Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 68, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1858666768697078118 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 341 kuni 1 360, kokku 2882
  1. #1341
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma usun, et mõni FR mängija aitaks sind niisamagi, tegemist ju ikkagist nl10 alles.. Ise ei oska FR kohta midagi rääkida, ise küll teeks tasuta sellist asja, ei võta palju aega ja nagu öeldud.. limiidiks on kõigest nl10 ju.

  2. #1342
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nojah, minu leakide fiximine ei võtaks kõrgemal levelil mängijatelt veel leiba laualt :)

  3. #1343
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mis stattidega muidu lased? Võib-olla aitaks loosemaks võtmine, ma ei tea muidugi kuidas ja kas üldse on mõtet ja vajalik FR loosemaks võtta aga endal küll 6-maxis aitas imo.

  4. #1344
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No eks ma vast natuke liiga tight olen. Mingi 14/11 on statid vist või 13/10.
    Samas ega praegu midagi hullu lahti ole. Siiani on toitnud ja see, et ma nüüd mingi 1200 kätt break-even olen jooksnud...noh, juhtub ikka.
    Aga lihtsalt, annaks kindlust, kui keegi üle tsekiks aeg ajalt. Tegelikult Qb ju vaatas kah vist kolm nädalat tagasi ja leidis, et kõik on OK.

  5. #1345
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei ma usun jah, et kui senimaani on selline nit-stiil toitnud siis ega midagi väga muutma vast ei pea. Lihtsalt võib-olla on abiks oma ranget laiendada erinevatelt positsioonidelt. Olen mõnda aega su päevikut jälginud ja aru ma ei saa kuidas sul NL10's nii väikse plussi või miinusega päevad kujunevad a'la miinus 1-4€ ja +1-5€ :D Kuidas sa mängid? Tundub, et teed liiga lühikesi sesse vms, või lööd kohe lauad kinni kui pisike pluss või miinus.

  6. #1346
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Enam mitte, katsun ikka 500 kätt välja pigistada :) Nojah - 500 kätt kvalifitseerub ilmselt kah lühikese sessina :D

    Mõned mehed siin mängivad päevas samapalju käsi läbi kui mina kuu jooksul.

  7. #1347
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ega jah, siis tulebki umbes 10k kätt kuus, kui lased 20 päeva 500 kätt igapäev.

    Ise eelminekuu mängisin 6.5k kätt päevas 6 laual.. Õhtuks oli suht villand küll :D
    Üldiselt jäävad päeva käenormid sinna 2.5-3.5k käe sisse.

  8. #1348
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    millal laudu juurde võtad?

  9. #1349
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kes teab, äkki järgmine kuu võtangi. Riistvaraline võimekus on nüüd selleks olemas :)
    Aga on mul üldse üle kuue laua mõistlik mängida?
    Ilmselt on, sest mänguaega ma pikendada ei saa.

  10. #1350
    Pokkerihai Kasutaja kjmrc avatar
    Liitus
    Aug 2009
    Asukoht
    Tartu, Estonia
    Postitusi
    4 544

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui hakkama saad 8l laual siis miks mitte proovida juurde võtta vaikselt.

  11. #1351
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sa mängid nii tight stiilis, siis isegi 24 lauda peaks no problemo olema:)

  12. #1352
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Aga sa hakka parem zoomis lammutama. Tööjuureski kasvõi hea vaikselt lasta kui pastakast enam midagi välja imeda ei suuda :D

  13. #1353

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    Olen mõnda aega su päevikut jälginud ja aru ma ei saa kuidas sul NL10's nii väikse plussi või miinusega päevad kujunevad a'la miinus 1-4€ ja +1-5€ :D
    Nii nitilt mängides on vaja suurema kasumi tootmiseks kindlasti mängida rohkem käsi, puht statistiliselt saab ta väga vähe mängitavaid käsi sessijooksul ja alati ei pruugi võitvat actionit ka saada.

  14. #1354

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Viimasest korrast on kahjuks juba üle paari kuu möödas.
    Coachi palkamiseks mul paraku rolli pole.
    Aga kui keegi viitsiks heategevuse korras ja hästi suure tänu eest, tunnikese mu mängu vaadata, oleksin rõõmus.
    kuulge oskajamad, leidke natuke aega ja kinkige Nozzule paar tundi kasvõi mängu jälgimist (ükskõik kas teie vaatate tema mängu või tema vaatab natuke teie mängu kui kuskile NL10-sse lähete korraks lihtsalt ABC-mängu tegema). minu (ja kindlasti paljude teistegi) arust on tegemist ühe normaalsema ja kohusetundlikuma/edasipüüdlikuma tüübiga siin foorumis ja oma blogipidamise ja sendilaudades grindimise argipäevast ja emotsioonist kirjutamise eest väärib ta seda 100% (kes see küsis mult 99% väidete kohta et kas see 1 täiendav protsent ka kunagi ära tuleb - siin see on). väga loodan, et kui taipupolel pole aega temaga tegeleda, siis keegi teine võtab ta kasvõi natukeseks enda tiiva alla.

  15. #1355
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma arvan, et ära proovi Zoomi. Sind süüakse seal elusalt.

  16. #1356

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mina laiendaks Nozzu asemel ranget (eriti BTN ja CO) ja saabki rohkem käsi mängida, postflop skill peaks juba olemas olema ja saadki suuremat profitit, vähemalt tõenäosus suureneb selleks. Coachida kahjuks ei saa, kuna aega pole.

  17. #1357
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Jeah, Zoomi ei kavatse tõepoolest oma nina toppida. Liiga variatsioonirikas minu jaoks :)

    Pole praegu HEMi käepärast, huvipärast vaatan hiljem mis mu BTN ja CO open range on. Taipupole käe all sai seda tegelikult juba laiemaks venitatud küll.

  18. #1358
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Sees suhtes et zoom kindlasti variatsioonirikkam ei ole kui regular FR, kust sa seda võtad?

  19. #1359
    Pokkerihai
    Liitus
    Jan 2009
    Asukoht
    Holliwood
    Postitusi
    3 068

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kindlasti on kuna sa ei saa nn bumhuntida nii, et iga käsi mida mängid on sinust kehvem mängija sinust paremal. Seega minuarvates sõltub variatsioon suuresti sellest kas mängid regide vastu või 50/10 fishide vastu. Isegi kui nn iga kolmanda käega oled ideaalses lauas, siis see 2 korda kus oled regide vastu ei too sulle muud kui ainult variatsiooni.

  20. #1360
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Okei, vb vähe mängind, aga regular mängus on mul palju suuremaid kukkumisi tihedamini olnd kui zoomis...

    Samas zoomis ma olen tightim ka olnd tublisti kui regular 6maxi's ja ilmselgelt on see töödand kui olen pot'i sisenend tugevamate holdingutega kui vastane...
    Viimati muudetud HerrJanks poolt : 04.04.12 at 15:08

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 7 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 7 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES