Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 125, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2575115123124125126127135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 481 kuni 2 500, kokku 2882
  1. #2481

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mul oli ka alles hiljuti probleeme suure C-bettimisega ja minul aitas kõvasti see, kui ei mõelnud enam lihtsalt pilguga, et ok normaalne board c-bet it is vaid hakkasin juurde vaatama palju mul reaalselt võimalust kätt parandada on ning mis kõige olulisem, mis kaarte saan barreldada. Varem kaotasin üksjagu sellepärast, et tegin cbeti ja kui sain calli olin turnil no equity + olukorras, kus ei oska nagu midagi teha.

  2. #2482
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    steal 10% kõrgemaks koos korraliku tableselectiga ja +3bb/100 peaks mikros kindlasti asi paranema. Ülejäänud asjad muutuvad vastavalt avamisrangele. St kui steal on suurem siis üldine range on laiem mis omakorda tähendab, et cbet peaks natuke vähenema kuigi ega praegusel ka viga pole. Parandage kui midgi valesti ütlesin, ise biidin, aga seletada ei oska :D

  3. #2483
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    jepp, hilisematest positsioonidest peab laiema rangega mängima. Steali võiks saada alustuseks 30ne peale, habad ristis pole vaja kah stealima hakata, kui postflop ennast kindlalt ei tunne.

  4. #2484
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mul on HUDis eralid real steal/fold sb to steal/fold bb to steal. Väga vajalik stattide kombo kui stealiga hädas.

  5. #2485
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    seal võiks olla lisaks veel vastase steali protsent, siis tead, mis rangega vastu hakata. Mõnel on see väga madal ehk siis avab buttonilt ja CO samamoodi kui UTG ja MO-lt.

    Minul kuvab HUD steali ning lihtsalt vastase fold to steali.

    Niiet head katsetamist.

  6. #2486
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    sng vanadel on elementaarne, et hud näitab steal% CO/button/SB, lisaks fold to steal SB/BB
    Mõnel ahvil on steal kõigis neis pos. 50-60% ja rohkem, siis hakkad juba peaaegu atc vastu.

  7. #2487
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Lauad olid ilgelt head täna. Domineerisin, kontrollisin olukorda ja rahhi tuli.
    Aga siis:

    Kuni selle käeni:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nozzu ($13.92) 139bb
    UTG+1 Player5 ($5.65) 57bb
    CO Player6 ($3.23) 32bb
    BTN Player1 ($6.82) 68bb
    SB Player2 ($13.74) 137bb
    BB Player3 ($9.47) 95bb

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) Nozzu is UTG K K
    Nozzu raises to $0.40, Player5 goes all-in $5.65, 4 folds, Nozzu calls $5.25

    Flop: 4 9 7 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

    Turn: 3 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

    River: 2 ($11.45, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Ja siis kohe, järgmises lauas, otsa see:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($4.77) 48bb
    UTG+1 Player5 ($12.15) 122bb
    MP1 Player6 ($8) 80bb
    MP2 Player7 ($11.52) 115bb
    CO Player9 ($4.88) 49bb
    BTN Player1 ($9.70) 97bb
    SB Player2 ($4.53) 45bb
    BB Nozzu ($11.97) 120bb

    Pre-Flop: ($0.25, 8 players) Nozzu is BB 3 3
    [Player6 posts $0.10]
    1 fold, Player5 calls $0.10, Player6 checks, 1 fold, Player9 calls $0.10, 2 folds, Nozzu checks

    Flop: 3 4 5 ($0.45, 4 players)
    Nozzu bets $0.40, 1 fold, Player6 calls $0.40, Player9 calls $0.40

    Turn: 9 ($1.65, 3 players)
    Nozzu bets $1, Player6 folds, Player9 calls $1

    River: 10 ($3.65, 2 players)
    Nozzu checks, Player9 bets $1.67, Nozzu calls $1.67

    ( Click to show/hide )


    Ning tagatipuks kui mul juba tegelt tilt peal oli kergelt, veel see: (Kui eelmisel kahel käe puhul oli vastasteks vähemalt enam-vähem solid stattidega tegelased, siis antud loo bad-ass on 78/11 mees.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($4.48) 45bb
    UTG+1 Nozzu ($10) 100bb
    MP1 Player4 ($9.82) 98bb
    MP2 Player5 ($14.96) 150bb
    MP3 Player6 ($6.07) 61bb
    CO Player7 ($11.02) 110bb
    BTN Player8 ($4.85) 49bb
    SB Player9 ($3.52) 35bb
    BB Player1 ($8) 80bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is UTG+1 A K
    1 fold, Nozzu raises to $0.40, 2 folds, Player6 calls $0.40, 4 folds

    Flop: K 8 7 ($0.95, 2 players)
    Nozzu bets $0.70, Player6 calls $0.70

    Turn: 8 ($2.35, 2 players)
    Nozzu bets $1.60, Player6 calls $1.60

    River: 2 ($5.55, 2 players)

    Riveri bett oli ehk liiast. Aga olen meeleparanduse teel ning katsun riveril agressiivsem olla. Vale koha peal?

    Nozzu bets $3.20, Player6 goes all-in $3.37, Nozzu calls $0.17

    ( Click to show/hide )


    Süvenev tilt. Sit-out next big blind igasse lauda ja minema.

    Miinus õnneks väga sügav ei tulnudki: mingi 7 € ehk BI. Elame üle.

  8. #2488

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Teisi statte ei viitsi9nud uurida, aga jäi silma et räägiti su kõrgest cbetist, härral on PFR 9%, mida te tahate? See peabki kõrge olema, tal on koguaeg tugev käsi.

    Kui viskad NL10 positsioonide kaupa:
    vpip/pfr/3b/fto3b/cbetflop/ftocbetflop/cbetturn/cc%/bb defend btn steal/bb defend sb steal/open first (UO PFR vms peaks viimane statt olema)
    viskaksin ka kiire pilgu peale, aga ega lõppkokkuvõttes suurt vahet pole, tähtis on teoreetiliste teadmiste omandamine, kuidas pokker ja mindset töötavad, statid üldiselt suht suvad, aga näitavad ära mõned suured leakid.
    Üldiselt arvan et way overrated on statid ja hud üldse, lihtsalt sellist samplet saada kokku kus reaalselt ka miskit välja lugeda on raske

  9. #2489
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nii ta kipub olema jep. Mingi hetk mänguga kauem tegeledes tekib 4-5 stati, mida vb vaadata. Suure playerpooli ja liikuva kaadriga limiitides (mikro) ka täiesti piisav.

    Vähemalt videotest jäi see meelde. Eeldan, et enamus mängisid videotes oma main statidega. Kuigi jah, osadel on hästi palju state. Ei räägi HU mängijatest.

    Passiivsed vennad blufivad riverit, kuigi agressioon on madal (tavaliselt riveri Raise oli valuebet 90). 2 % vastane 3betib TK, kui käte sample on 1k. - natuke vaieldav kindlasti, aga faktor x töötab rõõmuga ka rexide puhul. Üsna eksitav võib olla.

    Edit: ise olen 16 stati ohver+hud popupid, varem oli rohkem. Tundub praegu ka -EV, peaks koomale võtma. NL10 mängides vaatasin vpip/pfr/3bet imo.

    Statid on vaid vabandus notesid/reade mitte tekitada esimesena vähemalt regulaarsete mängijate kohta.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 07.04.13 at 00:34

  10. #2490
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Huuu, kütsin just tunniajase videosessi. Nagu tellitult, sain keskmisest ikka tublisti rohkem äktsõnit. Peaks päris huvitav video olema ning kenasti välja tooma mu parima ja halvima.

    Praegu renderdab, eks vaatab, kuhu ma ta homme üles saan upitada.

    EDIT:

    Kogu NL10 statid positsioonide kaupa:

    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.04.13 at 22:53

  11. #2491
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mõned asjad mis silma hakkavad

    *late pos. kui range on natuke laiem, siis üldse ei barrelda ja turni betid liiga harva
    *3bet% võiks olla suurem/või siis pos. erinev, early pos. 3bet%, põhimõtteliselt utg vastu siis ei tohiks küll samas suurusjärgus olla kui hilisemas positsioonis
    *flopil tundud overagressive/turnil vist ok ja riveril väga arg(kaotad palju valuet kõige tähtsamal tänaval)
    *W$WSF tundub kuidagi madal kui su üldised statid nii tightid on/ära anna nii kergelt alla
    *4bet range on olematu/võiks laiem olla + mõned bluffid ka ikka sees loosemate regularide vastu

    need küll on ainult statid ja ma ei näe siit tegelikku situatsiooni nii täpselt aga mõned mõtted ikka
    keegi targem võib kinnitada/ümber lükata, väga kiiruga vaatasin ja kritseldasin kuna endal hakkab just sess

  12. #2492
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    No igatahes suurimad tänud sulle Janks, et viitsid vaadataa ja kommenteerida. See 3bet on mul sellepärast ilmselt igal positsioonil sama, et ma 3betin ainult mingite kindlate kätega, sõltumata positsioonist - LEAK
    EDIT: krt. ma ajasin praegu 3beti ja 4beti segamini. Aga ikkagi... :)

    Riveril olen jube arg jah - täna valminud videoski saab seda korduvalt ja korduvalt näha - LEAK

    Liiga kergelt annan alla jah. Täna oli vähemalt üks käsi, kus ma oleks tahtnud alla anada aga võtsin end kokku ja pidasin lõpuni vastu ning mul oligi parim käsi.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.04.13 at 23:17

  13. #2493
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust

    Praegu renderdab, eks vaatab, kuhu ma ta homme üles saan upitada.
    Dropbox, kui on üle 100 mb fail. Siit foorumist on ka läbi käinud, uuri (google) otsingust.

  14. #2494
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
    Dropbox, kui on üle 100 mb fail. Siit foorumist on ka läbi käinud, uuri (google) otsingust.
    Jap, ise mõtlesin kah dropboxi lükata. See mul täitsa olemas ja kasutan usinalt.

  15. #2495

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu ma mäletan nagu, et sa kunagi postitasid Pokerstradegy.comi starting hand charti siia. Oled sa seal kasutaja ka?

  16. #2496
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
    Nozzu ma mäletan nagu, et sa kunagi postitasid Pokerstradegy.comi starting hand charti siia. Oled sa seal kasutaja ka?
    Seda charti küll enam ei kasuta aga pokerstrategys olen endiselt kasutaja.

  17. #2497
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ootame suure huviga videot.

  18. #2498
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Konso Vaata postitust
    Ootame suure huviga videot.
    Njaah, lootsin hommikul enne tööle suundumist uploadima panna aga paraku polnud massin renderdamisega veel lõpuni saanud. Kui kodust lahkusin, oli 93% tehtud. Jäi tiksuma.

  19. #2499

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kui sa pokerstrategys kasutaja oled, siis soovitaks omalt poolt vaadata Pleno1 coachingut, videosid (neid vähe) ja coachingu salvestusi kui mahti on. Tema küll muidu NL400+ 6max reg nagu aru saanud ja õpetab ainult 6max mänge, aga jube hästi seletab kuidas rangeides mõelda ning mulle ka FR suureks kasuks olnud, sest mulle tundub selle kohapealt FR lihtsam kuna rangeid kitsamad. Veel räägib just hästi positsiooni olulisusest ja kuidas seda enda hüvanguks ära kasutada. Lisaks sellele on tal ka veel entertainment value ning päris hull vaadata, kuidas NL25-s kõik elusalt ära sööb.

  20. #2500
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Thanks. Aga kuna ma alles silver levelil, siis saan Plenolt vaadata ainult freebiesid. Aga tundub, et video "You can´t win if you fold" on täpselt see, mis mul vaja :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES