Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 4, kokku 145 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 2882
  1. #61
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma arvan et NL2 pole vaja balanseerida kah, neid mängijaid leidub küllaldaselt, kes callivad nõrgemaga, valuet saame nagunii fishidelt kes ei adjusti millelegi, regi ei calli nagunii openshovet mingi nõrgema käega. Aga muidu, hea asi mida proovida. Aga range võiks jah laiem olla kui KK+ ja AK, vähemalt late positsioonist ja sõltuvalt lauast. Kui oled btn ja blindidel 2 überfishi, võib vabalt openshoveda ka AJs vms.

  2. #62
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fleg Vaata postitust
    Kui ma nl 2 tegin siis kui aa siis all in.Ei hakkanud ma tõstma koolima ja kalakesi poti laskma.Võtsin blindid.Tavaliselt keegi ikka koolis all inni ära. Kui juba kellegi poti lased aa-ga siis suure tõenäosusega oled ilma ka.Mõte selles,et kui all in siis kas saad blindid või kooli,aga ei kaota mingile haigele kalastajale.Proovi ära vaata kas toimib.
    See ju sama OBV nagu pokkerisheriffi ideed.. kõik teevad nii.

  3. #63
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui ise donkasin ka micro NL cashi tegin ka nii, aga ausalt öeldes ei saanud ise küll mitte midagi nii - peaaegu never ever calliti ja kui calliti, siis mingid totakad shortstackid.

    Harva tõesti mõni UBER fish oli lauas kel oli full stack ja snappis any twoga.

  4. #64

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Vastavad lauad on ka vaja valida.Mingi 2 h ühes lauas regulaaridega pole mõtet istuda.4 lauda ,nagu sa vist mängid on natuke vähe.Võidki normaalseid lehti ootama jääda.Mina alustasin nii,et võtsin rohkem laudu ja mängisin vähem käsi.Tuleb leida laud kus paar kala ja 15-20 minutiga raha tal otsas.Kui Hemi kasutad siis vaata kelle vastu ka mängid.Mida rohkem rohelist seda parem.

  5. #65
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Põhimõtteliselt on sellega nii, et kui ühe korra shoved oma premiumiga ja saad calli pead laua ära vahetama. Ma arvan, et hea table selectioniga saad nii rohkem profitit kui praegu kindlalt NL2/NL5 hea nii teha. Lihtsalt endal ei läinud eriti hästi sellega, aga tean tüüpe kellel on see väga hästi läinud

  6. #66

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Panen sulle oma nl2 graafiku ka.

  7. #67
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis viimased 50k kätt juhtus, hakkasid preflop shovema?

  8. #68
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Mis viimased 50k kätt juhtus, hakkasid preflop shovema?
    xD

    Viimased 50k kätt ei tahtnud enam joosta üle EV?

  9. #69

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kusjuures ei mäleta enam mis värk sellega oli.Need mängitud selle aasta alguses.

  10. #70
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fleg Vaata postitust
    Panen sulle oma nl2 graafiku ka.
    sellised graafikud on väga kurvad. miks edasi ei liikunud? ranka tabel + natuke käsi postitada/ analüüsida ja NL25 jõudmine ei tohiks ju probleem olla ...

  11. #71

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tegelen asjaga.Aasta alguses mängisin nl2.Siis oli pausi.Nüüd hakkasin novembris jälle.Teen hetkel nl5 ja esimesed 2 ndl masendav olnud coolerid,suckoutid ja oma lollus.Üritan oma mängu leida.Nl5 graafik ka siis selle kuu oma.

  12. #72
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    See ju sama OBV nagu pokkerisheriffi ideed.. kõik teevad nii.
    Mis asi on obvious? Flegi ettepanek? Kui jah siis väga vähesed jälgivad seda. Või on obvious see, kui ei balanseeri end ja siis su ranged teada?

    Lisan niipalju, et balanseerimine on kõõõõõõõõõõigeeeeeeeeeeeeee mõttetum asi. Isegi mängijad, kes üritavad balanseerida on tegelt sitaks unbalanced. JT7hh laual checkivad ikka oma airi järgi ja AJ-ga betivad suuremalt ning tihti 3betted potis check-callivad QQ-ga A49 laual, ometi ei tee nad seda kunagi õhu ega AK-ga.K

    Kõige tähtsamaks jäävad sinu kaardid (loomulikult positsioonist), board ja eedlatav vastase range (piisab kasvõi sellest, kas ta range on lai või kitsas).

  13. #73
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: New Balance

    Homme ilmselt ei mängi. Päevaplaan näeb ette õdusast poissmehekorterist (ja ma ei jõudnudki siia piljardi ja pokkerilauda ning noolemängu üles seada, nagu ma unistasin, enne jõudis naine sisse kolida)...
    Naine ei luba noolemängu ega piljardi-/pokkerilauda tuppa? Või võtab naine rohkem ruumi kui need kolm kokku? Isegi naised, kellel on kolm fööni, tagavara küüned ja ripsmed peaks pokekri- ja piljardilaua vahele ära mahtuma.

    Pealegi on pokker ja piljard arendavad mängud nii naistele kui ka lastele. Üks siis treenib füüsistja vaimu, teine ainult vaimu.

  14. #74
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Naine ei luba noolemängu ega piljardi-/pokkerilauda tuppa? Või võtab naine rohkem ruumi kui need kolm kokku? Isegi naised, kellel on kolm fööni, tagavara küüned ja ripsmed peaks pokekri- ja piljardilaua vahele ära mahtuma.

    Pealegi on pokker ja piljard arendavad mängud nii naistele kui ka lastele. Üks siis treenib füüsistja vaimu, teine ainult vaimu.
    WTF? Ole oma sõnadega ettevaatlikum. Seekord piirnesin hoiatusega.

  15. #75

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    WTF? Ole oma sõnadega ettevaatlikum. Seekord piirnesin hoiatusega.
    WTF? Kas sa ranka leveldad või on sul lihtalt igav?

    Ma ei ole tähele pannud, et siin foorumis igapäevaseid üleolevaid või lihtsalt ebaviisakaid postitusi saadaks ranka hoiatused. Siin ei näe ma aga muud kui heasüdamlikku huumorit.

  16. #76
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    WTF? Ole oma sõnadega ettevaatlikum. Seekord piirnesin hoiatusega.
    Ma ei ole midagi halba mõelnud ega omast arust ka öelnud. Mis mu postis täpsemalt ebasündsat on?

  17. #77
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 423

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas Vibulane Vaata postitust
    WTF? Kas sa ranka leveldad või on sul lihtalt igav?

    Ma ei ole tähele pannud, et siin foorumis igapäevaseid üleolevaid või lihtsalt ebaviisakaid postitusi saadaks ranka hoiatused. Siin ei näe ma aga muud kui heasüdamlikku huumorit.
    Kui tegu on huumori ehk leveliga siis minu sügavad vabandused. Seepärast ma panin ka hoiatuse karistuspunktide asemel ning lisasin ka kommentaari, et saada rohkem selgust.

    Lisaks vaatasin cashmeri postituse historit ja millegipärast jäi Nozzu talle ette. Kui nende vaheline sõbralik tögamine siis veelkord minu vabandused ja ignoreerige mu eelmist kommentaari.

  18. #78
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma ei ole Nozzule midagi halba öelnud. Soovitasin tal naine mängima õpetada, sest meie peres toimis see super hästi. Pigem leian Nozzuga sarnasusi, sest meil mõlemal pere olemas ja grindime micros. Ja ma eeldan, et ta ei saanud 15aastaselt isaks, seega oleme vist samas vanusegrupis ka.

    p.s. kui ma naiste üle nalja teen, siis minu puhul ei saa seda kohe kindlasti mitte šovinismi ilminguks pidada.

  19. #79
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    438

    Re: New Balance

    Dear Cashmer,

    You have received a warning at PokkeriProd.com Foorum.

    Reason:
    -------
    Teiste Kasutajate Ründamine

    Ründab Nozzut ja ta pereliikmeid.


    Ma olin kunagi ülikoolis oma kursuse naiste jalkavõistkonnas ründaja, aga see on ka ainus kord.

  20. #80

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Naine ei luba noolemängu ega piljardi-/pokkerilauda tuppa? Või võtab naine rohkem ruumi kui need kolm kokku? Isegi naised, kellel on kolm fööni, tagavara küüned ja ripsmed peaks pokekri- ja piljardilaua vahele ära mahtuma.

    Pealegi on pokker ja piljard arendavad mängud nii naistele kui ka lastele. Üks siis treenib füüsistja vaimu, teine ainult vaimu.
    Mina sain igatahes küll naerda selle postituse peale.Teades notsu enda huumorimeelt siis ta küll ei pahanda. Kisub see teema OT ära.Katsume teemas edasi püsida naljadejaoks vist muud teemad.

Lehekülg 4, kokku 145 EsimeneEsimene ... 234561454104 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES