Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 57, kokku 145 EsimeneEsimene ... 747555657585967107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 121 kuni 1 140, kokku 2882
  1. #1121
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kahe paari käes ise foldida ei oskaks. Laud päris drawine, tal võib olla seal palju käsi kus ta otsustab turnil kasvõi 1paar käele lisaks saadud FDga sisse saada rääkimata miljonist muust drawist.
    edit: lul ei m2rganud, et flopatud rida ka v6imalik... huh siiski ei foldi.

    Ei ole eriti märganud, et keegi nii drawisel boardil nutsuga või setiga ainult calliks, pigem tahetakse sisse ikka saada. Usun, et foldisid parema käe.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 12.03.12 at 22:14

  2. #1122
    Grinder Kasutaja isutuba avatar
    Liitus
    Sep 2009
    Asukoht
    ▂▃▅▆▇●̲̅̅▇▆▅▃▂
    Postitusi
    633

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1 hand on standart c bet minul ja teises on fold ok

  3. #1123
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hijack pole mingi varajane positsioon, sealt 89s foldimiseks peab olema väga mõjuv põhjus.

  4. #1124
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    UTG+1 on hijack? :)

  5. #1125
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tra pea laiali otsas, avaks jah 89s.

  6. #1126
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sa tavaliselt ikka vaatad ka palju aktiivseid mängijaid lauas on ja muudad oma avamisranget vastavalt sellele? Üks koht enne CO-d on jah hijack :)

  7. #1127
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Üldiselt katsun ikka vaadata. Aga selles käes avastasin jah alles nüüd, et tegu oli 6maxi mitte FR-iga. Keskelt...jah, keskelt ikka tõstaks 89s.

  8. #1128
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    89s raise pre for sure, mina foldi ei näe.

  9. #1129
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat


  10. #1130
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mõlemad mängijad on fishid, weak stakiga. Fistpump calliks seal :)
    Viimati muudetud Priidix poolt : 13.03.12 at 09:52 Põhjus: 89s käsi

  11. #1131
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Käed on ikka pisut erinevad ka. Sinu näiteks kuigi vastasel on PFR 0, on sampel väga väike ja usun et ta oleks QQ'ga raisend, 88 ja 99at on aind 2 combot kokku. Ja nutsi on sitaks raske flopata(palju raskem kui eelnevas näites openenderit) pealegi limiit on samuti erinev.

  12. #1132
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mängud on vist kõvasti raskemaks läinud, ma pole ringgame mänginud ka ammu aga mnjah seal AK käes ma vist ei oskaks kunagi foldida, vähemalt fishi vastu kyll mitte nagu antud käes.

  13. #1133

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, ma üritan sinu eelmise kuu lõpu ja selle kuu allguse OT postitusi silmas pidades sinust natuke rohkem sotti saada. Mis hinde sa sellele väljamõeldud kõnele 10 palli süsteemis annaksid?

    http://www.youtube.com/watch?v=K3oz0zhEwZk

  14. #1134
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Nozzu, ma üritan sinu eelmise kuu lõpu ja selle kuu allguse OT postitusi silmas pidades sinust natuke rohkem sotti saada. Mis hinde sa sellele väljamõeldud kõnele 10 palli süsteemis annaksid?

    http://www.youtube.com/watch?v=K3oz0zhEwZk

    Hmm...suht lihtne, et mitte öelda primitiivne, ühe väga selgelt välja öeldud steitmendiga kõne. Kui vaadata seda selles filmis etendatud kontekstis, siis annaks tubli 8 punkti.
    Sellises situatsioonis ja sellisele auditooriumile mingit pikka, keerulistest kujunditest läbipõimund kõnet pidada oleks tõsine feil. Seal töötab kõige paremini lühidalt, konkreetselt ja jõuliselt antud sõnum. Tead, ma annan tegelikult isegi 9 punkti. Aga ainult selles kontekstis.

    Hmm, vaatame nüüd seda peamist lauset: "Te võite võtta meie elu aga te ei saa võtta meie vabadust." Mnjah, lause üks paljudest sama mõtet kandvatest lausetest. Aga jällegi, ma pean ütlema, et vast kõige lihtsakoelisem neist. Noh, näiteks lihtsam kui "Parem surra sirge seljaga kui elada põlvitades." Ent jah, mõte on sama. Eestlastel on kah ju oma selline lause olemas. Küll natuke vähem heroilisem aga ikkagi: "Me oleme valmis sööma kasvõi kartulikoori, pea asi, et saaksime oma vabariigi."
    Kui palju ma siis sellele konkreetsele lausele ilma seda mingissegi konteksti asetades annaks? Noh, üheltpoolt on selle lihtsus pluss, teisalt jälle, ma ise eelistaksin põnevamaid kujundeid. Seega annaks sinna, maksimumi ja miinumumi vahepeale ehk siis 5 punkti.

    Kui nüüd mitte keskenduda lausele vaid sellele mõtteavaldusele (kas kõik või mitte midagi) , siis teatud situatsioonides see töötab.
    Aga kui nüüd kujutada ette, et näiteks asutuse direktor kutsub hommikul töölised kokku ja peab edasi tagasi marssides ja kätega vehkides samasuguse kõne aga sisuks on see, et ettevõte tulevik on ohus ja seetõttu peame me teist iga teise koondama.
    Või kui samasuguse mõtteavaldusega tuleks välja mõni poliitik. No vahet pole kas Savisaar või Ansip ja teataks, et meil on vaja veel aktsiise tõsta või müügimaksu suurendada või mida iganes, et vastasel juhul läheb asi hapuks. Noh, ma ei tea...kas see ikka töötaks. Selles mõttes, et ei ärata nagu usaldust.
    No vaata kas või seda, Eesti oma Bravehearti sõnavõttu:


    Selle nurga alt asja vaadates ja ning seda kujundit ütleme reaalse elu konteksti asetades, ma üle 3 punkti ei annaks.

    Aga kui su küsimuse mõte oli see, kas mina oleks valmis surema vabaduse nimel. Siis...siis mul tekib jälle tõrge kuna ma ei saa hästi aru, mis asi see vabadus on või kustmaalt siis lõppeb vabadus ehk ma ei saa hästi aru, mille eest ma siis surema pean.
    Jah, ma usun ja loodan, et ma olen niipalju inimene ja mees, et olen valmis oma elu andma oma vanemate, õdede ja loomulikult oma poja eest. See käis nüüd konkreetse, enda ohvriks toomise kohta.
    Eluga riskima olen mina ja enamus inimesi valmis teinekorda ka palju tühisemate asjade nimel nagu adrenaliinilaks (langevarjuhüpped, tsikliga liiga kiiresti sõitmine) või heh, isegi hea artikkel. Ja noh, kui nüüd tagasi minna selle filmilõigu juurde, siis samuti ju, ega ükski mees neist ei nõustunud kindlasse surma minemisega. Nad nõustusid eluga riskima. Tõsi küll, nagu seal näidati, siis mitte konkreetse asja vaid lihtsalt idee nimel.

    Kas mõni idee on väärt, et selle nimel surra? See on täpselt sama hea küsimus, et kas mõni idee on väärt, et selle nimel tappa? Ma ei tea.

    Aga pika jutu epiloogiks lingiksin ma siia hoopis ühe mõnusama, elust ja (valiku)vabadusest pajatava mõtteavalduse:



    P.S Antud sõnavõtu tõi teieni vana hea 37.1 mis mul jälle mängida ei võimalda :)

    P.P.S Meenus ka üks, vist Murphy seaduste kogust, pärinev mõttetera: "Millegi nimel surra on mõttetus, sest pärast surma ei ole nagunii mitte midagi."

    P.P.P.S Ise ma mingi tsitaatide fänn ei ole. Aga üks meeldib mulle kohe väga ja seda ma endale ka paar korda nädalas ütlen, ka pokkerilauas: "Kaotanud on ainult see, kes ise alla annab." Selle lause väärtustab minu jaoks just selle autor, Hans-Ulrich Rudel, või õigemini tema visadus.
    See, kõige kõrgemalt autasustatud Stuka piloot tulistati alla 32 korda (32 korda - mõelge ise kuidas te end tunneksite kui te mõne aasta jooksul satukiste 32 korda näiteks autoavariisse, lennukiga alla kukkumisest rääkimata), neist nii mõnelgi korral vaenalse territooriumil. Korra pidi ta pääsemiseks ujuma üle hilisügiseselt jääkülma Dnepri jõe, olles ise haavatud. Kuus korda maandus ta omal initsiatiivil Nõukogude Liidu territooriumil, et seal alla tulistatud kaasvõitlejad ära tuua.
    Viis korda sai ta haavata, kõige rängemalt sõja lõpupoole kui lennukikere läbistanud õhutõrjemürsk tal jala otsast rebis, nii et ta edaspidi pidi ühe jala asemel peadaale kepiga vajutama. Ent mees ei murdunud - ikka ja jälle tõusis ta taevasse surma ja hävingut külvama.
    Osaledes teises maailmasõjas sisuliselt selle esimest kuni viimase päevani, sooritas ta 2530 lahinglendu, hävitades peaaegu 2000 sihtmärki – sealhulgas umbes 800 sõidukit, 519 tanki, 150 suurtükki, hävituslaeva, kaks ristlejat, üks Nõukogude lahingulaev ja üheksa lennukit.

    Praegu leidsin, et Rudel on öelnud veel ühe, samuti pokkeri kontepstsiooniga sobiva lause: "Muud polegi vaja kui natuke õnne...ja julgust proovida."
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 13.03.12 at 22:48

  15. #1135
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna tegin seda, mida ma varem kunagi teinud ei ole. Mängisin suht alkouimas peaga. A see ei olnud nii, et ma jõin ennast vahvaks ja siis mõtlesin, et nüüd oleks ilgelt lahe minna pokkerit lammutama.
    Mkm, mul on siin paar viimast päeva kurk valutanud ja selline noh, pea aegu palavik olnud. Täna ostsin siis enale kurgu raviks Gabrieli. Selline 45 voldine kleepuv jook -jube hästi aitab kusjuures kurguvalu vastu. Kulistasin seda paar kolm punnsuutäit sisse enne sessi. No lisaks sellele kogusele, mis ma juba varem ravi eesmärgil manustanud olin.
    Räigelt uimaseks tõmbas olemise. Aga lootsin, et läheb üle. No ei läinud. Hakkasin mingeid nõmedaid liigutusi lauas tegema.
    Graafik jooksis sujuvalt allapoole. Mitte küll sügavale nagu pärast selgus aga mingi 2 eurtsi miinusesse. Aga ei raatsinud veel laudu kinni kah panna. Lootsin, et hitin midagi ja saan vähemalt plusspäeva kirja.

    No ja joppaski. Kavaldasin ühe fishi slowplaydes üle ja sain ta stäki endale.

    Vastane: 93 kätt 30/7

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player9 ($14.11)
    UTG+1 Player1 ($8.44)
    MP1 Player2 ($9.80)
    MP2 Player3 ($5)
    CO Player4 ($5.54)
    BTN Nozzu ($10)
    SB Player7 ($7.55)
    BB Player8 ($10)

    Pre-Flop: ($0.15, 8 players) Nozzu is BTN 6 5
    Player9 calls $0.10, Player1 calls $0.10, Player2 calls $0.10, 2 folds, Nozzu calls $0.10, Player7 calls $0.05, Player8 checks

    Flop: 5 K 5 ($0.60, 6 players)
    Player7 checks, Player8 checks, Player9 checks, Player1 bets $0.20, 1 fold, Nozzu raises to $1, Player7 folds, Player8 folds, Player9 folds, Player1 calls $0.80

    Turn: 6 ($2.60, 2 players)
    Player1 checks, Nozzu bets $1.35, Player1 raises to $2.70, Nozzu calls $1.35

    River: A ($8, 2 players)
    Player1 bets $4.64, Nozzu calls $4.64

    ( Click to show/hide )


    Pärast seda kätt tõmbasin kaabet kah. Sain ühes lauas veel enne blindideni tiksumist AA, teises KK aga nendega tulid ainult blindid koju. Kolmandas floppasin TTga seti aga sealt ei saanud kah raha eriti.


    Lõpptulemus tänaseks + 4.42€

    Homme enne mängu ennast ravima ei hakka

  16. #1136
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kustotsast sa slowplayd tegid ? Preflop? :D

  17. #1137
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Turnis. Callisin.

  18. #1138
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    haa sry .. vaatasin ,et sa raised aga hoopis vastane .
    rahategemise kohapealt hea otsus enivei, kätt kaitsta pole vaja ja vastane tahab sind kangesti ära kangutada :D

    Huvitav kas see laadurmees nimetas pärast kaotatud kätt cooleriks vms ? :D

  19. #1139
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    irw@laadurmees. Eks ta oli jah laadurmees, kühveldas muudkui raha potti. Ei tea jah, mis ta sellest käest arvata võis. Tema riveri shove oli vabsee imelik, ses mõttes, et poole poti suurusel panusel fold equitit nagunii pole ja ässa hittimist ei oleks ta enivei selles kohas enam eriti veenvalt reppida saanud.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 15.03.12 at 10:18

  20. #1140
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tüüp on mõne teise omasuguse käest kuulnud, et peab agro olema. Võetakse saunas õlli ja räägitakse vaat kus Aivi ikka bluffis ja kas sa Isildurit tead, küll see alles rapsib. Jee mees, nii tuleb mängida, pappi tuleb, hõkk.

    Enne:
    ( Click to show/hide )

    Pärast:
    ( Click to show/hide )

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES