Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 2, kokku 145 EsimeneEsimene 12341252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 2882
  1. #21

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    hakkab looma, kus ta pääseb. aga ma ei saa ikkagi sellest aru, et sa ükspäev rääkisid blogis ajal uhkelt, et võit paneb adreliinilaksu sisse aga kaotus erilisi emotsioone ei tekita NL5-s. siis järgmine päev kohe olid väga löödud kui stacki kaotasid, aga ütlesid et tavaliselt see emotsioone ei tekita, aga seekord tekitas kuna olid suurelt ees. aga tänasest jutust võib umbes nii aru saada, et ka tavaline stacki kaotus ilma suurelt ees olles suckouti saamata pani NL5-s higistama. et mis siis on ikkagi lõpuks? kas NL5 mängides oli ikkagi nii scared money tunne, et enamus stacki kaotusi teguid meele mõrudaks kohe? ja kui oli nii, siis kuidas sellest üle plaanid saada?

  2. #22
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tead, nende stäkkide siia sinna (tavaliselt sinna :) ) lendamisega ma harjusin ka NL5-s ära ja need tõepoolest enam marru ei ajanud.
    Küll aga oli mul ilmselt püsiv scared money tunne, millest ma endale aru ei andnud ja mida ma tunnistada ei tahtnud aga mis ilmselt mõjutas mu otsuseid kõigis kätes, mida mängisin. Ja see, vaikselt 5, 10, 20 BB kaupa bleedimine, on veel hullem, kui selliste pottide pärast ärritumine, kus su 100BB-d sees istub.

    Üle saab sellest loodetavasti nii, et ma ei roni 20BI pealt veel NL5-te tagasi vaid grindin NL2-s niikaua kuni NL5 jaoks näiteks 30BI-d koos.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 24.11.11 at 22:10

  3. #23

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    aga tee nii, et kui 4 laual korraga mängid, siis võtad kolme NL2 laua kõrvale ühe NL5 laua. siis ei hüppa kohe NL5, vaid mängiksid nagu NL2,75 mitte ei ole hüpe nii suur. kust see 2.75 tuleb? kasutasin sellist matemaatikat: (3xNL2+1xNL5)/4=11xNL1/4=2,75xNL1=1xNL2,75. kui nii hakkad ennast hästi tundma, siis edasi 2 lauda NL2 ja 2 lauda NL5 paralleelselt (NL3,5) jne.

  4. #24
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nozzu, räägi nüüd hingelt ära. kas sa oled saanud finalisti koha kuskil leveldajate tõsielusarjas ja pead nüüd selle jaoks materjali koguma? kas oled pidanud ülevaateid ka juba tegema, kas on plaanis leveli astet tõsta? kuhu maani pead sa leveli tõstma ja kus on see piir millega saatest välja kukud? mis on kriitiline piir ja millega sa saatest välja lendad?

  5. #25
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    no offence, aga

    sa (vist) käid ka tööl, et kuidas saab mängida selliseid limiite scared money tundega?
    poes käies läheb kogu aeg igapäevaselt veel rohkem raha
    limiidid alla NL 20 jämedalt ütleks ma on sellised lõbulimiidid, kus kaotused ei tohiks väga midagi mõjutada vms (eluliselt)

    ehk siis, kammoon (eeldusel et sa ei levelda meid kõiki) NL 10t võid küll ju proovida
    äkki leiad steikija kui ise depoda ei taha, RB diili ja proovi

    ei saa nühkida NL 2 ja NL 5

    fun on lugeda küll aga võta julgus kokku ja go for it

  6. #26
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sorry
    Jälle vihastasin nagu eit :)
    Ja täiesti vale koha peal.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 24.11.11 at 23:12

  7. #27

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu - 1
    rahvavaenlane - 0

  8. #28
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Tead mis, rahvavaenlane. Teeme kõigepealt mõned asjad selgeks: see päevik ei ole kellelegi kohustuslik lugemislektüür, eksole. Veelgi enam, parafraseerides V.Kersnat, kelle intervjuud ma parasjagu vaatasin: Ma ei taha, et rumalad inimesed seda päevikut loeksid.
    Samuti ei ole vaja inimestel, kel tegelikult midagi öelda pole, siin trollida ja oma ego upitada. Sa korra juba, oma eelmises postituses, väljendasid oma suhtumist. Fine. Aga oh häda, keegi ei reageerinud, võib-olla isegi ei pannud su vaimuvälgatust tähele.
    Ent tähelepanu on ju sulle nii vajalik. Nüüd siis pidid tublisti pingutama, et sellise, huumorist küllastunud postitusega, võiks öelda isegi, et leveliga, maha saada.
    Noh, tubli on, ma märkasin sind. Raiskasin isegi mõne minuti oma elust, et sulle vastata.
    Võid nüüd minna ja kusagil mujal trollida. Ja palun jäägi sinna - kusagile mujale.

    Aga kui nüüd hingelt ära öelda, nagu sa soovisid, siis: ime üks muna.
    sorry, ei tahtnud sind üldse üle leveldada, lihtsat olen ka su blogi alati heameelega lugenud ja ei mõelnud seda üldse halvasti. oled hästi loetavalt kirjutanud ja üritasin oma lolli peaga omaarust huumorit teha, aga nähh, ei õnnestunud.

  9. #29
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
    no offence, aga

    sa (vist) käid ka tööl, et kuidas saab mängida selliseid limiite scared money tundega?
    poes käies läheb kogu aeg igapäevaselt veel rohkem raha
    limiidid alla NL 20 jämedalt ütleks ma on sellised lõbulimiidid, kus kaotused ei tohiks väga midagi mõjutada vms (eluliselt)

    ehk siis, kammoon (eeldusel et sa ei levelda meid kõiki) NL 10t võid küll ju proovida
    äkki leiad steikija kui ise depoda ei taha, RB diili ja proovi

    ei saa nühkida NL 2 ja NL 5

    fun on lugeda küll aga võta julgus kokku ja go for it
    Bõhh, mis vahet seal on, mis limiit on? Arvestus käib BB-des. Kui ma olen 20 BB-ga NL5 siis see mõjutab mind samamoodi nagu 20BB-ga NL100-s olles. Ja sama kehtib ka Zynga vms. pokkeri kohta Facebookis. Olgugi, et seal on playmoney ei lähe ma sinna plähmerdama või üle bankrolli mängima.
    Nii on, minu puhul. Aga eks igale ühele oma.

  10. #30
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    sorry, ei tahtnud sind üldse üle leveldada, lihtsat olen ka su blogi alati heameelega lugenud ja ei mõelnud seda üldse halvasti. oled hästi loetavalt kirjutanud ja üritasin oma lolli peaga omaarust huumorit teha, aga nähh, ei õnnestunud.
    Ouch, sellisel juhul minult siirad vabandused. Jäin ise lolliks kuna ei saanud aru, et sa niisama tögasid. Veelkord vabandust. Ausalt. Ehk saab need postitused ära kustutada.

  11. #31
    Klubi Liige Kasutaja rahvavaenlane avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    LOOMA EKSPONEERIOTAKSE!!!
    Postitusi
    3 044

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D

  12. #32
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
    ähh, sureme sõpradena. kui ka mõnele prode üritusele tuled, siis võlgneme teineteisele õlled. aga igaljuhul lase edasi, hea lugeda sind :D
    Kokkulepitud!

    Ja luban, et katsun sellest rumalast juhtumisest õppust võtta.

  13. #33

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kes see displei pildil on? sina?

  14. #34
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

    Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

    Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.

  15. #35

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

    Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

    Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.
    lmao

  16. #36
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    aga tee nii, et kui 4 laual korraga mängid, siis võtad kolme NL2 laua kõrvale ühe NL5 laua. siis ei hüppa kohe NL5, vaid mängiksid nagu NL2,75 mitte ei ole hüpe nii suur. kust see 2.75 tuleb? kasutasin sellist matemaatikat: (3xNL2+1xNL5)/4=11xNL1/4=2,75xNL1=1xNL2,75. kui nii hakkad ennast hästi tundma, siis edasi 2 lauda NL2 ja 2 lauda NL5 paralleelselt (NL3,5) jne.
    See mõte väärib teostamist. Kasvõi juba selle pärast, et kui mul on kolme NL2 laua kõrval üks NL5 laud, mängin ma tõenäoliselt ka selles ühes lauas täpselt samamoodi nagu kolmes teises.

  17. #37
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    <- Mina jah.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 25.11.11 at 09:00

  18. #38
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
    Ennustan, et see päevik on peatselt isegi popim kui letsi ja hotcocacola päevik kokku ja varsti hakkab ka coca emotsema.

    Aga Nozzu tõsiselt sa pead vähem scared money olema.. Raha tulebki igasuguste limperite karistamiselt, vargustest jne.. See, et sa igasugust pahna lased tihti enda tegelikult raise kätega floppama on leak. Max value max value see ongi NL2-NL5 pead leidma need fishid kes callivad 10BB PFR jne. nende pealt tuleb kasum.

    Ja tõesti kui sa käid tööl, siis ei tohiks mingit scared money olla.. Lähed bustosse, siis võtad mingisse teise tuppa PokerStrategy'ga 50$ dollas ja alustad uuesti.
    No tegelikult ma olengi limpereid varasemast rohkem karistama hakanud. Näiteks kui ma varem AJo-ga limpisin SB-lt järgi, siis nüüd üritan ikka isoda. Iseäranis siis kui enne mind on potti sisenenud mõni 40+/2 või 4/2 vms. mängija. Samuti kõlbab mulle CO-lt QKo raisemiseks kui ees on limperid jne.
    Aga ma pigem isoleerin kõrgete kaartidega kui madalate poketitega sest eriti just ultra loosede mängijate vastu pole poketitega midagi teha, kui sa setti ei hiti. Käest maha neid nagunii ei raputa ja vastase range on nii rämedalt lai, et nad võivad suvalise lauakaardiga sinust parema paari kokku saada.
    Küll aga võib madala taskupaariga isoda fit-or-fold stiilis ultra tight mängijaid. Siis pole flopile pihta saamine oluline, tuleb loota vaid sellele, et flopis tuleb mõni kõrge kaart maha ning selle pealt c-bettida.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 25.11.11 at 09:08

  19. #39

  20. #40
    Klubi Liige Kasutaja inward avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Postitusi
    6 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis tööd härra teeb, kui saladus pole ?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES