Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135143 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 2882
  1. #2641
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    sul volüüm parem kui mul see kuu :) Vähemalt hetkel veel. Nii palju kui sind näinud olen, siis siiralt soovitan laudu valida paremini kus mängid. Samade käte arvuga oleksid tõenäoliselt mingi 50$ rohkem teeninud.

  2. #2642
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    1,9 ringis oleks normaalne 4bet.

  3. #2643
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Lugesin just Xavi päevikut, kus ta mainis ka minu tagasihoidliku päevaraamatut. Tore, et mu liiva jooksnud päevik veel midagi pakub:)
    Tegelt oleks soov ja lausa vajadus seda intensiivsemalt täita (lootuses mängu parandada, kuna iseseisev õpe on kah tahaplaanile jäänud). Siin eelmine nädal mõtlesingi, et hea küll, niigi palju võiks teha, et postitan sessi jooksul enim kaotanud ja võitnud käed. Ehkki neil cooleritel tavaliselt mingit harivat lisaväärtust ei ole, kasvataks need ehk uuesti harjumsut päevikut täita.

    Aga...kui olen igaõhtuse (jah, reeglina saan ikka iga päev lauad lahti nii tunniks, pooleteistkümneks) sessi lõpetanud, on kell juba no nii üksteist, pool kaksteist. Ja siis tundub, et äkki oleks mõistlik ikkagi arvutist korra veel nina välja pista ja naiskaga kah paar sõna rääkida. Ja nii ta läheb.
    Saaks mingi lihtsa nipiga konkreetse käe history kiiresti koos stattidega kuhugi pilve kopeerida, et siis tööjuures järgmine päev see juba foorumisse postitada ja lahata, siis saaks ehk asjast asja.

    Teab keegi mingit retsepti?

    P.S Vaatamata sellele, et pole saanud õppimisele enam rõhku panna, pole mäng õnneks veel koost lagunenud ja sujub praegu kenasti. Elan vanast rasvast ja katsun juurutada neid tarkusi, mis ma siit saanud olen: julgemalt 3bettida, stiilida, floatida, 4bettida.
    Rahalises mõttes nii head kuud pole mul vist sel aastal olnudki kui praegu. Aga noh, kuu pole veel läbi - eks ma nüüd selle suurustamise eest saan ketuka kah.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 19.09.13 at 15:32

  4. #2644
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    "Teab keegi mingit retsepti?" - dropbox on läbi käinud, vaata varasemaid teemasid. Olen vahest kasutanud screenshote.

    Proovi ikka volüümi kasvatada varasemaga võrreldes, kui asjad lähevad hästi. Absoluutsed numbrid ei ole olulised - ürita enda varasemaid näitajaid parandada.

    50 h kuus on võimalik ka ilusaid graafikuid näidata ja endaga rahul olla.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 19.09.13 at 15:58

  5. #2645
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    minu arust Rage majandas selle asja dropboxi kuidagi.

  6. #2646
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Xavi avatar
    Liitus
    Apr 2012
    Asukoht
    Pärnu, Estonia
    Postitusi
    346

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Mõtlesingi, et miks niikaua Sa siin kirjutanud pole. Minu arust on mul Sinult palju õppida ja siin päevikus on teised neid tarkusi ikka ohtralt jaganud. Ja samamoodi tunnen, et need suurimad potid, mis ma sessiga kaotan...polegi väga mõtet enda päevikusse panna. puhas oma lollus, või sis tõesti set vs set, või vastane riveriga võidu. nende puhul pole midagi väga teha. Seda puhast oma lollust tuleb ravida:) aga edu ja kui aega sis postita ikka:) ps, google gmailil on drive funktsioon, kuhu mina väikseid faile olen pannud. hea ühest kohast teise saada.

  7. #2647
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    publikum nõuab graafikut

  8. #2648
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Hahaa....läkski nii nagu ma ennustasin. Ehk pärast enda õhku täis tõmbamist sain põlvega munadesse. Kahe viimase sessiga haihtus praktiliselt kogu selle kuu jooksul kokku kraabitu.

    Suurema hävingu sain täna: -27 eurtsi.
    Suurimad kaotanud käed kõik KKdega. Põhidamage tuli KK vs AA ja KK mis riveriks muutus majaks ja kaotas nelikule :). A selle viimase kaotuse rahad jäid vähemalt kodumaale :). Tervitused larryle

    Publiku tungivale soovile vastu tulles, siit siis graph:




    Ehk kõik on jälle normalno. Nii, umbes 10-15 eurtsi olen NL10s suutnud igakuiselt kokku ajada :)

    P.S Kurat, naika ei usu, et coolerid :D "Ja-jaa, alati on kõik teised süüdi."
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 23.09.13 at 23:08

  9. #2649
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Viska vahelduseks kogu nl10 graph kah koos EV joonega. Sul on volüümi probleemid nagu ikka. Mõni mees teeb kuuga sama palju käsi kui sina aastaga ja ikka satub sisse mõni BE kuu.

  10. #2650

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kuule Nozzu, kaua ma Sind seal NL16 ootan, et koos NL100+ kiirelt liikuda?

  11. #2651
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Heh, majandaja, kusjuures jah, ma juba paar päeva tagasi mõtlesin, et nii, järgmine kuu saab ehk koos majandajaga NL16 lammutada. Tegelt saaks vist juba rolli mõttes praegugi, mingi 530 eurtsi kontol. Aga on plaan mitte enne tulla kui 600 eurtsi täis.
    Tänane päev muidugi näitas, et võib veel üks pool aastat minna :D

  12. #2652
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Graafikul pole viga. Veel paar päeva tagasi olin nö tipus.


  13. #2653
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    tervitan vastu ka

  14. #2654
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Paramparaa ja hopsassaa...kuu ikka miinusesse ei põrutanud. Tulin langusest välja ja võitsin 11 eurtsi tagasi. Ilma, et oleks preflopis rahasid sisse saanud või kedagi ära stäkkinud. Lihtsalt, kaart jooksis kenasti ja mängisn ka agressiivsemalt kui tavaliselt. Nojah, kui kaart jookseb hästi, oleme me kõik Phil Iveyd :)

    Sess jäi muidugi lühikeseks, 329 kätt, aga... bla-bla, täna kah oleks koslepit saanud, oleks emotsionaalselt äkki põdema jäänud...bla-bla. Ahh, ma ajan koguaeg seda jura...result oriented, emotional biatch.

  15. #2655
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Selle 600 euriga võid kivinäoga tegelt nl25 shoti ka võtta

  16. #2656
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    NL25 olen mõelnud proovida mitte enne kui kilo euri kontol.

  17. #2657
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    NL25 olen mõelnud proovida mitte enne kui kilo euri kontol.
    Siis paari aasta pärast? PL25 võib rahulikult 600 taalaga kah shoti võtta, minu arust suht soft mäng.

  18. #2658
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    PL NL25 hetkel 3 täis lauda, VPIP 28-29. Soovitan soojalt reede õhtul proovida.

  19. #2659
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Selline kuu siis.


  20. #2660
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mitu tundi mängu see 9,3k kätt kokku teeb? :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES