Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 39, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2937383940414989139 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 761 kuni 780, kokku 2882
  1. #761
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna lunastasin endale hunniku head karmat. Loodame, et saan seda õhtul laudades kasutada.

    Üks, hääle järgi juba üsna eakas kodanik, helistas toimetusse, et temal nii tore uudis, et lähima tunni jooksul tulevad ühed noormehed tema korterisse kraani külge veepuhastusseadet paigaldama ja tulgu meie nüüd pildistama, et siis saavad teised kah teada, et sellist toredat aparaati on võimalik osta.

    Küsisin, et mis see seade siis talle maksma läheb, vana ütles, et 900 eurot. 900 eurot! Ja asi olla ikka seda väärt küll, sest paar tundi varem korteris käinud noormehed mõõtsid vee ära ja ütlesid, et see on kangesti must, tekitavat katlakivi ja hakkavat tervisele. Tallinnast, Koplist tulnud noorhärradel olla kohvriga väike agregaat kaasas olnud, millega nad tema kraanivett testisid ja kae imet, vesi läkski kohe päris mustaks. Pool tundi mesijuttu ja lollitamist ning vana oligi veendundu, et paremini ei saakski ta oma 900 eurot kulutada.

    Polnud küll täna aega kohale minna aga loodan, et mul õnnestus papit veenda, et tegemist on pettusega ning tõenäoliselt see sama mõõteseade määriski ta vee ära. Ning kui ta muretseb katlakivi pärast, siis ostku endale keedukannu pesemiseks eurtsi eest äädikat ning joogivee puhastamiseks, spetsiaalne filtriga kann, mille saab ilmselt mingi 10 euro eest.

    Homme võtan need scammerid ette.

  2. #762

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hästi tehtud nozzu!

  3. #763
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    OK, see miinuspäevade laksimine, palju neid nüüd järjest oli: kaks? kolm? no mis iganes, see muutus juba tüütavaks. Päris meeldiv on siia kirja panna, et täna + 5.21 € juures. Ja kuugraafik jälle plusspoolel. Yai.

  4. #764
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vanainimeste aitamine tasub end ikka ära :)

  5. #765
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No just :). Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.

  6. #766

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    €5.21 karmat välja kasseeritud, €894.79 karmakrediiti veel ootamas.

  7. #767
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    €5.21 karmat välja kasseeritud, €894.79 karmakrediiti veel ootamas.
    Hehehe, ise mõtlesin täpselt samamoodi :)

    Aga ma homme helistan kontrolli mõttes vanale. Ja dai pohh, kui ta selle puhastusseadme ikkagi välja ostis. Siis ta on mulle kah põhimõtteliselt 894.79 € võlgu. :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 08.02.12 at 21:22

  8. #768

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.
    superexploitable :D
    aga muidu päris stiilne lüke pätipoistel, take em down

  9. #769
    Vana Tegija Kasutaja ropka11 avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    No just :). Samal põhjusel jagan ma ka tänaval, kõigile kes küsivad, raha ja sigarette.
    Siit võib saada.Oot mis marsuudil liigud

  10. #770

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Hehehe, ise mõtlesin täpselt samamoodi :)

    Aga ma homme helistan kontrolli mõttes vanale. Ja dai pohh, kui ta selle puhastusseadme ikkagi välja ostis. Siis ta on mulle kah põhimõtteliselt 894.79 € võlgu. :)
    Aga sa oled selle 10 eurise veepuhastuskannu müügimees siis pigem ju. Täna tuleb talle naabrimutt külla ja teeb veemustajad poisid maha ja sinu ka ning avaldab vanakesele saladuse, et kraanivesi on niisama ka joodav:D

  11. #771
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vana ikka ei pidanud vastu ja lasi endale selgeks teha, et tal on seda veepuhastusjaama hädasti vaja. Isegi see ei pannud teda ümber mõtlema, et ta kaasale üldse ei mekkinud see puhastatud vesi, mida müügimehed proovida andsid.
    Taat maksis 300 euri tüüpidele peopeale ja kirjutas alla, et ülejäänu tasub 24 tunni jooksul arvele pärast seda kui agregaat kraani külge ühendatud.
    Vana õnneks ei saanud paigaldaja oma tööga hakkama ja midagi läks nii nihu, et terve köök oli vett täis. Torumees tõmbas kaabet ja jäi kokkuleppe, et tuleb homme, ehk siis täna tagasi.
    Kui ma siis täna hommikul vanale helistasin, tunnistas ta üles, et lasi jah ennast pehmeks rääkida aga pärast mõtles ümber ja enam ei taha seda massinat. Et härrad tulevad kell 13 masinat parandama, et tulgu me kah siis kohale. Läksimegi.
    Tüüpide ilmed olid ikka muhedad kui neid lisaks vanapaarile võttis korteris vastu ajakirjanik ja fotograaf. Aga ma pean neile au andma, nad kogusid end sekundite jooksul. Igatahes vanale lubati, et kui ta tõepoolest imemassinat ei taha, siis antakse talle raha tagasi. Lähima kuu jooksul. Kummaline eks, vanalt endalt nõuti 24 tunni jooksul arve tasumist.

    Ahjaa, täna lisandus pokkerikontole +8.41 €

    Vähemalt samapalju kui see 8 eurtsi, teeb mulle rõõmu aga see, et mu tagasihoidlik päevaraamat jõudis täna foorumi kõigi aegade teemade loetavuse pingereas TOP100-se.
    "Palju õnne mulle teie kõigi poolt," nagu kunagi ütles üks praeguseks orbiidilt kadunud Eesti pop-staar.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 09.02.12 at 21:46

  12. #772

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Raju seiklused, pead "Notsu aitab" liini avama ja ehk varsti ka saate "Võsareporterile" konkurendiks. Ootan huviga uusi ja huvitavaid seiku.

  13. #773
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    hetkel väike paraleeli tunne tuleb hirmkallite tolmuimejatega, kuid nende juures ei käi keegi pilte ega artikleid tegemas

  14. #774
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Sekeldused ässadega

    Täna oli suht swingine sess, mis on reedeõhtustele mängudele vist iseloomulik. Lõpuks jäin omadega nulli. Või noh, -0.10 € miinust.

    Aga kolm enim kaotanud kätt olid kõik sellised veits nihkes käed. Kas teie oleks neid teisiti mänginud:

    1) vastane 49 kätt 23/6

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($4.56)
    UTG+1 Player7 ($2)
    MP1 Nozzu ($5.14)
    MP2 Player9 ($6.11)
    MP3 Player1 ($2.06)
    CO Player2 ($3.87)
    BTN Player3 ($1.87)
    SB Player4 ($6.39)
    BB Player5 ($2.07)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP1 Q Q
    2 folds, Nozzu raises to $0.35, Player9 calls $0.35, 5 folds

    Preflop: Et surnud raha oli potis, siis panustasin tsipa kõrgemalt.

    Flop: J J 6 ($0.77, 2 players)
    Nozzu bets $0.65, Player9 calls $0.65

    Flop: Paardunud laud, tõenäoliselt olen oma ülepaariga ees. Aga slowplayks nagu kohta siin ei näe. Võtame väiksematelt taskupaaridelt valuet ja kaitseme end ühest mastist broadway kaartide eest.

    Turn: 9 ($2.07, 2 players)
    Nozzu bets $1.45, Player9 calls $1.45

    Turn: Ei muuda midagi. Võib-olla oleks siin see koht, kus underreppida oma kätt ja lasta vastasel panustada. Samas mastitõmme on endiselt maas. Panustan ja oleks rahul kui poti nüüd kätte saan.

    River: A ($4.97, 2 players)
    Nozzu checks, Player9 bets $1.60, Nozzu calls $1.60

    River: Äss ei meeldi mulle. Ei ole ju võimatu, et ta callis mind maha AT+ Checkin ja olen valmis väikse panuse kinni maksma. Vastane teebki alla poole poti suuruse panuse. Callin ära.

    ( Click to show/hide )



    2) Vastane 9 kätt 44/11


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($6.36)
    UTG+1 Player7 ($1.93)
    MP1 Player8 ($3.82)
    MP2 Player9 ($7.15)
    CO Player1 ($5)
    BTN Player2 ($2.61)
    SB Nozzu ($5)
    BB Player5 ($2.04)

    Pre-Flop: ($0.07, 8 players) Nozzu is SB 10 Q
    6 folds, Nozzu raises to $0.20, Player5 raises to $0.35, Nozzu calls $0.15

    Preflop: No ma ei tea, vastane tõstab nii vähe, et otsustan vaatamata sellele, et tal nii väike stäkk, ikkagi ära callida.

    Flop: J 10 2 ($0.70, 2 players)
    Nozzu bets $0.55, Player5 goes all-in $1.69, Nozzu calls $1.14

    Flop: Vot, ma ei teagi. Keskmine paar, korraliku kikkeriga. Kahtlustasin, et vastasel on mingi AX käes ja üritasin potti enne maha saada, kui A lauda tuleb. Samas ilmselt oleks pidanud siin tegema kas check/calli ja vaatama mis järgmisel tänaval toimub. Või isegi check-raise....Aga ma callisin ta ära kuna tema shove tundus kuidagi meeleheitlik. Et kõige hullemal juhul on sai ta J pihta ja mul polnud ju nii väga palju kah vaja callida. Aga ilmselt tegin siin ikkagi vea. Või mis? Ma ei oska nii väikeste stäkkide vastu hästi mängida. Põhiliselt kipngi mõtlema, et ahh suva, palju ju kaotada pole. Callime ära.

    Turn: J ($4.08, 2 players, 1 all-in)

    River: 6 ($4.08, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Oli jube flopi call? Equity lab annab mulle, arvestades, et vastase PFR range on 11 prossa, siin equityks 49.2 %. Et siuke coinflip. Samas lab ei võta arvesse seda, et vastane raises pre-flopis ja shoves flopis.

    3) Vastane 14 kätt ja 92/8

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($5.66)
    UTG+1 Player3 ($5.44)
    CO Nozzu ($5)
    BTN Player6 ($2.96)
    SB Player9 ($1.47)
    BB Player1 ($7.44)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Nozzu is CO J J
    2 folds, Nozzu raises to $0.20, 1 fold, Player9 calls $0.18, 1 fold

    Preflop: ...

    Flop: 2 8 6 ($0.45, 2 players)
    Player9 checks, Nozzu bets $0.35, Player9 raises to $0.70, Nozzu raises to $2.15, Player9 calls $0.57

    Flop: Tõsine rämps maas ja mul on ülepaar. Aga vastane check raiseb. Ja fishi poolt tehtud check-raise tähendab monsterit. Vaevalt, et ta hakkaks seda siin tegema A8-ga. Võib olla siis, kui ta oleks siin nupud sisse lükanud...aga ta tegi sellise...nojah täpselt sellise automaatse, kahekordse raise, millega kalad näitavad, et neil on jube hea käsi. Ja ometigi ei suutnud ma maha panna. Vastane oli nii short. Mul ülepaar...ja kuna ma maha panna ei suutnud ja nupud oleks nagunii sisse läinud, siis otsustasin ise veelkord tõsta.

    Turn: 3 ($3.87, 2 players)

    River: A ($3.87, 2 players)

    ( Click to show/hide )



    Nuh, mis ütlete? Keerasin sessi ise nässu?

    RUI

  15. #775

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kahtlustasin, et vastasel on mingi AX käes ja üritasin potti enne maha saada, kui A lauda tuleb
    Kuidas sa põhjendad sellist lauset? Ehk siis mis põhjusega lähed enda readi järgi kolme outi välja panustama potist.
    Viimati muudetud KristjanLaas poolt : 11.02.12 at 01:21

  16. #776

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Panusta, et sinust halvem käsi calliks ja parem käsi foldiks.

  17. #777
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Kuidas sa põhjendad sellist lauset? Ehk siis mis põhjusega lähed enda readi järgi kolme outi välja panustama potist.
    OK, mul ei ole õigustust :)
    Aga tänan, et lugeda viitsisid ja mõtlemisveale tähelepanu juhtisid.

  18. #778

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Taipupole tegi väga head tööd sul nende vanade mõttemustrite murdmisel, ära lase neid jälle tagasi tulla. Viimase aja kätes paistab välja jälle see vana "poti mahavõtmise" ja käe kaitsmise teema.

  19. #779
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No kurja, ma kordan järjest ühte ja seda sama viga. Ignoreerin tõsiasja et preflop limp raise(isegi kui see raise on minimaalne) tähendab monsterit. Samuti mängin järjekindlalt liialt optimistlikult shortstäkkide vastu.

    Tegin täna päeval ühe tunniajase sessi. Tulemus - 2.59 €. Ja just eelmainitud vigade tõttu mis ma selles, enim kaotanud käes tegin.

    Panen siia kirja, ehk jääb meelde.

    Vastane: 32 kätt 32/6





    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($2.68)
    UTG+1 Player7 ($2.69)
    MP Nozzu ($5)
    CO Player1 ($5.21)
    BTN Player3 ($10.99)
    SB Player4 ($5.95)
    BB Player5 ($10.47)

    Pre-Flop: ($0.07, 7 players) Nozzu is MP Q 10
    Player6 calls $0.05, 1 fold, Nozzu raises to $0.25, 4 folds, Player6 raises to $0.50, Nozzu calls $0.25

    Preflop: Mõtisklesin küll mõnda aega, kas tasub vastase limp-raise ära callida. Oleks ta teinud korraliku, kolmekordse tõste, oleks käe maha pannud aga nüüd...ok, callisin

    Flop: 5 9 Q ($1.07, 2 players)
    Player6 bets $1, Nozzu raises to $3.40, Player6 calls $1.18

    Flop: Rõõmustasin juba, et sain kenasti pihta. Ja siis tuli potisuurune bet täiesti ootamatult. Callimine oleks siin juba mõtetu olnud - järgnevatel tänavatel oleks nagunii see euro, mis vastasel kätte jäi, sisse läinud. Seega kas fold või raise?
    Biitinud oleks mind siin QJ+ kaardid ja QQ+ kaardid. Aga QJ ja QK võib välja võtta, sest nendega ta vaevalt preflop raisema oleks hakanud. Seega QQ (vähemtõenäoline) KK, AA ja AQ(kõige tõenäolisem sellest valikust). Samas mina olen siin ees mõnest keskmiseks taskupaarist nagu JJ ja TT, väiksemad taskupaarid ei tule vist arvesse jällegi. Samas kas ta oleks ikka hakanud flopil ülekaarti nähes madalamate poketitega suruma?
    Ehk siis, arvestades vastase preflop käitumist oleks siin vist fold õigem olnud. Või mis?

    Teisalt jälle, miks ma siis üldse preflop callisin, kui ma nüüd, top pairi hittides kaardid maha viskan...Mida ma siis ootan flopilt, kolmikut, maja, nelikut?

    Ahh, ma ei tea...öelge teie.

    Turn: 8 ($6.65, 2 players)

    River: 4 ($6.65, 2 players)

    ( Click to show/hide )

  20. #780

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma olen küll nit,aga fullringis ma foldin selle käe sellest positsioonist preflop.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES