Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 5, kokku 145 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 81 kuni 100, kokku 2882
  1. #81
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Dear Cashmer,

    You have received a warning at PokkeriProd.com Foorum.

    Reason:
    -------
    Teiste Kasutajate Ründamine

    Ründab Nozzut ja ta pereliikmeid.


    Ma olin kunagi ülikoolis oma kursuse naiste jalkavõistkonnas ründaja, aga see on ka ainus kord.
    Ma keeldun su ülbust ja ärapanemist kommenteerimast.

    Ütlesin, et kui level/huumor siis minupoolsed vabandused/peace ja seepärast tuli ka sulle hoiatus ning kommentaar siia teemasse saamaks selgust. Oleks ma kindel olnud siis ei oleks tulnud ei kommentaari ega hoiatust....

    Peace.

  2. #82

    Re: New Balance

    Tsitaat Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Ründab Nozzut ja ta pereliikmeid.
    ROFL

  3. #83
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ega ei julgegi kirjutada, aga püüan teha kuidagi vaoshoitult, et rünnakuna ei kvalifitseeruks.
    Viimased 2 kätt. No ei meeldi mulle su turni betsized.
    Esimene käsi kas sa vaatasid üldse palju vastase stäkk on? Tal on 71 senti alles ja sa paned eurosesse potti 0.44. Pane ta allin ja on hästi mängitud. Tal on palju muud ka peale 9x ranges, mis su ära callib. Nagu juba korduvalt öeldud, ära mõtle ainult kätele millest sa taga oled!
    Teine käsi jälle mingi topakas betsize. Flopis võid ka rohkem panna, näiteks 24 senti. Võid ju mõelda küll, et mis see 3bb rohkem ikka ära on, aga pokkeris on panustel lumepalliefekt. Ja turnis arvad, et 30 senti callib ja 40 või 50 mitte? Ta ei viska siin mingil juhul Qx maha ka suurema panuse peale ja sa lihtsalt jätad vastaselt raha võtmata.
    Viimati muudetud ristijeesus poolt : 27.11.11 at 08:34

  4. #84
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Grind-house

    Rõske ja jahe, mööblist tühjaks tassitud korter, kus sammud lagedatelt, mustendavate aknaavadega seintelt vastu kajavad. Õhus heljub sigaretisuits ning kortsunud, tuhatoosina kasutusele võetud suitsupakis vedelevad sinna kustutatud konid.
    On vaikne. Keegi ei räägi. Enam. Ei televiisorit, ei raadiot. Ainult sülearvuti ventilaatori sumin ja klahvide klõbin. Ja kesk seda sürreaalsust istun mina, saapad jalas, sall kaelas ja mängin pokkerit.

    Aga ennist tegelikult keegi ikkagi rääkis ja tarka juttu rääkis. Nimelt tegin koos Taipupolega skype vahendusel ühe sessiooni.

    Kergelt šokeeriv kogemus. Ei, mitte tulemuse osas, või siis just. Igatahes + 2.47 Euri. Ja põhiliselt võetud nendes situatsioonides, kus mina oleks alla andnud. Ehk siis minu ehmatuseks jõudis mulle kohale kui kehvasti ma ikka mõnedes situatsioonides mängin. Aga...tulemsuliku ravi eelduseks on oma haiguse tunnistamine. Nii, et...ehk saab veel asja.

    Nagu ikka, nüüd siis ka enim võitnud ja kaotanud käed.

    Suurim kaotus:

    Vastane: 551 kätt ja 42/22


    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG xuhui7850 (€2)
    UTG+1 roinuj7 (€1.81)
    MP cwllike (€2)
    CO jani267 (€1.99)
    BTN hollynpeter (€0.72)
    SB biervat123 (€3.89)
    BB Nozzu (€2)

    Pre-Flop: (€0.03, 7 players) Nozzu is BB J Q
    2 folds, cwllike raises to €0.06, 3 folds, Nozzu calls €0.04

    Preflop: Njah, kui ma mõtlesin, et miks ma siin callisin, siis esimene mõte oli, et vastane on nii loose, et mu käsi võib tegelikult temast ees olla ja sellepärast võin ma selle 2BB-d ära kallida. Aga, kui ma arvasin, et mu kaardid on tema rangest ees, siis oleks ilmselt raisema pidanud.


    Flop: K Q J (€0.13, 2 players)
    Nozzu bets €0.10, cwllike raises to €0.30, Nozzu raises to €0.94, cwllike goes all-in €1.94, Nozzu goes all-in €1

    Flop: Joppas. Reatõmme on maas ja kui ta preflopis tõstis ässaga, siis võib kümne lauda tulek mu stäkile halvasti mõjuda. Ja teisest küljest, kui tal on A siis ta ilmselt callib mind.
    Aga ta hoopis raiseb. Kas ta sai K või Q pihta. AK või AQ-ga? Hmm, pott on juba nii suur, et ma tahan seda kohe kätte saada. Tõstan omakorda ja shove vastas. Kas siin oleks saanud kaardid maha visata. TPTK ei oleks ilmselt pärast seda kui ma kaks korda tõstsin, raha siin keskele lükanud. Ent võib-olla siiski...on ju vastane loose-agressiv vastane.
    Ei leidnud ma siin oma 2 paariga foldi. Aga äkki oleks pidanud?

    Turn: 6 (€4.01, 2 players, 2 all-in)

    River: 2 (€4.01, 2 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Taipupole ütles, et vea tegin ma juba leadides. Ma ei vaidle vastu. Ent kuidas see mäng oleks läinud, kui ma oleks flopil checkinud? Nüüd, vastase kaarte teades, oleks ta oma monsteriga ilmselt järgi chekkinud.
    Turn ei muutnud midagi ja nüüd oleks ma pidanud bettima. Või noh, ma oleks seda igatahes teinud. Ja selle kohapeal oleks tõenäoliselt vastane raisenud. Then what? Tulemus oleks ikka sama olnud...või siiski mitte?

    Enim võitnud käsi: Üks neist, mille ma võitsin tänu Taipupole skillile

    Vastane: 24 kätt 42/13


    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG biervat123 (€2.30)
    UTG+1 S_V_1931 (€2.59)
    MP1 Nozzu (€2)
    MP2 adlsonS84 (€2.05)
    CO Semcabih (€2.30)
    BTN stanicher (€0.70)
    SB luvana (€1.05)
    BB blleetharn (€2)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is MP1 Q Q
    2 folds, Nozzu raises to €0.08, adlsonS84 goes all-in €2.05, 4 folds, Nozzu goes all-in €1.92

    Preflop: Nagu ikka QQ 4XBB. Ja siis tuleb AI järgi. Ma tahan fold panna. Olen õppinud, et pre-flopis olen õnnelik kui saan nupud sisse kätega nagu AA ja KK. Aga mitte enam QQ-ga. Aga Taipupole ütleb marurahuliku häälega: "siin on call." Ma ei söanda nii kindlameelselt antud nõuannet eirata.

    Flop: 7 8 10 (€4.08, 2 players, 2 all-in)

    Turn: 7 (€4.08, 2 players, 2 all-in)

    River: 4 (€4.08, 2 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Aga mis ma nüüd siis teen? Lisan QQ sellesse rangesse, millega lähen igal juhul pre-flopis AI-nni. Või sellesse, millega lähen AI loosede vastaste vastu, ent mitte NIT-ide ja shortstackkide vastu?

    Paneks siia ühe müstilise käe veel:

    Vastane: 145 kätt 45/14

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nelemotte (€1.03)
    CO csiki76 (€1.63)
    BTN Nozzu (€2.82)
    SB cheste8886 (€1.93)
    BB perlaki00 (€0.65)

    Pre-Flop: (€0.03, 5 players) Nozzu is BTN A J
    1 fold, csiki76 raises to €0.04, Nozzu raises to €0.12, 2 folds, csiki76 calls €0.08

    Preflop: Ok, nagu Taipupole ütles, kindlalt 3-bet. Ja noh, ehkki ma AJo-ga tavaliselt ei 3-beti oleks ma siin seda ehk ka ise teinud, sest vastane sama hästi kui limpis.

    Flop: J 4 6 (€0.27, 2 players)
    csiki76 bets €0.08, Nozzu raises to €0.22, csiki76 calls €0.14

    Flop: Nõrk c-bet. Mul TPTK, raise oleks ka mina teinud.

    Turn: K (€0.71, 2 players)
    csiki76 bets €0.10, Nozzu calls €0.10

    Turn: Kunn võttis mul jala värisema. Nagu ikka mõtlen ma vastasele kõige parema võimaliku kaardikombinatsiooni kätte. Ja minu kartusi kinnitas ka see et vastane panustas. Sel hetkel olin ma juba nii krampis, et olin küll tänulik, et ta nii vähe panustas, aga ei osanud sellest nõrkust välja lugeda vaid rõõmustasin, et saan odavalt callida.

    River: 8 (€0.91, 2 players)
    csiki76 bets €0.38, Nozzu calls €0.38

    River: Plank. Aga et vastane panustab ligi pool potti. Siis uskusin veelgi kindlamatl, et ju ta oma kunni tabas turnil. Tahtsin foldida ja hakkasin õhku ahmima, kui Taipupole hoopis tõsta soovitas. Nüüd tagantjärgi saan sellest isegi aru. Aga see hetk oli...hirmus. Tõsta ei julgenud aga callisin ära. Ja mis ma näen:

    [
    ( Click to show/hide )


    Mida siit kõrva taha panna. Eks ikka seda, et tuleb vastase bet-sizele täheleapnu pöörata ja ennekõike seda, mida mulle siin juba sada korda öeldud: ÄRA EELDA KOGU AEG, ET VASTASEL ON PARIM VÕIMALIK KÄSI. Pekki küll, millal ma ometi õppust võtan :S

    Igaljuhul läbi foorumipäeviku veelkord suurimad tänud Taipupolele.
    Ja oleks muidugi lahe, kui ta viitsiks äkki, nüüd esimese inimesena, kes mu mängu kõrvalt on näinud, mu nõrgad kohad siia kirja panna.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 27.11.11 at 22:03

  5. #85
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Väga tore! Tasa targu baby steps ja ravitud su haigus saab :D

  6. #86
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nüüd, vastase kaarte teades, oleks ta oma monsteriga ilmselt järgi chekkinud
    Väga rumal eeldus. Kui sa mõtleksid nüüd vähegi enda calling rangele, siis mõistaksid, et selline flop hitib sind vägagi hästi ja ka drawsid on lauas palju - seega miks peaks keegi sellisel flopil nutsi järgi checkima, poti ehitamise asemel?

  7. #87
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tubli. QQ võid esialgu võtta preallinn käeks blindidelt ja CO, BTNlt mängides. Tegelikult on see suht nuts ka teiste positsioonide vastu selles limiidis, aga keegi ei keela väikeste sammudega liikuda.

  8. #88

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    Tubli. QQ võid esialgu võtta preallinn käeks blindidelt ja CO, BTNlt mängides.
    See on kohutav nõuanne, palun mitte kuulata. Umbes sama jube kui 200BB lauast lahkuda.

    Ja oleks muidugi lahe, kui ta viitsiks äkki, nüüd esimese inimesena, kes mu mängu kõrvalt on näinud, mu nõrgad kohad siia kirja panna.
    Ülejäänud vigadest või soovitustest rääkisime sessi ajal, ei hakka neid siin pikalt kordama:
    - leadimine arusaamatutes kohtades
    - HUD
    - UTG ja varajane range
    - SB complete
    - laudade valimine
    - laudadest lahkumine (lisaks 200BB)
    - positsioon

    Eks suuremaid või väiksemaid asju näe tulevikus ka, samas nii mõnedki nendest on kohe lahendatavad.

  9. #89

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    naerma ajab natuke, et miks sul seal AJ käes jalg värisema hakkas ja õhku pididi ahmima? vastasel ei olnud seal ju isegi paari mitte seal, ainult mingine mõttetu käsn (AQ-taskukaardid J46K8 laual) millega nuppe sisse lükkas. lisaks - ära unusta mängu ajal, et liikusid ajutiselt tagasi madalamasse limiiti ja see on ju NL2 mitte NL5, seal ei peaks stacki kaotamine küll mingeid emotsioone tekitama.

  10. #90
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    TP rebisid mu postist ühe osa välja ainult. Teine osa siiski palju olulisem kui esimene. Eneseväljendus jätab mul lihtsalt soovida. Pidasin pigem silmas, et b vs b ja btn vs b olukordades on see nuts. Paratamatult on aegajalt tugevam käsi vastas, kuid nendes eelnevates kohtades on ranged siiski oluliselt laiemad kui utg, mp.

  11. #91

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Provoker Vaata postitust
    TP rebisid mu postist ühe osa välja ainult. Teine osa siiski palju olulisem kui esimene. Eneseväljendus jätab mul lihtsalt soovida. Pidasin pigem silmas, et b vs b ja btn vs b olukordades on see nuts. Paratamatult on aegajalt tugevam käsi vastas, kuid nendes eelnevates kohtades on ranged siiski oluliselt laiemad kui utg, mp.
    Tuleb öelda lihtsalt: mitte kunagi ei foldi NL2 pre flop QQ.

  12. #92
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Suht standard käed imo, vbl QQ ainult veits küsitav.
    AJ käes ka standard calldown imo, see vastase bet size ei repi seal midagi eriti ja ma snap fistfump callin riveri lihtsalt. Stacki järgi vaataks ka kohe, et mingi "reg" (obv nl2 ei saa kedagi regiks kutsuda aga u know what i mean) pole .
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 28.11.11 at 07:26

  13. #93
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    AJ käes oleks turnis kindlasti tõstnud. See on fishide lemmikvõte, õhuga donkbettida niiviisi. Milleks siin (põhimõtteliselt) tasuta kaarti anda.

  14. #94
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ja miks sa fishi raisema pead siis kui ta õhuga tahab bluffida?

  15. #95
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tal polnud ju õhk, üsna solid draw pigem, millelt oleks saanud valuet küll raisedes. Kui suuremalt oleks donganud, siis calliks lihtsalt turni.

  16. #96
    Vana Tegija
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 310

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, eks see on rohkem minu kui STT mehe mõte, kes eriti showdowni näha ei taha. Ja sepp tahtis ju odavalt kaarti saada, seda ei annaks.

  17. #97

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Tal polnud ju õhk, üsna solid draw pigem, millelt oleks saanud valuet küll raisedes. Kui suuremalt oleks donganud, siis calliks lihtsalt turni.
    Väga mõistlik on vaadata vastase kaarte ja nende põhjal otsuseid teha või hiljem nõuandeid anda. Kui keegi oskaks soovitada mingit proget vms, millega ma saaksin seda võimalust enda mängu ajal LIVE kasutada saaksin, siis PM.

  18. #98
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mis asi on obvious? Flegi ettepanek? Kui jah siis väga vähesed jälgivad seda. Või on obvious see, kui ei balanseeri end ja siis su ranged teada?
    Obv sarkasm oli.

  19. #99
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Väga mõistlik on vaadata vastase kaarte ja nende põhjal otsuseid teha või hiljem nõuandeid anda.
    Üsna standard spot kus raiseda for value turnil, kui tehakse pmtl blocking bet, imestan, et see sulle nii üllatav tundub. Villaini range on obviously kallutatud nõrgema Jx/veel madalama paari/draw poole.
    Viimati muudetud fyte poolt : 28.11.11 at 20:01

  20. #100
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna siis jätkus Taipupole käest kinni hoides retk läbi müstilise, ohte ja ahvatlusi täis pokkerimaailma.
    Ent teel vastu sattunud elukatest olid mõned juba tuttavad. Või teisisõnu, ma leidsin oma arsenalist nende vastu sobivad relvad üles. Ja kui ei leidnud, ulatas need mulle Taipupole.
    Anyway - bankroll paisus 3.60 euro võrra.

    Suuremad käed:

    Enim kaotanud:

    Vastane: 85 kätt 51/0

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Trk_Evgeny (€1.94)
    UTG+1 goggi76 (€0.88)
    MP1 amagan (€2.02)
    MP2 yoonah1990 (€1.89)
    MP3 madbull11 (€2.33)
    CO david12008 (€0.90)
    BTN ellussion (€0.81)
    SB tonnie365 (€1.56)
    BB Nozzu (€2.03)

    Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is BB Q Q
    5 folds, david12008 checks, 1 fold, tonnie365 calls €0.01, Nozzu raises to €0.16, david12008 folds, tonnie365 calls €0.14

    Preflop: Läks sisse 1BB rohkem kui mul tavaks on.

    Flop: 8 3 J (€0.32, 2 players)
    tonnie365 checks, Nozzu bets €0.24, tonnie365 calls €0.24

    Flop: Ülekaartidega, preflop agressorina tavapärane c-bet

    Turn: 6 (€0.80, 2 players)
    tonnie365 checks, Nozzu bets €0.54, tonnie365 calls €0.54

    Turn: Järgi chekkimine oleks mastikaartide tõttu ohtlik olnud. Võib-olla oleks piisanud poole potisest panusest.

    River: A (€1.88, 2 players)
    tonnie365 goes all-in €0.62, Nozzu calls €0.62

    River: Siin oleks ikkagi vist pidanud maha viskama. Kui ta mind ainult poisi pealt flopil ja turnil callis, siis vaevalt et ta siin oleks oma viimased säästud sisse lükanud. Järelikult pidi teda siin kas äss aitma või ta slowtas midagi paremat.

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud käpp

    Vastased:
    Tuhtyn: 34 kätt 24/9
    Ravshan: 4 kätt 100/50

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG durmitores (€2.03)
    UTG+1 Ravshan978 (€1.61)
    CO abborru (€2.29)
    BTN Lasoluma (€1.29)
    SB Nozzu (€2.23)
    BB Tuhtyn (€1.48)

    Pre-Flop: (€0.03, 6 players) Nozzu is SB 10 J
    1 fold, Ravshan978 calls €0.02, 2 folds, Nozzu raises to €0.10, Tuhtyn calls €0.08, Ravshan978 calls €0.08

    Preflop: Limperi karistamine

    Flop: J K 10 (€0.30, 3 players)
    Nozzu bets €0.24, Tuhtyn calls €0.24, Ravshan978 calls €0.24

    Flop: Hästi tabatud aga masti ja reatõmme maas. Peab kaitsma ja tõmmetelt valuet võtma.

    Turn: 10 (€1.02, 3 players)
    Nozzu bets €0.40, Tuhtyn folds, Ravshan978 goes all-in €1.27, Nozzu calls €0.87

    Turn: Monster. Ei taha väga suurelt panustada. Aga tõmbed võivad mu siin ikkagi kinni maksta, nii et veits raha sisse. Vastane otsustab asja minu eest ära.

    River: 8 (€3.56, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Plaanis on Taipupolega mängida veel homme. Seejärel mängin mõned päevad iseseisvalt. Ja siis, millaski nädala lõpu poole, vaatab ta mu mängu üle, kontrollimaks kas mu vasthangitud teadmised on ikka kinnistunud või olen ma oma endisesse rööpasse tagasi vajunud.

Lehekülg 5, kokku 145 EsimeneEsimene ... 345671555105 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 13 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 13 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES