Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 13, kokku 145 EsimeneEsimene ... 311121314152363113 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 241 kuni 260, kokku 2882
  1. #241
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Jah, väga.



    Jah.



    Sa arvutad ja hindad equityt täiesti valesti.
    Call mulle ei meeldi.
    Ok, katsume teha korrektse arvutuse ja vaatame, mis tulemuse saame:

    Algne poti suurus: 1.12+0.25= 1.37
    Peame callima: 0.25
    Lõplik poti suurus: 1.37+0.25= 1.62
    Lõplik poti suurus:meie calli suurus 1.62:0.25 ehk saame oddsid 6:1 ehk siis 14%
    Mis tähendab, et meil peab siin 0.25 callimiseks olema equity vaid 14%. Aga ka kõige hullema tsenaariumi korral, on meie equity siin suurem. Seega ma saan aru, miks sulle call ei meeldi.
    Tuleks raiseda? Samas tõmbe pealt, kui meil ei ole mitte midagi ja ainult üks tänav on veel ees, tundub raise veits ülemängimisena ja call optimaalsena. Ei?
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 14.12.11 at 14:12

  2. #242

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esiteks ei ole poti suurus lõplik, sest üks tänav on veel mängida. Jah?
    Teiseks (ja veel olulisemana): mis on tema range turni panust tehes?

    Pärast neid kahte vastust võid ehk uuesti arvutusteni minna.

  3. #243
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Esiteks ei ole poti suurus lõplik, sest üks tänav on veel mängida. Jah?
    Teiseks (ja veel olulisemana): mis on tema range turni panust tehes?

    Pärast neid kahte vastust võid ehk uuesti arvutusteni minna.
    See, et poti suurus ei ole lõplik, räägib pigem meie kasuks, juhuks kui me peaksime oma rea hittima. Ei?
    Tema range....hmm....väiksed taskupaarid, Tx ja võib-olla ka Kx.

    Ja sellise range vastu on meie equity:

    www.pokerstrategy.com
    Board: KhTh3s3c
    Equity Win Tie
    MP2 18.20% 18.20% 0.00% { AdJc }
    MP3 81.80% 81.80% 0.00% { TT-22, T2s+, ATo, KJo-K2o, QTo, JTo }
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 14.12.11 at 14:28

  4. #244

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esiteks kui sa tõmbad ainult oma Qd, siis see equity jaotus on mõttetu. Teiseks pead sa taas arvestama vastase range'i ehk kui sa eeldad, et tema range on J+ või T+, siis Q tapaks riveril igasuguse panustamise ja sa võidad täpselt selle, mis seal praegu on.

    Põhismõtteliselt see: http://forumserver.twoplustwo.com/78...-draws-476434/ ja lisaks http://www.splitsuit.com/equityexploration/

  5. #245
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Nöök

    Oleks võinud jälle ilus sessioon olla aga ei. Pidin ikka ühe cooleri ära saama. Mistõttu tulemus siis täna selline:



    - 1.31 eurtsi

    Bõvajet, nagu ütlevad meie idanaabrid.

    Sama cooler ka enim kaotanud käsi. Õnneks sain nupud ees olles sisse, nii et pole nagu mõtet nuriseda kah väga.

    Vastane: 94 kätt 24/17

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG fyodor139 ($2.87)
    UTG+1 Cyan nl ($6.08)
    MP1 mc373 ($1.84)
    MP2 njkmrjlfhblt ($4.78)
    MP3 darkstorm2k8 ($2.04)
    CO Nozzu ($5.02)
    BTN hadan ($6.95)
    SB SmithWR ($5.43)
    BB frandari ($2.51)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is CO A A
    fyodor139 raises to $0.20, 4 folds, Nozzu raises to $0.70, 3 folds, fyodor139 calls $0.50

    Preflop: Tõstsin 2BB võrra rohkem - las maksavad.

    Flop: 2 Q 4 ($1.47, 2 players)
    fyodor139 checks, Nozzu bets $1, fyodor139 goes all-in $2.17, Nozzu calls $1.17

    Flop: Q hea kaart põhimõtteliselt. Mul ülepaar ja kui vastane sellele pihta sai, siis callib ära kah äkki. Lootsin aga, et vastane raiseb. Et ta nii shoort oli, siis oli kindel plaan callida teda.
    Mees mõtles pikalt-pikalt ja lükkas siis nupud sisse. Insta call. Ja näe, paningi ta õigesti käe peale.

    Turn: 7 ($5.81, 2 players, 1 all-in)

    River: K ($5.81, 2 players, 1 all-in)

    Aga muidugi - vana hea riverkill pidi ikka ära tulema

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud käsi

    Vastane: 12 kätt 92/33

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG manthious27 ($5.40)
    CO Kobenych ($3.20)
    BTN oldbean1 ($5.24)
    SB Nozzu ($5)
    BB lobwevven ($4)

    Pre-Flop: ($0.07, 5 players) Nozzu is SB Q K
    manthious27 calls $0.05, 2 folds, Nozzu raises to $0.25, 1 fold, manthious27 calls $0.20

    Preflop: Hmm, see pole vist kõige parem käsi väljaspool positsiooni limperite karistamiseks. A noh, julge hunt, rasv ja muud mugavused.

    Flop: 9 10 8 ($0.55, 2 players)
    Nozzu bets $0.30, manthious27 calls $0.30

    Flop: Jube flopp C-betiks. Wet as hell. Aga....aga mul on ülekaardid, auku reatõmme ja ainult üks vastane. Tuleb ikka C-bett teha.

    Turn: J ($1.15, 2 players)
    Nozzu bets $0.70, manthious27 calls $0.70

    Turn: Joppas. Kõrgeim rida aga mast kah maas. Ma ei saa siin odavalt riverit näidata. Sestap raiume edasi.

    River: A ($2.55, 2 players)
    Nozzu bets $1, manthious27 calls $1

    River: Uuk, mul jälle kõrgeim võimalik rida aga kui nüüd vastasel üks risti juhulikult käes on, siis on jälle pekkis. Teen väikse blockbeti ja olen valmis raise peale kaardid maha viskama. Aga saan calli.

    ( Click to show/hide )

  6. #246
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimene käsi: Standart cooler.
    Teine käsi: Check/foldiksin. Praktika on näidanud, et sellises spotis oleme oma reaga palju tihedamini taga, kui ees.

  7. #247
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Esimene käsi: Standart cooler.
    Teine käsi: Check/foldiksin. Praktika on näidanud, et sellises spotis oleme oma reaga palju tihedamini taga, kui ees.
    Mhmh, mul endal oli kah nii mängides kui kätt siia postitades tunne, et mängisin seda üle. Samas, mhhh, check/fold kehtib ainult flopi kohta, eks. Turnil oleks see ju väga weak liigutus olnud. Nagu ka riveril.

  8. #248

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ta mõtles riverit

  9. #249
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    ta mõtles riverit
    Yea, sest flopis pole meil rida veel koos ju.
    Viimati muudetud Fabulous poolt : 14.12.11 at 23:16

  10. #250
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    River? Ok, see on veits üllatav. Meid biidib siin ainult mast. Taga võib olla mis iganes väiksem kombinatsioon. Aga kui me riveril ise betti ei tee, siis julgustame vastast siin bluffima. Ja kui vastane panustab, siis me ei saa kaarte maha visata ja öelda, et ahh, me võidame siin ainult bluffi...
    Mistõttu check-call tundub siin parem olevat kui check-fold.

    Samas, kui vastane siin meie panust raiseks, annaks see meile üsna kindlat märku, et oleme taga. Mistõttu tunduski mulle block-bet kõige parema lahendusena.

  11. #251
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    check-call seal riveril oleks kõige hullem varjant
    ise check foldiks riveri.
    samas see 1$ blocker bet pole ka vb paha, aga isegi min raisele pead seal foldima

  12. #252

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    esimene käsi on 100% õigesti mängitud ja selle pärast ei peaks minu arust ennast kindlasti halvast tundma. ainuke millest seal taga oled kui raha sisse läheb on QQ, sest 22 ja 44 selline mängija ei tõsta varases positsioonis. mis arvate, kas vastane võib AK ruutud ka suruda seal niimoodi (tal oleks 2 ülekaarti ja mastitõmme)? said rahad ees sisse siis on igal juhul hästi mängitud. river on nõme muidugi.

    teine käsi on kahtlasem (kindlasti raskem mängida) ja parem ei kommenteeri, kuna seal oleks ise ka segaduses. riveril küll ennast hästi ei tunneks kui neljas sama masti kaart lauda tuleb.

  13. #253
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    esimene käsi on 100% õigesti mängitud ja selle pärast ei peaks minu arust ennast kindlasti halvast tundma. ainuke millest seal taga oled kui raha sisse läheb on QQ, sest 22 ja 44 selline mängija ei tõsta varases positsioonis. mis arvate, kas vastane võib AK ruutud ka suruda seal niimoodi (tal oleks 2 ülekaarti ja mastitõmme)? said rahad ees sisse siis on igal juhul hästi mängitud. river on nõme muidugi.

    teine käsi on kahtlasem (kindlasti raskem mängida) ja parem ei kommenteeri, kuna seal oleks ise ka segaduses. riveril küll ennast hästi ei tunneks kui neljas sama masti kaart lauda tuleb.
    Ma olen näinud küll, et surutakse oma mastitõmbega ülekaarte. Aga antud juhul on vastasel AKruutud välistatud sest ruutu A on minu käes.

  14. #254

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    miks ta 22/44 ei tõsta?

  15. #255
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vaatan, et jälle 500 käeline sess, kaua 500 kätt sul läheb umbes 4 lauaga ? Ja kui tihti sa graafikut vaatad (Sessi ajal üldiselt pole mõtet vaadata, aga kuna sul nii lühikesed need on, siis ilmselt sul seis peas koguaeg), igatahes soovitaks sul proovida teinekord ,kui rohkem aega, siis tee näiteks selline umbes 3h-ne sess vähemalt ja ära graafikut vaata vahepeal ning ürita endast parim anda (Mitte lolle läbimõtlemata vigu tehes) ja vaata mis tulemus on...

    Usun, et kui keskmine või natuke parem jooks sind ka veel saadab, võid täitsa korraliku tulemuse teha.

    Ise vaatasin ka, et mul starsis oleks vaja 400 ptsi ära teha, siis saan 50$, mingi ca 50$ oli peal ka ja mõtlesin, et teen 6 lauaga nl5 6maxi väikse sessi (Sest sa vist mängid täpselt sama formaati) 1k käsi tuli ja kestis sess poolteist tundi täpselt ja jäin kesist jooksu arvestamata ning mingit table selecti tegemata isegi ca 7$ plussi...

    Igaljuhul mina tahaks küll juba mingit muutust näha vaikselt...Kasvõi vahelduseks mõni 1-3k käene sess ja ikka ja jälle ütlen, et vähemalt 2 lauda juurde võtta.

    Tuli vist pikk segane post, igaljuhul GL ja loodame, et su pokkeritegemised ja päevik lähevad peagi tunduvalt huvitavamateks vurtsu juurde andes

  16. #256
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    esimene käsi on 100% õigesti mängitud ja selle pärast ei peaks minu arust ennast kindlasti halvast tundma. ainuke millest seal taga oled kui raha sisse läheb on QQ, sest 22 ja 44 selline mängija ei tõsta varases positsioonis. mis arvate, kas vastane võib AK ruutud ka suruda seal niimoodi (tal oleks 2 ülekaarti ja mastitõmme)? said rahad ees sisse siis on igal juhul hästi mängitud. river on nõme muidugi.

    teine käsi on kahtlasem (kindlasti raskem mängida) ja parem ei kommenteeri, kuna seal oleks ise ka segaduses. riveril küll ennast hästi ei tunneks kui neljas sama masti kaart lauda tuleb.
    Ei ole. Cbet on mõttetult suur.

  17. #257

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    miks ta 22/44 ei tõsta?
    Vastane: 94 kätt 24/17

    minu arust selliste numbritega mängija pole manic ega isegi LAG. kas 22 või 44 varajaselt positisoonilt tõsta on standard 24/17 mängijale?

  18. #258
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    Vastane: 94 kätt 24/17

    minu arust selliste numbritega mängija pole manic ega isegi LAG. kas 22 või 44 varajaselt positisoonilt tõsta on standard 24/17 mängijale?
    Isegi mõni 14/11 tõstab.

  19. #259

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Vaatan, et jälle 500 käeline sess, kaua 500 kätt sul läheb umbes 4 lauaga ?
    no minu arust on seda küsimust vähemalt 3x varem siin juba küsitud. mitte et ma ütleks et "otsi varasematest vastustest" aga lihtsalt meelde on jäänud et hiljuti mitu korda järjest küsiti, et mitu tundi mängid ja näita lifetime graafikut.

  20. #260
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    24/17 ranges on kindlasti väiksed poketid...

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES