Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 52, kokku 145 EsimeneEsimene ... 242505152535462102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 021 kuni 1 040, kokku 2882
  1. #1021
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Selge. Kütan samamoodi edasi! Ei, mitte samamoodi - katsun gaasi rohkem peale keerata :)

  2. #1022
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mitu lauda sa korraga mängid? Kuu volüüm on jah üpris väike, harjuta ennast ~4-6 lauaga vähemalt mängima. Ma ei tea muidugi kui suur Su arvutiekraan on ja palju sul aega päevas mängida on..?

  3. #1023
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Mitu lauda sa korraga mängid? Kuu volüüm on jah üpris väike, harjuta ennast ~4-6 lauaga vähemalt mängima. Ma ei tea muidugi kui suur Su arvutiekraan on ja palju sul aega päevas mängida on..?
    No ma mängingi juba paar kuud kuuel laual. Ja ega sellele ekraanile rohkem mahugi. Praegu on juba väike overlay. Aega on mul mängida igapäev mingi 1 - 2 tundi. Noh tegelikult, kui jätaks õhtul niisama arvutis istumise, seriaalide vaatamise ja siia postitamise ära, siis saaks veel kuni kaks tundi juurde.

    A noh, keskmiselt kipuvad mul need sessid tulema nii umbes tunni ajased. Nii et poole ajalisest potentsiaalist jätan kasutamata. Mnjah, sellega peab tööd tegema.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 29.02.12 at 23:34

  4. #1024
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    6 lauaga peaks vähemalt 30k kätt saama normaalse volüümiga. Aga 1-2 tundi on ilmselgelt liiga vähe kui tahaks normaalset volüümi ka saavutada kuuga.. Ise lasen nii 4-6h päevas 6 lauda..

  5. #1025
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No ma usun, et umbes 20K oleks ma võimeline ära tegema kui ma iga päev mängiks rangelt 1.5 tundi.

  6. #1026
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    palju see kuu mängutunde kokku tuli?

  7. #1027
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, minujaoks on seda 20k volüümi vähe, aga muidugi täiesti oleneb kuipalju aega on mängida igapäev :)

  8. #1028
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Nojah, minujaoks on seda 20k volüümi vähe, aga muidugi täiesti oleneb kuipalju aega on mängida igapäev :)
    LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?

  9. #1029
    Õpihimuline Mängur Kasutaja albinar avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    346

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?
    Päevas 4 tundi mängid 6 laual siis tuleb kuus umbes 60k käsi

  10. #1030
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
    LOL, minu jaoks on alla 100K volüümi vähe aga tegelt ma hakkan tulevikus vist kuue lauaga harrastama kui limiidis üles liigun, saab rohkem note ja mängu jälgida jms. Sa mängid kuue lauaga? Palju kuue lauaga ok volüüm oleks 50K ?
    No, saan paari kuu näidete järgi öelda, et 50k on OK volüüm 6 lauaga, saab ka 60k aga siis peab päevas veidi rohkem mängima jep. Mängin keskmiselt 4-5h päevas ja ndv tavaliselt ei mängi. Kui ma uute limiiti liigun siis ma üle 4 laua kindlasti ei võta alguses.

  11. #1031
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No kui ma tavaliselt mängin 12 siis 6 peaks väga ok olema uues limiidis arvan

  12. #1032
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Siis küll jah, ma tavaliselt 6 ja siis tuleks 4'ga alustada :) Eesmärk on ikka uues limiidis limiidiga ja panustega harjuda ja teha a-game ja mitte keskenduda volüümile.. Obv oled ju oma mugavustsoonist väljas, kui mängid esimesi päevi kõrgemal.

  13. #1033
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Bollocks. Nii kui ma endale munad kasvatan - nii kohe ilmub kuskilt keegi, kes peab nende pihta jalaga ilge paugu panema.

    Täna oleks võinud tulla rahalises mõtte päris noobel sess, kui ma ainult ei oleks järgnevat kätt liiga optimistlikult mänginud.

    Vastane: 152 kätt 16/13


    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($3.28)
    UTG+1 Player5 ($22.43)
    MP Player6 ($10)
    CO Nozzu ($11.27)
    BTN Player8 ($9.17)
    SB Player9 ($7.35)
    BB Player1 ($11.29)

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is CO K A
    2 folds, Player6 raises to $0.30, Nozzu raises to $0.90, 3 folds, Player6 raises to $2.70, Nozzu calls $1.80

    Preflop: Mhhh....ma ei tea, kas see call ennast siin üldse õigustas? Aga noh suited AK, sestap callisin ära.

    Flop: 3 K 10 ($5.55, 2 players)
    Player6 bets $3.49, Nozzu goes all-in $8.57, Player6 calls $3.81

    Flop: Jälle krt. fold or push situatsioon. Aga ma mõtlesin, et kui ma preflopis callin ja nüüd TPTK-ga foldin, siis mis pagana mõttega ma üldse preflop calli teen. Õige?
    Taga olin ma siin ju ainult KK ja AA. Spliti oleks saanud AK-ga ja QQ ning JJ oleks ees olnud.

    Turn: 9 ($20.15, 2 players, 1 all-in)

    River: 7 ($20.15, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Pärast sessi vaatasin, et olin selle käe kaotuse järel juba 10 € miinuses.

    Õnneks võtsin samalt vennalt, kes mult stäki röövis, selle varsti alatu nipiga tagasi.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($18.79)
    UTG+1 Nozzu ($10.15)
    MP Player8 ($10.36)
    CO Player9 ($6.40)
    BTN Player1 ($10.99)
    SB Player3 ($11.09)
    BB Player4 ($2.65)

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is UTG+1 2 2
    Player6 raises to $0.30, Nozzu calls $0.30, 4 folds, Player4 calls $0.20

    Flop: 2 4 9 ($0.95, 3 players)
    Player4 bets $0.50, Player6 raises to $1.50, Nozzu calls $1.50, Player4 calls $1

    Turn: 10 ($5.45, 3 players)
    Player4 checks, Player6 bets $2.60, Nozzu raises to $5.50, Player4 calls $0.85, Player6 calls $2.90

    River: 3 ($17.30, 3 players)
    Player6 bets $3.30, Nozzu calls $2.85

    ( Click to show/hide )



    Pärast seda õnnestus veel paar väiksema stäkiga venda tühjaks teha ning lõpuks jäi kuu esimese sessi tulemuseks +8.48€

  14. #1034
    Grinder Kasutaja Murdock avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Asukoht
    Võru
    Postitusi
    690

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kas sa turniire ka mängid?
    võiksid ju proovida :)

  15. #1035
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Turkasid olen mänginud põhiliselt ainult lives, selliseid odava sisseostuga kodu- või bubi- mänge. Ja mitte eriti palju. Aga suht edukalt. Ilmselt seetõttu, et ülejäänud laud on olnud koomas.
    Netis olen paar korda freerollinud ja kunagi Triobetis tegin monday monstereid vms. Seal kah cashisin paar korda. Aga üldiselt, mul pole õrna aimugi kuidas turniire mängitakse. Ja ei ole nagu aega kah, et cashi õppimise kõrvalt veel turka teooriaid tuupima hakata.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 01.03.12 at 20:40

  16. #1036
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Turkasid olen mänginud põhiliselt ainult lives. Ja mitte eriti palju. Aga suht edukalt. Ilmselt seetõttu, et ülejäänud laud on olnud koomas.
    Netis olen paar korda freerollinud ja kunagi Triobetis tegin monday monstereid vms. Seal kah cashisin paar korda. Aga üldiselt, mul pole õrna aimugi kuidas turniire mängitakse. Ja ei ole nagu aega kah, et cashi õppimise kõrvalt veel turka teooriaid tuupima hakata.
    Kus livet mänginud oled ja kas praegusel ajal ka kuskil livetamas käid vahepeal?

  17. #1037
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Varem käisin reedeti (või oli see laupäeviti?) 2paaris 1 euro turkat mängimas. Seal on parimateks saavutusteks jäänud finaallauad. Aga nüüd pole enam juba kuid livetanud.

  18. #1038
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    viimases käes setiga panid riveril jälle vastase nutsi peale? Ma oleks igatahes riveril otsa kütnud. Runner runner vaevalt ning overseti ka raske saada seega ainsad käed millega jätkab ongi ju ainult suured ülepaarid.

  19. #1039

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Riveri callis ennast all inni ju.

  20. #1040
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mul polnud enam midagi otsa panna :) Isegi võlgu jäin veits.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES