Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 133, kokku 142 EsimeneEsimene ... 3383123131132133134135 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 641 kuni 2 660, kokku 2882

Hübriidvaade

  1. #1
    Grinder
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    936

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Võta nüüd kokku ennast nozzu.

  2. #2
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Eh, ärge nüüd paanikasse sattuge sellest väiksest languset. Statid on jah nitised...aga palun, eilsest bluf 3-bet vastase vastu, kel fold to 3-bet 67 prossu. Ok, võib-olla polnud kõie õigem vastane, kuna tal nii väike stäkk aga ikkagi:

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player9 ($10.15) 102bb
    UTG+1 Player1 ($10) 100bb
    MP1 Player2 ($4) 40bb
    MP2 Player3 ($11.83) 118bb
    MP3 Player4 ($3.55) 36bb
    CO Nozzu ($10) 100bb
    BTN Player6 ($10) 100bb
    SB Player7 ($10.05) 101bb
    BB Player8 ($13.84) 138bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is CO Q A
    4 folds, Player4 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player4 calls $0.60

    Flop: A 3 8 ($1.95, 2 players)
    Player4 checks, Nozzu bets $1.50, Player4 folds

    Final Pot: $1.95

    Nozzu wins $4.86 (net +$2.46)

    Player4 lost $0.90

    Näete, siin leidsin parem näite, jällegi eilsest sessit. Vastane 786 kätt 19/18 fold to 3bet 96%

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($9.85) 99bb
    UTG+1 Player7 ($10.15) 102bb
    MP1 Player8 ($9.85) 99bb
    MP2 Player9 ($4) 40bb
    MP3 Player1 ($10.30) 103bb
    CO Player2 ($3.40) 34bb
    BTN Nozzu ($10) 100bb
    SB Player4 ($15.23) 152bb
    BB Player5 ($14.04) 140bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN J K
    4 folds, Player1 raises to $0.30, 1 fold, Nozzu raises to $0.90, 2 folds, Player1 folds

    Final Pot: $0.75

    Nozzu wins $1.95 (net +$1.05)

    Player1 lost $0.30

    Ühe bluff 4beti tegin kah vastase vastu, kel kõrge 3bet ja fold to4bet (jap, jälgin ka seda) aga seda kätt ei leia praegu.

    Kui poiss magama jääb, teen lauad lahti ja annan jälle kuuma.

  3. #3
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Statid on jah nitised...aga palun, eilsest bluf 3-bet vastase vastu, kel fold to 3-bet 67 prossu. .
    ei käi selle käe kohta, aga üleüldse shortie, kel fold to 3bet on 67% pole jah hea variant, keda bluff-3betida. võrdle näiteks enda fold to 3betiga

  4. #4
    Vana Tegija Kasutaja Ints avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 216

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Esimene käsi on value peale 3bet pigwm

  5. #5

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    käsi 1.

    Ei ole elusees full ringi mänginud, kuid kas tõesti on AQo 3bet sellises olukorras for bluff mitte for value full ringis? Isiklikult ikka AQ-ga tahaks, et vastane calliks 3beti. Eriti mingi 36 bb vend.

  6. #6
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Krt. ma ikka üldjuhul AQo-ga ei ole 3bettinud. Eriti kui varasest positsioonist on raise ees. Aga jah, kui nüüd sellises olukorras...hmm...nojah, minu jaoks oli see pigem harvaesinev bluff aga eks ta vist ole tegelt value peale minek jah, kui nüüd mõelda.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.10.13 at 21:27

  7. #7

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Krt. ma ikka üldjuhul AQo-ga ei ole 3bettinud. Eriti kui varasest positsioonist on raise ees.
    ära mind palun kuula ka. Lihtsalt mõtlesin ise valjult. Las nüüd targemad pead tulevad ja ütlevad

  8. #8
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ise ei cbetiks esimeses käes ja kohe kindlasti mitte nii suurelt. Millega sa arvad, et ta sellise puraka ära callib maailma kõige kuivemal flopil?

  9. #9
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Ise ei cbetiks esimeses käes ja kohe kindlasti mitte nii suurelt. Millega sa arvad, et ta sellise puraka ära callib maailma kõige kuivemal flopil?
    Any A ? ainult, et siis ta vist ei calliks vaid lükkaks nuppe. Ja ma tõenäoliselt calliks ära, kuna tal pole eriti nuppe. Ent jah, jällegi, kui minu käes on üks A ja maas on teine, on üsna vähetõenäoline, et tal on üks kahest allesjäänud A-st. Nii, et kui ma tahaks, et ta mulle raha annaks, peaks teda meelitama, mitte hirmutama.

    Aga mulle meeldib mäng lihtne hoida. Bet, saan raise, foldin. Bet, saan calli, lähen passiivseks. Sellepärast mu potid nii väiksed ongi. Ja kotid :S
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.10.13 at 21:33

  10. #10
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    kui tahad esimeses käes cbettida (mina checkiks), siis pane ikka väiksemalt. poolt potti või nõks alla selle max. vastase stack nii väike, et vajadusel saad turni/riveri betiga ka ta allini (mida sa antud olukorras väga väga tahad teha sellise käega). pärast checki võid vabalt vähemalt ühel tänaval underpairilt valuet saada.

  11. #11
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    AQ käes nii shortie vastu on positsioonis okei betida 1/3 panka, siis on tal võimalus mõni viga ka teha.

    Või kui sa pole harjunud, siis beti 50 % nii kuivad lauad IP olles. Enamiku villanite vastu peaks töötama.

  12. #12
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    OK, tänud, katsun õppust võtta.
    Täna sai jälle 9 eurtsi tagasi võidetud.
    Sellekuine käterekord sai kah napilt purustatud: 616
    Lühim sessioon on olnud 541 kätt.



    Enim kaotanud täna:
    Suht keerukas käsi. Preflop limperite karistamine oli ikka õige, vaatamata sellele, et ma OP?

    Esimene limper on 16/10 tegelane 62 käega. Teine, foldinud limpar 46/16

    Flopi bett oli tavaline, kolekaardi c-bet. Turnil jätkasin blufi. Kuna teine K tuli maha, oli väiksem tõenäosus, et tal K käes, mistõttu oli hea seda ise reppida. Aga tema raise nagu vihjas, et midagi tal on. Või ei raatsinud ta tõesti oma mastitõmmet maha visata, ei saanud väikse stäki tõttu callida ja tegi fold equity peale lootes lükke. Ei tea...

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player3 ($10.10) 101bb
    UTG+1 Player4 ($10.98) 110bb
    MP1 Player5 ($4.91) 49bb
    MP2 Player6 ($4.46) 45bb
    MP3 Player7 ($16.24) 162bb
    CO Player8 ($7.99) 80bb
    BTN Player9 ($18.34) 183bb
    SB Nozzu ($10) 100bb
    BB Player2 ($7.92) 79bb

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB Q A
    3 folds, Player6 calls $0.10, 1 fold, Player8 calls $0.10, 1 fold, Nozzu raises to $0.50, 1 fold, Player6 calls $0.40, Player8 folds

    Flop: 7 K J ($1.20, 2 players)
    Nozzu bets $0.80, Player6 calls $0.80

    Turn: K ($2.80, 2 players)
    Nozzu bets $1.60, Player6 goes all-in $3.16, Nozzu folds

    ( Click to show/hide )


    Enim võitnud läks kah naljakalt. Vastasel 30 käe kohta 33/17 statid. Ei osanud teda kuni lõpuni millegi peale panna. Aga maha kah kätt ei raatsinud visata. Ehkki oleks vist pidanud pärast seda kui ta turnis pushis?

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($10.86) 109bb
    UTG+1 Player3 ($10.72) 107bb
    MP1 Player4 ($6.67) 67bb
    MP2 Player5 ($8.05) 81bb
    CO Player6 ($4) 40bb
    BTN Player7 ($27.01) 270bb
    SB Player8 ($10) 100bb
    BB Nozzu ($10) 100bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BB K A
    3 folds, Player5 raises to $0.30, 3 folds, Nozzu raises to $0.90, Player5 calls $0.60

    Flop: 7 9 A ($1.85, 2 players)
    Nozzu bets $1.40, Player5 raises to $2.80, Nozzu calls $1.40

    Turn: 2 ($7.45, 2 players)
    Nozzu checks, Player5 bets $4.35, Nozzu calls $4.35

    River: 4 ($16.15, 2 players)

    ( Click to show/hide )

  13. #13
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    AQga, on täitsa jama, nägid ise sa commitisid ennast ära, siukse vastase vastu sobivad väiksemad betid, flopist 50% või alla. kui tal midagi on siis ta maksab nagunii, kui ei ole siis foldib, sina aga põletasid bluffides raha.turnist oleks rahulikult c/f, tulevad paremad ja lihtsamad kohad kus idioodi vastu plönn sisse saada... Kui oleks fullstäkiga vastane ja statsid ka enamvähem teada siis seda kunni annab reppida küll

  14. #14

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, Sul saab varsti pokkeriga 2 aastat täis ning su mängulised võidud on umbes 176 eurot 120K handi kohta. Soovitan tõesti investeerida kasvõi kogu see summa pastilaa coachi, sest su winrate on täiesti olematu ja mäng lekib kõvasti. Kui ma ise võtsin endale antud foorumist coachi, siis saime kokkuleppele, et antud kuu profit läheb 50/50. Sellest oli ääretult palju abi. Esiteks ei mänginud ma absoluutselt positsiooni põhiselt nagu sina ehk VPIP oli igalt positsioonilt põhimõtteliselt sama. Samuti ei stealinud ma. Samuti ei valinud fishe õigele poole jne. Võib-olla on ka table-select nõrk, kui sa ei leia mitmel õhtul vaalu, kes annetaks sulle fullstacke jne. Pole mõtet vastu ajada siin, et su mäng ei sisalda suuri leake, sest siis oleks numbrid 2 aastaga veidi teistsugused. Loodan, et said aru, et see on sõbralik soovitus, et sa kuskile kaugemale pokkeriga jõuaksid ja kiirema tempoga, kui praegu.

  15. #15
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Nozzu, Sul saab varsti pokkeriga 2 aastat täis ning su mängulised võidud on umbes 176 eurot 120K handi kohta. Soovitan tõesti investeerida kasvõi kogu see summa pastilaa coachi, sest su winrate on täiesti olematu ja mäng lekib kõvasti. Kui ma ise võtsin endale antud foorumist coachi, siis saime kokkuleppele, et antud kuu profit läheb 50/50. Sellest oli ääretult palju abi. Esiteks ei mänginud ma absoluutselt positsiooni põhiselt nagu sina ehk VPIP oli igalt positsioonilt põhimõtteliselt sama. Samuti ei stealinud ma. Samuti ei valinud fishe õigele poole jne. Võib-olla on ka table-select nõrk, kui sa ei leia mitmel õhtul vaalu, kes annetaks sulle fullstacke jne. Pole mõtet vastu ajada siin, et su mäng ei sisalda suuri leake, sest siis oleks numbrid 2 aastaga veidi teistsugused. Loodan, et said aru, et see on sõbralik soovitus, et sa kuskile kaugemale pokkeriga jõuaksid ja kiirema tempoga, kui praegu.
    väga õige post. coachita saab ka, aga siis peab ise vaeva nägema õppimisele ja rohkem uurima ja heade mängijate nõu kuulda võtma. ja pange käis strat teemasse - paljud kõvemad mängijad mikromeeste päevikuid ilmselt ei viitsi lugeda. ülioluline ongi eristada ka seda, et kuula hoolega ja arvesta, kui nõu annavad herrjanks, rudi, kotkas jt crusherid. tihti juhtub nii, et nõuandjaks on vb mängija, kellel sinu enda limiidis samad tulemused ja nõu on pigem kahjulik, kui saad kinnitust oma jamale mängule.

    50/50 diile ei paku kahjuks - selles osas võib leitsi proovida

  16. #16
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nõus, et mu mängus on leakid. Ilmselt isegi suured. Ent see, et graafik on 200+K jooksul üles jooksnud, peaks näitama, et midagi olen ma siiski ka õigesti teinud.

    Samas olen ka täiesti päri, et arenguruumi on mul meeletult. Ja ehkki siin on kindlasti võimeikaid treenereid, kes suudaksid mu mängukvaliteeti tõsta, ei ahvatle mind siiski võimalus konto rahast tühjaks tõmmata ning hakata koos treeneriga NL2-s grindima. Ilma bankrolli puutumata pole mul aga võimalik treeningutesse investeerida.

    Teisalt, kui keegi leiab, et talle pakub sportliku huvi kuu-kahe jooksul minuga tööd teha ja mu winratet tõsta, siis võtaksin 50/50 pakkumise rõõmuga vastu. Või miks mitte ka 60/40 treeneri kasuks. What a hell - ka 70/30 oleks hea.

  17. #17

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nõus, et mu mängus on leakid. Ilmselt isegi suured. Ent see, et graafik on 200+K jooksul üles jooksnud, peaks näitama, et midagi olen ma siiski ka õigesti teinud.

    Samas olen ka täiesti päri, et arenguruumi on mul meeletult. Ja ehkki siin on kindlasti võimeikaid treenereid, kes suudaksid mu mängukvaliteeti tõsta, ei ahvatle mind siiski võimalus konto rahast tühjaks tõmmata ning hakata koos treeneriga NL2-s grindima. Ilma bankrolli puutumata pole mul aga võimalik treeningutesse investeerida.

    Teisalt, kui keegi leiab, et talle pakub sportliku huvi kuu-kahe jooksul minuga tööd teha ja mu winratet tõsta, siis võtaksin 50/50 pakkumise rõõmuga vastu. Või miks mitte ka 60/40 treeneri kasuks. What a hell - ka 70/30 oleks hea.
    Nozzu, selle 70/30-ga on see, et minu diili korral leppisime coachiga kokku, et teen vähemalt 100h mängu selle kuu jooksul, et summad vähegi arvestatavad oleks. Kui ei eksi, siis coach sai 250$ selle 1 kuuse töö eest minuga, mis sisaldas 8 sessi. Sinu puhul on see 100h game vähemalt 4 kuu maht(vabanda, kui eksin). See pole coachi suhtes aus. Kahju lugeda, kui sa ei ole nõus loovutama Pastilaale 100 eurot(vb. eksin summas) 3. sessise paketi eest, mis tõstaks su winrate kõvasti(arvatavasti kordades). Aastake NL10-s kükitada on ikka veidi hapu ja mida limiit üles ja sinu skill samaks jäädes, muutub su winrate olematuks ja hakkad heal juhul rakeback proks. Samuti mainisid, et teed ise enda kallal tööd. Kui palju oled sa viimase aasta jooksul tööd mänguga teinud?

  18. #18
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    see, et graafik 200k käe jooksul üles liigub näitab, et teed midagi õigesti küll, aga kui nii paljude käte jooksul ikka veel NL10 istud, siis midagi peab ikkagi valesti olema.

    see mõte, et parem hoiad need paarsada eurot kontol, et saaks õrnalt võitvalt NL10 lasta tundub vale. selle raha teeniksid väga kiiresti tagasi + sa ei tee selle rahaga ju mitte midagi. hea treener annab väga väga palju juurde. ise alustasin 4 aastat tagasi. huvi oli suur, mänguoskus olematu. provoker võttis mind oma tiiva alla ja alustasin NL2-st. graph, mille ma talle enne deali näitasin oli vist mingisugune 20k kätt NL2s, mille jooksul olin suutnud kaotada umb 10$. alates dealist läks kokku 168k kätt (deal ise kestis nõks alla 70k käe) ja võtsin esimesed NL100 shotid. selle aja jooksul tuli üks hetk veel roll splittida, sest deal sai läbi. nägin ise ka oma mängu kallal kõvasti vaeva, aga ilma coachita ei oleks ma täiesti kindlasti jõudnud limiitides nii kiirelt üles liikuda.

    kuu profiti deale vist keegi väga vastu ei taha võtta. probleem ka selles, Nozzu, et su volüüm on kole väike. :(

    ära kuidagi isliklikult võta. lihtsalt üritan aidata. :)

  19. #19
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    õige jutt kardaanirist. volüümi üle pead eriti hoolega mõtlema - 50k käeliseid swinge tuleb ikka ette ja kui sa 10k käsi kuus lased, siis pool aastat miinuses igati ok mänguga ei ole just hea väljavaade. aga muidu glglgl!

  20. #20
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Vot just võtan isiklikult :) Aga mitte halvas mõttes. Vastupidi, olen tänulik, et viitsite selgitada. Asju vähe teise nurga alt kui ma ise olen harjunud mõtlema.
    Siiski - praegu raha treeneri jaoks välja ei käi. Enne sellist investeeringut ja seeläbi tehingupartnerile kohustuste panekut ning nende endale võtmist, tuleks enda jaoks läbi mõelda, et kas ja mida ma tahan.
    Esialgu katsun pigem leida endas jälle motti kasvõi siis iseseisvalt õppida. Eks see päeviku uuesti aktiveerimine ole kah üks samm sinnapoole. Kui kõik oleks täiega poogen, siis ma siin ei postitaks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES