Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 136, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3686126134135136137138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 701 kuni 2 720, kokku 2882
  1. #2701
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    SYDNEY
    Postitusi
    479

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    AQga, on täitsa jama, nägid ise sa commitisid ennast ära, siukse vastase vastu sobivad väiksemad betid, flopist 50% või alla. kui tal midagi on siis ta maksab nagunii, kui ei ole siis foldib, sina aga põletasid bluffides raha.turnist oleks rahulikult c/f, tulevad paremad ja lihtsamad kohad kus idioodi vastu plönn sisse saada... Kui oleks fullstäkiga vastane ja statsid ka enamvähem teada siis seda kunni annab reppida küll

  2. #2702

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, Sul saab varsti pokkeriga 2 aastat täis ning su mängulised võidud on umbes 176 eurot 120K handi kohta. Soovitan tõesti investeerida kasvõi kogu see summa pastilaa coachi, sest su winrate on täiesti olematu ja mäng lekib kõvasti. Kui ma ise võtsin endale antud foorumist coachi, siis saime kokkuleppele, et antud kuu profit läheb 50/50. Sellest oli ääretult palju abi. Esiteks ei mänginud ma absoluutselt positsiooni põhiselt nagu sina ehk VPIP oli igalt positsioonilt põhimõtteliselt sama. Samuti ei stealinud ma. Samuti ei valinud fishe õigele poole jne. Võib-olla on ka table-select nõrk, kui sa ei leia mitmel õhtul vaalu, kes annetaks sulle fullstacke jne. Pole mõtet vastu ajada siin, et su mäng ei sisalda suuri leake, sest siis oleks numbrid 2 aastaga veidi teistsugused. Loodan, et said aru, et see on sõbralik soovitus, et sa kuskile kaugemale pokkeriga jõuaksid ja kiirema tempoga, kui praegu.

  3. #2703
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Nozzu, Sul saab varsti pokkeriga 2 aastat täis ning su mängulised võidud on umbes 176 eurot 120K handi kohta. Soovitan tõesti investeerida kasvõi kogu see summa pastilaa coachi, sest su winrate on täiesti olematu ja mäng lekib kõvasti. Kui ma ise võtsin endale antud foorumist coachi, siis saime kokkuleppele, et antud kuu profit läheb 50/50. Sellest oli ääretult palju abi. Esiteks ei mänginud ma absoluutselt positsiooni põhiselt nagu sina ehk VPIP oli igalt positsioonilt põhimõtteliselt sama. Samuti ei stealinud ma. Samuti ei valinud fishe õigele poole jne. Võib-olla on ka table-select nõrk, kui sa ei leia mitmel õhtul vaalu, kes annetaks sulle fullstacke jne. Pole mõtet vastu ajada siin, et su mäng ei sisalda suuri leake, sest siis oleks numbrid 2 aastaga veidi teistsugused. Loodan, et said aru, et see on sõbralik soovitus, et sa kuskile kaugemale pokkeriga jõuaksid ja kiirema tempoga, kui praegu.
    väga õige post. coachita saab ka, aga siis peab ise vaeva nägema õppimisele ja rohkem uurima ja heade mängijate nõu kuulda võtma. ja pange käis strat teemasse - paljud kõvemad mängijad mikromeeste päevikuid ilmselt ei viitsi lugeda. ülioluline ongi eristada ka seda, et kuula hoolega ja arvesta, kui nõu annavad herrjanks, rudi, kotkas jt crusherid. tihti juhtub nii, et nõuandjaks on vb mängija, kellel sinu enda limiidis samad tulemused ja nõu on pigem kahjulik, kui saad kinnitust oma jamale mängule.

    50/50 diile ei paku kahjuks - selles osas võib leitsi proovida

  4. #2704
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nõus, et mu mängus on leakid. Ilmselt isegi suured. Ent see, et graafik on 200+K jooksul üles jooksnud, peaks näitama, et midagi olen ma siiski ka õigesti teinud.

    Samas olen ka täiesti päri, et arenguruumi on mul meeletult. Ja ehkki siin on kindlasti võimeikaid treenereid, kes suudaksid mu mängukvaliteeti tõsta, ei ahvatle mind siiski võimalus konto rahast tühjaks tõmmata ning hakata koos treeneriga NL2-s grindima. Ilma bankrolli puutumata pole mul aga võimalik treeningutesse investeerida.

    Teisalt, kui keegi leiab, et talle pakub sportliku huvi kuu-kahe jooksul minuga tööd teha ja mu winratet tõsta, siis võtaksin 50/50 pakkumise rõõmuga vastu. Või miks mitte ka 60/40 treeneri kasuks. What a hell - ka 70/30 oleks hea.

  5. #2705
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    see, et graafik 200k käe jooksul üles liigub näitab, et teed midagi õigesti küll, aga kui nii paljude käte jooksul ikka veel NL10 istud, siis midagi peab ikkagi valesti olema.

    see mõte, et parem hoiad need paarsada eurot kontol, et saaks õrnalt võitvalt NL10 lasta tundub vale. selle raha teeniksid väga kiiresti tagasi + sa ei tee selle rahaga ju mitte midagi. hea treener annab väga väga palju juurde. ise alustasin 4 aastat tagasi. huvi oli suur, mänguoskus olematu. provoker võttis mind oma tiiva alla ja alustasin NL2-st. graph, mille ma talle enne deali näitasin oli vist mingisugune 20k kätt NL2s, mille jooksul olin suutnud kaotada umb 10$. alates dealist läks kokku 168k kätt (deal ise kestis nõks alla 70k käe) ja võtsin esimesed NL100 shotid. selle aja jooksul tuli üks hetk veel roll splittida, sest deal sai läbi. nägin ise ka oma mängu kallal kõvasti vaeva, aga ilma coachita ei oleks ma täiesti kindlasti jõudnud limiitides nii kiirelt üles liikuda.

    kuu profiti deale vist keegi väga vastu ei taha võtta. probleem ka selles, Nozzu, et su volüüm on kole väike. :(

    ära kuidagi isliklikult võta. lihtsalt üritan aidata. :)

  6. #2706
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    õige jutt kardaanirist. volüümi üle pead eriti hoolega mõtlema - 50k käeliseid swinge tuleb ikka ette ja kui sa 10k käsi kuus lased, siis pool aastat miinuses igati ok mänguga ei ole just hea väljavaade. aga muidu glglgl!

  7. #2707
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Vot just võtan isiklikult :) Aga mitte halvas mõttes. Vastupidi, olen tänulik, et viitsite selgitada. Asju vähe teise nurga alt kui ma ise olen harjunud mõtlema.
    Siiski - praegu raha treeneri jaoks välja ei käi. Enne sellist investeeringut ja seeläbi tehingupartnerile kohustuste panekut ning nende endale võtmist, tuleks enda jaoks läbi mõelda, et kas ja mida ma tahan.
    Esialgu katsun pigem leida endas jälle motti kasvõi siis iseseisvalt õppida. Eks see päeviku uuesti aktiveerimine ole kah üks samm sinnapoole. Kui kõik oleks täiega poogen, siis ma siin ei postitaks.

  8. #2708

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ffs, kui sinust tiba paremad mängijad soovitavad (tõesti südamest, sest neil on kahju vaadata kuidas sa tühja rabeled), et võta coach ja sina ütled et "ei, praegu on mul vähemalt €200 eur, millega nl10 lammutada", siis see on ikka täielik peaga vastu seina jooksmine ja raske on sulle nii isegi pöialt hoida :(

    ise olen muidugi pokkeri alal sinust veelgi lootusetum käbi, lihtsalt kõrvaltvaatajana näen et pingutad ja tahad aga kogu aur läheb kuhugi valesse kohta.

  9. #2709

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nõus, et mu mängus on leakid. Ilmselt isegi suured. Ent see, et graafik on 200+K jooksul üles jooksnud, peaks näitama, et midagi olen ma siiski ka õigesti teinud.

    Samas olen ka täiesti päri, et arenguruumi on mul meeletult. Ja ehkki siin on kindlasti võimeikaid treenereid, kes suudaksid mu mängukvaliteeti tõsta, ei ahvatle mind siiski võimalus konto rahast tühjaks tõmmata ning hakata koos treeneriga NL2-s grindima. Ilma bankrolli puutumata pole mul aga võimalik treeningutesse investeerida.

    Teisalt, kui keegi leiab, et talle pakub sportliku huvi kuu-kahe jooksul minuga tööd teha ja mu winratet tõsta, siis võtaksin 50/50 pakkumise rõõmuga vastu. Või miks mitte ka 60/40 treeneri kasuks. What a hell - ka 70/30 oleks hea.
    Nozzu, selle 70/30-ga on see, et minu diili korral leppisime coachiga kokku, et teen vähemalt 100h mängu selle kuu jooksul, et summad vähegi arvestatavad oleks. Kui ei eksi, siis coach sai 250$ selle 1 kuuse töö eest minuga, mis sisaldas 8 sessi. Sinu puhul on see 100h game vähemalt 4 kuu maht(vabanda, kui eksin). See pole coachi suhtes aus. Kahju lugeda, kui sa ei ole nõus loovutama Pastilaale 100 eurot(vb. eksin summas) 3. sessise paketi eest, mis tõstaks su winrate kõvasti(arvatavasti kordades). Aastake NL10-s kükitada on ikka veidi hapu ja mida limiit üles ja sinu skill samaks jäädes, muutub su winrate olematuks ja hakkad heal juhul rakeback proks. Samuti mainisid, et teed ise enda kallal tööd. Kui palju oled sa viimase aasta jooksul tööd mänguga teinud?

  10. #2710
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kui ma endale normaalse headseti saan ja vaba moment peaks tulema lapse kõrvalt siis olen täitsa nõus sulle näitama kuidas simpel pokker mikros käib. Ma ise küll ei viitsi mängida, aga midagi on ikka meelde jäänud aastatega mis sulle kasu saaks tuua.

  11. #2711
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ehh, ma mainisin, et peaksin taas ise enda mängu kallal tööd hakkama tegema. Sel aastal on see tõeti soiku jäänud, aasta alguses sain lõpuks ühele poole poker blueprinti ümberkirjutamisega. Printisin ka välja ja jõudsin poolenisti läbi töötada aga siis sain küüned taha Verneeri bankroll buildingu full ring raamatule. Selle kallal töötamine ehk siis tõlkimine jäi poole peale, suvi tuli peale.
    Olen üritanud nüüd aasta teisel poolel seda töökõrvalt jätkata, aga...ma ei teagi...kuidagi väsitav on olnud. Ent jah, nagu ma ütlesin, pean ennast kokku võtma. Põhjus, miks ma ka uuesti päevikusissekandeid tegema hakkasin.


    Provoker, iga infokild on enam kui teretulnud. Kui kunagi tuju või viitsimist on, anna märku.

    Ja nüüd positiivsest - täna ma teid oma päevatulemustega ei traumeeri. Nimelt on mul Pokerstarsi sigapikk parool portatiivses keeppassis mälupulga peal. Peast ma parooli ei tea ja mälupulk on ainus võimalus kontole ligi pääseda. Mis põhjusel ma kannan alati seda paelaga kaelas. Täna aga oli tööjuures vaja sealt mingeid pilte kopida....ja sinna masinasse see pulk mul ununeski :(
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.10.13 at 22:08

  12. #2712
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Imo need paar aastat vanad strateegia raamatud (üldine lähenemine) ei anna seda, mis paar sessi coachiga. Pane ajakulu sinna juurde ja saad ise ka aru. Kui senine lugemine ei ole sind siiani aidanud, siis ilmselt ei aita ka .

    Individuaalne lähenemine on võti ja korrektseid "adjustmente" / järeldusi saad coachiga kordades efektiivsemalt teha, sinu ajaraamistiku järgides.
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 09.10.13 at 22:29

  13. #2713
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Olen nõus, et coachiga töötades saab välja juurida just mulle iseloomulikud vead ja seeläbi mängu kvaliteeti muuta.
    Noh, umbes nii, nagu Taipupole andis mulle tublisti juurde mängu tunnetamise poole pealt - enne seda olin mänginud jäigalt tabeli järgi, ent tema sundis mind need minema viskama.
    Nii nagu pasitlaa ja konso õpetasid mind statte jälgima ja neid ära kasutama. Ma ei mäleta täpselt kumb mida aga oli vist nii, et Pasitlaa limp-foldi (mida ma ei kasuta tegelikult täna) koos fold to c-betiga ja konso vastase 3beti suurust vs fold to 4bet, mida ma siiani kasutan ja olen korduvalt näinud, et see töötab.
    Samuti õpetas konso mulle vpip põhjal laudu valima ja tiles (või oli see stack - igatahes nõnda, et lauad jooksevad üksteise peale diagonaalselt alla) mängima. Jällegi, tänaseni käin tema õpetuse järgi.
    Kõik see on mind tublisti aidanud. Jah seda kindlasti. Aga ometi toetub see info ikkagi sellele, mis ma olen foorumitest ja raamatutest lugenud ja õppinud. Nii, et päris nii ei saa öelda, et lugemine pole mind aidanud ega ilmselt ei aita kah.

  14. #2714
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma sain aru, et sa oled rohkem lugenud või teed seda pidevalt. Long term on sel juhul kindlasti mõte, kui tunned et aitab.

    Võimalik, et see on minu ja paari mängija kiiks veel, et suht mitmed raamatud on paberi ja pliiatsiga läbi loetud, aga abi oli lõpupoole marginaalne. Areng toimus foorumis ja individuaalses vormis pigem.

    Videotega on sama lugu, kui neid teevad BE mängijad, et on paremaid viise oma aega kulutada, kui sa juba aluseid tunned. Alguses mind aitasid kõvasti, oli põhjust küllaga. Ju siis on mingid varjatud parameetrid veel ehk keegi aitab .
    Viimati muudetud p0l1 poolt : 09.10.13 at 23:05

  15. #2715

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, kus seisus sa tahad selle pokkeriga olla 9.10.2014? Pane see kirja. Siis mõtle, mida sa selleks tegema pead. See ei ole tegelikult keeruline. Kindel mängude arv annab sulle kindla profiti, bankrollmanagementi jälgides tead, millal pead üles liikuma. Jaga see kõik kuude peale ära. Siis jaga see päevad peale ära. Siis hakka päevaplaane täitma. Siis iga kuu lõpus analüüsi, kas täitsid eesmärgi ja kas aastaplaan on reaalne. Kui kolm kuud plaani ei täida, just quit. Sa jõuad tõenäoliselt millegi muuga palju kaugemale.

    Pokker ei ole üldiselt kellelegi lihtalt hobi, mida on vahest mõnus toksida. Kindlasti kujutad pidevalt ette, kuidas sa cashoudid suuri summasid kuus ja kõik su mured on kadunud. Ei ole nii. Su elu läheb mööda. Sa ei ole aastate jooksul mitte sittagi suutnud pokkeris saavutada. Sinu probleem ei ole, kas AQ-ga 3bettida või mitte, see on kusagil sügavamal. Sa oled tüüpiline sõltlane. Sa ei pane küll raha auku, aga paned oma aega, vaimset tervist ja tõenäoliselt ka lähedaste närve. Ma tean, mida ma räägin. Kui ei tule, siis ei tule. Ma olen päris kindel, et maailmas ei ole ühtegi inimest, kes oleks 5 aastat micros mänginud, ja siis hakanud NL100+ võitvalt mängima. Ka sina ei saa esimeseks. Selliseid muutusi ei toimu inimestes. Ja selles pole midagi halba. Võibolla sa alateadlikult saad aru, et 200h kuus aluspükste väel vilkuvaid kaarte vahtida pole tegelikult selline glamuurne elu, mida pokerstarsi reklaamid sulle püüavad näidata. Võibolla sa tahad siiski elus midagi tõelist ära teha, millegi loomises osaleda, mingi märgi maha jätta.

  16. #2716
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    3 328

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma täna just venelaste sitel vaatasin ühte venda, kes tavaline shortstackker ja tüüp on viitsinud 4 ja pool miljonit kätt raha auku kühveldada. Lõpp küll oli BE

    Tee kasvõi pool õiget otsust, kui Pastilaaga kokkuleppele saad, kasvõi üheks tunniks. Kui nii suure osa oma rollist ära plekid, siis võtad intensiivsemalt ka ja imed ise valuet välja.

    Ma küll siiani vilistan koha peal kummi cahsouti probleemide tõttu + tilt, aga kokku tegime pastilaaga 3 tunni asemel ühe 1,5h sessi ning hiljem tüütasin skypes üksikute HH-dega tihti. Ongi kuidagi see sess tegemata jäänud, ning pole hande ka viimasel ajal uurinud, aga abi oli ikka meeletu. Enne muidugi tegin video ka mängust selle sessi jaoks. Ning terve selle sessi trükkisin ta juttu märksõnadega üles. Ainuüksi tableselect oli mul näiteks täiesti mööda, kuna ainult players per floppi vaatasin + korjasin rege vasakule, et saaks blinde stealida, mis olid suht ainukesed kriteeriumid.

    Winrate nüüd enamvähem normal vähemalt, kui ei tilta. Iseasi, millal õnnestub decent roll kobistada ja/või mitte cahsoutida.

    Kokkuvõttes, sa teed endale räige teene, kui väheke panustad endasse. Kui ma saaks muud asjad jooksma, siis ma nii debiilset mängu, kui pokker, ei mängikski. Raha võitmine plus mõned huvitavad situatsioonid on suht ainuke positiivne külg imo + iga sent on aus raha ses suhtes, et kellegi käest raasukese haaval endale kangutatud. Aga kui kümmet euri edasi tagasi veeretada nädala kaupa aegluubis, siis pigem pühendaks sama aja mingi keele õppesse või nokitseks kuuris ja teeks oma kätega midagi.

  17. #2717
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kaks viimast posti on puhas kuld, mis panid ka mind ennast mõtlema. TY!

  18. #2718
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kuld jah. Tahtsin juba eile öösel kirjtuada, et tänan Alaska, said maha selle päeviku ühe kõige ilusama ja sisukama sissekandega. Ja nüüd veel jrgni oma otsa. Kvaliteet kraam.

    AGA

    Erinevalt maksimalistidest ei lähtu ma oma elus põhimõttest, et kui röövida siis ainult panka ja vägistada, siis ainult kuningannat. Pff...see kõlab küll rõvedalt aga kuskil filmis vist nii öeldi. Ehk siis lihtsamalt - pokkeris ei ole minu jaoks põhimõtet, et kui ma NL100+ regiks ei saa, siis ei ole üldse mõtet mängida.

    Miks ma mängin siis? Mulle meeldib see mäng - just nii nagu ta on, oma tõusude ja mõõnadega. See on mulle nagu meditatsioon, mis aitab mul umbes 1,5-2 tunniks päevas argipropleemidest välja lülituda. Mul on lauad lahti, mu mõtted ei rända ringi, ma olen keskendunud ja süvenenud - pole ruumi stressile, tegemata töödele, maksmata arvetele või millele iganes. Kui ma enne sessi olen tööpäevast väsinud ja uimane, siis pärast on mul küllalt energiat ja tahtmist, et teha valmis mingi kirjatükk, vaadata film või mida iganes.

    Ehk siis esiteks on pokker minu jaoks lõõgastav. See ei tekita mul stressi vaid vastupidi aitab selle vastu.

    Varem kasutasin ma nõnda välja lülitamiseks mõnd arvutimängu. Ilmselt töötaks see ka praegu aga mulle tundub, et pokker annab rohkem ja sellest sünnib ka reaalne kasu. Keerulistel aegadel olen ma kokku välja kandnud vist 300 euri oma kontolt. Oleks ma neil aastatel Call of Dutit tagunud, poleks mul seda raha kusagilt võtta olnud.

    Ehk teiseks on see kasumlik. Hobi, mis siiani on mulle raha sisse toonud, mitte välja viinud, nagu üldjuhul hobid seda teevad.

    Kolmandaks ei ole pokker minu jaoks ainult need vilkuvad kaardid ja laual liikuv raha. Oluline lisaväärtus on muu selle juurde käiv, ehk sotsiaalne aspekt. Kasvõi see päevik, läbi mille on minu ellu tekkinud suhtlusgrupp samade huvidega inimestest. Inimestest kellaga ma tõenäoliselt muidu kokku ei puutuks.

    Nii, kui nüüd rääkida millegi loomisest, siis jah - mind puudutas sügavalt Alaska välja öeldud karm tõde, et elu läheb mööda ja kas poleks parem see hobi ikkagi nurka visata ja selle asemel midagi saavutada ja luua. Võib-olla tõesti. Aga ma lohtuasin ja õigustasin end mõttega, et mul on jätkunud ja jätkub ka praegu aega ka selle jaoks. Ma olen tunnustatud ajakirjanik, kes pea igapäevaselt loob läbi oma töö mingit väärtust. Mõnikord küll kaheldava väärtusega aga ikkagi :).
    Suurim väärtus aga mida ma endale ka ühiskonnale andnud olen, on mu kolme aastane poeg kellega ma nüüd, pärast seda, kui ta ema minu juurde tagasi tuli, veedan iga päev aega hetkest kui ma töölt tulen kuni hetkeni, mil ta pärast seda kui ma talle unejutu olen lugenud, magama jääb. Ehk siis ta ei kannata mu hobi pärast. Ja kui tänasega mu päevad loetud saavad, ei ole tegelikult kellelgi põhjust öelda, et ma elasin oma elu tühja ja ei jätnud midagi maha.

    Kui nüüd küsida, kus ma tahan olla pokkeriga täna aasta pärast. Siis mu vastus on, et ma tahan sellega olla täpselt seal kus praegu. Lähtudes just nendest kolmest aspektist, mis ma välja tõin.
    Kas leveliks on NL5, 25 või 50, pole nii oluline. Kuid jah, nii nagu ma tahtsin oma arvutimänguri päevil saada parasjagu käsil olevas mängus järjest paremaks - nii tahan ma ka pokkeris saada järjest paremaks. Ja eks ma püüa...

  19. #2719
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]


  20. #2720
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Nozzu, see on hea vastus! GL ja edasi tähtede poole!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES