Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 138, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3888128136137138139140 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 2 741 kuni 2 760, kokku 2882
  1. #2741
    Vana Tegija Kasutaja WeThePeople avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Eesti
    Postitusi
    1 164

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    kaks väga suurt äärmust sul :) mõtesta enda jaoks just for fun veidi ümber ja võid limiitides tõusta/olla võitev ilma ülejäänud elu ümber planeerimata.

  2. #2742
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Just seda pidas ilmselt Rage silmas, kui ta küsis, kas ma tegelikult kah olen proovinud.
    ma ei pdianud silmas nüüd päris ekstreemumi vaid pigem lihtsalt tavalist eesmärgistamist ja kaardistamist ja oma aja juhtimist jne.. standardjuhtimisteooria jms mudru. Lihtsalt suvaline traktorist võib ka künda põldu ja mõelda, et kunagi ikka võiks olla rohkem maad ja automaatsed külvimasinad ja suur ettevõte jms.. seni ei juhtu aga midagi kuni ta seda lihtsalt mõtiskleb ja traktoriga edasi sõidab ja heal juhul paneb ühe korvi täie kartulit rohkem peenrale ja õlle kõrvale unistab pudurmägedest ja kuni ta ei pane paika lõppeesmärki kuhu ta jõuda tahab, mis on vahe eesmärgid ja mis on tegevused mis eesmärkide saavutamiseks peab saavutama ja pidev vaheeesmärkide kontroll ja kursihoidmise kontroll jne.. see mida alaskagi rääkis.

    Sa pead teadma kuhu suunas sa sammud, kas sa oled ikka õigel teel ja kas hakkad lähemale ka jõudma või kas on lootust üldse kunagi kohale jõuda sinna selliselt sammuda nagu oled viimased N-aega sammunud.
    Viimati muudetud Rage poolt : 10.10.13 at 16:10

  3. #2743

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Rage ja Alaska jutt eesmärkidest on puhas kuld. Seda räägivad ka igasugused koolitused, milles osalenud olen ja juba mõnda aega oman erinevates valdkondades eesmärke, nii lühi- kui pikaajalisi. Eesmärgid on pokkeris, üldised(füüsiline treening, korteri soetamine), ettevõttes, ettevõttel tervikuna. Seda teevad ka minu töötajad ja igal reedel arutame, kas ja kuidas nädala eesmärgid täidetud said.

    Selle tulemusena teed igapäev kindlaid asju, et eesmärke täita ja mingit tühja passimist on kõvasti vähem. Enamus eestlasi ei sea eesmärke ja sellepärast nad nii õnnetud ka on, sest sihti pole ja lihtsalt kulgevad.

  4. #2744
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Täna kahjuks ei saa kah mängida. Naisel sai lähedane inimene surma. Olen toeks või nii.

  5. #2745
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Täna tootsin miinust taas. Või toodeti. Noh, eks ma ise olin kah süüdi aga lõpuks leidsin ennast jälle riveris õnneliku majaomanikuna, ainult et nagu buldooseriga, sõideti nelikuga sellest majast üle. Poleks nii juhtund, oleks plussis olnud. Bõvajet.



    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($5.40) 54bb
    UTG+1 Nozzu ($13.31) 133bb
    MP1 Player9 ($10.67) 107bb
    MP2 Player1 ($10) 100bb
    CO Player2 ($12.53) 125bb
    BTN Player3 ($10) 100bb
    SB Player4 ($4) 40bb
    BB Player5 ($2.59) 26bb

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is UTG+1 J J
    1 fold, Nozzu raises to $0.30, 1 fold, Player1 calls $0.30, Player2 calls $0.30, 3 folds

    Flop: J 5 6 ($1.05, 3 players)
    Nozzu bets $0.50, Player1 calls $0.50, Player2 folds

    Turn: 10 ($2.05, 2 players)
    Nozzu bets $1.60, Player1 raises to $3.40, Nozzu raises to $7.50, Player1 goes all-in $9.20, Nozzu calls $1.70

    River: 10 ($20.45, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Flopi C-bet on sellepärast nii pisike ja naljakas, et tahtsin vastastele anda ikkagi võimalust callida.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 11.10.13 at 23:10

  6. #2746

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Cbeti suuruse põhjendus pole kaugeltki adekvaatne. Pole nii madalal mõtet leiutada.

  7. #2747
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Cbeti suuruse põhjendus pole kaugeltki adekvaatne. Pole nii madalal mõtet leiutada.
    Ahah, P0l1 näiteks kirjutas mõnikümmend posti tagasi: "AQ käes nii shortie vastu on positsioonis okei betida 1/3 panka, siis on tal võimalus mõni viga ka teha.

    Seekord küll polnud vastane shortie aga ikkagi - kaalusin kas bettida normal suurusega ehk 2/3 potti või üldse mitte bettida ja siis meenus see soovitus, et beti vähe ja anna võimalus eksida. Ja nii tegingi. Ehkki nii väikse beti callimine vist isegi pole siin eksimus.

    Aga eks selle päevikuga nii ongi, et nõuandjaid palju...
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 12.10.13 at 01:45

  8. #2748

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tegu oli 3betpotiga ja laud ülikuiv ning 3betpotis ongi regulari vastu cbet 50% ümbruses ju. Hetkel on sinu tavaliselt avatud käsi ning laud mõningaste drawdega. Erinevus on ju suur. Samuti puuduvad statid, kas vastane on regular või fish, mis mõjutab ka postflopil tegutsemist.

  9. #2749
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Selles limiidis ei pea vastastele andma võimalust viga teha, nad teevad niisama ka. Su cbeti suurus mõjutab seda konkreetset asja minimaalselt. Pane rohkem. :)

  10. #2750
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma reeglina panengi. Pole sel aastal sellist C-betti teinudki. Aga nüüd üritasin kuidagi õppust võtta ja näed mis sai - mõtlesin üle. Või pigem ala.
    Eks see vist ongi mu viga, et kasutan kusagilt saadud infokilde selleks sobimatus kohas.

  11. #2751

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Imo on see sizing ok. Laud kuiv ja calli saame mitte just väga suurelt osalt vasase rangest. Las callib laiema rangega ja hitib oma ülekaarti, mida ta foldida enam ei taha.

  12. #2752

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ja kui vasased vähegi agressivsemad, siis ck ei ole ka paha.

  13. #2753
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    ühinen kotka arvamusega ja usun, et cbet sizing on hea.

  14. #2754
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ei ole nõus. Selles limiidis isegi regularid callivad 80% potist cbete AK KQ jms ülekaardiga. Seda enam, et hero cbet on üsna kõrge ning turnis üsna madal juba. Mina paneks 70-80c.

  15. #2755

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    No ei ole see ju nii. Mida madalam limiit, seda nitisem regular. Keskmine nl10 regs foldib cbetile rohkem kui nl100 reg.

  16. #2756
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Kotkaga täiesti nõus. Nii kuiv laud, et ei ole vaja üle poole panga panna siin.

  17. #2757
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Ma jään ikka oma variandi juurde, et mida suurem seda parem. Sellega olen nõus, et nl10 reg foldib cbetile rohkem, aga olen 99% kindel et terve limiidi peale on 1,5 venda kelle fold to cbet sõltub su sizingust. Kui on kuiv flop ja su käsi on hetkel nuts, aga nö 'haavatav' ja võib juhtuda et kuskil tänaval võib-olla foldida vaja (QQ J65 flopil vms), siis paneksin selle pool potti, aga antud juhul laksaks võimalikult suurelt, sest kui callib siis callib ja kui foldib siis sõltumata su sizingust. My 2 cents.

  18. #2758

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Misasja? QQ-ga saad just suuremalt cbettida, kuna vastasel kõvasti rohkem Jx kombosid, millega maha callida

  19. #2759
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Ma jään ikka oma variandi juurde, et mida suurem seda parem.
    Ise ei ole sellega küll nõus. Mõtle rangedele, boardi tekstuurile ja millelt sa loodad calli saada? Va muidugi kui täiesti maniakk vastas on.

  20. #2760
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat [NL10 FR]

    Tsitaat Algselt postitas eyestabber Vaata postitust
    Misasja? QQ-ga saad just suuremalt cbettida, kuna vastasel kõvasti rohkem Jx kombosid, millega maha callida
    Täiesti nõus.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 14 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 14 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES