Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 20, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1018192021223070120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 381 kuni 400, kokku 2882
  1. #381

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ise olen üsna kindel (hoian pöialt vähemalt), et Nozzu on järgmisel aastal samaks ajaks kui mitte NLXXX siis vähemalt NL50 kindlalt võitev regular. baas tundub üsna hea all olevat (eriti peale taipupole coachinguid) ja nii palju kui mäletan viimasel ajal mingi 90% päevadest on plusspäevad olnud.

    P.S. Nozzu kui tuled limiitides kiiresti üles, siis NL25 jäta minu lauad puutumata. ei taha et mu bankrolli hävitama hakkaksid :D

  2. #382
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pokkerisheriff, Sa ilmud alati välja siis, kui Sind kõige rohkem vaja on. Tänks. Nii nagu teinekord on karm sõna õigel kohal, on mõni teine kord jälle selline positiivne vibe üle kõige.

  3. #383
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    See on NL5, enne tuleks asjad nagu betsizing ja preflop mäng selgeks teha ja alles siis hakkata equity peale mõtlema, Ranka sa mängid liiga kõrget limiiti et aru saada :D

    antud 44 käes muutis ta oma seti igaljuhul bluffiks
    Supper! Olen nõus! Aga varakult tuleks juurutada sellised kiiksud küljest ära ja ma keeraks 5NL väga palju käsi «bluffiks». See tähendab, et betiks-betiks-betiks võimalikult tihti for value ja thin value peale ning raise saades foldiksin. Bluffiks jutumärkides kuna mikros callitakse liiga lightilt, kõrgemal oleks see käte bluffiks keeramine.

  4. #384

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ( Click to show/hide )


    http://www.pokertableratings.com/sta...rch/LuckyGold7

  5. #385
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis sellega?

  6. #386

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tglt tahtsin vastata backdoorsexile a läks nässu vähe.........

  7. #387
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Supper! Olen nõus! Aga varakult tuleks juurutada sellised kiiksud küljest ära ja ma keeraks 5NL väga palju käsi «bluffiks». See tähendab, et betiks-betiks-betiks võimalikult tihti for value ja thin value peale ning raise saades foldiksin. Bluffiks jutumärkides kuna mikros callitakse liiga lightilt, kõrgemal oleks see käte bluffiks keeramine.
    Ja kuna dongid igalpool ühesugused, käib see kõigi limiitide kohta.

  8. #388
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Kuu lukku

    Niih, täna siis sebisin veel +3.80 eurtsi kokku. Sellega ongi kena panna sellele kuule ja aastale punkt.

    Pean rahul olema. Te võite naerda või nutta aga see on mul kõigi aegade kõige edukaim kuu. Nii rahalises kui ka selles mõttes, et tänu Taipupolele sai mäng uue hingamise.
    Tõsi, kõuts ise mu mänguga tõenäeoliselt veel rahul ei ole ning kui hingamisalaste metafooride juurde jääda, siis ilmselt peab seda pigem astmaatiku hingeldamiseks .




    27 eurtsi + 10 boonuseurtsi polegi minu jaoks paha tulemus. Eriti veel arvestades, et on ju kümmneid tuhandeid mängijaid, kes lõpetasid kuu miinuses.


    Aastakokkuvõttes olen samuti plussis. Tänu Harryahvena juhtnööridele, nüüd ka graafik:



    Oeh, aasta pilt pole eriti ilus. Selline swingine värk. Aga noh, ehk õnnestub järgmisel aastal paremini :)

    Järgmise kuu plaanid:
    Tuleb laudu juurde võtta ja volüümi tõsta.
    Õppida, õppida, õppida.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 29.12.11 at 21:58

  9. #389

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    options - player aliases, ülevalt teed uue aliase ja alt lisad erinevad kasutajad sinna ühe kasutaja alla, siis add player ja siis pärast otsid selle kasutaja ja olemas

  10. #390
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks. 6000 kätt kuus on suht huumor ja niiviisi jõuad sa NL50 aastaks 2020 :D. Mida rohkem mängid seda vähem reageerid biitidele ja saad eufooriat võitudest mis on ainult +EV ja igasugune scared money tunne kaob ära (kui NL5 üldse scared money olla saab).
    Igal õhtul mingi 2h vähemalt pelada annab 500 kätt päeva jooksul ikka, kui nädalavahetusel ka 1000 kätt lasta siis miinimum 4-tabledes on kuskil 15k käe ringis ikka.
    Niikuinii on varsti: "No money in poker, rake is too high / players too solid" ja kui siit rahalehmast veel viimast tahad võtta siis lükka miski power hit radio tööle ja anna kuuma terve õhtu.

  11. #391
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks. 6000 kätt kuus on suht huumor ja niiviisi jõuad sa NL50 aastaks 2020 :D. Mida rohkem mängid seda vähem reageerid biitidele ja saad eufooriat võitudest mis on ainult +EV ja igasugune scared money tunne kaob ära (kui NL5 üldse scared money olla saab).
    Igal õhtul mingi 2h vähemalt pelada annab 500 kätt päeva jooksul ikka, kui nädalavahetusel ka 1000 kätt lasta siis miinimum 4-tabledes on kuskil 15k käe ringis ikka.
    Niikuinii on varsti: "No money in poker, rake is too high / players too solid" ja kui siit rahalehmast veel viimast tahad võtta siis lükka miski power hit radio tööle ja anna kuuma terve õhtu.
    Õigust räägid.

    Sai siin varemalt lubatud kah, et järgmisest kuust kuus lauda. Kui just kohe mingit kelku ei saa ja neljale tagasi ei koli, siis peaks volüümi saama küll juurde.

  12. #392
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Panin just tähele ,et see sinu -2BI päev oli mul ka räme miinus ..samas ülejäänud päevad plussis :D

    Mingi pühade eri äkki starsi poolt

    Aga hea töö muidu !!!!

  13. #393

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Nüüd härra, laksi korralikult volüümi. Usu mind kui sa suudad palju mängida siis on ka taipupolel suurem hasart coachimiseks.
    Okei. Võtan siis arvesse, et ma selline inimene.

  14. #394
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tahad väita, et sind coachina ei motiveeri õpilase ambitsioonikus ja püüdlikus?

  15. #395

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    tahad väita, et sind coachina ei motiveeri õpilase ambitsioonikus ja püüdlikus?
    Väga ägedalt valid ja ühendad termineid ning kontseptsioone.

  16. #396
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok

  17. #397

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Maxi - 1, taipupole - 0 :D

  18. #398
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    suht vastupidi

  19. #399

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No seda showd tahaks näha kus Nozzu kuulaks Power hitt raadiot :D

  20. #400
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    No seda showd tahaks näha kus Nozzu kuulaks Power hitt raadiot :D
    Mul on tunne, et Pumper tunneb mind ka väljaspool seda foorumit :)
    Tõepoolest, pool tundi Powerit ja ma saaks ilmselt insuldi või vähemalt ägeda verejooksu kõrvadest.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES