Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 123, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2373113121122123124125133 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 441 kuni 2 460, kokku 2882
  1. #2441
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mina olen arvamusel, et relva omamine tekitab rohkem probleeme kui neid lahendab.
    Viimase viie aasta jooksul olen füüsilisse konflikti sattunud kahel korral ja võib öelda, et mõlemal korral oma lollusest. Mingist varast ilma ei jäänud. Öösiti üksinda ringi ei hulgu.

  2. #2442
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nojah, mina olin viimati füüsilises kontaktis vist seitsmendas klassis. Ma ei oskagi arvutada mitukümmend aastat see teeb. Ja eks selle relvaga ole samamoodi ilmselt, et probleeme tekitab see probleemsetel inimestel. Mina seda ei ole. Mul aitab see siis loodetavasti probleeme lahendada. Kui need peaks tekkima. Tõenäoliselt, arvestades mu ajalugu, aga ei ole mul relva mitte kunagi vaja.

  3. #2443
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas joker Vaata postitust
    Tere pastilaa

    Kas pead oluliseks statiks lauas AF ?
    ikka

  4. #2444
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ty nozzu info eest. veel täpsustaks. nüüd, kui läbid selle koolituse. mis edasi? ma lihtsalt küsin, et pole päris aru saanud, mis seal teha saaks.

  5. #2445
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ty nozzu info eest. veel täpsustaks. nüüd, kui läbid selle koolituse. mis edasi? ma lihtsalt küsin, et pole päris aru saanud, mis seal teha saaks.
    Ausaltöelda ei tea ka mina, mis edasi saab :). No põhimõtteliselt, nagu ka määrustik ette näeb, on kaitseliitlase/väelase kohustus ennast igakülgselt arendada :) Ehk siis süsteem pakub pidevalt kõivõimalike spetsialiseerumiskoolitusi: sidekoolitus, sapöörikoolitus, snaiprikoolitus, tankitõrjekoolitus, pioneerikoolitus jne. jne.
    Samuti on, nagu ma olen aru saanud, koolitused ja kursused erinevate auastmete saamiseks: nooremallohvitseri koolitused vanemallohvitsei koolitused jne.
    Ehk siis, kui see kahuriliha- ehk baaskoolitus tehtud, võib huvi korral hakata ennast süsteemis enda poolt valitud suunas üles töötama ehk spetsialiseeruma ja võimaluse korral ka mingi palgalise ametikoha saada.
    Ent kui huvi ei ole, võib ka täiesti rahulikult niisama nimekirjas tiksuda ning korra-paar aastas mingitel poolkohustulikel üldõppustel käia (orkaan jms.).

  6. #2446
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    ikka
    Mingi hea artikkel selle kohta? Pole ise ka siiani kasutanud sellist statti, vb seepärast ei biidigi seda bokkerit.

  7. #2447
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Mingi hea artikkel selle kohta? Pole ise ka siiani kasutanud sellist statti, vb seepärast ei biidigi seda bokkerit.
    www.level.com

  8. #2448
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    Täiesti per¤es tilti mingi tühine postitus võib ajada

  9. #2449
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Täiesti per¤es tilti mingi tühine postitus võib ajada
    Topeltlevel ?

    kui ei siis solid mindset ...




    http://www.myholdempokertips.com/hud-stats-aggression

  10. #2450
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ei olnudki nii raske. Minset suht solid jah pokker ei aja pm üldse tilti tilti ajavad ainult mitte vaimukad trollimised + ise ajan ka ennast tilti kui liiga palju trollin.
    peace!

  11. #2451
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu varsti "pealtnägji" tiimis raudselt ... undercover ajakirjandus siiski :D


    http://www.parnupostimees.ee/1183408...arahakuttidele

  12. #2452
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    lugesin militaar.net -ist, et varblaste püük olevat üsna lihtne.
    Neid tuleb lihtsalt taga ajada kuni nad enam lennata ei jaksa, laskuvad maha ja siis püüa või käega. Olevat ca poole tunni teema.

  13. #2453
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    lugesin militaar.net -ist, et varblaste püük olevat üsna lihtne.
    Neid tuleb lihtsalt taga ajada kuni nad enam lennata ei jaksa, laskuvad maha ja siis püüa või käega. Olevat ca poole tunni teema.
    Mhmh, hiinas tehti nii 1958. aastal, kui arvati, et varblased on süüdi riigi kehvas põllumajandustulemustes. Tapeti vist sadu tuhandeid varblasi ja tulemuseks oli ökokatastroof kuna hakkasid massiliselt levima igast putukad.

  14. #2454
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Märts...mida öelda? Volüümist ma ei räägi, seda ei ole. Või noh, on nagu alati: kehvasti. Aga eks see olegi minu keskmine tase.
    Mänguliselt oli kuu esimene pool raske. Emotsionaalselt. Algul vedas graafiku kiirelt üles, tekkisid mingid illusioonid, et nüüd on veebrarikuine kehv jooks (kuu lõppes nulliga) seljataga. Aga siis hakkas kõik allamäge kiskuma. Jubedalt punnitasin ja higistasin aga ei midagi.
    Seitse kaotavat sessi järjest (hea küll, vahele mahtus üks kuu rekordsess kah) lammutasid mindseti kallal päris korralikult. Istusingi juba laudadesse mitte võitma vaid järjekordset kaotust vastu võtma.
    Siis aga toimus pööre, suuresti ka tänu siinse kommuuni moraalsele toele ja kuu teine pool võttis graafik suuna ülespoole.



    Viimased kolm päeva pole mänginud. Reedel pääsesin üle mitme kuu taas välja ja mõistagi läks pidu käest ära. Sai kuursaalis käidud, Vennaskonda kuulamas või nii. Tegelt ei kuulnud suurt midagi. Kui umbes poole kahtesit paiku kuursaali juurde jõudsime sõbrapoisiga lookles saba uksest välja mingi paarkend meetrit. Seisime selles sabas mingi pool tundi ja jõudsime ukseni täpselt sel hetkel, kui öeldi, et nüüd on maja nii rahvast täis, et mitte ühtegi inimest enam ei mahu ja mindagu nüüd laiali.
    A ma nii kergelt alla ei andnud, passisin ja argumenteerisin seal turvatöötajatega seni, kuni õnnestus sisse pääseda (kusjuures tasuta pielti rääkisin kah endale veel kassast välja). Tubekad olid peal juba aga see oli pohh. Võtsime õllesappa. Tubekad said läbi, me olime ikka veel õllesabas. Vahepealne paus, kui mängiti lindilt mingeid popphitte sai läbi, me olime ikka õllesabas. Vennaskond tuli peale, me seisime ikka õllesabas. Tellimuse sain esitada umbes siis kui umbes kolmandik vennaskonna kontserdist oli juba läbi.
    Ehk siis kõigepealt seisin mingi 45 mintsa sabas selleks, et üldse kuursaali pääseda ja siis veel vähemalt teist samapalju, et oma liiter õlut ja 8 viina (rämedalt sooja) kätte saada.
    Keerasime kähku viinad, õlled sisse ja jälle sappa...
    Hiljem, kui kontsert läbi, sai juba üsna kähku letist alksi kätte. Kasutasime seda soodsat olukorda üsna agaralt. Ja kui enam ei saanud, panime linnade peale edasi. Leidsin end vastu hommikut kohalikust karaokebaarist cocoloco. Kangutasin mingit GIN-i endale sisse. Jube paha oli olla juba, räme väss peal, pilt ähmane, tuju null, jook alla ei lähe aga ikka on vaja suruda. Öäkk.
    Mingi aeg, kui baaridaam tegi märkuse, et siin pole ikka viisakas magada, võtsin orientiiri kodule.
    Kesklinnast Raekülla, ma ei tea, mingi 5 kiltsane matk vähemalt. Astusin 50 sammu ära, siis sain aru, et nii ma ikka kohale ei jõua. Võtsin takso ja lasin end viia poole maa peale(idikas) bensukasse. Eesmärgiga burksi osta. Neil polnud. Kõik oli otsas. you name it: otsas. Burks - otsas, gebab - otsas, hot dog - otsas. Väitsid, et neil pole midagi süüa.
    Ma ei uskunud, hakkasin seal riiulitevahel ringi tuuseldama kuni leidsin mingid kuivatatud õllevorstid. Räigelt hea meel oli - teatasin, et sebige mulle mingi sai ja ma teen neist endale ise hot dogid. Üks müüjatest sikutaski kuskilt mingid võiroosid välja (ja nemad väitsid, et neil pole süüa). Ostsin siis topsi teed, haarasin kogu selle laadungi: vorstid, võiroosid ja papist teetopsiku värisevate käte vahele ning hakkasin kodupoole tuterdama.
    Ma ei tea, millal ma koju jõudsin aga hommikul, kui lapse ema kell 11 helistas, et mulle laps üle anda, polnud ma veel päris kaineks saanud ja pea lõhkus kah rämedalt valutada. Raske päev oli.

  15. #2455
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Premeerimine on ülioluline.

  16. #2456
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    450

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Njah, kuursaal oli masendavalt täis küll reedel. Bronnisin paar päeva varem laua ette, vähemalt sai istuda kuskil.
    Sa olid Full Tildi mütsiga või, lol.

  17. #2457
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas estdonk Vaata postitust
    Sa olid Full Tildi mütsiga või, lol.
    Jap :) Endiselt. Full Tildi mütsiga :D.

  18. #2458
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Huvitav elu, igav ei hakka. Millal videoga tegeled ?

  19. #2459
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Huvitav elu, igav ei hakka. Millal videoga tegeled ?
    Ma arvan, et järgmine nädal. Siis poissi pole, mis on veits kurb. Aga üle nelja kuu tekib esimest korda periood, kus saan enne kella kümmet õhtul oma asjadega tegelema hakata.

    Tänasest üks käsi kah. Kaalusin flopis tema check-raise peale loobumist hetkeks aga siis tulid meelde siinsed õpetussõnad (3bet pottides ülepaari maha ei viska) ja mis olulisem: raalisin välja, et kui vastasel oleks KK või AA, siis oleks ta juba preflopis nuppe teinud. Seega oli suur tõenäosus, et olen oma muttidega ikkagi ees. Kui ta just setti ei hittinud...

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player7 ($11.17) 112bb
    UTG+1 Player8 ($5.25) 53bb
    MP1 Player9 ($8.20) 82bb
    MP2 Player1 ($14.76) 148bb
    MP3 Nozzu ($10.68) 107bb
    CO Player3 ($9.15) 92bb
    BTN Player4 ($7.40) 74bb
    SB Player5 ($13.08) 131bb
    BB Player6 ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 Q Q
    2 folds, Player9 raises to $0.45, 1 fold, Nozzu raises to $1.30, 4 folds, Player9 calls $0.85

    Flop: 5 6 2 ($2.75, 2 players)
    Player9 checks, Nozzu bets $2.10, Player9 goes all-in $6.90, Nozzu calls $4.80

    Turn: 6 ($16.55, 2 players, 1 all-in)

    River: 8 ($16.55, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )

  20. #2460

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nonoh, siin ei tule ju fold kõne allagi. 1. biidid suurt osa ta rangest 77+ 2. jälgi palju sul juba sees on ja palju callida 3. vastasel käe alguses 82bb, seega fish. mängi ikka julgemalt ja ära pane vastaseid automaatselt top range peale, gl!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES