Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 6, kokku 145 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 101 kuni 120, kokku 2882
  1. #101
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Kuldne kõuts!

    Kui ma poleks toolil istunud, siis ma oleks täna pärast sessiooni HeMist tulemust vaadates ilmselt tagumikule kukkunud. + 13.21 Seda NL2s 387 käega. Kusjuures jooksin vähem kui BI-ga üle EV.

    Ehk siis Taipupole kõrval on pokkeri mängimine tõesti raha printimine. Selle tõestuseks meie kolme sessi koondgraafik:






    Tänased käed:

    Enim kaotanud:

    Vastane: 56 kätt 81/31

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG RAVENSANYA (€0.89)
    UTG+1 Trk_Evgeny (€1.73)
    MP1 BrenBir (€2.80)
    MP2 Nozzu (€2.07)
    MP3 Ginterek4444 (€2.50)
    CO Olljack (€2.03)
    BTN foma-rostov (€2.08)
    SB Semcabih (€2)
    BB JJ72OXYGEN (€2.05)

    Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is MP2 Q K
    3 folds, Nozzu raises to €0.08, Ginterek4444 calls €0.08, 4 folds

    Preflop: Tavaline värk

    Flop: 6 K 4 (€0.19, 2 players)
    Nozzu bets €0.12, Ginterek4444 calls €0.12

    Flop: Sain kenasti pihta. Mast maas, tuleb kaitsta ja valuet võtta. Vastane callib. Millega? Väiksem kunn, mastitõmme, taskupaar, või talle lihtsalt meeldisid oma kaardid.

    Turn: 8 (€0.43, 2 players)
    Nozzu bets €0.22, Ginterek4444 calls €0.22

    Turn: Ehkki ma ise oleks siin vist tahtnud alla anda, ei muutnud 8 tegelikult midagi. Ehk siis kui ta callis mind nende kätega mis ma arvasin, siis oli ka siin õige uuesti panustada.

    River: A (€0.87, 2 players)
    Nozzu checks, Ginterek4444 bets €0.32, Nozzu calls €0.32

    River: Ok ta donkab. Oli tal mastitõmme A-ga ja nüüd sai vähemalt ässale pihta? Võimalik, sest madalam kunn mis siiani on callinud, vaevalt et riveril ise välja panustaks. Samas äkki ikkagi kasutas ta ässa bluff kaardina ära. Ja et ta potti ikkagi suht vähe panustas - callisin ma ta maha.

    ( Click to show/hide )


    Enim võitnud käsi

    Vastased:
    Astiwo: 9 kätt 44/0
    Jan: 8 kätt 63/0


    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG abborru (€2.06)
    UTG+1 Mr.Bicicleta (€1.60)
    MP JanW1987 (€1.24)
    CO benibabe2007 (€1.84)
    BTN Asitwo1909 (€2.77)
    SB Nozzu (€2)
    BB Nexsanius (€2.38)

    Pre-Flop: (€0.05, 7 players) Nozzu is SB J K
    [Mr.Bicicleta posts €0.02]
    1 fold, Mr.Bicicleta checks, JanW1987 calls €0.02, 1 fold, Asitwo1909 calls €0.02, Nozzu raises to €0.16, 1 fold, Mr.Bicicleta folds, JanW1987 calls €0.14, Asitwo1909 calls €0.14

    Preflop: Ilma Taipupole koolituseta, oleks mina JKo väikselt blindilt lihtsalt kaasa limpinud. Aga TP-l on õigus. Olgugi, et ma olen siin positsioonilt väljas, on mul hea leht ja miks näidata floppi neile, kes on limpides deklareerinud, et neil ei ole midagi käes ja nad tahaksid võimalikult odavalt floppi näha. Elementaarne.

    Flop: J J K (€0.52, 3 players)
    Nozzu checks, JanW1987 bets €0.20, Asitwo1909 calls €0.20, Nozzu calls €0.20

    Flop: Monster. Ei hakka siin leadima.

    Turn: 6 (€1.12, 3 players)
    Nozzu checks, JanW1987 goes all-in €0.88, Asitwo1909 calls €0.88, Nozzu goes all-in €1.64, Asitwo1909 calls €0.76

    Turn: Et vastane juba flopil ise panustas. Siis checkin ja annan talle siingi võimaluse ise raha potti panna. Ja ta teebki seda ning fullstack mees callib minu õnneks. Ja parem talt siin juba proovida raha kätte saada, olukorras kus ta saab veel loota mingitele outidele, kui riveril, kus tal enam outse pole. Sestap lükkan nupud sisse.
    Vastaselt call ja end of story.

    River: 3 (€5.28, 3 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )




    Ent kui nüüd postituse alguse juurde tagasi tulla, siis ma saan aru küll, et küsimus pole tegelikult rahas, vaid selles, kas ma suudan edaspidi ka iseseisvalt niimoodi mängida nagu Taipupole mulle õpetas.

    Või olen ma ainult meistri aega raisanud. See oleks kurb ja piinlik. Aga tõde selgub õige pea. Homme ma ei mängi, küll aga ülehomme.

  2. #102

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tubli!

  3. #103

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    S.U.P.E.R.

    mõnus näha, et arened ja asjad positiivses suunas liiguvad jõudsalt. enne kui arugi saad, oled NL5-s tagasi. ja siis juba NL10, NL25 jne jne...

  4. #104
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Suured südamlikud tänud! Siiralt.
    Aga vara on veel kiita. Eks näis, mis moodi asjad siis sujuvad, kui ma iseseisvalt mängima hakkan.

  5. #105

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    hästi sujuvad. tunnen ette seda juba.

  6. #106
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Võiksid endale selgeks teha, mis tähendab donkamine, mis leadmine, mis cbet.
    Muidu hea töö!

  7. #107

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    Võiksid endale selgeks teha, mis tähendab donkamine, mis leadmine, mis cbet.
    Suva. Küll aga võiks sesside puhul rääkida olulistest asjadest nagu näiteks sellest, kuidas sind ära tuntakse ja värisedes lauast lahkutakse, kui sa supercalle teed ja eestlaste raha enda tasku pistad.

    Pole ime, et vastane ei nimetanud sind microlimiitide hotcocacolaks.

  8. #108
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Hahahaaa, AJs overlimp buttonilt. Tubli, et oled lõpuks ometi selliseid tohmaneid karistama hakanud ja loodetavasti suudad seda teha ka ilma, et TP piits seljas plaksub.

  9. #109

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1100 kätt ja 10BI pole paha, kaart on muidugi kena olnud, kuid olukorrad võrdlemisi lihtsad. Eelviimase sessi QJ oli tõenäoliselt kõige keerulisem ja üks vilets koht, kust head liini ei suutnud mõelda, oli ka seekord, kuid muidu lihtne.

    Küllap saab ka ise hakkama:
    - milline on laud
    - positsioon
    - nupukas agressioon

    Kõik ülejäänu kuulub nende alla.

  10. #110
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    November - Movember

    Nagu graafikult näha, irvitasid pokkerijumalad Novembris mu üle üsna pika hambaga :).



    Õnneks haaras TP viimasel hetkel, kui mu mäng lagunenud ja vaim juba murdumas oli, mul natist ning tiris veepeale tagasi.


    Ja muidugi suured tänud ka teistele, kes minusse ikka veel usuvad ja mind jõu, nõu ning hea sõnaga toetavad.

  11. #111
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Uus algus

    Täna jätsin Pokerstrategy starting hand chartid kõrvale (nii sõna otseses kui kaudses mõttes) ja mängisin nii nagu Taipupole mulle õpetas. Või noh, vähemalt üritasin mängida. Ja tuli täitsa välja.

    Kontole lisandus + 4.53

    Samas, piinlik on, aga pean üles tunnistama, et käsi sai vähem tehtud kui plaan ette näeb. Muidugi oleks pidanud edasi mängima - võimalik, et ma oleks siis saanud ka täna näidata pealt 10 euro ulatuvat tulemust.

    Aga ma nii tahtsin, et esimene iseseisev sess pärast gõutsingut jääks plussi. Oleks ikka suht bläss, kui ma oleks pärast kolme TP kõrval kasumlikult mängitud sessi koheselt miinust näidanud.

    Ma tean, ma tean, mu mindsett on ka selle koha pealt nässus aga selline, endale seatud moraalne kohustus kindlasti sess võita ja ootusi õigustada - see rõhub psüühiliselt ning põhjustab vigu.

    Sestap teeks äkki nii, et järgmine sess võin uhkelt miinusesse põrutada. Ja sellest ei ole mitte kui midagi.


    Tänased TOP käed:

    Suurim kaotus:
    Vastased: Sompie, 10 kätt 70/10
    7looser, 22 kätt 68/27

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG shponkafe (€2.66)
    UTG+1 DanyCbd (€2)
    MP1 Nozzu (€2)
    MP2 dzift (€2.08)
    MP3 Somphie (€0.28)
    CO 7looser2 (€0.52)
    BTN Tapamaja (€2)
    SB amaterox (€1.98)
    BB migpinheiro (€1.18)

    Pre-Flop: (€0.03, 9 players) Nozzu is MP1 8 8
    2 folds, Nozzu raises to €0.08, 1 fold, Somphie calls €0.08, 7looser2 calls €0.08, 3 folds

    Preflop: Business as usual.

    Flop: 8 Q 10 (€0.27, 3 players)
    Nozzu bets €0.16, Somphie goes all-in €0.20, 7looser2 calls €0.20, Nozzu calls €0.04

    Flop: ÕUDNE bet sizeing. Ja VEEL ÕUDSAM call. Jälle ma ei vaadanud vastase stäki suurust. Õige oleks kohe 20 pakkuda, nii et üks oleks calides AI olnud. Teine mängija andis mulle võimaluse viga parandada ja tõsta aga ma jätsin selle kasutamata.

    Turn: 3 (€0.87, 3 players, 1 all-in)
    Nozzu bets €0.24, 7looser2 goes all-in €0.24

    Turn: Nüüd panin tähele kui short teine mängija on. Oleks ma ta kohe flopil AI sundinud oleks ta ehk isegi alla andnud. Sellest oleks muidugi kahju olnud aga lõpptulemust arvestades, oleks ma selle käe võitnud.

    River: 9 (€1.35, 3 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Note for self: Vaata, krt, STÄKKIDE SUURUSI!


    Enim võitnud käsi:

    Vastane: 17 kätt 53/24

    €0.01/€0.02 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG e0n.dc (€2.13)
    UTG+1 Tila78 (€1.30)
    MP1 Pnnkaznk (€2.46)
    MP2 Petrcerv (€4.33)
    CO Jaikse (€2.26)
    BTN Nozzu (€3.03)
    SB amagan (€3.68)
    BB ivonii1978 (€1.89)

    Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Nozzu is BTN Q Q
    1 fold, Tila78 raises to €0.10, 1 fold, Petrcerv raises to €0.20, 1 fold, Nozzu raises to €0.52, 2 folds, Tila78 folds, Petrcerv goes all-in €4.33, Nozzu goes all-in €2.51

    Preflop: See on nüüd puhas Taipupole kool. Välja arvatud mu raise, mis oleks pidanud olema vähemalt 8 senti kõrgem. No tahtsingi panna aga sahmisin seal mitme laua vahelt ja nii ta läks. A see pole oluline. Oluline on see, et ma callisin muttidega AI ära. Enne Taipupole koolitust poleks ma seda teinud.

    Flop: A 7 K (€7.49, 2 players, 2 all-in)

    Turn: 2 (€7.49, 2 players, 2 all-in)

    River: 8 (€7.49, 2 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )

  12. #112
    Seina Augustaja
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    2 293

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimese käe puhul saab flopis re-raiseda kui esimese venna all-in suurus ei ole vähemalt 2x suurem sinu beti suurusest?

  13. #113
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Esimese käe puhul saab flopis re-raiseda kui esimese venna all-in suurus ei ole vähemalt 2x suurem sinu beti suurusest?
    Aaa....vot see kamm oligi tegelikult nagu mulle nüüd meenub. Tahtsin raiseda aga oli võimalik ainult callida a see läks mul hiljem ähmiga meelest.
    Sellist, sinu osutatud reeglit ma ei teadnudki.

    Kena - see asjaolu muudab selle käe tsipa vähem õudsaks :)

  14. #114

    Re: Uus algus

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Täna jätsin Pokerstrategy starting hand chartid kõrvale (nii sõna otseses kui kaudses mõttes)
    Suitsumehena keera tobiks ja põleta ära, pole vaja kuhugi silmaulatusse selliseid asju jätta.

    Aga tore, vaatame homme käes üle ja moving up.

  15. #115
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Uus algus

    Tsitaat Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Suitsumehena keera tobiks ja põleta ära, pole vaja kuhugi silmaulatusse selliseid asju jätta.

    Aga tore, vaatame homme käes üle ja moving up.
    Ma väljendasin ennast segaselt. Pidasingi silmas seda, et jätsin need vaateulatusest välja :)

    Aga käsi üle vaadata...ma ei tea...neid on vähe. Äkki teeks hoopis ühe sessi koos. Mu famiilia ikkagi ei saabu homme.

  16. #116
    Grinder Kasutaja widescreen avatar
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    est
    Postitusi
    579

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1käs: arvan, et flopi nähes nii väikse stäkiga poleks ta enda rea tõmmet maha visanud.
    Mis toas mängid?

  17. #117
    Pokkerihai Kasutaja Maxi avatar
    Liitus
    Nov 2010
    Postitusi
    1 849

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    1 käsi ma oleks flopis lihtsalt shovenud, ma usun, et nad oleks kergelt maha callinud.

    2. käsi wp i guess, ~NL4 6max laudades on QQ pre kindel AI, FR NL2 peaks vist ka olema kuni tihti callitakse igasuguse crapiga ja see teeb asja long time +EV´ks



    Kuidas sa mängijaid märgistad? Kas läheksid QQ pre busti ka mingi 8-tableva venna vastu? Mängid ilma HUD´ita eks?

  18. #118

    Re: Uus algus

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ma väljendasin ennast segaselt. Pidasingi silmas seda, et jätsin need vaateulatusest välja :)

    Aga käsi üle vaadata...ma ei tea...neid on vähe. Äkki teeks hoopis ühe sessi koos. Mu famiilia ikkagi ei saabu homme.
    Vaateulatusest välja pole piisavalt kaugel. Seek and Destroy!

    Võib kah, suhtleme õhtupoole.

  19. #119
    Õpihimuline Mängur Kasutaja mortalvombat avatar
    Liitus
    Jul 2010
    Postitusi
    412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Miks need PokerStrategy tabelid nii kehvad on siis? võrreldes Ranka tabeliga nt, mida kiidetakse väga

  20. #120

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Miks need PokerStrategy tabelid nii kehvad on siis? võrreldes Ranka tabeliga nt, mida kiidetakse väga
    Sest sul on silmad ja aju.

Lehekülg 6, kokku 145 EsimeneEsimene ... 456781656106 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES