Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 121, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2171111119120121122123131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 401 kuni 2 420, kokku 2882
  1. #2401
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D

  2. #2402

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    good idea :D

  3. #2403
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D
    tundub tõesti hea idee =)

  4. #2404

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Graafikult paistab,et parimad sessid on väga lühikesed.Ilmselt lõpetad,kui oled paar suuremat potti võitnud.Kui tahab tulla,siis peaks just rohkem mängima.Edu!

  5. #2405
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu daalalaudasid ei toksi?

    Nagu viki ütles, siis hea jooksu puhul mängi edasi, sama kehtib imo ka halva jooksu korral, kui said rahad ees sisse siis ära pikemalt käel peatu, next hand ja raha ees olles sisse :)

  6. #2406
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma peamiselt ainult daalalaudasid mängingi. Eurolauad lisasin alles nädal tagasi, või nii. Aga HEM peab arvet eurodes.
    Eks mul see viga ole endiselt küljes jah, et kui BI+ käes, siis käbe lauad kinni. Eriti perioodidel, kus enamus sesse miinuses lõppeb, tahaks ju kasvõi mõne sessi plusspoolel lõpetada.
    Olen nõus, et see on selline ebaadekvaatne lähenemine. Ent ehk saan sellestki üle nagu ma mängu ajal HEM-i graafiku piilumisest juba ammu üle sain.

  7. #2407
    Pokkerihai Kasutaja Dnbftw avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    1 808

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Haha, ise suudan mingi pool tundi max olla ilma graafikut passimata. Kui mingi 14+ lauda korraga ees siis on väga ränk ikka seda graafikut minna uurima, arvestades et PT veel laggib ka :D

    Pole sind ammu daalalaudades näinud, vb satume siis nii erinevatel aegadel mängima, sa selline hilisem tüüp pigem. On lauad peale keskkööd paremad kui nii 21-23 aeg?

    Atm hea näide, tõmbasin hommikuste sittade laudadega 3BI miinusesse, meel kibe aga tuleb lihtsalt edasi pressida ja atm ainult 1BI veel Star võlgu. Õhtuks paar BI up jälle ja päev korras :)

  8. #2408
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    QQ preflop RC, post flop XF J32 laual?

  9. #2409
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    QQ preflop RC, post flop XF J32 laual?
    Jah, vastane lükkas ilge hunniku chippe lauale ja ma mõtlesin, et tema PF käitumine ja selline nuppude lükkamien viitab ülepaarile. KK+ oleks ma sellisel juhul taga nagu ka JJ setist. Võimalik oli muidugi ka AKs aga...nojah, kergelt see fold ei tulnud.

  10. #2410
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
    Haha, ise suudan mingi pool tundi max olla ilma graafikut passimata. Kui mingi 14+ lauda korraga ees siis on väga ränk ikka seda graafikut minna uurima, arvestades et PT veel laggib ka :D

    Pole sind ammu daalalaudades näinud, vb satume siis nii erinevatel aegadel mängima, sa selline hilisem tüüp pigem. On lauad peale keskkööd paremad kui nii 21-23 aeg?

    Atm hea näide, tõmbasin hommikuste sittade laudadega 3BI miinusesse, meel kibe aga tuleb lihtsalt edasi pressida ja atm ainult 1BI veel Star võlgu. Õhtuks paar BI up jälle ja päev korras :)
    Ma julgeks oma kogemusele toetudes väita küll, et nii pärast kella 23 lähevad lauad fishisemaks ja loosemaks. Vahepeal sai siin mängitud õhtu jooksul kaks sessi, esmalt mingi 19-21 ja siis 23 - 01 ja vahe oli märgatav.

  11. #2411
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    Ma olen sitta jooksu tavaliselt hemmist välja filtreerinud. Kui võtad graafiku. paned filters-Hole cards. märgistad ära kõik poketid, AT+, KJ+ nö. top range. Üldiselt see graafik jookseb joonlauaga ülesse, kui sitt jooks siis pigem BE- või EKG. Võrdle all hands vs sitta jooksu periood. Ma ei tea kui lolli kindel siukene asi on aga mul on üldiselt see ära näidanud et mis tähtede seis on :D
    Aitäh, proovisin. Täitsa põnev. Graafik jooksis ikka ülespoole aga mitu selliseid 10 eurtsiseid langemis ja BE jooksu oli kah ikka sees.

    Täna sain kuugraafiku taas pealepoole nulljoont. Õigus on neil, kes pakuvad, et sess jäi jälle lühikeseks. Aga ma õigustan ennast sellega, et ei oleks tohtinud täna ehk üldse mängima hakata. Miski imelik värin on sees, ilmselt annab magamatus tunda. Paar nädalat järjest öösel kahest-kolmest magama saanud ja 7:45 tõusnud. Nii olen igast viirustele kerge saak.

  12. #2412
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Jou, chekkige seda - Nozzu ei löögi alati araks.

    Panin vastase püris õigesti range peale kah. Tema mind ilmselt mitte.
    Ja laudagi lugesin kenasti - mõistes, et paardunud flopp on mu sõber ja turn blank.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player1 ($3.90) 39bb
    UTG+1 Player2 ($16.75) 168bb
    MP1 Player3 ($8.40) 84bb
    MP2 Player4 ($12.79) 128bb
    CO Player6 ($15.15) 152bb
    BTN Player7 ($10) 100bb
    SB Nozzu ($10.73) 107bb
    BB Player9 ($10.54) 105bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is SB K K
    1 fold, Player2 calls $0.10, 4 folds, Nozzu raises to $0.50, Player9 calls $0.40, Player2 calls $0.40

    Flop: 9 3 9 ($1.50, 3 players)
    Nozzu bets $1.10, Player9 raises to $2.60, Player2 folds, Nozzu calls $1.50

    Turn: 10 ($6.70, 2 players)
    Nozzu checks, Player9 bets $3.80, Nozzu goes all-in $7.63, Player9 calls $3.64

    River: Q ($21.58, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    :P Ja ma ei lahkunud pärast seda kätt laudadest. Oo, ei - stäkkisin ühe mehe veel ära. Siis lahkusin :)

    P.S
    Soetasin endale täna soodsa hinnaga 22" Lenowo L220xwC ja istun nüüd selle taga nagu mingi suur tähtis pokkeripro :) Rui.

    P.P.S Tervitused Pazonellile.

  13. #2413
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    See viga mul ka-et kui mõni buyin plussi tuleb, siis mott väheneb ning tekib isu sess lõpetada. Samas kui lauad ikka head on, siis see halb. Samuti nagu miinuses olles igal juhul pikalt pressimine. Rõõm näha, et Sul kenasti sujub siiski üldiselt.

    Eile öösel grindisin tavapärasest pikemalt, kuna mingi MM turna ka kõrval jooksis ning kell 4 saabus mitmesse € lauda korraga mingi jõuluvana, kes kukkus iga käsi shovema. Õnnestus siis talt 2 buyini kätte saada. Et tõsi ta on, et kuldseimad vaalad saabuvad tihti alles 4st vahel, eriti nv-del. Samas päeval või õhtul jälle € lauad kohati vägagi regised ja siis selectin $ laudade vahel pigem-eks jah soovitan aktiivselt märgistada vastaseid ikka ja selectida laudu.

  14. #2414
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Naxer Vaata postitust
    See viga mul ka-et kui mõni buyin plussi tuleb, siis mott väheneb ning tekib isu sess lõpetada. Samas kui lauad ikka head on, siis see halb. Samuti nagu miinuses olles igal juhul pikalt pressimine.
    Täpselt minu teema :) Täna kah, nii kui ühe full-stacki ära stäkkisin, klõbistasin esimese erutusega juba kolmel laual "sit out next" vms. Siis hingasin korda kolm sügavalt sisse, rahustasin ennast maha, kordasin viki sõnu, et kui tahab tulla, siis tuleb ja sundisin ennast edasi mängima.
    See läks aga üsna pea keeruliseks, sest mul õnnestus ka ühe teise tegelase stäkk kätte saada. Ilges ärevuses lasin veel paar ringi, võitsin veel mõned daalad/eurod juurde ja siis murdusin. Quit all 6 tables. Nagu ma ütlesin Pazonellile, kes mulle eelmine sess laudades sellekohase märkuse tegi: pole midagi teha - kui ei meeldi võita palju raha :)

    Vastaste märgistamises olen suht kibe käsi. Lauda istudes on mul juba enamasti pooled vastased märgisatatud ning paar kolm ringi hiljem juba kõik. Abiks ikka.

    Aga eelmisest sessist üks naljakas käsi kah. Ilmselt olid halvad callid, või mis? Oleks pidanud raisema, foldima?
    Valisin pot-controli kuna lootsin, et käimas on kicker battle ja mul on väike võimalus võita (Qx-QT vastu). Aga mida tänav edasi, seda raskemaks callimine läks ja timebank jõudis pea-aegu nulli jõuda. Showdownini jõudes higi nõrises kaenla alt. Vastase statid olid 36/0 36 käe kohta aga nendest ei osanud ma tol hetkel väga midagi järeldada.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($12.98) 130bb
    UTG+1 Player3 ($17.54) 175bb
    MP1 Player4 ($10.15) 102bb
    MP2 Player6 ($5.16) 52bb
    CO Player7 ($8.90) 89bb
    BTN Nozzu ($13.90) 139bb
    SB Player9 ($10) 100bb
    BB Player1 ($4.51) 45bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN J Q
    1 fold, Player3 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player3 calls $0.30

    Flop: Q 6 2 ($0.95, 2 players)
    Player3 bets $1, Nozzu calls $1

    Turn: 8 ($2.95, 2 players)
    Player3 bets $1, Nozzu calls $1

    River: 7 ($4.95, 2 players)
    Player3 bets $2, Nozzu calls $2

    ( Click to show/hide )

  15. #2415
    Pokkerihai Kasutaja virukunn avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 035

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    wp see käsi

  16. #2416
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    OK, tänan. Nii, et julgemalt maha callima vastaste kahtlase väärtusega panused (full pott, 1/3d ptt ja 1/2 pott)? Nojah, nagu mulle korduvalt öeldud - enamasti ei vaata mulle nuts käsi vatu.

  17. #2417
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.

  18. #2418
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.
    This makes no sense.

    Kui kuskil raiseda siis turnil, sest tundub, et tahab odavat showdowni ja meil best thand aga riverisse palju kehvasid kaarte.

  19. #2419

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kui ühele targemale sarnast kätt näitasin, siis öeldi mulle, et rr donkbet ja barrelda seni, kuni vastu hakatakse.
    Sul oli Jaanus seal drawheavy board ja vastane donkas kõvasti vähem poti suhtes. Siin aga paneb vastane põhimõteliselt potbeti.

    Nozzu: Loen su päevikut ja ikka imestan. Oled nii pikalt NL10 ju lasknud ja ei saa mina aru, kuidas sul ikka scared money tunne peal on ehk siis võidad stacki ja soovid quitida. Sul on niigi piiratud aeg mängimiseks ju. Kasuta seda siis ikka maksimaalselt ära. Edu tegemistes

  20. #2420
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Timpz ja Majandaja, teie jutt makes sense, minu oma mitte :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES