Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 37, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2735363738394787137 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 721 kuni 740, kokku 2882
  1. #721
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Tee niimoodi, et arvuta välja palju sa iga käega võidad vastavalt oma bb/100 numbrile ja kirjuta siia ka see number peale igat sessi. Ehk aitab mindsetile.
    Ouch, see tekitas mul nüüd väikese peavalu. Kas sa mõtled nii:
    Tänane kaks sessi kokku: 502 kätt
    bb/100 on 22400 käe kohta 13.41
    Tasemel NL5 on bb 0.02 eurot
    0.02 x 13.41 teeb siis 0.26 eurot 100 käe kohta
    Mis teeb siis ühe käe teenistuseks 0.0026 eurot

    Eeee....mul on tunne, et ma panin nüüd kusagil rappa...

    A teeme selle viimase tehte kah siis ära 502 X 0.0026 võrdub 1.30 eurot. Mõhh see on see summa mis ma oleks pidanud täna võitma? A võitsin ju rohkem...prr


    Või siis, täna mängisin 502 kätt ja teenisin 362 senti ehk siis 0.72 senti käe kohta. Uhh, mitte ühte senti kah käega ei teeni :S.

    Samas keskmine tunniteenistus on 1.06 eurot. Ja siin on arvestatud ka esimest kuud PSis mil ma kolinal miinusesse kukkusin ning siis NL2te mängides sealt välja ronisin.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.02.12 at 23:14

  2. #722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma arvan, et oled teenitult rahul, et need käed ära mängisid. ja see, et tipust natuke tagasi langesid ajab sind järgmine nädal samal ajal naerma kui oma kuu graafikut vaatad.

    P.S. see tuletas meelde, et ranka ennustas Codeccile 15. veebruariks uut career peaki ja et Cod vaatab siis tagasi oma downswingile ja naerab selle üle. varsti ongi see tähtis verstapost käes.

  3. #723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    bb on vist ikka 0,05 senti? Aga nii jah, et kui mängid 1000 kätt, siis paned siia oma 10x bb/100 olenemata palju kaotasid võitsid tegelikult. Nii näed ära, et tegelikult võidad rohkem, kui rohkem mängid.

  4. #724

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    A teeme selle viimase tehte kah siis ära 502 X 0.0026 võrdub 1.30 eurot. Mõhh see on see summa mis ma oleks pidanud täna võitma? A võitsin ju rohkem...prr
    alaska tahab ümbernurga vihjata, et liiga hästi läks täna ja homme rämedalt kaotad et asi pikas perspektiivis tasakaalustuks. sorry, et nii otse välja ütlesin, aga nüüd tead valmistuda vähemalt.

  5. #725
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    bb on vist ikka 0,05 senti? Aga nii jah, et kui mängid 1000 kätt, siis paned siia oma 10x bb/100 olenemata palju kaotasid võitsid tegelikult. Nii näed ära, et tegelikult võidad rohkem, kui rohkem mängid.
    Aa, bb (big blind) on jah 0,05 eurot. Ehk siis mina võidan praegu 13.41 big blindi 100 käe kohta ehk siis 13.41 X 0.05 = 0.67 eurot saja käe kohta.
    Ehk siis täna 5.02 X 0.67 = 3.36 eurot võitsin täna.
    Ok, testime. Oleks ma täna teinud 1000 kätt, oleks võitnud 10x0.67 = 6.7 Eurot.
    M.O.T.T Mida rohkem käsi mängin, seda rohkem võidan.

    Matemaatika on keeruline, aga veenev.

    Oot, aga kui nüüd edasi minna, siis esimene sess oli mul 79 kätt.
    Ehk siis 0.79 X 0.67 = 0.52 eurot. Ja ehkki ma võitsin selle 79 käega 5.00 eurot võitsin ma keskmiselt tegelikult ainult 0.52 eurot? Ehk siis nagu TP, ütles, ma raiskan raha.
    Mida vähem käsi ma mängin, seda rohkem raha ma raiskan, olenemata sellest kas ma tegelikult võidan raha või ei.
    Pfff....see on natuke keeruline.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 03.02.12 at 23:32

  6. #726

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täpselt nii. Oleks 1500 teinud, oleksid 10€ võitnud.

  7. #727
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna läks hästi. Suutsin oma poolteist tundi ja 600 kätt täis mängida. Tulemuseks - 2.64 € (jee, ma leidsin euro märgi klaverilt üles) a see on suva, eks.

    Üks kahtlane käsi kah. Kas teie oleks turnil foldi üles leidnud?

    Vastane: 34 kätt 26/6

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($7.37)
    UTG+1 Player5 ($2.14)
    MP1 Player6 ($4.43)
    MP2 Nozzu ($5)
    CO Player8 ($5)
    BTN Player9 ($2)
    SB Player1 ($1.17)
    BB Player3 ($12.70)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is MP2 10 A
    2 folds, Player6 calls $0.05, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player6 calls $0.20

    Flop: K Q K ($0.57, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $0.33, Player6 calls $0.33

    Turn: J ($1.23, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $0.85, Player6 goes all-in $3.85, Nozzu calls $3

    River: J ($8.93, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )

  8. #728
    Klubi Liige Kasutaja pikk28 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Viimsi
    Postitusi
    6 695

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ei

  9. #729
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ega ikka ei oleks küll tundmatu fishi vastu.

  10. #730
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    gameplay on kõik arusaadav aga miks sa selliselt positsioonilt selliste kaartidega tõstma lähed ?

  11. #731
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    8handed play ja MP1 limbib, siis võtad oma range 1pos. lightimaks, ehk siis CO avad ju ATo vabalt. IMO on well played.

  12. #732
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    õigus ja ... my bad

  13. #733
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    River shove

    Täna tagasihoidlikud 0.80 € plussis. Suht kahtlast mängu tegin. Tahakski näidata kahte kätt. Tõenäoliselt teenin nendega paar krõbedamat sõna ära. Õigustatult, iseäranis teise käe eest.

    Aga ok, siin nad on. Mõlemi puhul sama küsimus: Kuidas oleks teie riveril käitunud?

    Vastane: 26 kätt 29/25

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($5.20)
    UTG+1 Nozzu ($7.76)
    MP1 Player4 ($4.78)
    MP2 Player5 ($2.13)
    CO Player6 ($0.75)
    BTN Player8 ($2)
    SB Player9 ($5)
    BB Player1 ($5.50)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is UTG+1 A A
    Player2 calls $0.05, Nozzu raises to $0.28, 6 folds, Player2 calls $0.23

    Preflop:...

    Flop: 10 Q Q ($0.63, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $0.50, Player2 calls $0.50

    Flop: Riveril pole nagu põhjust arvata, et olen taga. Katsun valuet saada väikestelt taskupaaridelt, ja broadway tõmmetelt.

    Turn: 2 ($1.63, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $1.10, Player2 calls $1.10

    Turn: Ei muuda midagi. Mastitõmme ei kujuta siin ohtu. Aga vastase check-call nagu näitaks, et midagi tal on ja ta üritab sellega võimalikult odevalt showdowni saada.

    River: 10 ($3.83, 2 players)
    Player2 bets $2.75, [color="#777777"][i]

    NOZZU?!?

    Minu lahendus:

    ( Click to show/hide )



    Ja see teine soperdis siis:

    Vastane: 73 kätt 26/3





    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player5 ($5)
    UTG+1 Player6 ($5.35)
    MP Player7 ($4.17)
    CO Player9 ($5.47)
    BTN Player1 ($3.54)
    SB Nozzu ($5)
    BB Player4 ($7.32)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is SB A K
    4 folds, Player1 calls $0.05, Nozzu raises to $0.31, 1 fold, Player1 calls $0.26

    Preflop:...

    Flop: 4 4 10 ($0.67, 2 players)
    Nozzu checks, Player1 bets $0.15, Nozzu calls $0.15

    Flop: Räme. Vastaselt mingi humoorikas panus. Ajas mu segadusse. Tegelikult oleks pidanud siin vist raisema. Või ka mitte. A mõte oli umbes see, et ok, ma ei usu ta panust aga kui ta nii vähe panustab, võin ma oma ülekaartidega õnne proovida.

    Turn: A ($0.97, 2 players)
    Nozzu bets $0.65, Player1 raises to $1.30, Nozzu calls $0.65

    Turn: Haa, ja ma saingi pihta. Super. Teen panuse ja saan oma hämmelduseks raise otsa. Ok...see on kummaline. Showdown valuet on mul küllaga samas kas vastane ainult ässa hoides siin raisema hakkaks. Ei hammusta lahti. Callin siis ära ja loodan, et saan odavalt kaardid avada.

    River: 2 ($3.57, 2 players)
    Nozzu checks, Player1 bets $1.78, [color="#777777"]

    River: Ja vastane uhab nupud sisse.

    Nozzu (hämmingus) ?

    Minu lahendus:
    ( Click to show/hide )

  14. #734
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    miks pf 0.31 ? tsipa palju ei pannud?
    0.21 oleks fine mu arust.

  15. #735
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    esimene käsi oleks ma riveri foldinud seega wp. Teises käes ma panen 100% kordadest flopil korraliku cbeti. Callides lähed enda 6 outi tõmbama ning see ei saa kuidagi kasumlik olla kui edasi plaanid foldida pihta saades. Riveril mina callin kuna mul TP ning vastane on alla 100bb stackiga.

  16. #736
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    miks pf 0.31 ? tsipa palju ei pannud?
    0.21 oleks fine mu arust.
    Raise on mul tavaliselt 4XBB + limper, nii et 0.25 oleks siin standard olnud, aga et ma olin OOP, siis panin tsipa juurde.

  17. #737
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    esimene käsi oleks ma riveri foldinud seega wp. Teises käes ma panen 100% kordadest flopil korraliku cbeti. Callides lähed enda 6 outi tõmbama ning see ei saa kuidagi kasumlik olla kui edasi plaanid foldida pihta saades. Riveril mina callin kuna mul TP ning vastane on alla 100bb stackiga.
    Üldiselt ma panen kah ühe vastase vastu c-beti any boardil (c-bet on üle 80 prossa). A siin...ma ei teagi, ei olegi nagu õigustust. Kõrge kaardi puudumine laual ehk. Mnjah...oleks pidanud tegema jah. Oleks järgnevast jamast pääsenud.

  18. #738
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses käes betiks turni väiksemalt, mõttega river järgi tsekkida. Floppi paneks ka ilmselt vähem, aga mul üldse veidi väiksem betsize´ing seega ei oska öelda kui õige või vale see otseselt on. As played on tavaline fold.
    Teises käes cbetiks nagu eelnevalt mainiti. Aga as played ei donkaks ever turni. Mingi täielikult wtf liigutus. Lisaks foldiks turni raisele. Ma kahtlen, et ta seal suvalist A-d minraiseb. As played on river minu jaoks close ning toetuks stattidele ja/või mõnele readile.

  19. #739
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Esimeses käes betiks turni väiksemalt, mõttega river järgi tsekkida. Floppi paneks ka ilmselt vähem, aga mul üldse veidi väiksem betsize´ing seega ei oska öelda kui õige või vale see otseselt on. As played on tavaline fold.
    Teises käes cbetiks nagu eelnevalt mainiti. Aga as played ei donkaks ever turni. Mingi täielikult wtf liigutus. Lisaks foldiks turni raisele. Ma kahtlen, et ta seal suvalist A-d minraiseb. As played on river minu jaoks close ning toetuks stattidele ja/või mõnele readile.
    Mnjah, see turni donk teises käes oli järelreaktsioon flopi callile mida ma tol hetkel kahetsesin ja mõtlesin, et oleks pidanud ju hoopis raisema. No ja siis saingi turnil oma oudile puhta ja mõtsin, et ajan selle rappa läinud käe kuidagi õigele joonele tagasi (et umbes nagu hilinenud c-bet). Aga asi läks veel segasemaks hoopis. Konkreetne puterdamine ikka :)

  20. #740
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Üldiselt ma panen kah ühe vastase vastu c-beti any boardil (c-bet on üle 80 prossa). A siin...ma ei teagi, ei olegi nagu õigustust. Kõrge kaardi puudumine laual ehk. Mnjah...oleks pidanud tegema jah. Oleks järgnevast jamast pääsenud.
    Selles käes ei ole any board vaid paardunud board mis on sama hea cbettimiseks või isegi chk/raiseks kui kõrge kaardiga board kuna vastasel on seda boardi ikka väga raske hittida.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES