Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 137, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3787127135136137138139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 721 kuni 2 740, kokku 2882
  1. #2721

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Su tekstis on minu arust vasturääkivust. Ühelt poolt ütled viimases lõigus, et tahad aina paremaks saada, teiselt ütled, et see on lõõgastav ja suva, kas oled NL5 või NL50. Tundud tark mees, aga ma tõesti ei saa aru, miks sa coachi ei võta. See ei võta ära seda lõõgastust ju, see aitab sul paremaks saada ja kõvasti. Loodetavasti teeb Provokeri abi ära selle töö, mille vastu sa nii väga seisad(coach)

  2. #2722
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Hääh, ma ei seisa coachi vastu. Nagu ma ka mõned postid tagasi kirjutasin, siis olen kõigilt, kes mind personaalselt mingi hetk treeninud, palju õppinud. Ja ma täiesti usun, et personaaltreener suudaks mu mängikvaliteeti parandada.
    Aga mehel, kellel on neli päeva enne palgapäeva 30 eurtsi pangakontol ei ole võimalik endale 100 eurost koolitust tellida. Thats it.

    ...ja ma tean küll, mis nüüd tuleb: novot - selle asemel, et pokkerit mängida, võiksid siis hoopis õhtuti mingit lisatööd teha jne. Ja teil on pagana õigus...aga...vukk...mingi kaks tundi ööpäevast võiks inimesel ikkagi olla ka seda aega, kus ta saab oma hobidega tegeleda.

    EDIT: Ja ma ei mõelnud seda postitist üldse teha stiilis : niu-niu, ma olen nii vaene. Ma ei oleks seda teemat üldse tõstatanud. Aga te surusite mu nurka väidetega nagu ma ei peaks coache millekski. Pean küll.
    Point on lihtsalt selles, et kõike ja kõiki ei saa oma mätta otsast vaadata ja oma väärtushinnangute järgi hinnata. Või noh, saab aga nõnda projekteeritud subjektiivne reaalsus võib tegelikkusest tugevalt hälbida.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 10.10.13 at 11:45

  3. #2723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    2h kvaliteetpokkerit päevas töö kõrvalt ja normaalsel limidiil peaks maksmata arvete vastugi aitama, see vähendaks omakorda stressi levelit, gl!

  4. #2724
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Aga et seda coachi teemat veidike rahustada. Siis, lootes, et ma ei riku reegleid, on mul võimaliku coachiga hetkel läbirääkimised ühe pikemajalise diili asjus pooleni. Tema palvel ei avalikusta ma tema nime enne, kui diil läbi. Nii, et ärge palun küsige ega pakkuge võimalike variante.

  5. #2725
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Investeeri teki tekikoti sisse panemisse.
    Hoiab pea selge.

  6. #2726
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Investeeri teki tekikoti sisse panemisse.
    Hoiab pea selge.
    ROFL - kaitseliidu instruktorikursustel, kus me pidime ise erinevaid õpetamismeetodeid kasutama ja tunde andma, viis üks mu grupikaalsane läbi teki tekikoti sisse panemise drilli. Turvalisuse huvides ma hoiatasin teda, millega see võib lõppeda. Õnneks läks kõik siiski hästi.

  7. #2727
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Su tekstis on minu arust vasturääkivust. Ühelt poolt ütled viimases lõigus, et tahad aina paremaks saada, teiselt ütled, et see on lõõgastav ja suva, kas oled NL5 või NL50. Tundud tark mees, aga ma tõesti ei saa aru, miks sa coachi ei võta. See ei võta ära seda lõõgastust ju, see aitab sul paremaks saada ja kõvasti. Loodetavasti teeb Provokeri abi ära selle töö, mille vastu sa nii väga seisad(coach)
    Miks see vasturääkivus on? Tõmban meelevaldselt Nozzu hobikorras pokkerimängimise ja sinu trennitegemise vahele paralleelid. Sa ei tee ju trenni selleks, et Eestikatel või mõnel veel suuremal võistlusel kõvat tulemust näidata. Eelkõige teed sa seda selleks, et see parendab su tervist ja on niisama lõõgastav tegevus. Inimestel on erinevad prioriteedid ja erinevad eesmärgid. Nozzu eesmärk ei ole highstake'si regulasriks saada vaid nagu ta ütles, mõned tunnid lõõgastuda ja ehk mingil määral ka oma majanduslikku olukorda parendada.

  8. #2728

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    ROFL - kaitseliidu instruktorikursustel, kus me pidime ise erinevaid õpetamismeetodeid kasutama ja tunde andma, viis üks mu grupikaalsane läbi teki tekikoti sisse panemise drilli. Turvalisuse huvides ma hoiatasin teda, millega see võib lõppeda. Õnneks läks kõik siiski hästi.
    nozzu kükitab trussi väel, kimub suitsu, kõrval maas katki rebitud camo-püks?!

  9. #2729
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    nozzu kükitab trussi väel, kimub suitsu, kõrval maas katki rebitud camo-püks?!
    Umbes nii :D Aga grupiteraapial on imeline mõju. Järk-järgult, koos teistega, samm-sammult erinevaid etappe ikka ja jälle korrates, sain ma teki lõpuks koti sisse. Siiski, aususe huvides, pean märkima, et ehkki püksid jäid sedakorda pooleks rebimata, kärises tekikoti suue ja üks nurkadest protsessi käigus olulisel määral suuremaks.

  10. #2730
    Grinder Kasutaja p0l1 avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    581

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    ... kärises tekikoti suue ja üks nurkadest protsessi käigus olulisel määral suuremaks.
    Noh ongi järgmised korrad lihtsam toimingut läbi viia siis.

  11. #2731
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.

  12. #2732
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Laske mõnel sõbrannal korra näidata kuidas voodit tehakse ja tegelt on asi ikka päris lihtne :)

  13. #2733
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.
    Nozzu kuskil teemas kirjutas kunagi, et läks life tilti selle tegevuse peale ja rebis endal püksid jalast puruks.

  14. #2734
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    p.s. ma olen selles mõttes Nossuga nõus, et on lõõgastav.. kui ma ei mängiks pokkerit mängiks ma mingit muud rallimängu vms, pokker rahuldab ka minu mängimise vajadust, jah aegajalt ma mängin ka muud mängu.. aga üldiselt ikkagi pokkeriga lahutan peamiselt meelt...


    aga mis puutub nozzu pokkeriplaanidesse ja arengusse, siis ma kahtlustan, et siin ei ole sellest coachist suurt midagi kasu, mõni mees lihtsalt ei sobi oma iseloomuomadustelt või loogikaüksuse poolest reealkallaku inimeseks mõni sotsiaalkallaku inimeseks, mõni sobib müüjaks, mõni juhiks, mõni asjaajajaks.. bottomline on see, et lihtsalt see, et sa pead üldiselt aru saama, mida sa pead laudades tegema, et raha koju tuleks, mõni mõtleb micros, et ta peab mingeid käsi esindama ja bluffima või väga solid rocki mängima, see ei ole nii ja see mida siin keegi räägib kas AQo on 3betiks hea või mitte, sa ei saa selliste puhta rules based loogika järgi kunagi võitvaks... need reeglid või asjad aitavad sul lihtsalt üldist strateegiat paremini implementeerida.. aga üldine arusaam vastavalt limiitidele ja mängu dünaamikale peab tulema kuskilt mujalt kui lihtsalt rule-by-rule või stat-by-stat asju jälgides.. peab aru saama mida ja miks milline number või strateegiline liigutus mõjutab ja millises kontekstis ta mõjutab..
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.10.13 at 13:25

  15. #2735
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Palun selgitage mulle selle tekikoti nalja point. Minul sõjaves seda ei olnud.
    mine metsa see oli epic hea post.. ma reaalselt naersin ca 10min täiesti ohjeldamatult ja terve päev irvitasin kui postitus uuesti meelde tuli.. Nozzu kirjeldas nii ehedalt kuidas ta läks ülitilti teki toppimisega tekikotti ja siis ta lihtsalt tildis olles mingil põhjusel otsustas püksid jalast võtta ja pooleks käristada o.O
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.10.13 at 13:26

  16. #2736
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ma kahtlustan, et siin ei ole sellest coachist suurt midagi kasu, mõni mees lihtsalt ei sobi oma iseloomuomadustelt või loogikaüksuse poolest reealkallaku inimeseks mõni sotsiaalkallaku inimeseks, mõni sobib müüjaks, mõni juhiks, mõni asjaajajaks..
    Tegelikult olen ma sinuga nõus, Rage aga lihtsalt, meenus üks selline video:



    Isiklikult meeldib aga mulle see rohkem - ühelt mu lemmikartistilt, Eugene Hutzilt: "Lack of failure is kind of a sign of lack of talent, actually."


  17. #2737
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    nõus videodega.. aga siit küsimus sulle: Kas sa oled tegelikult ka üritanud?

  18. #2738
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    mmm.....ega vist. Mitte päriselt, mitte nii, et kasvõi veri ninast välja aga ma pean saama. Eks ma seda silmas pidasingi, et enne coachi võtmist peaksin läbi mõtlema kas ja kui palju ma seda ikkagi tahan. Äkki ongi tore niisama, just for fun mängida...aga äkki peaks pürgima kõrgemale ja kaugemale.

  19. #2739
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    mmm.....ega vist. Mitte päriselt, mitte nii, et kasvõi veri ninast välja aga ma pean saama. Eks ma seda silmas pidasingi, et enne coachi võtmist peaksin läbi mõtlema kas ja kui palju ma seda ikkagi tahan. Äkki ongi tore niisama, just for fun mängida...aga äkki peaks pürgima kõrgemale ja kaugemale.
    kuidas üks teist välistab?

  20. #2740
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Hmm...nojah, asju lihtsalt lõbu pärast võib kah teha nii, et sa kulutad sinna aega ja raha. Teisiti ei saagi enamasti. Aga sa kulutad siis täpselt niipalju kui endal mugav on.
    Ent kui sa selle mugavuspiiri ületad ja näiteks selle asemel, et öösel magada, tuubid pokkeriteooriat või näiteks loobud kõrgema eesmärgi nimel muudest hüvedest - siis ei ole see enam just for fun. See on juba hmm...täielik pühendumine ja ainult ühe eesmärgi poole liikumine.

    Just seda pidas ilmselt Rage silmas, kui ta küsis, kas ma tegelikult kah olen proovinud.


    EDIT: Mitte, et nüüd coachiga töötamine kogu funi ära võtaks. Ei mitte seda ei tahtnud ma öelda.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 10.10.13 at 15:48

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 4 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 4 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES