Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 45, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3543444546475595 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 881 kuni 900, kokku 2882
  1. #881
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna siis +6.88€. Oleks võinud ehk rohkemgi tulla aga no niimoodi tõmmati lohku ära:

    Vastane 86 kätt 11/8


    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player8 ($1.85)
    UTG+1 Player9 ($3.59)
    MP1 Nozzu ($5)
    MP2 Player2 ($5.26)
    MP3 Player3 ($5.21)
    CO Player4 ($1.02)
    BTN Player5 ($3.86)
    SB Player6 ($3.66)
    BB Player7 ($5.38)

    Pre-Flop: ($0.07, 9 players) Nozzu is MP1 K Q
    2 folds, Nozzu raises to $0.20, 3 folds, Player5 calls $0.20, Player6 calls $0.18, 1 fold

    Flop: J J Q ($0.65, 3 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $0.50, Player5 folds, Player6 calls $0.50

    Flop: Mega ju, poisse pole nagu põhjust karta ja kui keegi Q hittis ja loodetavasti hittis, siis on mul ju suurema tõenäosusega parem kikker. Muidugi on võimalus, et AQ callis preflopis mu raise aga...alati ei pea ju vastasel parem käsi olem. Bet for value.

    Turn: 9 ($1.65, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu bets $1, Player6 raises to $2, Nozzu goes all-in $4.30, Player6 calls $0.96

    Turn: OK, mingi rea tõmme tuli kah AT ja QT jaoks, mis võis ehk mind preflopis callida(ehkki sellise vastase puhul vaevalt). Vastane checkib, ma betin ja saan imeliku raise. Jällegi selline loll olukord, et vastase väike stäkk muudab callimise mõtetuks. Fold or raise situatsioon. Väikse stäkiga QT võib ju siin sellise liigutuse teha küll, arvestades, et tal on nüüd top pair ja reatõmme - sestap ei suuda ma foldi leida.


    River: 2 ($8.91, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Aga noh, pole hullu. 3 eurtsi veel ja mul on NL10 jaoks 25 BI koos. Eks siis näis, mis saama hakkab.

  2. #882
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    SB mehele AJ,AQ ei oleks pihku sättinud ?
    Antud laual pole imo midagi sellist millelt sul üldse valuet on võtta :P ja vastane laseb sul lihtsalt raha enda püksikute vahele panna :D
    Ja turnil võtab vastane sinu pealt valuet /reatõmbed , Top pair jms ..

    Naljakas ,et sa paned vastase selliste käte peale milliseid tavaliselt nitmasteril SB peal pole ..
    Ainuke asi millega ta seal panuse vastu võtab on AJ+ ja poketid ..
    Viimati muudetud N1x0n poolt : 20.02.12 at 22:02

  3. #883
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    SB mehele AJ,AQ ei oleks pihku sättinud ?
    Antud laual pole imo midagi sellist millelt sul üldse valuet on võtta :P ja vastane laseb sul lihtsalt raha enda püksikute vahele panna :D
    Ja turnil võtab vastane sinu pealt valuet /reatõmbed , Top pair jms ..

    Naljakas ,et sa paned vastase selliste käte peale milliseid tavaliselt nitmasteril SB peal pole ..
    Ainuke asi millega ta seal panuse vastu võtab on AJ+ ja poketid ..
    AJ pole eriti tõenäoline ju, arvestades, et kaks J on juba laual. AQ jah, võimalik nag ma ka kirjutasin. ent välistada ei saa ka QTs. Kuigi ma ise ei calliks SB-lt sellega.
    Ja turnil on ka minul juba auku reatõmme + top pair.

  4. #884
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Täna siis +6.88€.

    Vastane 86 kätt 11/8

    Mille jaoks sul statid on kui sa nendest midagi järeldada ei taha ? :D

    Minu arust tema range suht kitsas OOP .. Oleneb muidugi mismoodi sa eelnevalt sama vastase vastu mängisid selles lauas.

  5. #885
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Selle venna vastu ma oleks siin JT ka foldind, LOL

  6. #886
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    AJ pole eriti tõenäoline ju, arvestades, et kaks J on juba laual. AQ jah, võimalik nag ma ka kirjutasin. ent välistada ei saa ka QTs. Kuigi ma ise ei calliks SB-lt sellega.
    Ja turnil on ka minul juba auku reatõmme + top pair.
    Enough said.. Miks arvad siis, et selline korralik nit seda teeks? :D Ma snäpfoldin sellises olukorras..

  7. #887
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    MISSION COMPLETED

    TEHTUD!
    Täna kontole veel +2.64 € juurde ja sellega on nüüd kontol 25 BI NL10 jaoks olemas. Täpsemalt küll 249.81 € aga ei ole mõtet juuksekarva lõhki ajada.

    Pealegi, kuna ma nagunii eurolaudu väldin ja mängin valdavalt daala laudades, siis on isegi üle 25 BI olemas.

    Minu teekond läbi NL5-e (õige pisut on siin ka NL2 ja NL10 käsi sees).




    Suur tänu teile! Ilma teie innustuse, asjalike nõuannete, mõõduka nöögi ning teinekord ka hurjutamiseta, poleks ma siiani jõudnud.

    Erilised tänud aga Taipupolele kellega ma loodan nüüd, uuel limidiil, koostööd (ausam oleks vist siiski öelda õpinguid - sest mul pole talle midagi pakkuda) jätkata.


    Muidugi annan endale aru, et see tänane sess ei pruugi olla viimane, mis mul NL5-s mängida tuli. Tagasi NL5-te kolin juhul kui kaotan 5 BI ehk kontole jääb 200 €.
    Aga noh, esialgu ikka edasi - tähtede ja suurte rahade poole

  8. #888

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    õnnitlused! hoian pöialt, et juba vähem kui poole aasta järel teeksid samasuguse posti NL10 kohta ja saaksid asuda NL25 vallutama.

    EDIT: tahtsin veel öelda, et sa ei pea ju kohe hakkama 100% NL10 mängima. võta esialgu nt 1-2 lauda NL10 ja ülejäänud lauad NL5 ja lisa NL10 laudu vaikselt kui bankroll ikka kindlalt kasvab ja ennast hästi tunned.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 21.02.12 at 21:33

  9. #889

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kõikide joontega graphi ei viitsiks panna? Edu uues limiidis.

  10. #890
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Aga palun, kõikide joontega graph:





    NL25 tahaks jõuda millalgi sügis-talvel.
    Suvel näpistaks NL10-st bensuraha veits.
    Nii 30 % igakuisest kasumist.
    Juhul kui seda kasumit muidugi olema saab :)


    Aga ma arvan, et ma ei taha läbisegi kahte limiiti mängida. Siis ei mängi nagu ei ühte ega teist ja minuarst anti mindsetis kah mõista, et mitmeid erinevaid limiite korraga miksida ei ole kõige mõistlikum. On ju neil ikkagi mõneti erinev rütm jne.

  11. #891
    Õpihimuline Mängur Kasutaja Loksutaja avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    HUNL+2 cards
    Postitusi
    448

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tubli, gl edasiseks.

  12. #892
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hea töö, edu NL10s!

    Ja bensuraha soovitan näpistama hakata mitte varem kui NL25

  13. #893
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust

    Ja bensuraha soovitan näpistama hakata mitte varem kui NL25
    +1

  14. #894
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, ega see NL10-s bankrolli näppimine võib-olla õige ei ole. Aga ma olen alates 2008 aastast pokkeriga pusinud ning pole sellest mingit materjaalset, käega katsutavat, kasu saanud. Sama hästi oleskin võinud mängida kõik see aeg play money peale.
    Sestap nüüd, kui peaks minema nii, et bankroll lubab, siis tahaks end kuidagi premeerida. Näidata endale, et see on ikkagi päris raha, mida ma pokkerikeskkonnas liigutan ning kui ma suudan vähem vigu teha kui teised, siis on mul sellest ka kasu.
    Siuksed mõtted ja motiivid :)

  15. #895

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    selle 2008 aastast mängimise kohta - lugesin su miskit vana blogi ja siis seda mis sa siin pidasid enne ja nüüd loen seda teemat siin ja hea meel on näha, et viimaste kuude jooksul on toimunud nagu mingi "click" (tänu taipupolele paljuski kindlasti) ja kadumas on argus teatud mängusituatsioonides ja see arguse koht on asendunud mänguplaani kohaga kuskil ajus. pane samamoodi edasi ja kui sa aasta pärast NL100 mängid (ma usun, et mängid), siis sa oled siin foorumis ideaalne näide ja eeskuju sellest, et järjepidevus viib sihile.

    P.S. arvesta, et kui NL100 mängid ja ma jätkuvalt NL25 nühin (kui mul mänguisu jälle tagasi tuleb arvestades et praegu olen selles vastikus aasta alguse downswingis), siis hakkan olema kade su edu peale.

  16. #896

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sheriff palju sa see aasta mänginud oled?

  17. #897

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    kuni neljanda jaanuarini lasin järjest, aga siis tõmbasin $67 miinusesse ja see võttis täiesti isu ära ja sellest ajast olen mänginud umbes nii, et teen paar lauda vastumeelselt lahti ja esimese beati peale panen jälle kõik kinni (vihaga) ja mitu päeva ei taha pokkerit näha :(

  18. #898

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ausalt mõtle nüüd selle üle järele mis sa just ütlesid. Kas leiad mingi flaw enda loogikas?

  19. #899
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ROFL.. Niimodi mängides jäädki eluks ajaks "downswingi" :D:D

  20. #900

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
    Ausalt mõtle nüüd selle üle järele mis sa just ütlesid. Kas leiad mingi flaw enda loogikas?
    et ei peaks kade olema teiste pokkeriedu peale, kui endal pole mänguisu parajasti (pikemas perspektiivis mänguisu kadunud ja seega ei saagi ma praegu mängijana areneda samal ajal kui teised (Nozzu, hott, Codecci) edasi liiguvad oma pokkeriteel)?

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 9 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 9 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES