Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 51, kokku 145 EsimeneEsimene ... 41495051525361101 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 001 kuni 1 020, kokku 2882
  1. #1001
    Õpihimuline Mängur
    Liitus
    Dec 2010
    Postitusi
    311

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Nojah, kõlab mõistlikult aga just selline kala võib preflopis callida mingi kolmega ja sellega siis kaks tänavat kaasa tolgendada. Solid mängijatest ei oleks seda kahtlustanud. Samas kala nagu tema, ei oleks mind riveril ilmselt träppima hakanud vaid oleks ise panustanud.
    Kollipoisse näed under the bed. Ise üritaks ka midagi veel näpistada

  2. #1002

    Re: Fish fingers

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Sai täidetud ka endale ja sheriffile antud lubadus ning mängitud 450 kätt. Sessi tulemus kokku + 4.44 €
    ma täitsin ka enda poole lubadusest. natuke üle tunni aja ja natuke üle 200 käe.

  3. #1003
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Fish fingers

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    ma täitsin ka enda poole lubadusest. natuke üle tunni aja ja natuke üle 200 käe.
    Tubli! Korraks oli kiusatus pakkuda, et teeme homme jälle topelt....aga...kuu viimane päev...ei taha pushida :)

  4. #1004

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    homme niikuinii mängin. kui see nädal suudan iga tööpäev tund aega mängida ja nädalavahetuse 2 päeva kohta kokku ka tunni, siis see on minu jaoks kõva distsipliin ja enesesundimine (päriselt ka, ärge naerge). kui hakkama saan, eks siis vaatab kas järgmine nädal kordab või paneb lausa tempot juurde.

  5. #1005
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    homme niikuinii mängin. kui see nädal suudan iga tööpäev tund aega mängida ja nädalavahetuse 2 päeva kohta kokku ka tunni, siis see on minu jaoks kõva distsipliin ja enesesundimine (päriselt ka, ärge naerge). kui hakkama saan, eks siis vaatab kas järgmine nädal kordab või paneb lausa tempot juurde.

    Imho oleks sul targem pokkerist loobuda !! Selleks ,et korralikult mängida (kutsutakse A-gameks) peaks asja vastu huvi ja motivatsioon olema !
    Kui sul mängimine vastumeelne siis osta lotot parem :D

  6. #1006
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Veebruar lukku

    Tänane sessioon tõi veel +1.00€ juurde ning koos sellega sai see kuu NL5 ja NL10s kokku grinditud 42.09€ . Kasumi hulka saab arvestada ka 10 boonuseurot, mis teeb siis kuu kasumiks kokku 52.09€ .




    Paras pettumus. Lootsin, et kui jõuan NL10sse siis teenistus suureneb. Tegelikult aga jäi lõpptulemus jaanuarile isegi alla.
    Samas on heameel, et täitsin oma eesmärgi ja jõudsin NL10sse ning esialgu ka püsin seal. Ehkki on tunne, et mäng on muutunud ebakindlamaks.

    Veebruari eesmärgid:
    Jätkata mängimist kuuel laual: V
    Mängida läbi vähemalt 15 000 jaotust: X
    Jõuda tasemele NL10: V
    Õppida (muu hulgas viia lõpule Poker Blueprinti ümber kirjutamine): XV

    Tehtud sai rohkem kui tegemata jäi - nii et võib kuuga enam vähem rahule jääda.

    Märtsi eesmärgid
    Kinnitada kanda NL10-s
    Mängida läbi rohkem käsi kui Veebruaris
    Jätkata pokkerialaseid õpinguid

  7. #1007
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Jube väiksed swingid kuidagi 11k käe peale :S. Sa 200bb potti oled ka võitnud NL10?
    Ma kardan, et sa teed mingeid epic lühikesi sesse ja kui 1bi oled juba kaotanud/võitnud siis on call it a day.
    Lisaks HHsid vaadates jätad value võtmata vast.
    Viitsid vaata hemist mis parim ja kehvim päev on olnud buyinides?
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 29.02.12 at 20:33

  8. #1008

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ei maksa pettumust tunda aeglase alguse pärast NL10-s. alles alustasid seal ju ja kohanemine võtab harjumist natuke. veebruaris seaks sinu asemel peaeesmärgiks 15000 kätt kvaliteetpokkerit ja mitte teha neidsamu lühikesi sesse, mida kube mainib eelmises postis.

  9. #1009
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis asja sa tamburaitad siin, mis krdi kube :/. wtf

    Kui sa tahad nozzu võid need 11k kätt saata mulle PM-is kokkupakituna vms, ma lasen HEM-i omale sisse ja vaatan kõik suuremad käed üle. Ise nagunii enam järjest pikke sesse ei tee ja oleks huvitav vaadata kus kohast seda value sul puudu jääb. NL10 käed siis ainult. Panen käed handconveterisse ülesse koos oma arvamusega ja saadan PM-is tagasi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 29.02.12 at 20:53

  10. #1010
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    rofl @ kube :D:D Naersin arvutitaga lampi :D

  11. #1011

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    "qb" kõlab ju välja hääldades nagu "kube". kui on solvav või midagi, siis rohkem ei kasuta, sorry :(

  12. #1012
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Lol :D. Siukse asja peale ei tulnudki :D.
    Ei jaganud matsu välja lihtsalt.

  13. #1013

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Lol :D. Siukse asja peale ei tulnudki :D.
    Ei jaganud matsu välja lihtsalt.
    paar kuud tagasi oli vist sama teema korra:D

  14. #1014
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok, lisame tänasele päevale ja veel +1.88€ ja saame kuu kokkuvõtteks 53.97€.
    Nimelt ei andnud mulle ikka rahu see Pokerstarsi soni, millest mul jäi 2,5 punkti puudu. Läksin tegin need ära. Sain veits raha kontole juurde ja lohutuseks või ok, olgem positiivsed ja öelgem preemiaks, endale soni tellitud. Yai!

    QB, ma oleks äraütlemata tänulik, kui viitsiksid mu NL10 käed üle vaadata ning oma hinnangu anda. NL10 käsi on ainult 3312 kah. Ja jube swingiseks on mul see uuele levelile minek kujunenud:



    Katsun välja nuputada, kuidas nende käte importimine käib ja siis laen need sulle üles kuskile.

    EDIT: Haa 500. postitus ja ametikõrgendus :)

  15. #1015
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Siis ez, exporti v2lja ja paki kokku ja lykka upload.ee ülesse ning viska link PM-i.

  16. #1016
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma siin olen jälginud Su graafikuid ja võite, et kuidas nii vähe plussi saad päeva jooksul (nl10's peaks juba normid päevad tulema või siis vastupidiselt normid miinuspäevad) ja graphid on ka jubedalt swingised..

  17. #1017

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    paar kuud tagasi oli vist sama teema korra:D
    jah, ühe korra varem olen qbj0hni mingit posti tsiteerinud vist ja siis ka selle "qb" pärast ütlesin "kube" ja ta vastu naeris, et "lol, mis kube?" umbes aga siis ei hakanud seletama talle. aga minu arust väga meeldiv temast, et viitsib vaadata Nozzu käed üle. mul on alati heameel, kui Nozzule foorumi poolt midagi "vastu antakse" arvestades kui avalikult ja distsiplineeritult ta siin oma ponnistustest räägib (ja ehkki aeglaselt, ei kahtle ma et ta jõuab peagi siiski kuhugi NL50).

  18. #1018
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Polegi mõtet sulle PMi tagasi saata ei uskunudki, et 3k käe jooksul tegelikult nii vähe olukordi mida vaadata. (obv igat blindi steali ja asja ei vaadanud vaid by default üldine ülevaade)
    Vaatasin kõik suuremad käed kiirelt üle (mingi 20 suuremat kaotus ja 20 võidetud ).
    Ma ei tea uskumatu värk, nende kaotus käte kohta pole ühegi kohta mitte ühtegi halba sõna öelda. Foldida sa igatahes oskad õiges kohas, vahest vbl isegi liiga tightilt aga midagi spets silma ei jäänud. Võidu käed olid ka kõik super standard, kui siis ainult mõned käed kus jäi value võtmata (nagu see varasem käsi siin teemas mis kommenteerisin).
    Statid kõik asjad super. Ei jh ma semi-shokis, väga hästi mängitud käed igatahes. Mõnes kohas ei leiaks isegi foldi. (foldisid seal mingi turnitud seti ntx).
    Jätka samas vaimus ja lükka aint volüümi.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 29.02.12 at 22:35

  19. #1019
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Wouh....nüüd olen mina semi-shokis. Aitäh! Andsid mu enesekindlusele igatahes mega boosti. Ja see on isegi parem kui ükskõik milline süva-analüüs.
    Tänud veelkord.

  20. #1020
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma üksikasjalikult seal läbi ei põiminud muidugi aga kiirest ülevaatest sai suht hea pildi ette mis toimub ning imo oli kõik väga tip top.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES