Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 25, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1523242526273575125 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 481 kuni 500, kokku 2882
  1. #481
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oh, tänan. Väga põnev ja ülevaatlik tabel.

    Minu igakuiseid kulutusi selline sissetulek veel ei kataks. Aga sa ei mängi ka päevas keskmiselt üle kolme tunni. Kui kuus tundi päevas neil limiitidel lasta nii edukalt nagu sina, siis elaks täitsa kenasti ära. Aga mitut lauda sa lased korraga - 24?
    Ja rakeback - kuidas sa seda niipalju saad? PS-is on seda, nagu ma aru saan, suht keeruline saada.

    Aga igatahes inspireeris sinu edu mind kõvasti. Unistus ei tundugi enam nii kättesaamatus kauguses. Muidugi minu mänguoskused ja iseäranes suutlikkus volüümi näidata jäävad sulle kõvasti-kõvasti alla aga...kui vaeva näha, siiis....

    Ainult, et kas ma ikka näen vaeva piisavalt? Kas mu isikuomadused üldse võimaldaksid pokkerit professionaalsel tasemel mängida? Jätkuks mul distsipliini? Külma närvi? Matemaatilist taipu? Loogilist mõtlemist?
    Need on muidugi omaette küsimused. Küsimused millele ma vastatagi ei söanda.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 07.01.12 at 00:36

  2. #482
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    No ma olen aasta microst eland

    NL10/NL25
    ( Click to show/hide )
    Kui kulusid pole, siis jah, elab ära. Kui korter + pere + muud asjad + peaks kõrvale ka panema, siis ilmselt asjadega välja ei tuleks.

  3. #483
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No praegu mängin 8al, vahepeal ~12+, üle 15ne pole kunagi lasknud.
    Rakeback on väike ju mul, nii nagu platinum sai, ostes 300 taalaste boonuste kaupa + stellar. See aasta tuleb tunduvalt enam, aga plaanin ka kiirelt üles liikuda limiidis, siis suureneb rakeback veel pea 2x, aga see aasta saab eesmärk olema ikka mänguliselt rohkem võita. Dno 400 kuni 500 euriga saan vabalt hakkama, kuna ma pole ainus rahakott.

  4. #484
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ohoh, kaheksa-üheksa suudaks mina ka, ma arvan. Kuuega ei ole enam probleeme igatahes. Või ei saa ma probleemidest lihtsalt aru: praegu on kuidagi väga napakas üle EV jooks.

    Häh, aga võib-olla tõesti. Võib-olla tõesti õnnestub mul näiteks 2013 või 2014 aastal jõuda sinnamaani, et ma suudan normaalse volüümiga NL50 biitida. See oleks äge.

    (Pokkerijumalad ilmselt naeravad praegu kõhud kõveras ja karistavad mu homme ära)

  5. #485
    Pokkerihai Kasutaja Jennifer avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    On the block!
    Postitusi
    1 503

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, mis su alias Starsis oli?

    Ja kas 6maxi ka proovid? :)

  6. #486
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma ise usklik ei ole, aga kindlasti keegi ei naera su üle...Potensiaali on sul kuhjaga ja üks õige pokkerimängija peabki olema enesekindel sa seadma endale kindlad (Soovitavalt väga kõrged) sihid ning nende poole püüdlema läbi mängu ja õppimise (sellega kaasneb ka enesekindlus, kui oled koguaeg selle sees). Kui jätad selle endale meelde ja ei alahinda ennast ega süsti ise oma postitustega endasse kahtlust, siis on lootust, et läheb kõik väga hästi (Loe: Paremini, kui sa hetkel realselt unistada oskad :D).

    Aga lõpetuseks rohkem enseusku ja enesekindlust sulle ehk siis GL

  7. #487
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma ka 1,5 aastat micropokkerist 'ära elanud', aga ega see õige asi pole. Tulin töölt ära (muudel põhjustel, mitte mõttega, et oh hakkan proks) ja mõtlesin et väike roll on, prooviks paar kuud, vaatab mis saab. Siiamaani ära elanud, Full Tildis lasin NL50/NL25, peale BF Starsis NL25 põhiliselt. Blogis ka mingil määral kajastasin oma tegemisi, loe kui huvi on.:) Päris NL25 tegelt normaalsele inimesele ikka ei soovitaks elukutseliseks hakata. Jah, oma kilo taala kuus tegin ära ja peost-suhu pideval busto piiri peal sai elatud ka, aga no mis elu see on. See aasta olen otsustanud volüümi põhimõtteliselt kahekordistada, ja vähem laiselda ja muud lollusi teha. Päeva- ja pikaajaline plaan on paigas ja tuleb kinni pidada, aint nii võib asja saada.

    Enivei, edu edaspidistes tegemistes sulle ja mulle! GL!

  8. #488
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
    Ma ka 1,5 aastat micropokkerist 'ära elanud', aga ega see õige asi pole. Tulin töölt ära (muudel põhjustel, mitte mõttega, et oh hakkan proks) ja mõtlesin et väike roll on, prooviks paar kuud, vaatab mis saab. Siiamaani ära elanud, Full Tildis lasin NL50/NL25, peale BF Starsis NL25 põhiliselt. Blogis ka mingil määral kajastasin oma tegemisi, loe kui huvi on.:) Päris NL25 tegelt normaalsele inimesele ikka ei soovitaks elukutseliseks hakata. Jah, oma kilo taala kuus tegin ära ja peost-suhu pideval busto piiri peal sai elatud ka, aga no mis elu see on. See aasta olen otsustanud volüümi põhimõtteliselt kahekordistada, ja vähem laiselda ja muud lollusi teha. Päeva- ja pikaajaline plaan on paigas ja tuleb kinni pidada, aint nii võib asja saada.

    Enivei, edu edaspidistes tegemistes sulle ja mulle! GL!

    Just selsamal, boldis märgitud teemal tahakski palgatöölt ära tulla. Vähem kui kilo kuus kätte (bruto on kilo euri) ning pidev peost-suhu elamine. Pangalaenud, üür ja kommunaalid saab makstud, veits pere jaoks kah antud ning teinekord ei jäägi midagi peost suhu panekuks.

    Ekstreemsematel päevadel närin lõuna-ajal lihtsalt suhkrut. Õhtusöögi katsun hoida ikka mitmekesise. Ükspäev söön keedetud makarone, soolaga. Teine päev jälle tatart.
    Aa, ja ükskord, paar nädalat tagasi, kui räme suitsunälg oli, siis koukisin rõdul olevast, vett täis konipurgist, konid välja, kallasin vettinud tubakariismed pliidile, kuivatasin ära, keerasin ajalehte ja suitsetasin. Nii, et ma saan endaga hakkama, päris kenasti.
    Aga naine ütleb, et olen räme luuser ja ei suuda pere eest hoolitseda, mistõttu ähvardab ta koos lapsega minema minna. Ja noh, ma ei saa talle midagi ette heita. Nii on.

    Aga kurat, kas see on ikka normaalne, et kõrgharitud, oma erialal juba pealt kümme aastat töötanud, hinnatud ja auhinnatud spetsialist niimoodi elab?

    Igatahes olen pettunud ja mott on täiesti maas. Palgatõusuks pole lähiaastatel lootust, kuna nüüd uue aasta künnisel tõsteti üle vist kolme aasta jälle palka. Tervelt 3 protsenti.

    Ja nii näengi ma pokkeris võimalikku pääseteed. Siin saab vähemalt ise endale palga välja teenida. Või siis ei saa. Aga igatahes on teenistus vastavuses pingutuste, kogemuste ja oskustega. Oled hea - elad hästi. Ei ole hea - ei ela. Õiglane.

    Haleda virisemisena näib see postitus. Aga tegelikul ma ei hala - tahtsin lihtsalt näidata, et ka palgatöö näol kindel sissetulek ei pruugi tagada ei meelerahu ega normaalset elukvaliteeti.

    Ehk nagu Everlast ütleb: And i ain't looking for no pity, i’m just stating the facts.

    Viimati muudetud Nozzu poolt : 07.01.12 at 06:51

  9. #489
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kas see soolaga makaronide ja tatra jutt on tõsi või on tegelikult ka asi nii hull olnud? Ma ise ka mingit ulmepalka ei saa, kuid ei saa öelda, et ma kehvasti elaks.

  10. #490
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    no kui sa saad alla kilo natuke kätte, siis see on Eesti kohta küll väga hästi ju?
    Saaks ma Eestis ka kilo, insta quitiks Soome. Kuigi hetkel ise saan üle kahe.

  11. #491
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    kas see soolaga makaronide ja tatra jutt on tõsi või on tegelikult ka asi nii hull olnud? Ma ise ka mingit ulmepalka ei saa, kuid ei saa öelda, et ma kehvasti elaks.
    No eelmisel kuul ja sel kuul on jah kuidagi nii läinud. Ilmselt põhjustas eelarveaugu korteri vahetus. Tuli kahes kohas kommunaale maksta + ühe kuu ettemaks. Praegu arvutan, siis peaks palgast pärast seda kui kõik laenud, üürid, kommunaalid ja sideteenused maha arvutada, ikkagi mingi 200 eurtsi puhtalt elamiseks jääma. Sellega võiks nagu hakkama saada küll.
    Nii et olukord polegi nii hull. Lihtsalt hetkseseis on räbal :) Kerge downswing ilmselt siis.

  12. #492
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mul sellevõrra kindlasti lihtsam, et naine teenib pea sama palju kui ma ise seega suuremad kulutused lähevad kõik pooleks.

  13. #493
    Vana Tegija Kasutaja bluelite avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 190

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, sa pead oma väljaminekud kriitilise pilguga üle vaatama. Olen isegi sama protsessi käigus leidnud kulusid, mida tegelikult ei vaja, mis tegelikult on lihtsalt mugavusest ja laiskusest järgi lohisema jäänud.
    Viimati muudetud bluelite poolt : 07.01.12 at 10:18 Põhjus: .

  14. #494
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Palju suitsule kulub kuus?

  15. #495
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, mul naine ei teeni midagi. Nüüd kukkus emapalk kah ära. Mingi väike lapsetoetus vist säilis aga üldiselt on kõik kulud minu kanda. Ja tõepoolest, suits on jah päris suur kuluallikas. Mingi 50 - 60 eurtsi kuus läheb sellele.

  16. #496
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nojah, mul naine ei teeni midagi. Nüüd kukkus emapalk kah ära. Mingi väike lapsetoetus vist säilis aga üldiselt on kõik kulud minu kanda. Ja tõepoolest, suits on jah päris suur kuluallikas. Mingi 50 - 60 eurtsi kuus läheb sellele.
    Oot, Aga su eit peab siin luuseriks siis ? Ennast küll väga ei tõmbaks enam see suhe kui nõnda lood. Samas tean, mida tunned. Laps taga ja asjalood natuke teised.

  17. #497
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Edu naisele uue mehe leidmisel sel juhul. Tänapäeval pidi olevat juba nii, et mehi kes endaga hakkama saavad tuleb tikutulega taga otsida rääkimata nendest kes pere ka suudavad üleval pidada.
    Kusjuures suits kuluallikana nii ja naa, ise teen pool pakki päevas kuskil ja selle peale läheb nõks üle 1€. Kui ma maha jätsin siis tekkis jube magusaisu ja mingi šokolaadi või kommi ma ikka endale poes ostsin, lõpuks tuli umbes sama välja, või isegi natuke rohkem.

  18. #498
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    Kusjuures suits kuluallikana nii ja naa, ise teen pool pakki päevas kuskil ja selle peale läheb nõks üle 1€. Kui ma maha jätsin siis tekkis jube magusaisu ja mingi šokolaadi või kommi ma ikka endale poes ostsin, lõpuks tuli umbes sama välja, või isegi natuke rohkem.
    Mul oli sama! Kui joomise ja suitsetamise maha jätsin hakkasin sporti tegema. Aega rohkem väärtustama ja rohkem niisama muud entertainmenti tegema. Raha läks samapalju.

    Tegelt ei hakand.

  19. #499
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See kui pokkeriga teenid X summa kuus ja saad elamiskulud jms kaetud ning väga üle ei jää, siis ikkagi ei ole võimalik mitte kuidagi, et peost suhu elad, TEGEMIST ON SITA BANKROLL MANAGEMENDIGA. IMO

  20. #500
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mu bankroll management oligi sitt. Või ei olnud tglt, sellest kinnipidamine oli. Kui ettenägematuteks kulutusteks/olukordadeks on mingi klots kõrvale pandud, võib NL25 vabalt pro olla, kui suudad keskmiselt kuus kas või veidi rohkem $ grindida, kui ära kulutad. Mingi liikumine peab ülespoole olema, muidu põleb väga kärmelt läbi.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES