Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 15, kokku 145 EsimeneEsimene ... 513141516172565115 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 281 kuni 300, kokku 2882
  1. #281
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    pigem jah nl 5 lase ikka ja rahulikult teed 4 lauaga ära selle 1000 kätt see pole midagi üle mõistuse. Edu.

    ise 2 päevaga 5-6 lauaga lasknud 4000+ kätt , ja püüan veel volüümi suurendada täna võtan 8 lauda või 4 turbo lauda. Turbo laudades kätte jooks palju kiirem ja fishe rohkem ning vastased teevad üsna palju halbu otsuseid . NUTS. Muidugi 7 sec response time ja no time bank nõuab endalt ka kiiret otsustus võimet.

    Jõulude aeg luban endale kingituse teha ja uue monitori juurde osta siis saan rahulikult 10 lauda tiles lasta, sest läparil hetkel 15 tolline monitor jääb kitsaks :D

    Parimat


    Vilkar

  2. #282
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ah, mis ta ikka nii mõtetu on. Eesmärgiks on ju läbi mängida 1K käsi. Ja pole ju väga vahet mis levelil seda teha, sest nagu ka pokker mindset kirjtuab, on suht väär endale rahalisi eesmärke seada, kuna nende eesmärkide täitumine ei sõltu ainult sinust endast.
    Volüümi pärast limiidis alla kolida on minumeelest küll väga väär mõtlemine...Oled just saanud nl5-s kindluse kätte ja hakkad uuesti otsast peale, isegi nl2 ja nl5 vahe on juba täitsa olemas. Loodan, et TP paneb sulle mõistuse pähe ja teeb selgeks, et volüüm pole mingi argument, et limiidis alla minna

  3. #283
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vahepeal, Ropka soovile vastu tulles:
    Pokerstrategys on thread kuhu saab postitada rage koomiksi vormis oma pokkeriseiklusi. Andsin ka oma panuse.


  4. #284
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Speed/Turbo lauad on nuts, nitte praktiliselt ei ole. Eile võtsin üle kuu aja jälle lauad ette ja väga mõnus. Mängisin FR laudades kus oli 3-5 mängijat, shordid shovevad AJ3 rainbowl KQo´ga jne. Speed/Turbo laudades saab vabalt 4-6 tableda nii, et otsused ei kannata ja käsi tuleb ka palju rohkem

  5. #285
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Rõõmuga näen, et mu hourly rate kerkib tasapisi ülespoole. Juba 0.47 eurtsi tunnis
    Täna jooksis mäng ja kaart jälle päris kenasti. Aga pidasin kiusatusele vastu ning mängisin oma planeeritud miinimumi 400 kätt ikka ära.
    Tipphetk jäi küll eurtsi jagu kõrgemale, ent päev siiski +1.80 eurtsi.

    Enim kaotanud käsi

    Vastane: 33 kätt ja 33/3

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG bassote10 ($8.56)
    UTG+1 hoontime1 ($5.16)
    CO Nozzu ($7.41)
    BTN Noogaii ($5.02)
    SB J00nas69 ($5.07)
    BB INGVARR13 ($5.12)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Nozzu is CO J 10
    bassote10 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.25, 3 folds, bassote10 calls $0.20

    Preflop: Mis ühel limperil ikka käes olla saab? Raise.

    Flop: Q 5 3 ($0.57, 2 players)
    bassote10 bets $0.15, Nozzu raises to $0.30, bassote10 calls $0.15

    Flop: Imelikult väike panus. Sai mingile madalale kaardile pihta? Raiseme. Raise jäi muidugi piinlikult pisikeseks.

    Turn: 7 ($1.17, 2 players)
    bassote10 checks, Nozzu checks

    Turn: Kuna ma praegu isegi tema väikest paari ei biidi, siis chekin parem järgi.

    River: 10 ($1.17, 2 players)
    bassote10 bets $0.35, Nozzu calls $0.35

    River: Sain pihta. Ja kuna ma teda muti peale ei pannud(sellega oleks ta ikka turnil ju uuesti panustanud) siis callisin ta maha. Arvates, et tal on äkki mingi A5 või A3.

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud

    Vastane: 5 kätt 80/60

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG cassanoroma ($5.86)
    UTG+1 Nozzu ($5)
    MP1 parkametro ($2.13)
    MP2 Nolax ($4.82)
    CO argail1672 ($2.47)
    BTN bassote10 ($9.50)
    SB hoontime1 ($4.95)
    BB FrankDoerr ($3.60)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is UTG+1 Q Q
    cassanoroma calls $0.05, Nozzu raises to $0.25, 2 folds, argail1672 raises to $0.45, 3 folds, cassanoroma folds, Nozzu raises to $3.50, argail1672 goes all-in $2.02

    Preflop: Mutte maha ei pane, eks.

    Flop: 7 Q K ($6.09, 2 players, 1 all-in)

    Turn: 7 ($6.09, 2 players, 1 all-in)

    River: J ($6.09, 2 players, 1 all-in)

    Oleks veits ropendama võtnud küll, kui sellisele käele oleks kaotanud. Sellise käega nagu vastane näitas, nii mängimine, nagu tema seda tegi, on minu arust sulaselge teiste mängijate ja kogu pokkerikultuuri mõnitamine.

    ( Click to show/hide )

  6. #286

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mõtle selle peale,et paljud mängijad on tulnud laudadesse lihtsalt meelelahutuseks.Mitte raha võitma,nagu enamus eestlasi.

  7. #287
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas viki Vaata postitust
    Mõtle selle peale,et paljud mängijad on tulnud laudadesse lihtsalt meelelahutuseks.Mitte raha võitma,nagu enamus eestlasi.
    +1000

  8. #288

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    vaevalt, et enamus

  9. #289
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Rage

    Enne ma ei saanud nendele Rage piltidele üldse pihta ja need tundusid nõmedad. Nüüd aga, pärast seda kui ma esimese ise valmistasin, paistab asi hoopis teises valguses. Anyway, siit siis teine seik mu elust ragesse panduna.

    Juhtus see seik täna. Vahetult enne pokkerilaudade avamist. Õnneks suutsin pettumusest üle olla ja mängida.


  10. #290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    paari kuu pärast mõtled lihtsalt, et "ah, hea küll, ma mängin üles liikumise asemel 2 kuud kauem NL50 ja ostan selle 999 arvuti kohe välja"
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 17.12.11 at 00:36 Põhjus: "mänginud" -> "mängin"

  11. #291
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    paari kuu pärast mõtled lihtsalt, et "ah, hea küll, ma mänginud üles liikumise asemel 2 kuud kauem NL50 ja ostan selle 999 arvuti kohe välja"

  12. #292

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    irf, ühe sõna kirjutasin jah valesti seal ("mängin" asemel kogemata "mänginud") ja tulemusena kõlas algne postitus nagu mingi peast natuke käsn oleks selle kirjutanud või midagi :D nüüd ära parandatud see näpukas.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 17.12.11 at 00:45

  13. #293
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 337

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    irf, ühe sõna kirjutasin jah valesti seal ("mängin" asemel kogemata "mänginud") ja tulemusena kõlas algne postitus nagu mingi peast natuke käsn oleks selle kirjutanud või midagi :D nüüd ära parandatud see näpukas.
    ( Click to show/hide )

  14. #294

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.

  15. #295
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.
    OK, piisavalt mõjus hoiatus. 1000 käe projekt jääb ära. Või vähemalt ei toimu see NL2-s.

  16. #296
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kui sa NL2s 1000 käe projekti teed, ei räägi ma sinuga enam kunagi. Või kui sa üldse NL2 mängid.
    Ma juba kartsin, et see post jääb hiljaks :D

  17. #297
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ma juba kartsin, et see post jääb hiljaks :D
    Ega palju puudu ei jäänud :)
    Juhul kui mul oleks õnnestunud välja minekust viilida, oleks täna 1K projekti NL2-s ära teinud.

  18. #298

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    peast käsn aasta ütlus imo

  19. #299

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa nii väga tahad 1000 teha, siis ma ütlen uuesti, et lisa kaks lauda. Aitab küll sellest neljast. Ja script tööle, siis pole muret.

  20. #300

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Huvitav huvitav mis script, kas kasutate mingit robotit (keelatud)? Sheriff palun vaata üle, ALARMA!

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 8 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 8 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES