Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 17, kokku 145 EsimeneEsimene ... 715161718192767117 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 321 kuni 340, kokku 2882
  1. #321
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    proovi ükss sess agrolt lasta , ära mõtle üle, et vastasel alati nuts on :D

    edu

    Viimati muudetud vilkar poolt : 21.12.11 at 14:11

  2. #322
    Grinder Kasutaja ROTT RUUDI avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    520

    Unhappy Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    soovitan mitte tähele panna kaudset üleolekut nendes vastustes. vapsik nullis enda credibility minu silmis sellega, et süüdistas avalikult, et "kas te olete pimedad? pokkerisheriff on oma nime Codecci teema järgi võtnud Codecci kiusamiseks!" ja siis kui tuli aeg näidata kuidas see võimalik on kui ma olin foorumi kasutajaks registreerunud enne kui Codecci üldse selle teema tegi, siis oli tal suu m*nni täis (oli vait ja ei osanud kuidagi adekvaatselt põhjendada kuidas see võimalik on). taipupolest muidugi kena, et ta sind aitab, aga ta võiks avalikkuse ees sinuga vähem isatseda - taipupole, saa aru, et sa võid olla temast (ja minust) parem mängija ja päriselus võite te olla sõbrad või midagi, aga praegu see "jeebustamine" näeb välja umbes nagu ülemus alluvat oskamatuses süüdistaks klientide silme all (neljasilma all võite nii rääkida, aga avalikus foorumis väldiks seda kuna see pole viisakas Nozzu suhtes). Nozzu, jah, võib-olla sa ei mänginud neid käsi ideaalselt, aga tegid seda nii hästi kui oskasid (ja sa paraned pidevalt) ja ei vääri sellist üleolevat käitumist. edu!
    Kuidas sulle selline asi üldse korda saab minna?Ja see codecci joru, kuidas see asjasse üldse puutub?
    Tundub, et sul on kiusamist täis lapsepõlv olnud, et need asjad sind nii sügavalt puudutavad.
    Ja sinu credibility on juba miinuses võrreldes vapsiku omaga.Get a life
    Avalikus foorumis ei ole ka ilus mainida, et teistel on suu fallost täis.Laskud oma ilkumisohvritest madalamale (AVALIKUS FOORUMIS).Häbi häbi, oi-oi, kui mark.

    ( Click to show/hide )
    Viimati muudetud ROTT RUUDI poolt : 21.12.11 at 17:38

  3. #323

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    "See postitus on peidetud kuna pokkerisheriff on sinu ignoreeritavate nimekirjas."


    Nozzule niipalju, et mul endalgi suured probleemid teadmiste lauale saamisega, ega muud moodi ei kinnistugi mõnel, kui jälle vigane mäng lasta üle vaadata või foorumisse üles panna ja natuke sõimata saada. Lõpuks enam ei tee vigu. GL.

  4. #324
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    sheriffile oma päevik igapäeva tegemistest.Oleks oma private spot kohe, kus saaks inimestele m*nne suhu panna.
    Ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täide minna

  5. #325
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
    Ole oma soovidega ettevaatlik, need võivad täide minna
    Kahtlen sügavalt.

  6. #326
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    "See postitus on peidetud kuna pokkerisheriff on sinu ignoreeritavate nimekirjas."


    Nozzule niipalju, et mul endalgi suured probleemid teadmiste lauale saamisega, ega muud moodi ei kinnistugi mõnel, kui jälle vigane mäng lasta üle vaadata või foorumisse üles panna ja natuke sõimata saada. Lõpuks enam ei tee vigu. GL.
    Muidugi. Ausalt, ega mind need paar krõbedamat sõna ei häirigi. Eriti kui need asja eest öeldud.
    Aga teie, lugupeetud foorumlased, ärge siin omavahel tülli keerake :)

  7. #327

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ei ole plaanis oma päevikut avada. vaadates kuidas iga teine mu postitus mingi mõttetu draamasõja siin tekitab, siis asi keeks seal ilmselt üsna varsti üle ääre, kuna mõned siin ei suudaks ennast taltsutada ja hakkaksid mõõtu võtma selles, et kes mulle ässamalt ära paneb. seesama "suu m*nni täis" on hea näide - kasutasin seda piltlikku väljendit näitamaks inimese suhtumist, kes minu suunas valesüüdistusi levitas ja siis hädiselt vahele jäi ja seejärel isegi ei põhjendanud oma käitumist vabandamisest rääkimata. nüüd aga on mõne kasutaja jaoks vaja see väljend muust kontekstist välja rebida ja hakata selle põhjal minu käitumist kritiseerima, soovimata näha üldse üldpilti ja põhjuseid mis viisid mind selle väljendi kasutamiseni. ikka üritatakse asjad keerata nii, et saaks lõpetada rünnakuga justnimelt minu suunas.

    P.S. lõpetame selle jama siin palun ära, las Nozzu päevik jääb Nozzu päevikuks kus ta saab oma käsi analüüsida ja SÕBRALIKKU tagasisidet ja kriitikat (isegi siis kui käed ei ole 100% hästi mängitud), mitte ei muutu mingiks mölalaadaks. tunnistan, et võib-olla see oli viga, et võtsin sõna ta kaitseks, mind lihtsalt häiris see jutt natukene stiilis et "irf, kuule sa mängid nagu pussy" jne.

  8. #328
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma vastasin sellele, aga post kustutati ära.

    Oleksin vabandanud, aga kuna esimene reaktsioon Sinu poolt oli lubadus mind süüdistama 2k$ scammises ning seda nii pumpama hakata, et see google otsingu esimese asjana minule hakkaks viitama, siis ei näinud sellele mõtet. Ausalt öeldes leian, et Sinu reageering oli kordades hullem, kui minu süüdistus. Ma panin oma hooletusest asjaga võssa, aga Sina tahtsid mind pahatahtlikult laimama hakata.

  9. #329
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna ei toimunud miskit huvitavat. Tulemus igav: +0.82 eurtsi ja käed kah suht igavad, ses mõttes, et keerulisi olukordi nagu ei tulnudki väga ette.

    Osaliselt seetõttu, et võtsin teie hüva nõu (ilma irooniata) kuulda ja panustasin flopil hittides juba suuremalt kui 2/3 potist. Selle tõestuseks see, et non showdown winnings moodustab sellest 0.82 eurtsist 0.74 eurtsi. See jällegi vist päris normaalne pole. Samas jah, ellimineeris jube eos igast kahtlased olukorrad nagu enim kaotanud käes.

    Enim kaotanud:

    Vastane: 91 kätt ja 14/12

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Zubera92 ($5)
    UTG+1 kesey980 ($3.95)
    MP Stayerc ($6.43)
    CO Nozzu ($5.65)
    BTN PandaZver' ($5.17)
    SB StarOfArt ($5.02)
    BB Maadi ($4.63)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is CO J Q
    3 folds, Nozzu raises to $0.20, PandaZver' calls $0.20, 2 folds

    Preflop:

    Flop: 6 10 6 ($0.47, 2 players)
    Nozzu bets $0.25, PandaZver' calls $0.25

    Flop: TP teab, miks ma nii vähe panustasin :)

    Turn: 7 ($0.97, 2 players)
    Nozzu bets $0.40, PandaZver' calls $0.40

    Turn: Ok, siin mul pole õigustust. Oleks pidanud panema vähemalt kümme senti rohkem. Korrektne oleks vist olnud mingi 0.70. Oleks ehk poti maha saanud ja samas oli, tänu mastitõmbele hea koht barreldamiseks.

    River: 10 ($1.77, 2 players)
    Nozzu checks, PandaZver' checks

    River: Ma ei tea, siin oleks ilmselt kõvemad mehed leidnud ka 3rd barreli T reppimiseks. A samas, see on NL5 eks, nagu mulle korduvalt öeldud on. Ja siin on nii, et kui fish tahab maha callida, siis ta ka maha callib - seega bluff end üldjuhul ära ei tasu. Eriti kui fish on kaks tänavat kaasa hulkunud juba.

    ( Click to show/hide )


    Enim võitnud:

    Vastane: 73 kätt 14/14

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ravennice ($5.70)
    UTG+1 Avarese ($3.33)
    MP1 gibmoniplx ($1.86)
    MP2 Nozzu ($5.08)
    MP3 MA551VE ($12.43)
    CO bartdejong ($5)
    BTN Mr Ouskan ($2.29)
    SB dailyb ($4.73)
    BB Pesho610 ($2.77)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP2 A A
    2 folds, gibmoniplx raises to $0.15, Nozzu raises to $0.45, 5 folds, gibmoniplx goes all-in $1.86, Nozzu calls $1.41

    Preflop: Kahju, et tal nii vähe raha oli.

    Flop: 2 9 J ($3.79, 2 players, 1 all-in)

    Turn: 5 ($3.79, 2 players, 1 all-in)

    River: 2 ($3.79, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Aga ma vist liigun juba varem kui planeeritud kuue laua peale. Proovisin eile mängurahaga layouti ja kannatas mängida küll. Ainult veits võttis see siblimine ja vilkumine silme eest virvendama.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 21.12.11 at 21:17

  10. #330

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    minu arust oli sinu süüdistus hullem.

  11. #331
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ja tihti peale jäävad asjad paremini meelde, kui vähe karmilt öelda, mitte vaikselt sussutada, et pole hullu eks homme mängid paremini ja pokkeri juures on nkn teatud määral paksu nahka vaja. Ei ole ühtegi põhjust nozzusse halvasti suhtuda ja post oli meelega sellisesse tooniga, et asi paremini meelde jääks. Selles suhtes on ka taipupole väga õige coach.

  12. #332
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Ja tihti peale jäävad asjad paremini meelde, kui vähe karmilt öelda, mitte vaikselt sussutada, et pole hullu eks homme mängid paremini ja pokkeri juures on nkn teatud määral paksu nahka vaja. Ei ole ühtegi põhjust nozzusse halvasti suhtuda ja post oli meelega sellisesse tooniga, et asi paremini meelde jääks. Selles suhtes on ka taipupole väga õige coach.
    Viimast võin kinnitada. IRL on TP leebus ise aga pokkerilauas püsti kurat :D

  13. #333

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses käes riveril T on küll raske reppida, samuti ülepaari.

  14. #334
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    QJ hand on WP

  15. #335
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei ole, turnis oleks pidanud rohkem bettima, nozzu sai ise ka aru sellest.

    Edu.

  16. #336
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    et kui bluffid siis beti ikka samamoodi kui muidu panustades, ehk 2/3, aga jah pigem mängi straight forward ja panusta kui on midagi või kui on head drawd nt: open ended + flushdraw siis ka kindlasti 2/3 laksa :)

  17. #337
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    et kui bluffid siis beti ikka samamoodi kui muidu panustades, ehk 2/3, aga jah pigem mängi straight forward ja panusta kui on midagi või kui on head drawd nt: open ended + flushdraw siis ka kindlasti 2/3 laksa :)
    Miks nii?

  18. #338
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nl5 pole vaja bluffida.
    QJ käe oleks ise samamoodi mänginud.
    3rd barrel oleks seal raha raiskamine.

    muidu mis statsidega ise mängid?
    vpip/pfr/aff/3bet

  19. #339
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    Miks nii?
    dno, ma arvan, et ta mõtles seda, et hoia betid protsentuaalselt samad.
    Ntx kui flopil su standard cbet on 2/3pot, siis hoiagi see nii, et vahet pole, kas siis bluffid või üritad valuet tõmmata.

    Ma arvan, et ta mõtles midagi siukest? dno ma ka.

  20. #340
    Klubi Liige
    Liitus
    Apr 2009
    Postitusi
    5 462

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    dno, ma arvan, et ta mõtles seda, et hoia betid protsentuaalselt samad.
    Ntx kui flopil su standard cbet on 2/3pot, siis hoiagi see nii, et vahet pole, kas siis bluffid või üritad valuet tõmmata.

    Ma arvan, et ta mõtles midagi siukest? dno ma ka.
    Ma arvan ka, et ta mõtles nii, aga tahtsin teada, miks tema meelest peaks kogu aeg sama palju bettima.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES