Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 12, kokku 145 EsimeneEsimene ... 210111213142262112 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 221 kuni 240, kokku 2882
  1. #221

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mult on bänn juba maha võetud (see oli mingi automaatselt ajutine, sest tegelikult ei teinud ma midagi valesti), lihtsalt pole aega olnud läbi vaadata su käsi, aga nagu näha, siis 2 päeva keskmisena jälle hea pluss. asi liigub stabiilselt ja rahulikult ülespoole ja näha on et taipupole coaching mõjub 100% hästi su mängule.

    selle küüslaugu kohta tahtsin öelda, et proovi seda leivaga süüa nii et hammustad leiba peale küüslaugule. oleneb küüslaugust, mõni on nii terav et tahab hinge kinni võtta, siis leib võtab selle teravuse mõnusalt ära.

  2. #222

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Imo sellepärast et päevikut elavdada ei ole mõtet küll laudu juurde võtta. Pigem ikka siis kui ise tunned et võiks!

  3. #223
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    AJ ja AT avanud ise ei oleks nendelt positsioonidelt.

    AJ flopil cbet ilmselt kohustuslik, turnil annaksin lihtsalt alla.

    AT kui turnil nuppe sisse tahaksid ajada, panusta suuremalt flopil, et ei peaks potist suuremalt panustama.
    Mitte, et ma vastu vaidleks või ütleks, et kindlasti peab AT ja AJ MP+lt openraisema aga isegi kõige tightimad pokkerstrategy chartid soovitavad sealt juba nendega openraiseda.

    Nojah, ma ise andsin kah mõttes juba turnil alla. Aga tundus, et nii väikse beti võin oma outsidega ära callida. Riveri betti poleks enam callinud. Olgu see siis nii pisike kui tahes. See tehti mulle siin selgeks juba :)

  4. #224
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Noo, tal mängulisi probleeme palju pole, mulle tundub, et ammu juba saab vähemalt 6 lauaga kenasti hakkama...Ilmselt isegi 8 oleks mõistlikum, kuigi võid tasa ja targu juurde võtta 2 haaval...

  5. #225

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
    AJ ja AT avanud ise ei oleks nendelt positsioonidelt.
    AJ flopil cbet ilmselt kohustuslik, turnil annaksin lihtsalt alla.
    AT kui turnil nuppe sisse tahaksid ajada, panusta suuremalt flopil, et ei peaks potist suuremalt panustama.
    No nii nit ka ei saa olla, eriti veel nl5. Oleneb muidugi mis stiili sa harrastad. Arvan, et kui MP pealt ka AJ-ga ei ava siis kõrgemale sa küll edasi ei liigu.

  6. #226
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    mult on bänn juba maha võetud (see oli mingi automaatselt ajutine, sest tegelikult ei teinud ma midagi valesti), lihtsalt pole aega olnud läbi vaadata su käsi, aga nagu näha, siis 2 päeva keskmisena jälle hea pluss. asi liigub stabiilselt ja rahulikult ülespoole ja näha on et taipupole coaching mõjub 100% hästi su mängule.

    selle küüslaugu kohta tahtsin öelda, et proovi seda leivaga süüa nii et hammustad leiba peale küüslaugule. oleneb küüslaugust, mõni on nii terav et tahab hinge kinni võtta, siis leib võtab selle teravuse mõnusalt ära.
    Oo, seda on rõõm näha, Pokkerisheriff, et sa vapralt rivis tagasi, siiralt. Ja täiesti nõus, et see bänn oli karjuv ülekohus. A mis teha, me ei ela õiglases maailmas. Ja miski pole vist kaugemal õiglusest kui pokker - vähemalt lühikeses perspektiivis :) Ja tõepoolest TP on minuga imet teinud. Loodetavasti. Noh, võib muidugi olla, et mul on lihtsalt hiiter aga...no ma ei tea, ma ise tunnen küll, et mu mäng on väheke paremaks muutunud.

    Iseäranis meeldin ma endale siis kui ma kombineerin TP agressiivsust enda alalhoidlikkusega ja lähen sellisele keskteele :) A noh, see võib olla leak mille TP peab must välja nüpeldama.

    Nojah, leivaga ma seda küüslauku sööngi. Esmalt tegin proovi mõttes lihtsalt mingi sellise mögina, et hakkisini küüslauku mingi singimaitselise võide sisse ja lisasin veel portsu hapukoort kah ning määrisin seda siis praetud leibadele. A siis, nähes, et pole hullu midagi, närisin juba niisama neid küüsi ja hammustasin leiba peale. Töötab küll. Saaks nüüd lonksu viina ka kuskilt, siis oleks tervis ilmselt matsust tagasi. :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 13.12.11 at 22:37

  7. #227
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
    Imo sellepärast et päevikut elavdada ei ole mõtet küll laudu juurde võtta. Pigem ikka siis kui ise tunned et võiks!
    Tervitused E-Kunnile!
    Kui sa sama või umbes sarnase nime all PS-is mängid, siis nägin sind täna mitmes lauas. Aga ma ei julgenud neisse istuda :)

  8. #228
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Noo, tal mängulisi probleeme palju pole, mulle tundub, et ammu juba saab vähemalt 6 lauaga kenasti hakkama...Ilmselt isegi 8 oleks mõistlikum, kuigi võid tasa ja targu juurde võtta 2 haaval...
    Ma tänan! :)

  9. #229
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No nii nit ka ei saa olla, eriti veel nl5. Oleneb muidugi mis stiili sa harrastad. Arvan, et kui MP pealt ka AJ-ga ei ava siis kõrgemale sa küll edasi ei liigu.
    Või nii kohe. CO eest koht või kaks avaks ehk AJo-ATo varem mitte. Kõrgemale liiguks vabalt 16-14 stiilis isegi 6max lasta 3BB/100 mõned limiidid kõrgemal pole mingi probleem. Vb igav, aga toimib.

  10. #230

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    10nl ja 25 ehk jah, mitte kaugemal.

    Mina nendele nittidele mingit raha ei anna igatahes, sest nende käed on nii läbinähtavad.

  11. #231
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    10nl ja 25 ehk jah, mitte kaugemal.

    Mina nendele nittidele mingit raha ei anna igatahes, sest nende käed on nii läbinähtavad.
    Pumper ehk mõtleb ka lauas natuke rohkem kui keskmine micro sõdur, kes tööga teenitud raha maha mängib.

  12. #232

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    JJ call on jube. Esimese C-beti jubedusest said ise ka aru, veel jubedam on tegelt call turn. Teise käe turn bet on normull.

    Wanapagana käte valik on ülijube.
    Viimati muudetud taipupole poolt : 13.12.11 at 23:08

  13. #233
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    JJ call on jube. Esimese C-beti jubedusest said ise ka aru, veel jubedam on tegelt call turn. Teise käe turn bet on normull.

    Wanapagana käte valik on ülijube.
    JJ puhul on jube preflop call?
    Esimese käe C-bet muidu ok aga betisizeing on jube, eks? Turnil oleks tulnud mitte callida vaid raiseda? Foldida ju ikka ei oleks saanud?!?. Meie equity on 93% VPIP-ga vastase vastu siin 57.75%, tema panus aga potti oli aga mingi 20 %. Aga ok, tõmbame tema range kitsamaks kuna ta flopil callis. Oletame, et ta ei teinud seda mitte kunniga(mida ta poleks ehk chekkinud) vaid 10le. Nojah, mingi TJ vastu on meil siin aint mingi 15.9 % equiti, T9 vastu 22%, TQ vastu 20. Nii, et equity mõttes kannataks isegi callida ju. Ja see tundub isegi mõistlikum kui raise.

  14. #234
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    JJ puhul on jube preflop call?
    Esimese käe C-bet muidu ok aga betisizeing on jube, eks? Turnil oleks tulnud mitte callida vaid raiseda? Foldida ju ikka ei oleks saanud?!?. Meie equity on 93% VPIP-ga vastase vastu siin 57.75%, tema panus aga potti oli aga mingi 20 %. Aga ok, tõmbame tema range kitsamaks kuna ta flopil callis. Oletame, et ta ei teinud seda mitte kunniga(mida ta poleks ehk chekkinud) vaid 10le. Nojah, mingi TJ vastu on meil siin aint mingi 15.9 % equiti, T9 vastu 22%, TQ vastu 20. Nii, et equity mõttes kannataks isegi callida ju. Ja see tundub isegi mõistlikum kui raise.
    Jah, JJ on pre-flop 3-bet siin. Edasine postitus on täielik ülemõtlemine. C'mon see on NL5.

    Üks mu lemmikumatest coachidest/õppevideote tegijatest on pannud kirja järgnevad punktid, mille järgimisel pole mikrot imo just väga raske biitida:
    • You have a good hand and play it fairly straight-forwardly ( bet, bet, bet )
    • You took the initiative pre-flop
    • You are in position post-flop
    • Playing unbalanced

  15. #235
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Jah, JJ on pre-flop 3-bet siin. Edasine postitus on täielik ülemõtlemine. C'mon see on NL5.

    Üks mu lemmikumatest coachidest/õppevideote tegijatest on pannud kirja järgnevad punktid, mille järgimisel pole mikrot imo just väga raske biitida:
    • You have a good hand and play it fairly straight-forwardly ( bet, bet, bet )
    • You took the initiative pre-flop
    • You are in position post-flop
    • Playing unbalanced
    Mhh, eilse JJ käe kohta ütlesid sa, et oleks pre-flopis callinud. Siin aga, et 3-bettinud. Vastaste statid on põhimõtteliselt samad. Aga jah, vahe sellest, et eile tuli raise UTGlt siin aga keskelt. Lähtusid sellest?

  16. #236

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tervitused E-Kunnile!
    Kui sa sama või umbes sarnase nime all PS-is mängid, siis nägin sind täna mitmes lauas. Aga ma ei julgenud neisse istuda :)

    Mina jh

  17. #237
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa lähed JJ pre setminema ja hitid topseti või quadsi nagu viimane kord, siis flopi call on isegi okei, aga turni A oleks pidanud kindlasti raisema sellisel juhul, igasugused tõmbed tekkisid mille vastane kindlasti kinni maksaks.

    Sellise deep vastase vastu tuleks aga pre tõsta ja madala flopi puhul miski potise cbeti keevitada

  18. #238

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    JJ puhul on jube preflop call?
    Jah, väga.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Esimese käe C-bet muidu ok aga betisizeing on jube, eks?
    Jah.

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Turnil oleks tulnud mitte callida vaid raiseda? Foldida ju ikka ei oleks saanud?!?. Meie equity on 93% VPIP-ga vastase vastu siin 57.75%, tema panus aga potti oli aga mingi 20 %. Aga ok, tõmbame tema range kitsamaks kuna ta flopil callis. Oletame, et ta ei teinud seda mitte kunniga(mida ta poleks ehk chekkinud) vaid 10le. Nojah, mingi TJ vastu on meil siin aint mingi 15.9 % equiti, T9 vastu 22%, TQ vastu 20. Nii, et equity mõttes kannataks isegi callida ju. Ja see tundub isegi mõistlikum kui raise.
    Sa arvutad ja hindad equityt täiesti valesti. Call mulle ei meeldi.

  19. #239
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimene käsi see AJo

    flopis mina tavaliselt 2 vastase vastu sellisel boardil ei cbeti, miks? nad ei viska maha ühtegi tõmmet ega K; T. Meil ei ole piisavalt head kätt ning oddse 3 barrelit lasta.
    Kui sa aga ikkagi otsustad cbeti teha siis kuskil 0,75$ imo, aga pigem üldse mitte

  20. #240
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    JJ'ga ma ikka positsioonist alati 3betiksin, setminema läheksin ainult siis kui mingi NIT vend kuskilt EP pealt betiks ja tal oleks taga veel callereid ja ma ise blindide peal vms..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES