Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 50, kokku 145 EsimeneEsimene ... 40484950515260100 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 981 kuni 1 000, kokku 2882
  1. #981
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    maisaa aru,mängid nl10 ja kõik sessid jäävad alla BI kasumisse või kahjumisse.

  2. #982
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Murdock Vaata postitust
    maisaa aru,mängid nl10 ja kõik sessid jäävad alla BI kasumisse või kahjumisse.
    rofl, mõtlesin täpselt sama:D

  3. #983
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, sellest ongi pagana raske aru saada. Ärge pingutage.

  4. #984

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.

    Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?

  5. #985
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    shoveks qq tt9xj

  6. #986
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    arvestades, et ta alles liikus NL10, siis vana limiidi kohta on see üle $7 kõikumine juba vana limiidi (NL5) järgi ligikaudu 1,5 BI. Nozzu mängib minu arust nii kaitslikku mängustiili, et tal ei ole eriti sessioone olnud NL5-s kus kõikumised läheksid nii suureks, et on üle 1BI. see vajab lihtsalt harjumist psühholoogiliselt, et $7 on nüüd alla 1BI ja võib julgelt edasi lasta ilma selle peale mõtlemata et praegune sess toob suure tõusu või languse. varsti kui ta tunneb mugavamalt ennast, siis see $7 ei kõiguta enam ja laseb julgelt edasi.

    Nozzu, mitu kätt täna mängisid siis selles (minu arust siiski soliidse plussiga lõppenud) sessioonis?
    OK, sheriff, sa tabasid kümnesse: täpselt nii on, nagu sa kirjutasid. Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
    Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.

  7. #987
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    shoveks qq tt9xj
    Mis tänaval ja miks sa shoveks seal?

  8. #988
    dibs esimesele naisele, kes siia satub Kasutaja q_q avatar
    Liitus
    Jan 2011
    Postitusi
    6 303

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    river obv

    trips/straight hard to make
    fish terve k2si checkinud ei n2ita palju tugevust
    v6ib vabalt tp riveril olla mingi qj/kj type of hands callis 2 street ja riveril top pair nyt mida iialgi ei foldi

  9. #989

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ja sestap, ehkki ma algul otsustasin, et ma ei vasta su küsimusele, kuna mul on veits piinlik, ma siiski teen seda :).
    Tänane sess: 20 minutit ja 103 kätt.
    pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.

    EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.
    Viimati muudetud pokkerisheriff poolt : 27.02.12 at 22:20

  10. #990
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    pole hullu, homme saad hea tundega ja pisut enesekindlamalt tänu tänasele plussile laudadesse istuda. usun, et kui alguses mingid rämedat biiti ei tule (loodan et ei tule) siis homme mängid planeeritud 500 kätt pingevabalt ära.

    EDIT: ise mängisin ka nagu eelmise nädala keskel lubasin innustatuna mõnest kurjast sõnast siin teemas (tänud kurjustajatele), tund aega. hambad ristis, sest kõrini on pokkerist, aga proovin jälle mängima hakata. täna õnnestus siis tänu su lühikesele sessile mängida mul isegi üle 2x rohkem käsi kui sinul. homme on sinu kord 2x rohkem käsi mängida kui mina, sest mul on nii siiber pokkerist et vaevalt üle tunni aja ja paarisaja käe suudan ennast mängima sundida.

    Olgu - diil: Homme vähemalt 400 kätt minult. Kui just ei lenda 2 BI miinusesse või 2BI plussi. Just viimane variant muudab tooli mu istumise all kuumaks. Miinusesse jäänud sessid on mul kõik 400 - 600 kätt. Aga kui kohe alguses kenasti hitin, siis...mnjah.

    Aga...hmmm, nii on sul tõesti raske mängida, kui pead hambad ristis suruma. Kahtlane, kas nii just mänguisu tagasi tuleb - pigem vastupidi - vastumeelus võib suureneda.
    Või arvad, et tuleb, kui peaks kaart kenasti jooksma hakkama?

  11. #991
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas q_q Vaata postitust
    river obv

    trips/straight hard to make
    fish terve k2si checkinud ei n2ita palju tugevust
    v6ib vabalt tp riveril olla mingi qj/kj type of hands callis 2 street ja riveril top pair nyt mida iialgi ei foldi
    EDIT: Nevermind. Lugesin siin outse vähe valeti kokku. Ise oleks pannud ta 9 oudiga FD peale aga tõepoolest qj/kj on kumbki 10 oudised isegi (ehkki ühegi oudi hittimine ei pruugi tähendada võitvat kätt). Calling station võib seal 2/3 pot beti ära callida küll.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 27.02.12 at 22:36

  12. #992

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Aga...hmmm, nii on sul tõesti raske mängida, kui pead hambad ristis suruma. Kahtlane, kas nii just mänguisu tagasi tuleb - pigem vastupidi - vastumeelus võib suureneda.
    Või arvad, et tuleb, kui peaks kaart kenasti jooksma hakkama?
    ma ei tea. ma tahan võita nii nagu hott ja Codecci (kui tal hea kuu on) võidavad. osata raha teha pokkeriga ühesõnaga. äkki siis kui "printima" õpin, viitsin parema meelega mängida ka.

  13. #993
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Raha pärast pole vaja muretseda, see muretseb enda pärast ise. Tuleb hästi mängima õppida. Aga raske on õppida midagi, mis ei meeldi.
    Nii, et esmalt peaksid leidma enda jaoks uuesti selle, mis sulle pokkeris meeldib. Küll siis raha kah hakkab tulema. Vastupidi, nii et kõigepealt hakkab raha tulema ja siis hakkab meeldima, see kahjuks ei toimi.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 27.02.12 at 22:50

  14. #994
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Raha pärast pole vaja muretseda, see muretseb enda pärast ise. Tuleb hästi mängima õppida.
    Aga mõtle siis sellele enne kui kinni paned +/- 1,5bi peal

  15. #995
    Õpihimuline Mängur Kasutaja hakkameimema avatar
    Liitus
    Aug 2011
    Postitusi
    349

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Emmimees pani asja paika :D

  16. #996
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Aga mõtle siis sellele enne kui kinni paned +/- 1,5bi peal
    +11111111111111

  17. #997
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Fish fingers

    Tänane sess tõestas veelkord kui oluline on laudades fish üles leida. Olin juba tiksunud vaikselt umbes kolme euro jagu miinusesse kui õnnestus üks kuldkalake konksu otsa saada ja talt natuke raha välja pigistada.

    Fishi statid: 35 kätt 51/14

    1. käsi

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player2 ($9.43)
    UTG+1 Player3 ($13.15)
    MP1 Player4 ($10.24)
    MP2 Nozzu ($11.56)
    CO Player7 ($3.18)
    BTN Player8 ($11)
    SB Player9 ($4.06)
    BB Player1 ($4)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is MP2 A J
    Player2 raises to $0.20, 2 folds, Nozzu raises to $0.60, 4 folds, Player2 calls $0.40

    Preflop: Ta küll raiseb aga nii vähe, et seda võib limbina arvestada, mistõttu lähen teda isoleerima.

    Flop: 4 J 3 ($1.35, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $1, Player2 calls $1

    Flop: Fishile meeldivad ühtvärvi kaardid. Panen ta mastitõmbe eest maksma.

    Turn: 8 ($3.35, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $2.20, Player2 calls $2.20

    Turn: Blank. Võtame veel raha, juhul kui ta mastitõmbel on.

    River: 3 ($7.75, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu checks

    River: Aga äkki sai flopil oma kolmele pihta ja callis sellega kaks tänavat. Ei taha raiset näha ja checkin järgi.

    ( Click to show/hide )


    2. Käsi

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player1 ($4)
    UTG+1 Player2 ($13.70)
    MP1 Player3 ($13)
    MP2 Player4 ($9.95)
    MP3 Nozzu ($15.16)
    CO Player6 ($3.55)
    BTN Player7 ($4.50)
    SB Player8 ($10.90)
    BB Player9 ($4.19)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 K A
    1 fold, Player2 calls $0.10, Player3 calls $0.10, 1 fold, Nozzu raises to $0.60, 4 folds, Player2 calls $0.50, Player3 folds

    Flop: 6 K J ($1.45, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $1.10, Player2 calls $1.10

    Turn: 2 ($3.65, 2 players)
    Player2 checks, Nozzu bets $2.85, Player2 calls $2.85

    River: Q ($9.35, 2 players)
    Player2 bets $3.20, Nozzu calls $3.20

    River: Mitte just hea riveri kaart aga vastaselt mingi imelik bett. Oleks ta siin kogu oma stäki, ehk natuke üle poole poti sisse lükanud, siis võib olla oleks ma oma kaardid maha visanud. Aga ei tea kah, pott oleks siis olnud mingi 16 doltsi ja mul oleks tulnud callida 6 doltsi. Aga igatahes nii väikse beti peale ma pikalt kaaluma ei hakanud. Callisin.

    ( Click to show/hide )


    Sai täidetud ka endale ja sheriffile antud lubadus ning mängitud 450 kätt. Sessi tulemus kokku + 4.44 €

  18. #998
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimeses käes for the love of god pls beti river. Krdi 95% kordadest saad seal calli mitte raise IMO. Ära situ ja ära pane vastaseid alati top rangede peale ja korja see kopikas ülesse.
    Eriti veel siukse kala vastu :/.

  19. #999
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, kõlab mõistlikult aga just selline kala võib preflopis callida mingi kolmega ja sellega siis kaks tänavat kaasa tolgendada. Solid mängijatest ei oleks seda kahtlustanud. Samas kala nagu tema, ei oleks mind riveril ilmselt träppima hakanud vaid oleks ise panustanud.

  20. #1000
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei tea, no matter what ma betin seal 100% kordadest.
    Litsid tuleb ikka elumahladest tühjaks täiesti pumbata viimse piisani, mängud isegi nitisied tänapäeval siuke vend lauda satub siis tuleks viimast võtta ja mitte karta bettida.
    Ma ei tea kuidas praegu on aga igatahes kunagi NL10 starsis mängides need lauad olid nii nitised lihtsalt, et anna otsad sõnaotseses mõttes. NL50 ja 100 on ka fishisemad.
    Tuleb pumbata mis pumbata annab.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 28.02.12 at 20:45

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 6 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 6 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES