Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 36, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2634353637384686136 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 701 kuni 720, kokku 2882
  1. #701
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    crushid ju. anna volüümi juurde, et microst kiiresti välja saada. sul obviously basic selge ja julgen väita, et kui biidid NL5 (eriti sellise winratega), siis biidid ka NL25.

  2. #702
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ilus graph, wp. Käed enam ei värise? :D

  3. #703

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    pane ainult tänase päeva graafik ka. huvitab üks asi sealt.

  4. #704
    Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
    Liitus
    Sep 2011
    Postitusi
    622

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    crushid ju. anna volüümi juurde, et microst kiiresti välja saada. sul obviously basic selge ja julgen väita, et kui biidid NL5 (eriti sellise winratega), siis biidid ka NL25.
    Ma arvan, et NL5 ja NL25 vahe on piisavalt suur, et isegi sellise graphiga ei saa kindlasti väita, et biidid vabalt ka NL25.
    3 aastat tagasi kui ise NL5 rahalaudades alustasin sai näidatud taolist graafikut ja NL10 näiteks oli graafik juba hoopis teistsugune.

  5. #705
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui tohib, siis ma jätaks tänase päeva graafiku panemata. Ma tean küll, mis Sind sealt huvitab, Pokkerisheriff, ja ma võin öelda, et jah, su kahtlused on õigustatud - see on enam vähem samasugune nagu mu eelmine, siia postitatud graph.

    Suuri potte võittes ja kaotades mu käed enam sõna otseses mõttes värisema ei hakka aga hit´n runi sündroomist ei ole ma paraku lahti saanud :S Ses mõttes võib vist öelda, et suured võidud mõjuvad mulle kehvemini kui suured kaotused. Mnjah.

    Mis microst välja trügimisse puutub, siis tegelt mõtlesin ise, et kui ma NL10 jõuan, kui ma jõuan, siis võtan hoo maha. Selles mõttes, et võtaks iga kuu mingi 30 % võitudest välja.

  6. #706
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma päris tihti quitin kui paar-kolm bi võidan, eriti üle pika aja. Kui mäng pole "protecting winnings" pärast enam A game, siis milleks teha halvemat mängu? Teen mingi pausi kasvõi ja siis uuesti ;D... ideaalne mindset muidugi jah pole see, aga tähtis on lõppude lõpuks ikkagi teha A game, laskmata häirida end viimastest võitudest/kaotustest.

    Miks sa NL10 võitudest välja tahd niipalju kanda, palka ei saa piisavalt? Ma enne NL25 ei kannaks küll mitte midagi välja, sest seda pm sama lihtne biitida kui 10-t ja tarhem oleks kiirelt sinna jõuda. Kindlasti paljud veel ütlevad, et kui töökoht on olemas, siis ära enne Nl100 kanna midagi :D

  7. #707
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ok, a sina olid see tüüp, kes oli minust nii umbes neli korda pikem? :)
    See suur ja kole patsiga tüüp jah, nahktagi ja new rockidega.

    Ilus kuu!(Y)

  8. #708
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Kui mäng pole "protecting winnings" pärast enam A game, siis milleks teha halvemat mängu?
    Voh, see on hästi öeldud.

  9. #709

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hei Nozzu,
    Kõigepealt postitaks ühe video, mis mõjus minule endale suht positiivselt ja mõtlemapanevalt
    ( Click to show/hide )
    ehk kui on tahtmine oma elujärge parandada siis peab seda ka tõsiselt tahtma ja selle nimel ka kõvasti tööd tegema. Näitena võin tuua enda ja The_meeri, hakkasime NLH 6maxiga pihta septembris ja nl10-st ja ca 10 kuu pärast olime nl100+ ja panime lahkumisavaldused lauale, kuna vana töökoht oli ennast rohkem kui ammendanud ja igahommikune tööleminek muutus üha raskemaks. Ja ise pean põhiliseks arengu põhjuseks seda, et olime kolleegid. Saime pm iga päev omavahel pokkerist rääkida ja käsi arutada jne. Soovitan sullegi leida siit foorumist vms oma limiidis mängijaid kellega suhelda.
    Ja selle hit and runi kohapealt paar nippi: pokkeris on kõige tähsam asi, millele profiti koha pealt keskenduda, tunnitasu. Arvutad oma eeldatava tunnitasu välja ja lähtud sealt. Kui kaotad kahe tunniga 10€, siis mitte ei kaotanud raha vaid teenisid 5€(kui võtta et su tunnitasu tuleb boonuste jms kokku nt 2.5€) Tee näiteks nii, et iga sess on kaks tundi pikk ja proovi mitte vaadata hemmist tulemusi. Alguses päeva paari kaupa. Ja selleks, et sa ei teaks isegi umbes oma praeguse sessi tulemust, vaheta sessi jooksul pidevalt laudu. Isegi kui on suht hea laud, siis vaheta ikkagi, sest Nl5-s peaks kindlasti leidma vähemalt sama hea laua. Ja kui 2tundi läbi suled kohe kõik programmid ja lähed nt suitule :) ja edasi tegeled millegi muuga. Nt võid teha nii, et mängid õhtul sessi ära ja paned asjad kinni ja ei vaata tulemusi. Järgmine päev tuled töölt ja vaatad alles siis oma sessi üle ja teed siia foorumisse postituse ja siis hakkad uuesti mängima. See peaks aitama sind ka enne sessi paremini pokkeri lainele.

  10. #710
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tänan, veeretas.
    Sinu postitus oli mitte ainult motiveeriv vaid sisaldas ka hulgaliselt häid nõuandeid. OK, kui ma sain hakkama kahe laua juurde võtmisega, siis peaks ma ju ka hakkama saama sellega, et ei vaata oma mängutulemusi enne järgmist päeva. Mida hullu ikka juhtuda saab. Samas kui ma tunnen, et asi kisub teinekord näiteks pärast 45 mänguminutit käest ära, siis lihtsalt lauad kinni. Ja ikka ei vaata.
    Olgu...olgu ma proovin. Hingan 1. veebruaril enne sessi alustamist kolm korda sügavalt sisse, keskendun ja siis lihtsalt mängin, püüdes anda oma parima.

    "Proovin,"... "proovin" on vale sõna, eks. Peab tegema ja tahtma. Nagu öeldi selles videos, mida ma nüüd kolm korda juba vaadanud ja mille mõju all ma praegu siin teksti tulistan. Tahtma samasuguse intensiivsusega nagu me tahame hingata kui meil kõri kinni pigistatakse. Ainult nii saame olla edukad....see on pagana õige aga samas natuke hirmutav.
    Millest ja kellest ma olen valmis loobuma, et ma saaks hingata? Aga et ma oleks pokkeris edukas? Kas ma tõesti tahan seda nii palju? Rohkem kui ükskõik mida? Milliseid ohvreid olen ma valmis tooma? Kas see tahe ja eesmärk on kõik ja kõiksus ning ülejäänu on lihtsalt tolm...kõik mis on olnud ja mis tuleb.

    Kas ma tahan olla edukas kui selleks on ainult üks võimalus? Ma ei taha sellele küsimusele vastata "Ei" aga ma ei söanda ka vastata "Jah". See nõuab natuke pikemat analüüsi, enda sisse ja enda ümber vaatamist.

  11. #711
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Veel eile hommikul tundus, et käsi käib mul juba päris hästi. Ei valutanud enam, paistetus maas ja puha. Läksin kerge südamega kirurgi juurde järelkontrolli, arvestsega, et poole tunni pärast olen juba tööl tagasi.
    A hui, pilt näitas, et luu on endiselt nigu kringel, isegi hullem kui varem. Kupatati kohe läbi EMO haiglasse. Et traadid vaja sisse panna. Näidati palat kätte, kamandati riidest lahti ja teki alla lõikust ootama. Paar tundi hiljem olingi opilaual. Elus esimest korda. Ja kui siis mingi poole tunni pärast narkoosist välja tulin, olin cyborg valmis.
    Päris cool kui käsi nüüd jälle valutada ei lõhuks. Veits valesse asendisse satub, siis on siuke tunnr nagu rebitaks liha luudelt. Selline lõikavalt terav, surisev valu. Oli ikka vaja surkima hakata :( Palju õnne mulle.
    Ühtlasi pean ka täna sessiooni ära jätma - äkki on käele parem kui ma taga ringi ei vehi. Tööl sai seda õnnetut jäset piinatud täna nagunii omajagu.

  12. #712
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma vaatan/kuulan absoluutselt enne igat sessi seda videot.
    ( Click to show/hide )


    Mõnikord vahepeal ka.

    Kui tilt peaks tulema peale vahepeal millegiprst siis lykkan chris rocki ja george carlini videod taustaks käima ja insta tilt läinud.

    No one will tell me what I can or cannot be, I will never go home, not without giving everything I have got.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 02.02.12 at 19:56

  13. #713
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    VUKK, ma ei saa endaga hakkama. Sess algas jumala kenasti, võitsin ühe käe teise järel. Mitte küll suured võidud aga ikkagi. Siis sain ühe venna nupud sisse ja võitsin jälle. Ning murdusin, ei suutnud vastu panna ja kontrollisin hetkeseisu. Tsahh, 1 BI ehk + 5 eurtsi plussis.
    Ja siis juhtus see, mis alati: ilma et ma oleks suutnud mõeldagi, mis ma teen, klõpsisin kõik lauad kinni.
    Pärast kirusin küll ennast...aga...
    OK, see juhtus sellepärast, et ma ei ei teinud seda, mida endale eelmise kuu lõpus lubasin. Ei läinud laudadesse kindla eesmärgiga mängida igas lauas vähemalt 100 kätt ilma, et ma seisu vaataks.
    Läksin lihtsalt vaatama, mis saab. Nojah ja saigi.
    Mis ma nüüd siis teen...kogun end kokku ja uuesti rünnakule. Või lepin selle 5 eurtsiga. BI sessiooni kohta ei ole ju iseenesest halb. Või ikkagi uuesti lauad lahti.....agrhhhh.

    EDIT: OK, OK, jäägu see praegu nii. Kuu esimene sess ikkagi.
    Aga järgmine kord....
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.02.12 at 20:02

  14. #714

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Ma vaatan/kuulan absoluutselt enne igat sessi seda videot.
    ( Click to show/hide )


    Mõnikord vahepeal ka.


    ( Click to show/hide )

  15. #715

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    PMi mind saadan sulle Mental game of pokeri ebooki kui interested.

  16. #716

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma pole päris kindel kas niimoodi tohib digiraamatuid lihtsalt levitada. kõlab natuke autorikaitseseadustega vastuollu minemisena. digiraamatu kopeerimine ühelt inimeselt teisele pole päris sama mis füüsilise raamatu laenutamine teisele.

    aga nozzu (ma tean et taipupole hakkab siin kohe jälle hurjutama mind), kui sa pisut ikka veel kardad raha kaotamist siis mina pakuksin jällegi välja, et tee need puuduvad käed ära NL2-s, kus pinge väiksem. see on nagu poolkõva lahendus küll, aga tead vähemalt et mängitud käte arvu saad kokku ja lisaks nüüd kus oled NL2-st üle, näed kui naeruväärselt lihtne see limiit on NL5-ga võrreldes (lisab enesekindlust). samas on see ka kahe teraga mõõk - hakkad ka edaspidi käituma nii, et "ah, ma võitsin 1 BI, ütleme et panin kogemata aknad kinni ja teen nüüd rahulikult vajalikud käed lõpuni NL2-s", selles suhtes pead ikka kindlasti proovima NL5-s käed kokku mängida (nagu tavaliselt seda teinud oled ikkagi) ja NL2 kasutad VIIMASE vabandusena. eks taipupole annab sulle ka nõu, kas mõistlikum on mängida päevas 50-100 kätt NL5 või 50-100 kätt NL5 JA 500-550 kätt NL2 (kui on valida nende kahe variandi vahel ja 600 kätt NL5 ei tule kõne alla). see on minu arvamus.

  17. #717
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Taipupole jõudis juba sekkuda. Õigel ajal, nagu heale treenerile kohane. Tegi kurja häält. Ja see mõjus. Painkiller sisse, tass teed kõrvale ja lauad uuesti lahti. Tuld. Näeme pooleteist tunni pärast.

  18. #718
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ma pole päris kindel kas niimoodi tohib digiraamatuid lihtsalt levitada. kõlab natuke autorikaitseseadustega vastuollu minemisena. digiraamatu kopeerimine ühelt inimeselt teisele pole päris sama mis füüsilise raamatu laenutamine teisele.
    ( Click to show/hide )

  19. #719
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    OK, teiselt sessilt tagasi. Alguses jätkasin tõusulainel ja sain veel mingi 3 eurtsi juurde. Siis aga sain selline biit:

    Vastane: 39 kätt 26/15

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($2.74)
    UTG+1 Player5 ($11.20)
    MP1 Player7 ($2.01)
    MP2 Player8 ($5)
    CO Player9 ($5.69)
    BTN Player1 ($2.96)
    SB Player2 ($2.65)
    BB Nozzu ($8.52)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is BB K A
    5 folds, Player1 raises to $0.15, 1 fold, Nozzu raises to $0.51, Player1 calls $0.36

    Preflop:...

    Flop: 8 A 4 ($1.04, 2 players)
    Nozzu bets $0.80, Player1 calls $0.80

    Flop: Katsun väiksemalt ässalt ja mastitõmbelt raha saada.

    Turn: 2 ($2.64, 2 players)
    Nozzu bets $1.80, Player1 calls $1.65

    Turn: Mhh, mast maas aga vastasel nii väike stäkk, et ma ei näe siin võimalust oma kätt enam maha panna. Pangu oma nupud sisse siis, või visaku ära. Panigi, põrsas.

    River: 9 ($6.09, 2 players)

    River:...

    ( Click to show/hide )


    Ega rohkem midagi huvitavat ei juhtunudki(peale selle, et mul õnnestus taas quadmineda, ent mitte sellelt valuet saada).
    Ja ehkki teine sess tootis - 1.38 eurtsi, tunnen ma end praegu ikkagi palju paremini kui pärast esimest, napiks jäänud mängu. Nüüd sai väemalt plaan täidetud ja see on see, mis loeb.

    Päevatulem kokku: + 3.62 E

    RÖH

  20. #720

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tee niimoodi, et arvuta välja palju sa iga käega võidad vastavalt oma bb/100 numbrile ja kirjuta siia ka see number peale igat sessi. Ehk aitab mindsetile.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES