Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 124, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2474114122123124125126134 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 461 kuni 2 480, kokku 2882
  1. #2461
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    tee endale selgeks mis on SPR !

    siis loodetavasti ei kaalu selliseid folde.

  2. #2462
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    http://www.thinkingpoker.net/images/...it-hold-em.png

    Seal on see stack-to-pot ratio (millele Jänks viitab, s.t. kui pank on suur, pre oli 3bet, siis foldiks on paremat põhjust vaja, kuna stacki ja panga suhe on väike) ja mõned muud alusmõisted lihtsasti ära seletatud. Üsna vana raamat muidu.

    Vaataks ainult põhimõisteid sealt, strateegia on outdated. Ehk leiad netist.

  3. #2463
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    http://www.thinkingpoker.net/images/...it-hold-em.png

    Seal on see stack-to-pot ratio (millele Jänks viitab, s.t. kui pank on suur, pre oli 3bet, siis foldiks on paremat põhjust vaja, kuna stacki ja panga suhe on väike) ja mõned muud alusmõisted lihtsasti ära seletatud. Üsna vana raamat muidu.

    Vaataks ainult põhimõisteid sealt, strateegia on outdated. Ehk leiad netist.
    Tänan. Termin ise-enesest tuttav mulle ja on siin-seal ka silma jäänud aga pole ennast põhjalikumalt kurssi viinud.

  4. #2464
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Verstapost

    Täna sai siis üks oluline verstapost seljataha jäetud(vähemalt ajutiselt). Bankroll on 404€. Ehk siis miinimum, mis on tarvis, et NL16 kolida.
    Ehkki ma olen seda hetke kaua oodanud, arvan, et ma siiski ei astu veel seda sammu ning jään esialgu NL10sse. Näiteks kuni NL16 jaoks on 30 BI koos. Siis jätaks endale 5BI vabalangemis ruumi.

    Põhjus pea-asjalikult selles, et ma ei tunne ennast veel NL10ski kindlalt. Liialt raju on see teekond olnud.



    Sellise graafikuga ma ilmselt kedagi endale NL10 staket andma ju ei veenaks :)


    Veel mõtlesin siin sellist asja, et peaks ühe õhtu nädalas jätma õppimiseks. See vähendaks küll omakorda kuu jooksul läbimängitavate käte arvu, aga pikas perspektiivis tuleks kasuks. On paar raamatut, mis vajaks läbi töötamist.

    Praegu piirdub mu õppimine foorumi lugemisega, mõnikord töö kõrvalt videode vaatamise või silmadega üle mõne raamatupeatüki laskmisega. Aga nii kaugele ei jõua.

  5. #2465

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Läheb ju hästi. Ei ole vaja mingit stake teemat. Kõige paremini õpid ikka limiiti ennast mängides. Edu, nl16 pole kaugel.

  6. #2466
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ei-ei, ma ei tahagi ega küsinudki staket.
    Niisama uurisin ääri-veeri oma turuväärtust :P
    Aga tänan.

    Ent selles osas julgeks ma vastu vaielda, et kõige paremini õpib mängides. Ses mõttes, et ainult mängides, ilma uusi teoreetilisi tedamisi hankimata ja läbi katsetamata, kipud vajuma mingisse oma roopasse või mugavustsooni kinni. Kordad ikka ja jälle ühtesi ja samu vigu, ilma et ise sellest arugi saaks.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.04.13 at 00:32

  7. #2467

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    kui sa mängiksid 70 000 kätt 1 kuuga, siis annaks iga foorumiliige sulle stake, sest oleme ausad, sa ei ole just busti minemise stiiliga vend ning n.ö. mingi tulu enam-vähem garanteeritud. Aga ma eeldan, et sul läks selle jaoks u pool aastat? (sorry, mäletan kuskilt, et mängisid ca 10k kätt kuus)

  8. #2468
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozper, graafik ilus ja tõusutrendis, aga ma teeks vähemalt 25BI selles limidiidis plussi siis tuleb enesekindlust ka juurde, muidu äkki nl16 võib kohe mindseeti paigast ära lüüa kui algul ei peaks hästi minema. tasa-targu kaugele sõuad :) GL

  9. #2469

    Re: Verstapost

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Sellise graafikuga ma ilmselt kedagi endale NL10 staket andma ju ei veenaks :)

    Ei tea midagi.Kui keegi tahab pensionilisa,siis on viimane aeg investeerida.Edu laudades ja elus!

  10. #2470
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mina teeksin kindlasti sinuasemel kasvõi 2 BI shoti kohe ja kiiresti. Isegi kui peaksid peksa saama, siis NL10 on palju mugavam kohe peale seda. Teine variant on limiite paari laua jagu miksida sest NL16 on laudu ikka suht vähe ning üsna palju tuleb HU ja 3-4handed mängu teha laudade saamiseks. Teine külg sinu puhul, mis on veelgi tähtsam kui limiitides liikumine, on keskendumine volüümile. Selle probleemi lahendamisest peaksid alustama, siis limiidid tulevad lõpuks iseenesest.

  11. #2471

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ma ei teeks, ma teeks siis kui tunne on õige ja no scared moneyz

  12. #2472
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mitu lauda korraga mängid? Viska palun statsid kah NL10 kohta, ma arvan, et saat väärt nõu siit.

    edit: tee screenshot kah oma layoudist
    Viimati muudetud Konso poolt : 03.04.13 at 15:09

  13. #2473
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    No veits pinge ajab ikka, kui kohe sessi alguses ühes lauas kahe ringi ajal juhtub fishide vastu nii:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($7.85) 79bb
    UTG+1 Player5 ($14.14) 141bb
    MP1 Player6 ($6.45) 65bb
    MP2 Player7 ($16.19) 162bb
    MP3 Player8 ($6.65) 67bb
    CO Nozzu ($10) 100bb
    BTN Player1 ($7.92) 79bb
    SB Player2 ($12.41) 124bb
    BB Player3 ($13.57) 136bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is CO 7 7
    2 folds, Player6 calls $0.10, 2 folds, Nozzu calls $0.10, Player1 calls $0.10, Player2 calls $0.05, Player3 checks

    Flop: 6 9 7 ($0.50, 5 players)
    Player2 bets $0.50, 2 folds, Nozzu raises to $2, 1 fold, Player2 goes all-in $12.31, Nozzu calls $7.90

    Turn: 3 ($20.30, 2 players, 1 all-in)

    River: 2 ($20.30, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player8 ($6.65) 67bb
    UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
    MP1 Player1 ($7.97) 80bb
    MP2 Player2 ($21.80) 218bb
    MP3 Player3 ($13.12) 131bb
    CO Player4 ($7.70) 77bb
    BTN Player5 ($14.14) 141bb
    SB Player6 ($6.67) 67bb
    BB Player7 ($16.19) 162bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG+1 A J
    1 fold, Nozzu raises to $0.40, 5 folds, Player6 raises to $0.70, 1 fold, Nozzu calls $0.30

    Flop: J 8 A ($1.50, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $1.10, Player6 calls $1.10

    Turn: 4 ($3.70, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $2.80, Player6 goes all-in $4.87, Nozzu calls $2.07

    River: Q ($13.44, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Tean, et cooler ja värk aga ikkagi, kogu sessi aja ei saanud ma neid kaotusi peast välja. Mängu see loodetavasti siiski ei mõjutanud. Igatahes kaotused ei suurenenud vaid vähenesid. Tõsi küll, õige tsipakene.

    Mis puutub teises käes AJo avamisse, siis see pole tõepoolest minulik. Aga üritan siin rangesid avardada veits :)

    EDIT: Pagan, praegu jäin siin mõtlema, et kas esimeses käes oleks pidanud kirvestega äkki tõstma, mitte järgi limpima.


    @ konso: mängin kuuel laual. Layoudist ei hakanud praegu screnshotti tegema, loodan järgmisel nädalal ikkagi videoni jõuda ja sealt on siis näha.

    Statid:

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.04.13 at 23:20

  14. #2474

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mina kui mängija kes nl2-st, nl5-st kaugemale ei saa, isoksin seitsmetega kindlasti.

  15. #2475
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    77 kindel isoleerimine jah.
    Stattidest niipalju, et FCBET on natuke liiga kõrge, mingi 10% võiks väiksem olla ja CBET ise kah tsipake kõrge ehk? Võibolla natuke targemad kommenteerivad seda.
    3bet peaks olema suurem, proovi 3bet range positsioonist natuke suurendada.
    Fold to steal statti tahaks kah näha, pakun puusalt, et see sul 85 kanti jääb.
    Ja mida sul HUD kuvab lauale vastaste kohta?

    Pakun, et mängid tile layoutiga, kui nii, siis mina ka ei suuda hoomata üle kuue laua. Ise mängin kaskaadis 12-17, kui kehvasid laudu palju ja tuleb pidevalt vahetada, siis isegi rohkem. FR peaks suutma ikka 10 lauda vähemalt korraga mängida.

  16. #2476
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mnjah, ma olen kuidagi harjunud/õppinud väikeste taskupaaridega järgi limpima. Ei teagi miks (ilmselt sellepärast, et kusagil oli niimoodi kirjas), samas TJ+ ma juba ison, kui ei ole just hulgim limpereid ees. Peast ei mõtle praegu välja ja pokerstovet ei viitsi käima panna aga kummal postflopis rohkem equitit on, kas 77 või TJs-il?
    Igatahes, võtan õppust ja edaspidi katsun isoda ka paaridega.:)

    Jap, FCBET on liiga kõrge jah, sellele juhtis ka ristijeesus nädal-paar tagasi tähelepanu. Ning ma olen selle kallal ka töötanud. Samuti olen cbeti tagasi tõmmanud natuke. Kuigi mu kitsa range tõttu on vist keskmisest kõrgem cbet õigustatud.

    3bettima olen jah endiselt veits arg.
    Fold to steal on isegi hullem, kui välja pakkusid. NL10s on see SB-l 89.8 ja BB-l 90.5. Samas NL5-s mida ma grushisin, oli see isegi paar protsenti kõrgem.

    HUD kuvab vpip/pfr/flop CB/fold to flop CB.
    Limp fold/ Agg factor/3-bet/fold to 3-bet

    Tiles mängin jah,
    Kaskaadi ma pole kunagi isegi proovida julgenud. Liiga ulme tundub. Korra hüppab laud ette ja siis kaob. Kuidas ma nii jõuan jälgida ja aru saan, kes mu vastased üldse on. Pluss veel misclicki oht, ei?

  17. #2477
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mina koristaks limp/fold stati ära ning lisaks statid steal ja fold to steal. Kui sa istuksid mu vasakul käel siis ma varastaks sult 27o-ga kah.Veel lisaks käte arvu, siis tead, mitme käe kohta sul vastase info on, sest osa statte eeldavad suuremat samplet.

    77 liigitaks mina keskmise taskupaari alla.

    Kaskaadis kaob laud siis, kui sinu otsus tehtud seal, mitte enne. samuti on alati ruumi ta sealt puntrast välja tirida nii, et ta sul kogu aeg nina all on ja oma käike ette mõelda.

  18. #2478
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    riveril on midagi väga mäda, nii madal see agg% ei tohiks küll olla, ei beti/ega c/r'i üldse riverit?

    Tundub väga balansist väljas see võrreldes eelmiste tänavatega, vb eelmistel tänavatel on hoopis liialt kõrge ja riveril on väga-väga madal.

    Pakun et see on päris tõsine leak tegelt, ilmselt ei bluffi riverit kunagi, valuebetid aind nutsi(kaotad väga palju valuet).

    ja eelnevalt 77 on kindel iso,

    kui üks limper on ees, siis ei limbiks ise suht kunagi järgi, va kui tal väga thin stack on/mul mingi väga madal pocket vms asi/ja ta pole üldse foldialtis ning taga passiivsed mängijad on.

  19. #2479
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kui dwellid mingi pasa üle, siis võta notepad lahti iga sessi ajal ja iga obv asi kirjuta kohe notepadi - nagu tiltlog vms.
    Kohandatud tendleri asjadest ja mind aitab märgatavalt.
    Eriti hea, et nii oled aus enda vastu ja lähed pigem närvi oma spew peale. Ning eriti hea on, kui paned kirja, kus midagi kokku luckisid.

    Mul konkreetselt nii oli kirjas kuskil muu läbu vahel, et sucksid ise ka flushi riverisse kokku pärast shove. Pärast mingi suckouti ajal ajas ainult naerma, kui märkasin, et olin endale kirjutanud, et ise ka lucker sama palju. Ei saa mindtricke mängida endaga ja kaob entitlement ära.

    Kuigi hajutab väheke tähelepanu, siis mul clearly plus ev

  20. #2480
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    jörks, mida sa muidu ise mängid?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES