Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 70, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2060686970717280120 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 381 kuni 1 400, kokku 2882
  1. #1381
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    nl2-10 vast sobilik nimetada nanostakes'iks. nl50 ju loetakse ametlikult ka nö microks.

  2. #1382
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ja kes siis? Too üks näide.
    Näiteks mina :P .. kui rääkida NL2-5-10 limiitidest . Kohe aasta täis ja kuna töö ja muu elu võtavad oma aja siis pole aega / raha piisavalt olnud ,et kuu v paariga NL100 kütma hakata .
    Lisaks veel asjaolu ,et enne pokkerit, polnud pmst kunagi peale turaka ja linnadepõletamise, midagi kaartidega mänginud.Matemaatikas ka mingi NUTS pole. Aga motti on ja vaikselt tegelen asjaga :D

  3. #1383
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas lenC Vaata postitust
    mina näiteks
    Awwii, võiksid oma blogi uuesti avada :)

  4. #1384
    Klubi Liige Kasutaja emmimees avatar
    Liitus
    Aug 2010
    Asukoht
    Confirmed busto
    Postitusi
    2 722

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    nl2-10 vast sobilik nimetada nanostakes'iks. nl50 ju loetakse ametlikult ka nö microks.
    Paljud kindlasti loevad NL400 ka microks.

  5. #1385
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Täna juba nõks suuremad numbrid. Paraku miinus märgiga. -3.46€.

    Enim kaotanud käsi jälle valus fold.

    Vastane 20 kätt 35/25

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player8 ($12.65)
    UTG+1 Player9 ($33.48)
    MP1 Player1 ($19.69)
    MP2 Player2 ($4.86)
    MP3 Player3 ($10)
    CO Player4 ($4)
    BTN Player5 ($17.74)
    SB Nozzu ($10)
    BB Player7 ($8.53)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB 9 9
    Player8 raises to $0.50, Player9 calls $0.50, 5 folds, Nozzu calls $0.45, 1 fold

    Flop: 3 8 7 ($1.60, 3 players)
    Nozzu checks, Player8 checks, Player9 checks

    Turn: 9 ($1.60, 3 players)
    Nozzu bets $1.30, Player8 calls $1.30, Player9 folds

    River: 5 ($4.20, 2 players)
    Nozzu bets $2.40, Player8 goes all-in $10.85, Nozzu folds

    River: Riveriks olin juba unustanud, et vastane oli PF raiser ning maas olevad kaardid ei saa teda aidata. Noh, kahtlane, et ta 6 käes hoidis või JT-ga pf raises. Heal juhul võis tal olla siin madalam sett. Aga näe...mängu ajal ei mõelnud seda kuidagi välja ja nii see õnnetu fold tuli.

    Final Pot: $9

    Player8 wins $25.50 (net +$12.85)

    Nozzu lost $4.20
    Player9 lost $0.50


    Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.04.12 at 22:39

  6. #1386
    Pokkerihai Kasutaja Cypher0 avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 512

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
    Help-Open My Settings Folder starsis ja faili notes.nozzzu.xml kopid teise arvutisse samasse kausta.

  7. #1387
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Thnx

  8. #1388
    Grinder Kasutaja Mrt1989 avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    999

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Täna juba nõks suuremad numbrid. Paraku miinus märgiga. -3.46€.

    Enim kaotanud käsi jälle valus fold.

    Vastane 20 kätt 35/25

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player8 ($12.65)
    UTG+1 Player9 ($33.48)
    MP1 Player1 ($19.69)
    MP2 Player2 ($4.86)
    MP3 Player3 ($10)
    CO Player4 ($4)
    BTN Player5 ($17.74)
    SB Nozzu ($10)
    BB Player7 ($8.53)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is SB 9 9
    Player8 raises to $0.50, Player9 calls $0.50, 5 folds, Nozzu calls $0.45, 1 fold

    Flop: 3 8 7 ($1.60, 3 players)
    Nozzu checks, Player8 checks, Player9 checks

    Turn: 9 ($1.60, 3 players)
    Nozzu bets $1.30, Player8 calls $1.30, Player9 folds

    River: 5 ($4.20, 2 players)
    Nozzu bets $2.40, Player8 goes all-in $10.85, Nozzu folds

    River: Riveriks olin juba unustanud, et vastane oli PF raiser ning maas olevad kaardid ei saa teda aidata. Noh, kahtlane, et ta 6 käes hoidis või JT-ga pf raises. Heal juhul võis tal olla siin madalam sett. Aga näe...mängu ajal ei mõelnud seda kuidagi välja ja nii see õnnetu fold tuli.

    Final Pot: $9

    Player8 wins $25.50 (net +$12.85)

    Nozzu lost $4.20
    Player9 lost $0.50


    Kuidas ma pokerstarsis tehtud noted ühest arvutist teise saan? Copyn lihtsalt pokesrtarsi note backup kataloogis olevad .xml failid üle?
    No 66 võib tal vabalt ranges olla , millega ta flopi checkiks ja turni calliks . Setiga ta oleks arvatavasti juba turnis raisenud 3way. Ülepaari ta vaevalt fopil checkiks.

  9. #1389
    Vana Tegija
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Pärnu
    Postitusi
    1 182

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Minu cash-dongi jaoks tundub see üli NIT fold olevat..

    35/25 ainuke 6x mida näen on jah 66 ja mõnikord JTs. Samas ka vabalt 33/55/77/88 või isegi overpair kui on maniak.

    Kas sa ikka aggression frequency statse ka kasutad?

  10. #1390
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    20 Kätt in game, siin pole statse vaja vaadata, tuleb leida meile parim lahendus ja bet/fold võib olla ongi best play. Ma pole Nl10 väga tihti näinud kedagi siin riveril seti või ülepaariga shovemas. Bluff tundub ka päris julge aga seda ei välistaks. Paneksin riveril veidi rohkem ja foldiks shovele. As played bet tundub küllaltki weak ja ta võis oma backdoor mööda läinud drawd ja any 2 ülekaarti kõik sisse bluffida riveril.

  11. #1391
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Allakäik jätkub. -2.01 € täna.

    Aga noh, midagi hullu pole.
    Enim kaotanud käsi jälle selline cooleri moodi.

    Vastane: 49 kätt 37/10

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player7 ($13.11)
    UTG+1 Player8 ($7.59)
    MP1 Player9 ($8.74)
    MP2 Player1 ($10.15)
    MP3 Nozzu ($10.96)
    CO Player3 ($6.14)
    BTN Player4 ($12.30)
    SB Player5 ($11.71)
    BB Player6 ($6.92)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP3 A Q
    1 fold, Player8 calls $0.10, 2 folds, Nozzu raises to $0.50, 4 folds, Player8 calls $0.40

    Flop: 7 A 2 ($1.15, 2 players)
    Player8 checks, Nozzu bets $0.90, Player8 calls $0.90

    Turn: 10 ($2.95, 2 players)
    Player8 checks, Nozzu bets $1.90, Player8 calls $1.90

    Turn:

    River: 10 ($6.75, 2 players)
    Player8 checks, Nozzu checks

    ( Click to show/hide )

  12. #1392
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ok, seda oli vaja.
    Esimene enam-vähem tulemusega sess sellel kuul. Ei muidugi midagi erakordset. Aga isegi +8.13€ mõjub mindsetile turgutavalt. Nagu ka bankrollile ja kuusaldole, mis nüüd on jälle plussis.

  13. #1393
    Õpihimuline Mängur Kasutaja TrvP avatar
    Liitus
    Jan 2012
    Postitusi
    409

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pikk see sess sul oli ka?

  14. #1394
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Pikkus pole oluline, vaid....mnajh, mu eesmärk oli täna "normaalselt" skoorida. Ja eesmärk sai täidetud :)

  15. #1395
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Pikkus pole oluline, vaid....mnajh, mu eesmärk oli täna "normaalselt" skoorida. Ja eesmärk sai täidetud :)
    Man .. lükkame skoorid tahaplaanile ja pühendume õigele mängule !!!!!!

  16. #1396
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Analüüsides su mindseti siis on tegelikult väga tugev mõra sees, mitte pahaprst aga sa mõtled kuidagi valesti. Mitte tehniliselt vaid just vaimselt.
    Mitu lauda sa korraga mängid üldse? Nii lahja volüümiga lastes ei jõua eriti kuskile, ainult närvikulu nende sentide kokku ajamise pärast. Ma ei saa aru milles see viga sees on, tuleb meelde mingi vend foorumist kes on multible 500$+ NL10 kuu graafikuid pannud tulemuste teemadesse. Ma ei saa aru kuidas siuksed vahed saavad sees olla.
    Ma ju ise vaatasin kõik käed sul NL10 üle ja mäng oli täiesti korras, aru ma ikka ei saa milles see error sees on.
    Siin teemas on 1.4k postitust, mingid eesti parimad mängijad nõu andnud ja ikka mingi rigged +1 bi sessid käivad, mis sa stackid ainult nutsuga ära w? Selles suhtes, et mind ajab tilti lihtsalt, et see päevik on lugemiselt suht topis ja mitte migi ei toimu.
    Inimesele antakse tasuta siukest head nõu lihtsalt koguaeg aga mingi nittimine käib ikka.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 08.04.12 at 00:38

  17. #1397
    Jube Noob Kasutaja N1x0n avatar
    Liitus
    Jun 2011
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    155

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Analüüsides su mindseti siis on tegelikult väga tugev mõra sees, mitte pahaprst aga sa mõtled kuidagi valesti. Mitte tehniliselt vaid just vaimselt.
    Mitu lauda sa korraga mängid üldse? Nii lahja volüümiga lastes ei jõua eriti kuskile, ainult närvikulu nende sentide kokku ajamise pärast. Ma ei saa aru milles see viga sees on, tuleb meelde mingi vend foorumist kes on multible 500$+ NL10 kuu graafikuid pannud tulemuste teemadesse. Ma ei saa aru kuidas siuksed vahed saavad sees olla.
    Ma ju ise vaatasin kõik käed sul NL10 üle ja mäng oli täiesti korras, aru ma ikka ei saa milles see error sees on.
    Siin teemas on 1.4k postitust, mingid eesti parimad mängijad nõu andnud ja ikka mingi rigged +1 bi sessid käivad, mis sa stackid ainult nutsuga ära w? Selles suhtes, et mind ajab tilti lihtsalt, et see päevik on lugemiselt suht topis ja mitte migi ei toimu.
    Inimesele antakse tasuta siukest head nõu lihtsalt koguaeg aga mingi nittimine käib ikka.
    vastastel on ju ainult nutsid käes :D hihiihhihih ... ok see itsitamine oli ebasobiv aga kahjuks nii see on .
    Mida vähem käsi sessi jooksul mängid seda õrnem on koorik seljas !!!!!

  18. #1398

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mina ei mõista, mis kägin see on siin? Vaadates märtsi kuu winrate, siis see on ju mingi 8bb/100, mis on ikka väga kõva tulemus arvestades, et mees mängis nl10 esimest korda elus see kuu ju. Sample küll väike, aga ma julgeks öelda, et lausa crushib ju seda limiiti. See, et ta volumet ei anna on juba teine teema, aga selles saab nozzu ainult ise ennast aidata. Ja seda nittimise juttu ei ole vaja tõsiselt võtta. Fakt on see, et nitilt mängides teed mängu enda jaoks oluliselt lihtsamaks ja mis minu meelest põhiline, hoiad variatsiooni madalana. Nagu Nolan enda ühes videos ütles, et eeldatakse, et kui on hea mängija ja mängib kõrgel, siis järelikult on ta väga loose ja agressiivne. Tegelikult ei pea olema loose, et hea olla. Mina tõin oma mängu 19/15 pealt 14/11 peale ning flop cbet on kõigest 50% (see muidugi ei tähenda, et ma foldin automaatselt, pigem chk-callin palju). Tänu sellele olen hakanud ise hoopis neid loosecannoneid exploitima ning tulemuseks on sisuliselt 2x kõrgem winrate. Eile tabas mind viimase 300k käe jooksul lõpuks esimene korralikum swing, aga kuna ma olen tõeline nitäss, siis tähendas see 10k käe peale kõigest 7bi langust. Ja selline asi sai juhtuda ainult seetõttu, et sain harukordseis coolereid hunnikus. Varem võis olla see 7bi langust mul soenduseks sessi alguses esimese 1k käega. Tekibki küsimus, et milleks niimoodi, kui saab ka oluliselt lihtsamalt. Pikk ja segane jutt, trükitud telefoniga, vigu täis kindlasti paksult, aga vast on mingi point ka olemas. Edu!

  19. #1399

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui mängid 11/9, siis ongi vastastel alati nuts käes, kui checkraise saad. Notsu mängib hästi oma imaget arvestades.

  20. #1400
    mees nagu orkester Kasutaja VisaHing avatar
    Liitus
    Dec 2009
    Asukoht
    @ Emma-s house
    Postitusi
    6 723

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Kui mängid 11/9, siis ongi vastastel alati nuts käes, kui checkraise saad. Notsu mängib hästi oma imaget arvestades.
    Aegajalt peaks oma imaget ka ära oskama kasutada :)

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 10 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 10 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES