Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 42, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3240414243445292142 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 821 kuni 840, kokku 2882
  1. #821
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sinu QQ readis oleks kindlasti pidanud olema positsioon, kus vastane varem limp-callis.
    Tal võis siin praegu olla miski QJ-QT, millega limp-callis. Selle vastu flippad, call on juba +ev.
    Suht tüüpiline dongi move ka siin Q-ga, setiga, eriti top setiga vaevalt shoveks siin (kes teab)

  2. #822

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    41 kätt! see ei ütle midagi, sul 0.79$ sees, 2.71$ callida, selles kohas on snap

  3. #823

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täpselt see käsi näitab, miks sul suuri swinge pole. Võibolla ka seda, miks su winrate nii suur on.

  4. #824
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Täpselt see käsi näitab, miks sul suuri swinge pole. Võibolla ka seda, miks su winrate nii suur on.
    +1

  5. #825
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Täpselt see käsi näitab, miks sul suuri swinge pole. Võibolla ka seda, miks su winrate nii suur on.
    Just, tõingi selle eelneva jutu tõestamiseks :)

  6. #826

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, mitu kätt hetkel NL5-s ja palju võitnud? Winrate'i ka viitsid ehk visata ja graafiku? Eeldusel, et sa üldse neid välja annad enne kuu kokkuvõtet:)

  7. #827
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei hakka saladust tegema :) Konkreetselt NL5-te, nii daala kui eurolaudu, olen mänginud 24031 jaotust. Võitnud ei ole just palju, kõigest 90 eurot. Aga winrate on vist päris hea: 10.38



    Veel 12 eurtsi vaja kokku grindida, siis on kontol 250 eurtsi koos ja saab proovida NL10-t.

  8. #828
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kahju et volüümi vähe on:( , sealt see raha tulebki...

  9. #829

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Solid! Tubli töö.

  10. #830
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kena graafik yea.

  11. #831

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Võibolla ka seda, miks su winrate nii suur on.
    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    +1
    Kuidas see loogiline on, kui ta marginaalsetes kohtades eksib? Kui tabaks nt 50-50, peaks WR suurem olema, sest praegu ainult kaotab, kuid siis võidaks ka tagasi.

    Kui nii suur oli muidugi selline pooleprese (naine: ooo, see on sul "nii" suur) solvang, siis wp.

  12. #832

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mitu mängupäeva see 24031 jaotust on?

  13. #833

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei olnud solvang minupoolt. Ei tea ka, kas on ikka 50:50 olukord.

  14. #834

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Kuidas see loogiline on, kui ta marginaalsetes kohtades eksib? Kui tabaks nt 50-50, peaks WR suurem olema, sest praegu ainult kaotab, kuid siis võidaks ka tagasi.

    Kui nii suur oli muidugi selline pooleprese (naine: ooo, see on sul "nii" suur) solvang, siis wp.
    tegelikult huvitaski, mida sina sellest käest arvad. ma tean, et sa oled ülbe, aga proovi leida ikka aega temaga ühiste sesside tegemiseks, sest näha on, et neist on palju kasu. lihtsalt ma kujutan ette, et kui sa korra oled talle niiöelda "õige suuna" kätte näidanud, siis sellest tihtilugu ei piisa, sest endalegi märkamatult hakkavad vanad vead mingi aja pärast mängu tagasi tükkima, kui neid päris korralikult välja ei juuri.

    Nozzu: ilus graafik. hoian pöialt, et varsti NL10 vallutama asuksid.

  15. #835
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mulle meeldib aint 1 asi su juures. Sa suudad tunda ka rõõmu väikeste võitude üle.
    Väga aeglaselt ja volüümivaeselt ehitad br-i ja ei võta mitte mingeid riske. Vb see ongi sinu stiil ja vb aastaks 2030 saad shotte hakata nl50nes võtma. Igal ühel oma.
    Aga enne kui nl10 lähed, siis las TP kindlasti specib. Vähemalt minu arvates erinevad need limiidid nagu öö ja päev. Vähemalt nii palju kui mina olen mänginud neis. ( väga väga vähe olen mänginud btw ).

  16. #836
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Las, siis mängib volüümivaeselt. Vähemalt postitab siia aktiivselt käsi ja üritab mõelda.. VB ei jõua ta kunagi NL 50 vb jõuab kunagi NL 25te ja sealt 2 kuuga NL 200. Who knows...

    Aga üks on kindel kui HCC twitterisse jääb biidib tema päeviku postituste arvu ära - tasa ja targu!

  17. #837

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    see on ju hobiks tal, miks ta peaks üle mängima?! mängib palju jaksab ja jõuab, las kasvab aeglaselt br, vähemalt kasvab ning saab korraliku põhja alla..

  18. #838
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    see on ju hobiks tal, miks ta peaks üle mängima?! mängib palju jaksab ja jõuab, las kasvab aeglaselt br, vähemalt kasvab ning saab korraliku põhja alla..
    +1 veel sellele, et kui ma õigesti aru saan. Pole ta kunagi deponud ja pole ta ka kunagi bustosse läinud. Märkimisväärne kas pole?
    alg br sai vist pokerstrategy kaudu .

  19. #839
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    +1 veel sellele, et kui ma õigesti aru saan. Pole ta kunagi deponud ja pole ta ka kunagi bustosse läinud. Märkimisväärne kas pole?
    alg br sai vist pokerstrategy kaudu .
    Nii on. Deponud pole ja bustosse pole läinud.

    Aga, ehkki see tundub praegu teile naeruväärsena, on pikemas perspektiivis (no ütleme kahe kuni kolme aasta jooksul) eesmärgiks jõuda ikkagi niikaugele, et pokkerist saaks peamine sissetulekuallikas. Ja selle kõrvalt siis vabakutselise ajakiraniku või kraavikaevajana ennast teostada.

    OK, teglikult sõnastan ümber, hetkel on see ikkagi pigem soov, mitte eesmärk. Eesmärgiks saaks seda nimetada siis, kui ma suudaks panna paika konkreetse kava, kuidas eesmärgini jõuda. Ning sellest kavast ka kinni pidada.
    Kuni kava ja sihikindlat tegutsemit pole - on tegu siiski jah pelgalt soovmõtlemisega. Aga olgu nii, millegi soovimine ei ole kellelegi halba teinud. Kui just pole halba soovitud :)

    Nüüd lauad lahti :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 16.02.12 at 19:52

  20. #840
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mine parem kooli.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 3 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 3 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES