Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 69, kokku 145 EsimeneEsimene ... 1959676869707179119 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 361 kuni 1 380, kokku 2882
  1. #1361
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Jätka ikka fullringis :)

  2. #1362

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    väga loodan, et kui taipupolel pole aega temaga tegeleda, siis keegi teine võtab ta kasvõi natukeseks enda tiiva alla.
    Aega oleks, kuid Nozzu tahtis ise proovida. Samas oleks muidugi vahva, kui keegi pädev vahepeal abistaks.

  3. #1363
    kuum poiss Kasutaja pastilaa avatar
    Liitus
    Apr 2009
    Asukoht
    Pahvaku peas
    Postitusi
    7 518

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    kuulge oskajamad, leidke natuke aega ja kinkige Nozzule paar tundi kasvõi mängu jälgimist (ükskõik kas teie vaatate tema mängu või tema vaatab natuke teie mängu kui kuskile NL10-sse lähete korraks lihtsalt ABC-mängu tegema). minu (ja kindlasti paljude teistegi) arust on tegemist ühe normaalsema ja kohusetundlikuma/edasipüüdlikuma tüübiga siin foorumis ja oma blogipidamise ja sendilaudades grindimise argipäevast ja emotsioonist kirjutamise eest väärib ta seda 100% (kes see küsis mult 99% väidete kohta et kas see 1 täiendav protsent ka kunagi ära tuleb - siin see on). väga loodan, et kui taipupolel pole aega temaga tegeleda, siis keegi teine võtab ta kasvõi natukeseks enda tiiva alla.
    Nii hästi kirjutatud - nutsin isegi. Miks ise muidu õlga alla ei pane?

  4. #1364
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    Nii hästi kirjutatud - nutsin isegi. Miks ise muidu õlga alla ei pane?
    sest härra sheriff on ise kaotav mängija jms :D

    Iseenesest mai saa aru miks kõik arvavad ,et Noz miskit valesti teeb ??

    Võidab ja kaotab vähe kuna mängib vähe ja ongi kõik :D
    Üldjoontes ju ta WR väga kena ja kui lõpuks suudab laudu juurde võtta nii ,et WR ei lange siis tõusevad ka summad ..

    Imo kui Nozzu tahaks coachingut siis siin foorumis on Hai pastilaa kes 25 euri eest teeks ta tunniajaga korda ja selle raha ta kuus ikka leiaks ju !!!!!


    Igastahes .. volüümi juurde ja edu laudades!!!

  5. #1365

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ise ka samades limiitides ringi liikuv inimene kui Nozzu. Aga samas ei arva, et ta swingid on nii väikesed, sest mängib vähe. Ma ise teen pikemaid sesse kui Nozzu aga samas kui vaatan näiteks oma 500 kätt siis mul ikkagid swingid suuremad. Asi äkki selles, et kuna Nozzu on nit stiiliga ja solid mängija, siis ta loeb vastastest rohkem välja kui peaks. Fishid tihti ei saa aru mida nad teevad. Nad saavad oma ässa paari kätte, kicker 9 ja lammutavad nagu oleks ultimate nuts käes. Ma arvan, et Nozzu annab neile lihtsalt rohkem respecti kui peaks vb. Kui solid mängija sama moodi mängib ja sul ässa paar siis okay, saad aru et tal aka kolmik vms aga fishid panevad ulmet ja nad ei saa aru mida nad genereerivad. Ei ole ise ka teab, mis palju mänginud aga siiski calling suht julgelt fishide all-in-e maha sest nad lihtsalt ei mõista teiste ega ka enda mängu. Ofc lendad vahepealt fishi top range otsa aga that's poker.

    Vähemalt siis minu nägemus selline. Kiida või laida...

  6. #1366

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzule on minu arust vaja kedagi, kes teda isegi kõigest 10% ulatuses õpetaks ja 90% ulatuses lihtsalt toetaks ja julgustaks ja ütleks, et ta tõepoolest mängib oma käed õigesti ja kõik on ok isegi kui sess miinusesse jääb. sest nii palju kui ma siit loen, siis teooria on olemas (ja areneb), aga puudulik on just see enesekindlus millega mõni teine temast vähem "book smart" ja rohkem "street smart" ennast paari kuuga NL10-st NL200-sse nühib.

    kujutan ette, et taipopole esimeste sesside aegu hoidis 2 käega peast kinni, sest Nozzu mängis liiga "kaitslikku" (Nozzu enda väljend) stiili ja foldis võitvaid käsi ja taipupole ütles talle lihtsalt, et teatud olukordades pead panema nupud sisse sest ei saa kujutada ette et vastasel on alati nuts ja seda (positiivset) tulemust oli kohe näha toona. usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija (eks suurimateks probleemideks on volüüm ja siis see "väike pisiasi" et kui võitva sessi järel küsida, et mitu kätt mängisid, siis vastus on et "aiai, ma kartsingi et aimasite ära, et mängisin ainult 50 kätt ja panin kiirelt lauad kinni et võitu mitte käest lasta" <- enesekindluse puudus laudades).

    ja vastuseks küsimusele et miks ma ise ei õpeta - erinevalt siin levinud legendidest, et ma olevat mingi Park kasiino pro, kes käib lihtsalt meelt lahutamas, siis ma tõesti ei pea ennast NL25 võitvaks mängija ja olen see aasta mänginud arvatavasti mingi 10x vähem käsi kui isegi Nozzu, sest iga kord kui kaotan paar BI kaob mängutuju pikaks ajaks, ja minu enesekindlus oma mänguoskuste suhtes on (teenitult) muutunud isegi väiksemaks tema omast.

  7. #1367
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Huvitav-huvitav. A-game spetsialist isiklikult. Ehk on abi PTRist, kust saad endale nõrgemaid vastaseid välja otsida laudadesse (kutsutakse ka bumhuntimiseks)?

  8. #1368
    Pokkerihai Kasutaja Fabulous avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    2 674

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    usun, et kui temaga edasi tegeleda, siis saab temastki suveks NL50 mängija ja aasta lõpuks NL200 mängija
    Ma oleks nõus _vähemalt_ 3:1 sinu kasuks bettima, et seda ei juhtu. Nagu keegi siin teemas kunagi ammu ütles, siis inimesed, kes mikrolimiiti nühivad teevad seda kindlatel põhjustel (a la sesside lõpetamine 0.2BI plussis olles; enda üle leveldamine arvates iga käe puhul, et vastasel on nuts) . Kui nii pika aja jooksul pole oma mindset-leake'e välja suutnud juurida, siis kõrgemates limiitides lihtsalt läbi ei löö, kuna konstantselt oleks scared money. NL200s lööks lauad kohe kinni kui 5bb sessiga plussis oled? Kui 3xbuy-in läheb haarab käsi kohe teravate esemete järele?

  9. #1369

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei saa aru,milles probleem.Üldiselt kõik ju hästi.Lasin täna 6000 kätt väikese miinusega ja ei näe põhjust muretsemiseks.Ma Nozzu asemel üritaks vaikselt laudu juurde võtta,et volüümi lisada.Edu laudades!

  10. #1370
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ei, mina ei muretsegi tegelikult :).
    See, et ma nõustusin, et oleks ju tore kui keegi viitsiks mu mängu vaadata...noh, see oli lihtsalt sellepärast, et ma usun, et muidugi oleks mul võitvalt mängijalt midagi juurde õppida.
    Aga ma ei ole paanikas. Siiani on kõik vinks-vonks. WR on üle 10 ja asi sujub.

    Mis puutub võimetusse areneda, siis ilmselt ei usukunud paljud sedagi, et ma NL2-st kaugemale jõuan. Ometi olen ma mingi 40 000 käega NL2-st NL10 jõudnud.

  11. #1371
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
    Ma oleks nõus _vähemalt_ 3:1 sinu kasuks bettima, et seda ei juhtu. Nagu keegi siin teemas kunagi ammu ütles, siis inimesed, kes mikrolimiiti nühivad teevad seda kindlatel põhjustel (a la sesside lõpetamine 0.2BI plussis olles; enda üle leveldamine arvates iga käe puhul, et vastasel on nuts) . Kui nii pika aja jooksul pole oma mindset-leake'e välja suutnud juurida, siis kõrgemates limiitides lihtsalt läbi ei löö, kuna konstantselt oleks scared money. NL200s lööks lauad kohe kinni kui 5bb sessiga plussis oled? Kui 3xbuy-in läheb haarab käsi kohe teravate esemete järele?
    +1 põhimõtteliselt. Siin foorumis võib vahel lugeda micromeeste unistusi teemal ala pean õppima rohkem, kui õpin jõuan ka kuhugi, jne. Peske enda mõistus puhtaks ja võtke arvesse, et kui olete nühkinud aastakse mikrolimiiti kuhugi jõudmata, siis seda ei juhtu ka järgnevatel aastatel.
    Kurb aga tõsi!

    Enne kui haterid hakkavad vastu vaidlema, siis ütlen et kustutan kõik postid, mis muud väidavad. Ei, ma pole kibestunud, vaid realist. Olge teie ka veidi rohkem seda.
    Viimati muudetud camu poolt : 04.04.12 at 23:17

  12. #1372
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    :) Kurb lugu tõesti

  13. #1373
    Super Moderaator Kasutaja camu avatar
    Liitus
    Jan 2009
    Postitusi
    3 412

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    :) Kurb lugu tõesti
    See ei käind sinu kohta. Absoluutselt mitte! Ma väga austan sind kui pokkerimängijat ja kui inimest ja ajakirjanikku, aga vaidle vastu!

  14. #1374
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    . Peske enda mõistus puhtaks ja võtke arvesse, et kui olete nühkinud aastakse mikrolimiiti kuhugi jõudmata, siis seda ei juhtu ka järgnevatel aastatel.
    Kurb aga tõsi!

    Enne kui haterid hakkavad vastu vaidlema, siis ütlen et kustutan kõik postid, mis muud väidavad. Ei, ma pole kibestunud, vaid realist. Olge teie ka veidi rohkem seda.
    Eem .. kergelt pealiskaudne lähenemine ?! .. Siin foorumis isegi tegelasi kes mikrot kaua nühkinud ja mitte halvasti .
    Asjaolude sunnil pigem mikrosse toppama jäänud :P

  15. #1375
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas camu Vaata postitust
    See ei käind sinu kohta. Absoluutselt mitte! Ma väga austan sind kui pokkerimängijat ja kui inimest ja ajakirjanikku, aga vaidle vastu!
    Esmalt muidugi tänud.

    Aga olgem ausad, eks see käis ikka minu pihta kah. Ja täiesti õigustatult. Vähemalt ma ise tunnetasin, et ma võin, tahan ma seda tunnistada või mitte, vabalt kuuluda nende hulka, kes tegelikult kunagi microst välja ei murra. Miks ma muidu sellise sapise naeratusega kommentaari siia panin.
    Ja ei olnud sinu karmides sõnades ju tegelikult ka midagi solvavat (või noh, ütleme ülekohtust, sest see, kas inimene solvub või mitte, sõltub juba tema kui sõnumi vastuvõtja valulävest ja enesehinnangust). Mitte kellegi jaoks. Asju tulebki otse öelda ja õigete nimedega nimetada.

    Aga püssi ma põõsasse ei viska :)
    Ma olen küll ajaliselt kaua paigal tammunud (ehkki NL-i hakkasin mängima tegelikult alles pool aastat tagasi - läinud aasta augustis). Aga käte arvu ja teenitud raha suhe ei olegi minu arust nii lootusetu.

    Ja teine asi on ka see, et...noh, ega kõik ei peagi ju microst ilmtingimata välja murdma. Kui need limiidid pakuvad pinget ja aitavad aega veeta, siis on ju kõik ok.
    Muidugi, vältimaks frustratsiooni, tuleb endale olukorda ja oma oskusi teadvustada ning nendega leppida. Aga teisalt - ei ole ka ju ilmtingimata paha, kui endale veidike kõrgemad eesmärgid seatakse, et püüdlusmoment päriselt ära ei kaoks.

    Eelnev lõik ei olnud katse sulle vastu vaielda. Ma sain aru küll, et sa ei rääkinudki absoluutselt sellest, kas kellelgi on mõtet mängida või mitte.
    Ma lihtsalt heietasin siin kuna ei viitsi tööga pihta hakata :)
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.04.12 at 08:46

  16. #1376
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas N1x0n Vaata postitust
    Eem .. kergelt pealiskaudne lähenemine ?! .. Siin foorumis isegi tegelasi kes mikrot kaua nühkinud ja mitte halvasti .
    Asjaolude sunnil pigem mikrosse toppama jäänud :P
    Ja kes siis? Too üks näide.

    To nozzu: sina jätka grindimist, sinu puhul on probleemiks muud elu ja suht väikene eelnev volüüm.

  17. #1377
    Administraator Kasutaja lenC avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    6 440

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mina näiteks

  18. #1378

    Re: Microob Nozzu päevaraamat


  19. #1379

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Paljud üldse microst kõrgemal hakkama saavad?Arvan,et väga vähesed.Minumeelest enamus Pokerstarsi NL-25 regulare on juba mitu aastat samas limiidis.Peaasi,et mängurõõmu kätte saab.
    Viimati muudetud viki poolt : 06.04.12 at 02:42

  20. #1380
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 283

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    25NL ma ei nimetaks enam nii mikroks. Ise pidasin silmas neid mängijaid, kes pendeldavad 2-5-10NL vahel ja ei saa kuidagi hakkama.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 2 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 2 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES