Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 27, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1725262728293777127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 521 kuni 540, kokku 2882
  1. #521
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    See kah ei tee trikki ära. Ma kahtlustan, et asi sellest, et ma uuendasin HeM-i 1.12.09 peale enne tänast "monster sessi". Hmm, mis nüüd saab :S

  2. #522
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    teed HEM-ist print screen, teed pildi ja lased netti üles. Veel parem, teed ekraanist moblaga foto...

  3. #523
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    teed HEM-ist print screen, teed pildi ja lased netti üles. Veel parem, teed ekraanist moblaga foto...
    Ma mõtsin, et äkki joonistan rasvakatega pildi ja siis skännin sisse arvutisse. See töötaks? Või siis saadan fucksiga.

    EDIT:
    Nevermind, sain converteri tööle ja lisasin käed sessi kokkuvõtva postituse juurde.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.01.12 at 19:36

  4. #524

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nii, päevaraamat sai loodud siin päevikute alafoorumis 23.11.11 ja sellest päevast, kuni tänaseni, on pilt siis selline:

    väga solid.

  5. #525
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    oo areng on toimunud.

  6. #526
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    oo areng on toimunud.
    No Taipupole karmi käe all lihtsalt peab toimuma. Või nagu TP ise ütles, tema treenib ainult võitvaid mänijaid :).

  7. #527
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    proovi suitsetamist vähendada. see 60 euri kuus oleks ju ligi 10% su netosissetulekust. see on kindlasti sigaraske (nozzuraske), aga asi pole ainult rahas mis suitsude peale läheb vaid ka tervises, naisele/sõpradele/tuttavatele kindlasti avaldaks muljet see natuke (ära ainult kuuluta seda, las ise märkavad kui märkavad) jms nagu isegi tead. samas kui proovid, siis ära tee seda suhtumisega, et "kui jätan maha on hea, kui ei jäta, olen luuser". see tekitab kindlasti halbu emotsioone rohkem kui vaja, kui libastud ühel hetkel. aga tee näiteks esmaspäev suitsuvabaks või midagi prooviks. edu!

    P.S. ise olen elu jooksul suitsetanud alla 100 suitsu ma arvan, nii et ei tea tõesti kui raske see loobumine on.
    Ma varem arvasin kah, et no kui raske see ikka olla saab. Aga ma siin paar nädalat tagasi olin sundseisus kus lihtsalt ei olnud suitsu ja kõik. Umbes nelja tunni möödudes läks olemine ikka hulluks ära. Närvid totaalselt pingul ja käed värisesid.
    Aga noh, seal oligi see nüanss, et ma olin sundseisus. Ma olen kuulnud, et parem on maha jätta nii, et sul ikkagi on mingi varu kusagil ja sa tead, et kui olukord ikka väga piinavaks läheb, siis sa saad leevendust.

    Aga ma ise praegu mõtlesin, et selle asemel, et paugust maha jätta (mis on minu puhul organismile juba füüsiliselt tuntav shokk) võiks proovida venitada kahe sigareti vahelist aega. No ma tean, et tund aega ma suudan ilma olla. Aga prooviks selle ühel päeval venitada 1,5 tunni peale, seejärel 2 peale jne. Sellega ma saaks hakkama, ma arvan.

    Näiteks mõned aastad tagasi loobusin ma hommikusest suitsust. Lihtsalt otsustasin, et ei tee enne suitsu, kui tööle jõuan ja ei teinudki. Lihtne. Nüüd olen paar korda lükanud tööle jalutades suitsu ette kah aga ei...ei istu, organism pole harjunud ja hakkab vastu.

  8. #528
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui aus olla, siis ma ei saa aru mis toimub inimese peas, kes sigari süütab ja vingugaasi sisse tõmbab(vähemasti kaine peaga).

  9. #529
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma varem arvasin kah, et no kui raske see ikka olla saab. Aga ma siin paar nädalat tagasi olin sundseisus kus lihtsalt ei olnud suitsu ja kõik. Umbes nelja tunni möödudes läks olemine ikka hulluks ära. Närvid totaalselt pingul ja käed värisesid.
    Aga noh, seal oligi see nüanss, et ma olin sundseisus. Ma olen kuulnud, et parem on maha jätta nii, et sul ikkagi on mingi varu kusagil ja sa tead, et kui olukord ikka väga piinavaks läheb, siis sa saad leevendust.

    Aga ma ise praegu mõtlesin, et selle asemel, et paugust maha jätta (mis on minu puhul organismile juba füüsiliselt tuntav shokk) võiks proovida venitada kahe sigareti vahelist aega. No ma tean, et tund aega ma suudan ilma olla. Aga prooviks selle ühel päeval venitada 1,5 tunni peale, seejärel 2 peale jne. Sellega ma saaks hakkama, ma arvan.

    Näiteks mõned aastad tagasi loobusin ma hommikusest suitsust. Lihtsalt otsustasin, et ei tee enne suitsu, kui tööle jõuan ja ei teinudki. Lihtne. Nüüd olen paar korda lükanud tööle jalutades suitsu ette kah aga ei...ei istu, organism pole harjunud ja hakkab vastu.
    allen carr - Allen Carr's Easyway To Stop Smoking

  10. #530
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eesti keeles ka müügil, aga, et ei peaks jälle suhkrut närima, siis saadaval ka siin

  11. #531
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Eesti keeles ka müügil, aga, et ei peaks jälle suhkrut närima, siis saadaval ka siin
    OK, tänan :)

  12. #532
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    Kui aus olla, siis ma ei saa aru mis toimub inimese peas, kes sigari süütab ja vingugaasi sisse tõmbab(vähemasti kaine peaga).
    Usu mind. Oli aegu kui ma mõtlesin samamoodi. Endale ma vandusin, et wtf siukest asja ma nagu elus ei hakka tegema. Suht boomless. Ei saanud arugi, kui juba oli minust sõltlane saanud :(.

  13. #533
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    348

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kaua sul nozzu staaži on?

    Ise suitsu teinud aasta kopikatega regulaarselt. Ei ole pause olnud, nüüd peale aastavahelduse pummeldamist jäin haigeks, ränk köha, nohu ja palavik. Kurk on väga valusaks köhitud. Kui juba haigeks hakkasin jääma, oli suitsu kehv teha, kurgus valus. Nüüd pole kolm päeva teinud. Väike ärevus on sees, aga arvasin, et hullem on. Tundub, et oleks hea hetk maha jätta.

  14. #534
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

    Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

    A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.01.12 at 23:35

  15. #535
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

    Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

    A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
    heh. ma tegin suitsu 7a, alates 15ndast eluaastaast. nüüd pole nädal aega teinud ja fucking love it. loe carri, kaotada pole midagi :)

  16. #536
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Oeh, ma ei tea, tõsiselt, nii pakk päevas, sai vist hakatud tegema 1996. aastast. Ouch, see tundub juba ilgelt kauge aeg olevat. Ja kurguvalu mind enam ei päästa. Eelmisel sügisel oli mingi kopsupõletiku moodi asi ja kurgus ka mingi jama. Kui hullem palavik möödas oli, hakkasin jälle suitsetama, räme valus oli igatahes tõmmata aga ikka surusin kuidagi poole sigareti kaupa sisse.

    Ma tean, niimoodi, siia kirja panduna, tundub see ka mulle hullumeelsusena :).

    A ma siin mõtlesin, et praegu on suht hmm,....keeruline aeg mu elus, et praegu pole vist kõige parem hetk mahajätmist proovida. Mitte, et suits rahustaks närve, seda ma ei usu, küll aga põhjustab mittesuitsetamine lisapingeid.
    keerulisel ajal on kõige parem trastilisi muutusi elus läbi viia nagu suitsetamsie mahajätmine. Lisaks sellele, et raha jääb päris olulises summas alles igal kuul, näitab selline lüke su lähedastele, et sa hoolid ning pingutad parema tuleviku nimel.
    Oi kui pikk lause, aga point on vast üheselt mõistetav.

  17. #537
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vabandust.
    Pole kaks päeva mängida saanud.
    Esmaspäeval teatas elukaaslane, et nüüd on kõik. Tema tahab edaspidi üksi meie poega kasvatada. Mõte sellest, et edaspidi kasvatab minu poega võõras-isa, samal ajal kui mina jään talle üha võõramaks...noh, see oli kole.
    Ma ei hakka täpsemalt kirjutama, kui kole, aga kellel lapsed, need kujutavad ise ette, mis tunne see võib olla, kui neil laps ära tahetakse võtta.

    Ent näib, et mul õnnestus ennast sellest jamast ikkagi välja rääkida. Saime kokkuleppele, et tõmban lihtsalt nädalaks minema, vanemate juurde. Anname üksteisele natuke hingetõmbe aega ja proovime siis normaalselt jätkata. Selle kokkuleppega sai nagu pinged maha.
    Aga pokkerisse ei söandanud ma eile veel sukelduda. Ja täna - täna ka ei saa paraku mängida. Üks sõber tahtis kokku saada.
    Nii, et selline, pokkerialane tagasilöök - just siis kui mul hakkas nagu minema ja tuli õige rütm sisse.

    Aga nagu TP ütles, volüüm on küll oluline aga muud elu ei tohiks pokkerile ohvriks tuua ning mängida tuleb siis, kui on fiiling, tahtmine ja aeg.

  18. #538
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Väga ränk. Sul on soliidne palk, eestis on pretsedent loodud. Selline asi ei ole normaalne, et naine ütleb et nüüd on laps minu ja kõik, sina koli välja. Soovitaks igaks juhuks natuke juriidilist nõu küsida selle kohta. Kui laps päris sülelaps ei ole siis on hea šanss saada kasvatusõigus ka isadel. Siin tuleb muidugi mängu näiteks naise emapalga suurus ja palk enne lapsepuhkusele jäämist jne.

  19. #539
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ränk lugu. Soovin sulle edu nozzu.
    Lapse teemal - kui sa Tallinn/Pärnu võin aidata juriidilise abiga, kui asi jõuab selleni. see on täiesti bullshit, mis Eestis toimub - üle 95% kordadest jäävad lapsed emale. http://www.isad.ee/

  20. #540
    Mr. Puujalg
    Liitus
    Aug 2009
    Postitusi
    6 447

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ei

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES