Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 21, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1119202122233171121 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 401 kuni 420, kokku 2882
  1. #401

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    suht vastupidi
    ma arvestasin skoori selle järgi kumb käitus viisakamalt ja proovis teis(t)ele tunnustust ja toetust avaldada, mitte selle järgi kumb kires nagu kukk (petuh) üritades mängida mingit "isa".

  2. #402

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    sheriff owning the thread

  3. #403

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui idiootsed nõuanded on midagi, mida tunnustatakse, on mul ainult hea meel, et ma koos Nozzuga teises paadis olen ja vastupidises suunas liigun. Ta on kahjuks või õnneks aga liiga viisakas ning suhtumisega, et "everyone is special".

    Ehk, Notsu, ära anna hagu. Ole perega, mängi lapsega, käi koeraga jooksmas, tee Maarjamõisas töös, putita tsiklit, reisi, tee sooje juustuleibasid ning mängi ainult ja alati enda rütmis - nii elu kui ka pokkeri mõttes.

    Aga jätkake, lõbustusfaktor on samuti oluline.

  4. #404
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Ehk, Notsu, ära anna hagu. Ole perega, mängi lapsega, käi koeraga jooksmas, tee Maarjamõisas töös, putita tsiklit, reisi, tee sooje juustuleibasid ning mängi ainult ja alati enda rütmis - nii elu kui ka pokkeri mõttes.
    Niiiiiiii...saame sõpradeks?

  5. #405
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
    Niiiiiiii...saame sõpradeks?
    Saame :). Nagu ma aru saan, siis kisub sind nagu mindki vähemalt kuus kuud aastas arvutist pokkerilaudade tagant hoopis lenksu ja maanteele.

  6. #406

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    no sina taipupole oled küll "special". väike soovitus sulle uueks aastaks - hea coach saab olla ka isatsemata ja see ei tähenda, et Nozzu sulle sellepärast vähem alt üles vaataks. kaua võib siin teemas lugeda ühe mehe postitusi stiilis "minu sõna on lõplik ja kui teised selle nõus ei ole, siis vähemalt Nozzu peab sellega leppima". ja see Maxi värk ka - teine mees avaldab sulle toetust ja ütleb et see peaks ju sulle ka meeldiv olema kui õpilane ka pingutab ja sina kukud osatama ja silmi pööritama selle peale. väike newsflash - see kui teistesse austusega suhtuda ja nendega kui võrdne-võrdsega suhelda, ei vähenda su väärtust nende inimeste silmis. kas on raske sellise Maxi postile vastata väärikalt stiilis "jah, tõesti Nozzut on selles suhtes mõnus õpetada, et ta kuulab nõuandeid ja isegi kui kohe neid rakendada omal käel ei suuda siis pingutab eesmärgi nimel pikas perspektiivis ja see tekitab mus endas ka huvi tema õpetamise vastu" selle asemel et vastu kireda umbes et "oioi, arvad päriselt ka nii väää?" ära solvu, pokkerimängijana ja -õpetajana oled kindlasti väga hea, aga inimesena on sul veel palju areneda.

  7. #407
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sheriff ei ole ausõna minu gimmick account :)

    Mis sellesse teemaarendusse puutub siis Nozzul on endal ka pea otsas ja teab mida ta teha tahab. Volüümi soovimine pigem nagu nael kummi teema. Kui ma hakkaksin aasta graphi all soojadest juustuvõileibadest sonima, siis oleks veelgi imelikum imo.
    Selle taipupole teema kohta pole mul midagi öelda, kui ta võtab vaevaks minu väited või poste ümber lükata, siis good for him. Tema raiskab sellega enda mitte minu aega

    P.S NOZZU PÄEVIK COCA OMAST POPULAARSEMAKS !!!

  8. #408
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Võiksite selle nägelemise ära lõpetada :D .. kamoon . .see on nozzu teema ja tahate mingeid elutarkusi vahetada siis avage sellekohane teema ja kütke seal !!
    Nozzu on siin boss ja kogu TP,sheriffi ja maxi jant on offtopic .

  9. #409
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kasutaja siga ja nozzu võiiksid vaielda :)

  10. #410
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Röh!

    N1x0nil on õigus - mina olen boss

  11. #411

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    THIS IS THE BOSS



    head vana aasta lõppu Nozzule ja kõigile kes teda siin aidanud on (kaas arvatud neile, keda olen pidanud natuke korrale kutsuma käitumise pärast). parim microstakes blogi siin foorumis 100%.

  12. #412
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ooo õudust.
    Õnnestus geneda vist enam-vähem lifetime graph ja olukord on hullem kui ma arvasin.
    Aga noh, lootus jääb, et varsti jõuan omadega plussi :D





    HUA kõigile!

  13. #413
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Holy mother of god, mis see ajaliselt teeb tundides?

    Edu uuel aastal!

  14. #414
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
    Holy mother of god, mis see ajaliselt teeb tundides?

    Edu uuel aastal!
    Pokker on ikka üllatavalt odav meelelahutus. Ma olen 7.37 euro eest saanud veeta 612 tundi ja 41 minutit kvaliteetaega täis võidurõõmu, kaotusekibedust ja põnevust.

  15. #415
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 267

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Pokker on ikka üllatavalt odav meelelahutus. Ma olen 7.37 euro eest saanud veeta 612 tundi ja 41 minutit kvaliteetaega täis võidurõõmu, kaotusekibedust ja põnevust.
    Lisa rakeback ja oled tugevas plussis võrreldes kaotusega.

  16. #416
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, ainult et ma pole mitte kunagi rakebacki saanud.
    Või tegelt...Full Tiltist tellisin sealsete punktide eest laheda mütsi.

    Aga kummaline on see, et ehkki mu liftime graph näitab, et ma olen 7 eurtsiga miinuses. Jäi mul Full Tilti mingi 100 doltsi ja Pokerstarsis on praegu ca 140 eurtsi (kasvatatud sinna Triobetist kantud 100 eurost)

    Ja samas ei ole ma iial raha pokkerikontole kandnud. 50 doltsi sain kunagi pokerstrategy kaudu Partysse ja 50 doltsi mingi muu affilate kaudu hiljem Full Tilti. Ja siis on mul muidugi hinge peal veel üks aastate tagune, lörri läinud steigidiil, millele ma siin ka viitasin.

    A noh, seda müsteeriumit selgitab vist veits see, et HEM ei sisalda kaugeltki mitte kõiki käsi, mis ma mänginud olen. Algusaastatel kasutasin Pokker Officit ja vahepeal ka Poker Trackerit ja kui siis viimaks HeMi kasutama hakkasin, siis seda ma ei saanud Triobeti laudades tööle enne kui alles tänavu sõgisel kui siis vist mingi 60 eurtsi pealt 100 eurtsi peale õnnestus mängida.

    Nii, et tegelikult ei ole ma oma ikkagi mitte break-even vaid siiski plussis. Kena :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 01.01.12 at 21:45

  17. #417
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    head uut aastat nozzu

    edu laudades, rohkem agresiivsust !

  18. #418
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Millal uus limiit plaanis ette võtta on?

  19. #419
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Millal uus limiit plaanis ette võtta on?
    Kohe kui bankroll lubab. Soov oleks järgneva kahe kuu jooksul NL5s niipalju kokku grindida(100 euri minna 250 eurini), et saaks alates märtsist NL10t mängima hakata.

  20. #420
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sellest kuust siis, nagu lubatud, kuuel laual.
    Esialgu tundus hullu rabelemisena aga sessi lõpu poole juba harjus ära. Kokku siis täna 581 kätt. Sellega võib esialgu ju täitsa rahul olla. Paraku mitte tulemusega: - 2.46 eurtsi.

    Ja ega mängugagi täna päriselt rahul olla saa

    Enim kaotanud käsi:

    Ok, see vist on cooler - või ütleb keegi, et selles olukorras ja sellise vastase vastu oleks pidanud preflop loobuma? Varasem mina oleks seda teinud, aga...

    Vastane: 18 kätt 25/19

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG makpaul ($2.06)
    UTG+1 Nozzu ($5.27)
    MP1 visok20 ($15.63)
    MP2 andres358 ($7.72)
    MP3 SHALOMandKAT ($1.31)
    CO carlost57 ($7.48)
    BTN AlexLlinares ($2.13)
    SB Tagyras ($2.02)
    BB BnagyB ($2)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 K A
    makpaul raises to $0.16, Nozzu raises to $0.50, 7 folds, makpaul goes all-in $2.06, Nozzu calls $1.56

    Preflop: Standard 3bet ja hmm...nojah ega siin ei saa ju suited AKd maha panna, eriti kui pole nagu eriti palju callida kah vaja.

    Flop: 5 A 5 ($4.19, 2 players, 1 all-in)

    Turn: 7 ($4.19, 2 players, 1 all-in)

    River: 3 ($4.19, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    A seda enim võitnud kätt, seda mängisin nagu....nagu eit, sellist väljendit siin keegi kasutas, jah?

    Vastane: 34 kätt 15/6

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG fonazz ($6.08)
    UTG+1 Kopi74 ($5.94)
    CO Nozzu ($5)
    BTN pokermakina2 ($1.09)
    SB Nikeenko ($2.02)
    BB OKARIKAO ($5)

    Preflop: Oleks vastane rohkem raisenud, oleks ma foldinud aga...siin on vist call ok.

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Nozzu is CO A Q
    2 folds, Nozzu raises to $0.20, 2 folds, OKARIKAO raises to $0.45, Nozzu calls $0.25

    Flop: 10 5 A ($0.92, 2 players)
    OKARIKAO bets $0.44, Nozzu calls $0.44

    Flop: OK, ma sain hästi pihta ja vastane võib siin lihtsalt Ad ära kasutades c-bettida. Sestap foldida ma siin ei tahtnud. Aga raiseda kah mitte. Vastane võis ju selle preflop raise teha AKga. OK call ja vaatame, mis toimub turnil

    Turn: 6 ($1.80, 2 players)
    OKARIKAO bets $0.40, Nozzu calls $0.40

    Turn: Kahtlaselt väike bet aga ma ei näe põhjust oma TPGK siin raisema hakata. Showdown valuet ju küll. Ja mastitõmbe võimalus.

    River: 2 ($2.60, 2 players)
    OKARIKAO bets $1.24, Nozzu calls $1.24

    River: Ja nüüd vist ikka suht räige prohmakas. Oleks vist pidanud callimise asemel raisema, sest ainus kaart mis mind siin lööb, on risti K. Samas, ma ju kahtlustasin, et vastasel võib AK olla ja äkki see K ongi siis see risti K. Selle õigustuse ma oma callile leidsin.

    ( Click to show/hide )


    Ok, ehk läheb homme, kui esimesest ärevusest üle saadud, mäng paremini. See väike miinus on suva tegelt. Kõige tähtsam on volüümi anda. Eks.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES