülemäära endastväljaajavaid repliike.
    Nõuannete kohapealt keeruline mis stiilis neid andes effekt parem, mänguliselt on oma käekirja raske muuta hoolimata nõuannete kurjusest, leebusest.
    Tight stiil ei tekita tilti ja sobib seetõttu paljudele.

  13. #2393
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma lisaks siia juurde veel, et Nozzu on hea hingega... :D


    Edu tegemistes! Ja cool story.

  14. #2394

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    1. Oma 100 buy-ini.
    2. ÄRa karda olla agressiivne, sul on 100 buy-ini, katseta ja näed oma silmaga mis töötab, mis mitte.

    Praegu su non SD on valel teel..

  15. #2395

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    ei usu

    micros et võita sa ei pea kellegist üldse jagu saama

    lihtsalt beti for value. kui halb flop kus vastane 1 barrerile ei foldi siis oop võid kohe c/f pole mõtet barrelada hakata. ip võid turnis/riveris delayed cbeti teha

    aga noh ma ei tea, nt 6maxis 19pfr-ga cbet 75% ja wwsf 40% kaotaks raha

    9pfr sul range tugevam ja ma ei oska öelda mis optimaalne oleks, keegi fr mängija peab aitama sind siin
    kas põhjendaksid palun ?

  16. #2396
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    No johhaidi, tõsine mindfcuk.


  17. #2397

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    4.7k käega pool buyinni ehk siis 5k kätt be enamvähem, ära võta seda mindfuckina. pisuke mindfuck on 100k+ be või 5k ja -10+ buyinni. ei tasu end üles kruttida sellise asja pärast, thats poker ja küll tulema hakkab :) gl!

  18. #2398
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nii tugeva rangega nagu sul ja W$SD% 45.9 näitab lihtsalt et jube kehva jooks nende käte ajal

  19. #2399
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ja võta arvesse ka seda, et sinu volüümiga kestab downswing mitmeid kordi kauem kui teistel grinderitel.

  20. #2400
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nojah, see teebki meele mõruks, et see tõepoolest tühine 4,7 k kätt ja pool BI miinust, pole küll midagi katastroofilist, kui seda nõnda vaadata (thanks harry, et mulle mündi seda külge näitasid) eriti arvestades kehva jooksu, (millele Janks tähelepanu juhtis )aga samas on see mu kahe nädala töö tulemus. Ehk täpselt nagu virukunn märkis, downerid kestavad mul igaviku.

    (Andke see lausemonstrum mulle andeks, ilmselt on pool pudelit õlut oma mõju avaldanud - aeg magama minna.)

    Igatahes tänan toetavate sõnade eest. Kõhklesin jupp aega, enne kui selle ekraanitõmmise siia kleepisin, kartes sõnavõtte stiilis: pokker pole obv. sinu jaoks, otsi endale uus hobi. See ei mõjuks praegu heasti. :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES