Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 127, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2777117125126127128129137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 521 kuni 2 540, kokku 2882
  1. #2521
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Pane lihtsalt üks ilus graafik. See teeks kindlasti paljudel rinna rõõmsaks.

  2. #2522
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu: varsti oled nl16 või nl25 reg, glll.

  3. #2523
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Hea mõte, ristijeesus. Kogu Pokerstaris mängitud käte graafik oleks tõesti asjakohane. Pole küll teab mis ilus (erandkorras näitan dollarites, paistab vähe kobedam välja kui eurodes) aga liigub vähemalt õiges suunas ja on preagu oma haripunktis.

    Selles mõttes on see samuti hea illustreeriv materjal, et päeviku esimese (tõsi see polnud mu foorumi esimene) postituse ajal olin värskelt oma rolli (Triobetis freerollidest alguse saanud ja limitis ning no limitis kokku kraabitud 100 eurot) Pokerstarsi kandnud ning mängisin NL2-te. Nüüdseks on läbitud NL5, olen ennast korralikult kindlustanud NL10s ning roll lubaks hädapärast mängida ka NL16. Ehk siis areng on olnud. Küll aeglane, ent siiski õnneks mitte taandareng.

    Ent ilma teieta, kes te olete mind motiveerinud, mängima utsitanud, hurjutanud seal kus vaja ning õpetanud, poleks ma sinna kus ma preagu olen, jõudnud.(Ilmselt pean pokkeriprode kokkutulekul kõvasti jooki välja käristama:) )

    Special tänud Taipupolele (tema õpetuste najal kihutas graafik esimese 48K käe jooksul pea püstloodis üles)

    Pasitlaale, Ranka poolt Eesti ja ehk kogu maailma parimaks low-stakes coachiks tituleeritud mängijale, kes kulutas oma väärtuslikust ajast paar tundi ja mind coachis kui olin just NL10-t mängima hakanud.

    Ning Konsole, kellelt saadud teadmised on juba mu winratet tõstnud ning ehk järgneb sellele samasugune hüpe nagu Pokerstarsis mängu alustades.

    Viimati muudetud Nozzu poolt : 16.04.13 at 23:38

  4. #2524
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nagu oleks Oscari saanud. Tubli Nozzu, GG!

  5. #2525
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Pasitlaale, Ranka poolt Eesti ja ehk kogu maailma parimaks low-stakes coachiks tituleeritud mängijale
    siia võib tiitleid lõpmatuseni lisada - baltikumi ja galaktika parim ka. tegeilikult wp ja glglgl!

  6. #2526
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ilus 1000th post! :) Palju palju edu edaspidiseks!

  7. #2527
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    anna volüümi ja postita käsi. GL

  8. #2528

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]



    nüüd oleks vaja ainult volüümi juurde kruttida, gl sir!

  9. #2529
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Üle nelja päeva sai täna jälle lauad lahti. Läinud nädalalõpul olin metsalaagris. Taktikaline liikumine, öine orienteerumine, kaitsekraavi kaevamine, laskmine ja muud mugavused.
    Kusjuures, ma pean ikka kiitlema kah veits: minu kaevatud kaitsekraav toodi teistele eeskujuks ning mu AK-4 tuli oli nii täpne ja tihe, et külalisinstruktoriks kutsutud oma ala tipptegija ütles, et põhimõtteliselt võiksin kohe võistlustele minna.
    Nii kaevikut kaevasin kui AK-4st tulistasin elus esimest korda (Võib-olla ei oleks pidanud ikka omal ajal kaitseväeteenistusest viilima - saaks kah praegu mööda maailma rännata, huvitavate inimestega kohtuda ja nende pihta tulistada).

    Aga üks käsi läks küll täna lappama.

    Flopil olin suht kindel, et olen ees (Hää küll, võib olla sellest mängijast taga, kes kogu oma raha sisse callis). Turnil lõin põnnama aga pank oli juba nii suur, et kätt enam maha visata kah ei saanud. Ei turnil, ega riveril kus mul tuli 18 daalasesse potti panna 4 daala vms.

    Vastane 16/11 fold to C-bet 62%

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player5 ($10) 100bb
    UTG+1 Player6 ($15.72) 157bb
    MP1 Player7 ($10) 100bb
    MP2 Player8 ($4) 40bb
    MP3 Player9 ($10.25) 103bb
    CO Player1 ($14.10) 141bb
    BTN Player2 ($10) 100bb
    SB Nozzu ($10.14) 101bb
    BB Player4 ($1.25) 13bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB Q Q
    1 fold, Player6 calls $0.10, 3 folds, Player1 raises to $0.40, 1 fold, Nozzu raises to $1.30, Player4 calls $1.15, Player6 folds, Player1 calls $0.90

    Flop: J 3 J ($3.95, 3 players)
    Nozzu bets $2.55, Player1 calls $2.55

    Turn: 3 ($9.05, 3 players)
    Nozzu checks, Player1 bets $2.18, Nozzu calls $2.18

    River: 8 ($13.41, 3 players)
    Nozzu checks, Player1 bets $4.20, Nozzu calls $4.11

    ( Click to show/hide )


    Aga noh, see kaotus õnnestus mul jupphaaval tagasi grindida ja sess lõppes sisuliselt nullis.

  10. #2530
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Konso õpetus töötab sajaga!
    Varem oleks alljärgnevad käed lihtsalt mucki visanud. Aga nüüd otsustasin 3-beti katsetada. Vaatasin, et suht hiliselt positsioonilt tulnud raise, mis neil seal nii väga ikka olla saab. Kõrge fold to 3bet kah - kütame otsa. Ja töötas! See töötas! Muhaahhaaa

    Vastane : 10/8, fold to 3bet 50% (370 kätt)

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player9 ($10) 100bb
    UTG+1 Player2 ($12) 120bb
    MP Player3 ($7.46) 75bb
    CO Player4 ($10) 100bb
    BTN Player5 ($6) 60bb
    SB Player6 ($10.84) 108bb
    BB Nozzu ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is BB 10 Q
    3 folds, Player4 raises to $0.30, 2 folds, Nozzu raises to $0.90, Player4 folds

    Final Pot: $0.65

    Nozzu wins $1.85 (net +$0.95)

    Player4 lost $0.30


    Vastane: 16/15, fold to 3bet 80%

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player5 ($10.74) 107bb
    UTG+1 Player6 ($3.85) 39bb
    MP1 Player7 ($10.17) 102bb
    MP2 Player8 ($10) 100bb
    CO Nozzu ($10) 100bb
    BTN Player1 ($10.46) 105bb
    SB Player3 ($10) 100bb
    BB Player4 ($11.53) 115bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is CO Q A
    2 folds, Player7 raises to $0.30, 1 fold, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player7 folds

    Final Pot: $0.75

    Nozzu wins $1.95 (net +$1.05)

    Player7 lost $0.30


    Ja rahhi muudkui tuleb

  11. #2531
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    fold to 3bet 50% küll palju ei ole. full ringis selline 75-80 on keskmine. 85+ on palju. samas olenevalt vastasest 3betiks seda kätt ise ka (aga kindlasti mitte kui vastase reaalne fold to 3bet on 50%. kuna sul sample väike, siis ilmselt statsid ikkagi moonutatud. kui suurema sample peale reaalselt foldibki 50%, siis see käsi läheb kiirelt mucki).

    teine käsi flat on parem. kui vastane foldib 80%, siis ta jätkab sinu 3betile seal väga tugeva rangega, sest ta on ka OOP. kui 3betid siin AQ, siis paned lihtsalt vastase jätkama paremate kätega ja sisuliselt pöörad nii hea käe blufiks.

  12. #2532
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    fold to 3bet 50% küll palju ei ole. full ringis selline 75-80 on keskmine. 85+ on palju. samas olenevalt vastasest 3betiks seda kätt ise ka (aga kindlasti mitte kui vastase reaalne fold to 3bet on 50%. kuna sul sample väike, siis ilmselt statsid ikkagi moonutatud. kui suurema sample peale reaalselt foldibki 50%, siis see käsi läheb kiirelt mucki).

    teine käsi flat on parem. kui vastane foldib 80%, siis ta jätkab sinu 3betile seal väga tugeva rangega, sest ta on ka OOP. kui 3betid siin AQ, siis paned lihtsalt vastase jätkama paremate kätega ja sisuliselt pöörad nii hea käe blufiks.
    Selle teise käega ma küll nõustuda ei taha. Kui vastane foldib 3betile "liiga palju", sest mõistlik on siiki oma elu lihtsamaks teha ja seal 3bettida. AQ pole päris selline käsi, mis võiks standard coldcall-reraise olla. Ei ole lihtsalt piisavalt tugev ja tegu oleks käe blufiks pööramisega. Ning kui keegi tagant squeezib, siis lihstalt callida ka ei taha. Ehk ma pigem fältiks selle käe juhul kui avaja 4bet blufib "liiga palju", mis sunniks mind käest preflop loobuma.

  13. #2533
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas muttaja Vaata postitust
    Selle teise käega ma küll nõustuda ei taha. Kui vastane foldib 3betile "liiga palju", sest mõistlik on siiki oma elu lihtsamaks teha ja seal 3bettida. AQ pole päris selline käsi, mis võiks standard coldcall-reraise olla. Ei ole lihtsalt piisavalt tugev ja tegu oleks käe blufiks pööramisega. Ning kui keegi tagant squeezib, siis lihstalt callida ka ei taha. Ehk ma pigem fältiks selle käe juhul kui avaja 4bet blufib "liiga palju", mis sunniks mind käest preflop loobuma.
    sellega olen nõus, et kui taga on agrod regularid, kellele meeldib squeezida, siis pigem 3betiks selle käe ise. samas 3bettida algset avajat lihtsalt selle pärast, et elu oleks lihtsam ei ole piisab põhjus imo. AQ tundub siin spotis kuidagi liiga hea käsi, et blufiks pöörata. oleks vastane sama, kes esimeses käes (10/8), siis tunduks 3bet parem, sest tema avamisrangesse nagunii väga kehvemaid käsi ei mahu. 16/15 venna vastu aga meeldiks flat rohkem. samas eks oleneb Nozzu imagest ja sellest kuidas ta ennast postflop tunneb. eeldan, et Nozzul suht tight image ja 3bet bluffimiseks valiksin teistsuguseid käsi.

    ei pretendeeri absoluutsele tõele ja parandage kui eksin. võimalik, et teen hoopis ise midagi valesti. lihtsalt käele otsa vaadates ilma eelneva historyta tundub mulle see koht pigem flatina.

  14. #2534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    siin AQo spotis vaatad btni 3beti mitte blinde, sest AQ on nuts käsi millega 3bette ip flattida, sest domineerib vastaste sqz range täielikult. aga samas see on nl10, nii et rexidel kõikidele 3bet prolly mingi 2-3 ning seega poh, as played niti vastu 3betiks for blocker value, sest postflop oleme ta valuerange vastu suht kuses ning bluffida nitstationeid väga ei taha postflop. Kui mingi ok statsid nagu sellel tüübil ja btn pole väga hea reg, siis võib vabalt flattida.

  15. #2535
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma arvan, siiski, et kuni vastasel puudub normaalne 4beting range, siis mõistlikum on 100% kordadest 3bettida

  16. #2536

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    as bluff on selle tüübi co range vastu 27o ka +ev 3bet, aga praegu kuna me ei tea, mida ta oma selle rangega teeb, mis 3betile ei foldi, siis me 3betime AQ-ga HU IP , et 3bet/foldida (suht halb stsenaarium imo), selle asemel et kõik KQ ja AJ jne std co range sees hoida, mida "coolerdada" post, equityga floatida jne.

  17. #2537
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    fold to 3bet 50% küll palju ei ole. full ringis selline 75-80 on keskmine. 85+ on palju. samas olenevalt vastasest 3betiks seda kätt ise ka (aga kindlasti mitte kui vastase reaalne fold to 3bet on 50%. kuna sul sample väike, siis ilmselt statsid ikkagi moonutatud. kui suurema sample peale reaalselt foldibki 50%, siis see käsi läheb kiirelt mucki).

    teine käsi flat on parem. kui vastane foldib 80%, siis ta jätkab sinu 3betile seal väga tugeva rangega, sest ta on ka OOP. kui 3betid siin AQ, siis paned lihtsalt vastase jätkama paremate kätega ja sisuliselt pöörad nii hea käe blufiks.
    fold to 3bet 50% on ikka vähe FR. Enamustel vähegi soliidsematel mängijatel jääb see % 60 algusesse. Räägime kuni NL50ni.

    Teises käes mina ka 3betin, kuna postlfop ei tunne ennast väga kindlalt ning ei taha oma elu keeruliseks teha.

  18. #2538
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nozzu, pane endale fold to 3beti juurde veel fold to 3bet BTN. osadel see 3beti fold erineb päris suuresti, eriti regularidest varastest.

  19. #2539

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    AQ käsi ma olen 100% donkamendiga ühel meelel. Ei 3beti seal kunagi vastast IP, kelle fold to 3bet on 60+%. See ei ole imo käsi, mida seal blufiks keerata. Küll aga paneks A2o-ATo 3beti ja igasuguse muu kõntsaga ka, millel on blokkerid.

  20. #2540

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    [QUOTE=Konso;521025soliidsematel mängijatel jääb see % 60 algusesse. Räägime kuni NL50ni.
    [/QUOTE]

    microstakes must be fking agro, kui nl100-nl200 suurimatel võitjatel on see kõrgem kuigi seal 3betitakse rohkem.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES