Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 14, kokku 145 EsimeneEsimene ... 412131415162464114 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 261 kuni 280, kokku 2882
  1. #261

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tundub, et teil õigus.

    http://documents.scribd.com/docs/2cl...7phacup7bw.pdf ütleb jah, et varajaselt positsioonilt tuleb tõsta kõiki paare. ise olen tavaliselt tõstnud 66 ja suuremaid.

  2. #262
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Vaatan, et jälle 500 käeline sess, kaua 500 kätt sul läheb umbes 4 lauaga ? Ja kui tihti sa graafikut vaatad (Sessi ajal üldiselt pole mõtet vaadata, aga kuna sul nii lühikesed need on, siis ilmselt sul seis peas koguaeg), igatahes soovitaks sul proovida teinekord ,kui rohkem aega, siis tee näiteks selline umbes 3h-ne sess vähemalt ja ära graafikut vaata vahepeal ning ürita endast parim anda (Mitte lolle läbimõtlemata vigu tehes) ja vaata mis tulemus on...

    Usun, et kui keskmine või natuke parem jooks sind ka veel saadab, võid täitsa korraliku tulemuse teha.

    Ise vaatasin ka, et mul starsis oleks vaja 400 ptsi ära teha, siis saan 50$, mingi ca 50$ oli peal ka ja mõtlesin, et teen 6 lauaga nl5 6maxi väikse sessi (Sest sa vist mängid täpselt sama formaati) 1k käsi tuli ja kestis sess poolteist tundi täpselt ja jäin kesist jooksu arvestamata ning mingit table selecti tegemata isegi ca 7$ plussi...

    Igaljuhul mina tahaks küll juba mingit muutust näha vaikselt...Kasvõi vahelduseks mõni 1-3k käene sess ja ikka ja jälle ütlen, et vähemalt 2 lauda juurde võtta.

    Tuli vist pikk segane post, igaljuhul GL ja loodame, et su pokkeritegemised ja päevik lähevad peagi tunduvalt huvitavamateks vurtsu juurde andes
    Ma ei tee 6 maxi vaid FR-i.
    Aga tänane sess kestis 130.3 mintutit, mille jooksul sai siis neljal laual kokku 525 jaotust läbi mängitud. Ja et ma pidevalt lauduadega sahmin, siis mul ausaltöeldes polnud vist enne 300 kätt oma rahalisest seisust aimu. Aga üheltmaalt jah, murdusin ja piilusin HeMi session menüü alt järgi. Aga no ma igatahes pingutan, et seda mitte teha.

    Mingi 1K käsi peaks näiteks laupäeva õhtul täiesti mängitav olema ka neljal laual. Paraku eeloleval laupäeval tõenäoliselt mängida ei saa. Aga äkki proovin siis reedel, kui tööpäev väga pingeliseks ei kujune.
    See oleks ju tore projekt: Nozzu 1K käsi jutti :)

    Laudu võtan juurde uuel kuul. Lubadus :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 15.12.11 at 00:24

  3. #263
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kõik need positsioonid ja asjad olenevad lauas olevatest mängijatest ja mängu flow-st ka, ma küll mingit ühist textbook piiblit siukse asja jaoks ei kasutaks (obv, esimest x elus lauda maha istudes miski ranka tabeliga loomulikult hea tunne kätte saada)

  4. #264
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    My bad, vaatasin ka just, et 9max...

    Aga see 1k projekt oleks kindlasti hea idee, kasvõi vahelduseks.

  5. #265
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Kõik need positsioonid ja asjad olenevad lauas olevatest mängijatest ja mängu flow-st ka, ma küll mingit ühist textbook piiblit siukse asja jaoks ei kasutaks (obv, esimest x elus lauda maha istudes miski ranka tabeliga loomulikult hea tunne kätte saada)
    Nojah, ma ka enam tabeleid ei kasuta. Ja kohe kuidagi palju mõnusam on mängida. Selline mängulisem tunne - just samadel, sinu poolt mainutud põhjusetel millega kõiksugused tabelid üldse ei arvesta ega saagi arvestada.

  6. #266

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    NL5 lasen 12/10 stasidega varajaselt positsioonilt kõikide paaridega beti välja kui BB on vastane vähemalt 80bb. Muidu näpitsad +

  7. #267
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Kodu Vaata postitust
    NL5 lasen 12/10 stasidega varajaselt positsioonilt kõikide paaridega beti välja kui BB on vastane vähemalt 80bb. Muidu näpitsad +
    kui bb-l istub 50bb-stackiga vend, siis limbid või foldid N: 22-66 utg-lt??
    kuulen seda teemat esimest korda, keegi võiks veel oma arvamuse kirjutada

  8. #268

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimene käsi on kena ja teise põhjendus täitsa hea ehk meeldivad mõlemad.

    Hakkameimema ajab täielikku keblast, kui sa midagi teha võiks, siis on kaks lauda lihtsalt lisada. Väikese overlapiga on võimalik küll.

    Varajases jääme siiski räägitu juurde.

  9. #269

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei limbi kunagi nende kätega varajasest. Kui blaindil 50bb vend, siis vaatan veel üle ka sb ja buttoni poisi kui seal 20bb poisse pole siis bet-fold 3 bet. Setiga tahame saada 90bb+ valuet e. hea oleks kui blaindidel ja positsioonis istuks rasvased poisid.

  10. #270
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Kodu Vaata postitust
    Ei limbi kunagi nende kätega varajasest. Kui blaindil 50bb vend, siis vaatan veel üle ka sb ja buttoni poisi kui seal 20bb poisse pole siis bet-fold 3 bet. Setiga tahame saada 90bb+ valuet e. hea oleks kui blaindidel ja positsioonis istuks rasvased poisid.
    asoo makes sense.
    panen kõrvataha :P

  11. #271
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Esimene käsi on kena ja teise põhjendus täitsa hea ehk meeldivad mõlemad.

    Hakkameimema ajab täielikku keblast, kui sa midagi teha võiks, siis on kaks lauda lihtsalt lisada. Väikese overlapiga on võimalik küll.

    Varajases jääme siiski räägitu juurde.
    Tänan. Lõpuks ometi minu poolt käed, mis ei saanud hinnangut "jube" :)

    A selle "1K käsi korraga" mida Hakkameminema soovitas, tahaks ikkagi ära teha. Kui ma selle, eeldatavalt siis nelja tunnise "maratoniga" kohe NL2-te tagasi ei lenda, võiks sellest saada isegi siuke traditsioon. Ehk siis korra nädalas üks selline tõsisem ponnistus. Sõltuvalt siis laudade arvust 1, 2, või 3K käsi.

  12. #272

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    A selle "1K käsi korraga" mida Hakkameminema soovitas, tahaks ikkagi ära teha.
    Oluline pole mitte käte koguarv vaid hourly, seda viimast tõstad (loodetavasti) aga laudu lisades. Panna ennast ponnistama 1000 käe nimel on tobe. Võta aga kaks lauda juurde, mida sa tõenäoliselt kenasti suudad, ja ongi sama ajaga käte arv kõrgem. Ülejäänud aja saad veeta mönuga.

  13. #273
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu su päevik muutub ikka väga igavaks.UTG 77raise limp fold MP KJ 3bet jne.
    Pane ikka vahepeal vürtsi ka-mis naine teeb kas viinavõtul nalja ka sai.
    Muidu meluajakirjanduse lugejad ei viitsi siia enam kiigata.
    Edu laudades ka Nozzu.

  14. #274
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Pressime, pressime

    Eilne kaotus sai tagasi võidetud ja nõksa peale kah tehtud. Tänane tulem +2.82 eurtsi. Ühtlasi sai peak-pointi jälle natuke ülespoole, pealt 20 euro piiri, nügitud. Ja 10 boonuseurot kukkus kah kontole. Ehk siis, kui nüüd kuule joone alla tõmbaks, oleks elu edukaim kuu

    Aga noh, pool kuud on veel ees, ja kui see sama eduliselt kulgeb, siis...siis viin naise bussijaama burksiputkasse :) Nanostake mehe imeline maailm

    Tänane käte valik:

    Enim kaotanud

    Vastane: 85 kätt 34/2

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG richiep30 ($6.64)
    UTG+1 YAR-93R ($2.09)
    MP1 jupa02 ($5)
    MP2 simona_lop ($2.58)
    MP3 RolandR89 ($6.21)
    CO ztema ($6.79)
    BTN Nozzu ($5.40)
    SB Lun@r_D ($5)
    BB Aly64 ($1.50)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BTN 10 10
    2 folds, jupa02 calls $0.05, 3 folds, Nozzu raises to $0.25, 1 fold, Aly64 calls $0.20, jupa02 folds

    Preflop:...

    Flop: 7 4 Q ($0.57, 2 players)
    Aly64 checks, Nozzu bets $0.30, Aly64 calls $0.30

    Flop: Hea flop c-betiks.

    Turn: Q ($1.17, 2 players)
    Aly64 checks, Nozzu checks

    Turn: Siin oleks pidanud vist barreldama. Aga...vastane oli nii shoort, et oleks ma pool potti pannud, ei oleks ma vastase shove peale saanud enam loobuda, samas poleks see kõige mugavam call olnud. Sestap check.

    River: 8 ($1.17, 2 players)
    Aly64 goes all-in $0.95, Nozzu folds

    River: Ja vastane, kes muidu passiivsus ise, lükkab nupud sisse. No ei tahtnud ma teda siin callida.

    Final Pot: $2.12

    Aly64 wins $2.07 (net +$0.57)

    Nozzu lost $0.55
    jupa02 lost $0.05


    Enim võitnud käsi

    Vastane: 110 kätt ja 51/14

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG sharpasanife ($2)
    UTG+1 Asaki1 ($19.91)
    MP1 Stonedify ($5.44)
    MP2 Nozzu ($5.07)
    CO kerut1986 ($5)
    BTN marmitako66 ($3.18)
    SB JACARO ($3)
    BB HackerCR ($12.94)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 Q J
    3 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, marmitako66 calls $0.20, 2 folds

    Preflop:...

    Flop: K 4 4 ($0.47, 2 players)
    Nozzu bets $0.25, marmitako66 calls $0.25

    Flop: Jälle, kunn hea kaart c-beti tegemiseks ja paardunud laud jätab vähem võimalusi selleks, et vastane millelegi siin pihta sai.

    Turn: 3 ($0.97, 2 players)
    Nozzu checks, marmitako66 checks

    Turn: Chek polnud just alla andmine. Tundus lihtsalt, et sellises olukorras, kus mul tegelikult kätt ei ole, ja laual on kõrgem kaart, ent samas on mul masti tõmme, oleks parem proovida tastua riverit vaadata, mitte aga bet callida või bet foldida.
    Ja plaan läkski läbi.

    River: J ($0.97, 2 players)
    Nozzu bets $0.40, marmitako66 calls $0.40

    River: Et vastane turni järgi chekkis, siis ei kahtlustanud ma teda enam ei K hoidmises aga ka mitte mastis. Seega bettisin suht julgelt välja. Oleks võinud ja ilmselt pidanud suuremalt panustama aga ei tahtnud teda potist välja hirmutada.

    ( Click to show/hide )



    Täna jooksis kaart, mäng ja graafik imeliselt - ilma ühegi suurema tagasilöögita, 45 kraadise nurga all ülespoole. Paraku on imelisest jooksust vähe kasu kui ise imeda. Ja seda ma tegin.
    Ses mõttes, et kuna eile oli kaotav sessi, siis oli ju ikka täna hädasti vaja plussiga lõpetada. Ja nähes, et enam-vähem 3 eurtsi on koos, tegin laudadest minekut.
    Nöök - loen praegu uuesti pokker mindsetti - ehk saan sealt abi.

  15. #275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    aga miks mitte teha see 1K käe projekt NL2-s? minu arust oleks see hea sest saad keskenduda rohkem kätele ja isegi kui alguses miinusesse kukud, siis ei pane see külma higi selja peal jooksma ja ei sunni HEM-ist kohe vaatama kas ja kui palju miinus on. oleks pingevabam ja tunneksid rohkem mõnu sellest projektist (ja eesmärgi saavutamisest).

  16. #276
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    aga miks mitte teha see 1K käe projekt NL2-s? minu arust oleks see hea sest saad keskenduda rohkem kätele ja isegi kui alguses miinusesse kukud, siis ei pane see külma higi selja peal jooksma ja ei sunni HEM-ist kohe vaatama kas ja kui palju miinus on. oleks pingevabam ja tunneksid rohkem mõnu sellest projektist (ja eesmärgi saavutamisest).
    Vot! Täitsa kuldne mõte minu arust. Aitäh, pokkerisheriff!
    Seal ei peaks tõesti rahale mõtlema (no tegelt, ega ma NL5-s ka enam krampis pole, väheamatl ma ei tunneta seda enam nii, aga mine tea - teisalt äkki ikka olen, kui ma 3 euro võitmise järel laudadest lahkun) ja saaks südamerahus mängida.
    Kui kaotangi 3, 4, 5 BI-d, pole sellest midagi. Aga miks ma peaks kaotama võib ka võita ja nagu koos TP-ga tehtud sess näitas, annab ka NL2-s mingi 300 käega üle 10 eurtsi tasku panna, kui kaart jookseb.
    Ja ehkki, mu mentor Taipupole, on sellele 1K projektile vastu, teeksin ma selle siiski ohututes vetes ehk NL2-s ära. See tundub mulle lihtsalt selline vahva challens olevat, et ma ei raatsi sellest loobuda. Selline just for fun ettevõtmine.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 15.12.11 at 22:01

  17. #277
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Yo Nozzu

    Ofc küta nl2-s see kätemeri ära .. saad katsetada rohkemate laudade jms-ga .. ma ise mängin ka seal ja 4-7 dollarilised päevalõpud kenasti olemas.(keskmiselt 1500 kätt)...hea rolli kergitada
    Mu postflop mäng ulmesitt veel ja prefloppi vaja ka veel kinnistada aga tundub ,et on minust veel halvemaid mängijaid ja raha koguneb :D

    btw kuidas sa NL2-e NL5-ga võrdleksid ? Tase sama ?

  18. #278
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esiteks pole 1k käsi mingi kätemeri, ega üldse teab mis suur asi...

    Teiseks arvan, et on väga vale otsus limiidis alla minna... Kas sul on tõesti siis nii väike br ? Kui sa arvad, et sul pole selle 1k jaoks aega, siis parem ära teegi seda sessi enne kui laudu juurde pole võtnud. Järgmine kuu pidid 2 haaval hakkama laudu juurde võtma ja siis ei saa sa enam arugi, kui 2-3k-sed sessid tulema hakkavad...

    Igatahes, see 1k käsi on mõttetu, kui limiidis alla kolid.
    GL

  19. #279
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    Yo Nozzu

    Ofc küta nl2-s see kätemeri ära .. saad katsetada rohkemate laudade jms-ga .. ma ise mängin ka seal ja 4-7 dollarilised päevalõpud kenasti olemas.(keskmiselt 1500 kätt)...hea rolli kergitada
    Mu postflop mäng ulmesitt veel ja prefloppi vaja ka veel kinnistada aga tundub ,et on minust veel halvemaid mängijaid ja raha koguneb :D

    btw kuidas sa NL2-e NL5-ga võrdleksid ? Tase sama ?
    Esialgu, NL2-st NL5-te minnes, oli küll umbes taoline tunne nagu oleks...ma ei tea, mõnusast soojast vannist järsku jääauku visatud. NIT-e ja TAG-e oli rohkem, fishe ainult mõned üksikud ja mäng agressiivsem. Nii oli see eurolaudades.

    Aga pärast seda, kui avastasin enda jaoks ka daalalauad, läks olemine mugavamaks. Näiteks kubisevad daalalaudad shortstäkkerirest, kes ei mängi ultratight-agressiv shortstack reeglite järgi. Ehk siis nad mängivad looselt nagu fishile kombeks aga samas, kui nad teinekord ka peaksid hittima, siis sa ei kaota suurt miskit. Siis on mingi seltskond kes ostavad end 200BB-ga sisse. Need on sellised vahvad calling stationid, kellelt jälle saab kerge vaevaga raha kätte.

    Samas jah, fishe on NL5-s ikkagi vähem. Kui NL2-s sai tihti üheksast mängijast neli roheliseks tembeldatud, siis NL5-s on hea, kui kaks sellist tegelast enda paremale käele saad. Isoleerida on neid aga päris mugav kuna võrreldes NL2-ga on lauadades rohkem weak-tight mängijaid kes su tõste peale kaardid minema viskavad.

    Pikk jutt lühidalt kokku võtta: Mängu tase on põhimõtteliselt sama aga laudu peab hoolikamalt selectima.

  20. #280
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Esiteks pole 1k käsi mingi kätemeri, ega üldse teab mis suur asi...

    Teiseks arvan, et on väga vale otsus limiidis alla minna... Kas sul on tõesti siis nii väike br ? Kui sa arvad, et sul pole selle 1k jaoks aega, siis parem ära teegi seda sessi enne kui laudu juurde pole võtnud. Järgmine kuu pidid 2 haaval hakkama laudu juurde võtma ja siis ei saa sa enam arugi, kui 2-3k-sed sessid tulema hakkavad...

    Igatahes, see 1k käsi on mõttetu, kui limiidis alla kolid.
    GL
    Ah, mis ta ikka nii mõtetu on. Eesmärgiks on ju läbi mängida 1K käsi. Ja pole ju väga vahet mis levelil seda teha, sest nagu ka pokker mindset kirjtuab, on suht väär endale rahalisi eesmärke seada, kuna nende eesmärkide täitumine ei sõltu ainult sinust endast.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES