Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 38, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2836373839404888138 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 741 kuni 760, kokku 2882
  1. #741
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Selles käes ei ole any board vaid paardunud board mis on sama hea cbettimiseks või isegi chk/raiseks kui kõrge kaardiga board kuna vastasel on seda boardi ikka väga raske hittida.
    Samas mõistab vastane, et ka mina tõenäoliselt ei hittinud sellist boardi. OK, ta võib seda mõista aga kui ma talle õigeid oddse ei anna, siis ta ikkagi callida ei saa. Ent siiski, kas see on just seda tüüpi board, mis nõuab 90% juhtudel turnlil barreldamist, kuna oma cbetiga repime siin põhiliselt kõrget ülepaari.

  2. #742
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nii madalal vastane ei mõtle, et sa mõtled, et ta mõtleb. Aga selles suhtes on sul õigus, et turnil barreldaksime edasi.

  3. #743
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui c/r paardund boardi ja vastane callida kavatseb, pead ilmselt clipi tühjaks tulistama et ta maha saada. Vb mõne vähem jonnakama vastu piisab turnist ka.

  4. #744
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ehk siis, kui järgnevatel tänavatel paugutamiseks mune pole, siis on paardunud, ilma kõrge kaardita boardil check-fold. Mis on küll vale aga parem kui flop:c-bet, turn: check-fold.

  5. #745
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    NÄH. Kuhu mu hea jooks jäi?!? Täna veel - 1.11 € ja kuu nullis.
    Mingeid imelikke laydowne tuli teha jälle. Näiteks nagu see käsi:

    Vastane: 102 kätt ja 66/4

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($8.42)
    UTG+1 Player5 ($4.42)
    MP1 Player6 ($5)
    MP2 Player7 ($5.69)
    MP3 Player8 ($7.32)
    CO Player9 ($2.71)
    BTN Player1 ($1.65)
    SB Nozzu ($5.45)
    BB Player3 ($2)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is SB Q Q
    1 fold, Player5 calls $0.05, 2 folds, Player8 calls $0.05, 2 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player5 calls $0.35, Player8 folds

    Flop: 4 5 K ($0.90, 2 players)
    Nozzu bets $0.54, Player5 calls $0.54

    Flop: Ülekaart mind just ei rõõmusta aga tal ei pea ju just see käes olema.

    Turn: K ($1.98, 2 players)
    Nozzu bets $1.03, Player5 calls $1.03

    Turn: OK, teine kunn lauas ja ma võin üsna kindel olla, et mu käsi on ees.

    River: 8 ($4.04, 2 players)
    Nozzu checks, Player5 bets $2.45, Nozzu folds

    River: Kardetud kolmas mastikaart lauas. Vastane on seda tüüpi, kes võis vabalt masti tõmmata. Checkin igaks juhuks ja saangi shove. FUUUUUUUU.....fold.

    Final Pot: $6.49

    Player5 wins $6.32 (net +$1.90)

    Nozzu lost $1.97
    Player8 lost $0.05


    Ja järgnevas käes oli turni bet ilmselt liiast?

    Vastane: 16 kätt ja 13/7

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player1 ($3.95)
    UTG+1 Player2 ($2.41)
    MP Nozzu ($5)
    CO Player6 ($3.86)
    BTN Player7 ($11.86)
    SB Player8 ($2.04)
    BB Player9 ($9.97)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP A J
    2 folds, Nozzu raises to $0.20, Player6 calls $0.20, Player7 calls $0.20, 2 folds

    Flop: K 4 J ($0.67, 3 players)
    Nozzu bets $0.44, Player6 folds, Player7 calls $0.44

    Flop: Tabasin ju päris hästi. Teen panuse, arvestusega, et kui vastastel K-d käes ei ole, siis nad viskavad lehe maha. Või siis maksavad mastitõmbega kinni, mis on kah OK minu jaoks.

    Turn: 2 ($1.55, 2 players)
    Nozzu bets $0.98, Player7 calls $0.98

    Turn: Blank. Aga miskipärast unustasin ma oma flopil tehtud plaani. Või noh, ma ei tahtnd uskuda, et vastasel ikkagi K käes on, pigem lootsin nõrgemat poissi või mastitõmmet. Panin nagu mulle nüüd tundub, täiesti ebasobival kohal ühe paugu veel.

    River: 10 ($3.51, 2 players)
    Nozzu checks, Player7 checks

    River: check-check.

    ( Click to show/hide )


    RUI

  6. #746

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Flop: 4 5 K ($0.90, 2 players)
    Nozzu bets $0.54, Player5 calls $0.54

    Flop: Ülekaart mind just ei rõõmusta aga tal ei pea ju just see käes olema.
    käsi ma igaks juhuks veel ei kommenteeri, aga näha on, et arened. paar kuud tagasi oleksid sellises olukorras oianud, et "kui tal K on, siis olen taga" ja check-foldinud, nüüd aga ei näe kolli igas kohas ja julged edasi agressiivne olla. edu ja küll need plusspäevad jälle kohe üksteise järel tulema hakkavad!

    P.S. palju õnne 400-nda postituse puhul!

  7. #747

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Turni kommentaarides võiksid kirjutada, millistelt nõrgematelt kätelt calli tahad saada, see et sa tunned ennast ees olevat, ei tähenda alati seda, et tuleb bettida. Väga paljude kätega saad postflop maksimaalselt kaks tänavat valuet ja nendega pole paha kusagil oma kätt underreppida, näiteks turnis.

  8. #748
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    käsi ma igaks juhuks veel ei kommenteeri, aga näha on, et arened. paar kuud tagasi oleksid sellises olukorras oianud, et "kui tal K on, siis olen taga" ja check-foldinud, nüüd aga ei näe kolli igas kohas ja julged edasi agressiivne olla. edu ja küll need plusspäevad jälle kohe üksteise järel tulema hakkavad!

    P.S. palju õnne 400-nda postituse puhul!
    Tänan, sul on imetlusväärne oskus ka halva mängu (siin küll vist mitte sõna otseses mõttes) juures head näha.

  9. #749
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Turni kommentaarides võiksid kirjutada, millistelt nõrgematelt kätelt calli tahad saada, see et sa tunned ennast ees olevat, ei tähenda alati seda, et tuleb bettida. Väga paljude kätega saad postflop maksimaalselt kaks tänavat valuet ja nendega pole paha kusagil oma kätt underreppida, näiteks turnis.
    Jah, tõepoolest...hmm...see on nüanss, millele ma ei ole rõhku pannud. Pigem teen ma seda mõnikord monsterit hoides flopil. Aga miks mitte turnil...see oleks palju peenem mäng ja ajaks vastasel juhet kokku. Flopil oleks agressiivne, turnil tõmbaks korra tagasi, julgustaks sellega vastast riveril panustama(bluffima) ja siis lajataks ise. Wow...mulle tuleb meelde, et ma olen selle skeemi kohta isegi lugenud kunagi.
    Aga sa ei oska mingit atiklit soovitada, kus sellest põhjalikumalt räägitaks?

  10. #750
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    jees jees. . aga selle skeemi juures pead arvestama asjaoluga ,et mingi härra võib taga olles aga tasuta kaarte saades sust vaikselt ettepoole libiseda ...
    :D:D:D

    Samas selliseid asju võib ka väga agrotsedes juhtuda .. variatsioon nah

  11. #751
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    jees jees. . aga selle skeemi juures pead arvestama asjaoluga ,et mingi härra võib taga olles aga tasuta kaarte saades sust vaikselt ettepoole libiseda ...
    :D:D:D

    Samas selliseid asju võib ka väga agrotsedes juhtuda .. variatsioon nah
    Nojah, ja sellepärast tulebki vastase range määrata ja sellejärgi oletada, palju tal outse on. Kui panna vastane mastitõmbe peale, ja kaks mastikaarti on juba maas, siis pole mõtet turnil slowtama hakata. Kui tema ranges on aga pigem domineeritud käed, siis oleks see just õige koht, sest tal on eeldatavalt ainult 3 outi. Ja kui ta hitibki, siis palju õnne talle - varitasioon, nagu sa tabavalt ütlesid.

  12. #752

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    põhimõtteliselt way ahead way behind olukorrad, potcontrol, peaks olema artikleid küll nende kohta.

  13. #753
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    "No stress," pidin ma endale ütlema, et ma sessi lõpus ropendamise lõpetaks. Või oli asi selles krdi odavas tulemasinas, millel murdus see krdi jublakas mis gaasitoru üles tõstab, mistõttu ei tulnud see kuradi gaas sealt välja, mistõttu pidin ma kümme minutit huiama, et ühes käes seda tulemasina plekkosa hoides gaasitoru kergitama ja teise käega tulekivi või no seda kuradi ketast keerutama ja seda kõike rõdul tuule käes seistes ja loomulikult ei teinud olukorda paremaks see, et üks mu käsi on kipsis ja selles olevad vardad teevad ikka mõnuga valu kui kätt vähe vales asendis hoida ja mõistagi nõudis selle pagana nüss tulemasina opereerimine just seda valet käeasendit. Pekki. No stress.

    Tura.

    Ja sess kah, ludinal jälle - 3.17 €.

    Kolm kätt ei ana mulle rahu. Jälle tüüpilised viimaste sesside käed. Öelge kas ja mis ma valesti tegin.

    1) Vastane: 55 kätt 30/20 Suht agro vend, samas ma olin näinud teda c-beti peale käsi maha viskamas.

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player1 ($5.06)
    UTG+1 Player2 ($1.32)
    MP Player3 ($2.78)
    CO Player5 ($5.13)
    BTN Nozzu ($5.33)
    SB Player8 ($5.15)
    BB Player9 ($6.74)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is BTN K K
    4 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player9 calls $0.15

    Flop: 5 5 10 ($0.42, 2 players)
    Player9 checks, Nozzu bets $0.30, Player9 calls $0.30

    Flop: Paardunud board. Vastane võib hakata trikitama aga ei, lihtsalt check-callib.

    Turn: 3 ($1.02, 2 players)
    Player9 checks, Nozzu bets $0.70, Player9 raises to $2.05,

    Nozzu ?

    Minu lahendus:

    ( Click to show/hide )


    Järgnevad käed on näited untsu läinud barreldamistest. Äkki poleks pidanud?

    2)
    Vastane: 159 kätt ja 10/5

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($12.53)
    UTG+1 Player3 ($4.02)
    MP1 Player4 ($2.64)
    MP2 Player5 ($2.52)
    MP3 Player6 ($5)
    CO Player7 ($2.19)
    BTN Nozzu ($5)
    SB Player9 ($5.08)
    BB Player1 ($14.51)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is BTN 9 9
    Player2 calls $0.05, 5 folds, Nozzu raises to $0.25, 2 folds, Player2 raises to $0.50, Nozzu calls $0.25

    Preflop: Limp-raise näitab küll monsterit aga ta raises nii vähe, et mul olid head oddsid callimiseks.

    Flop: 3 Q Q ($1.07, 2 players)
    Player2 bets $0.18, Nozzu raises to $0.46, Player2 calls $0.28

    Flop: Vastane teeb jube nõrga panuse. Et ta on nii tight, siis loodan ta raisedes ja Q reppides potist välja saada. OK, mu raise oleks pidanud olema kõrgem ja siis oleks see ehk ka töötanud. Aga nüüd ei jäänud vastane mind uskuma.

    Turn: 4 ($1.99, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $1, Player2 calls $1

    Turn: Püüan teda uuesti veenda, et mul ikka on see Q käes. Paardunud boardi puhul tuleb ju kaks korda tulistada, eks? A ei midagi. Ei mõika.

    River: 7 ($3.99, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu checks

    River: Kolmandat pauku ei täi enam panna.

    ( Click to show/hide )


    3)
    Vastane: 85 kätt: 20/14


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player7 ($5.30)
    UTG+1 Nozzu ($5.09)
    MP1 Player9 ($5.15)
    MP2 Player1 ($14.32)
    MP3 Player2 ($1.77)
    CO Player3 ($5)
    BTN Player4 ($1.70)
    SB Player5 ($2)
    BB Player6 ($1.31)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is UTG+1 J J
    1 fold, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player1 calls $0.20, 4 folds, Player6 calls $0.15

    Preflop: ....

    Flop: K A 2 ($0.62, 3 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $0.39, Player1 calls $0.39, Player6 folds

    Flop: Ok, kaks vastast, aga hea flopp c-betiks. Ühe saan maha kah.

    Turn: 6 ($1.40, 2 players)
    Nozzu bets $0.99, Player1 calls $0.99

    Turn: Kuna vastase stattide järgi võib oletada, et ta mõtleb kaasa, siis lootsin, et ta pidas mu flopi c-betti automaatseks ja jättis seetõttu näiteks KX kaardi maha viskamata. Turnil barreldades lootsin, et ta loobub kätest nagu KX ja võib olla isegi AX. Eriti veel kui ma barreldan blank turnil. Aga näe, ei veenand ära järjekordselt.

    River: 3 ($3.38, 2 players)
    Nozzu checks, Player1 checks

    ( Click to show/hide )



    RUI

    P.S Nüüd võtan Kellukese purgilimonaadi kõrvale ja hakkan Breaking Bad teist hooaega vaatama. Loodetavasti on parem kui esimene hooaeg, mis mulle küll erilist muljet ei jätnud.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 07.02.12 at 22:57

  14. #754
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimest kätt ma vist ei foldiks.
    Teise käe preflop ja flop peaks häirekellad tööle panema!
    Kolmanda käe turn bet üleliigne, eriti kui tegemist normaalse poisiga.

  15. #755
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa 3ndas käes otsustad turni bettida, siis peaks all the way minema, mitte riveri mängima c/f. Vastasel juhul on IMO raha põletamine. Turni mängiks tihti c/f.

  16. #756

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    - esimese ma foldiks sarnaselt ja jääks kahtlema. mis su riveri plaan oleks peale calli, camu?
    - teises käes ma flopi ainult calliks ja vaataks mis edasi teeb, aga selles käes olen kõige rohkem segaduses.
    - kolmas käsi oleks flopi bet minu jaoks viimane raha, mis potti läheb.

    P.S. olen mingi 2x käsnam kui Nozzu ja 10x käsnam kui camu pokkerioskuste poolest, nii et võimalik et suured vead mõtlemises sees.

    P.P.S. jätkuvalt hoian pöialt, et plusspäevad tagasi tuleksid ja kahetsen natuke, et tegin nalja, et alaska vihjas, et liiga palju võitsid ja tagasi kaotama pead nüüd natukene.

  17. #757
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    - esimese ma foldiks sarnaselt ja jääks kahtlema. mis su riveri plaan oleks peale calli, camu?
    Lihtsalt jube imelik board mida check-raiseda turnis, olles floppi checkcallinud. Mis tal seal niiväga olla saab? Selles mõttes pole riveris mingit plaani vaja, sest me ei karda pmt mitte ühtegi kaarti ja obv lähme lõpuni seal. Võimalik, et fold pole seal viga, ning olemegi mingi monsteri vastas, who knows?

  18. #758
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust

    P.P.S. jätkuvalt hoian pöialt, et plusspäevad tagasi tuleksid ja kahetsen natuke, et tegin nalja, et alaska vihjas, et liiga palju võitsid ja tagasi kaotama pead nüüd natukene.
    Eeh, ära tunne end selle pärast halvasti. Mina ei tunne :). Mis ma nüüd olen siis, umbes pool BI-d sel kuul miinuses. See ei ole midagi. Ma jooksen starsis endiselt 4 BI-d üle EV ja ulmeliselt kõrge winratega. On ju paratamatu, et selline jooks ei saa igavesti kesta ja olukord normaliseerub.

  19. #759
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tahad ma ütlen sulle Nozzu mis tal seal esimeses käes pihus oli 25o
    Mängisin eile just samasuguse käe.Vend oli mingi dongi statidega.

    No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO ($100)
    Hero (Button) ($144.23)
    SB ($31.12)
    BB ($106.03)
    UTG ($30.51)
    UTG+1 ($152.88)
    MP1 ($95.70)
    MP2 ($210.33)
    MP3 ($99.50)

    Preflop: Hero is Button with K, K
    3 folds, MP2 calls $1, 1 fold, CO calls $0.50, Hero bets $5, SB calls $4.50, 1 fold, MP2 calls $4, CO calls $4

    Flop: ($21) 2, 9, 2 (4 players)
    SB checks, MP2 checks, CO checks, Hero bets $10.50, 2 folds, CO calls $10.50

    Turn: ($42) 10 (2 players)
    CO checks, Hero bets $31.50, CO raises $63, Hero raises $97.23 (All-In), CO calls $21.50 (All-In)

    River: ($211) 6 (2 players, 2 all-in)

    Total pot: $211

    Results:
    Hero had K, K (two pair, Kings and twos).
    CO had 2, 5 (three of a kind, twos).
    Outcome: CO won $208

  20. #760
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Thanks, ropka :)
    M.O.T.T

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES