Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 77, kokku 145 EsimeneEsimene ... 2767757677787987127 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 521 kuni 1 540, kokku 2882
  1. #1521
    Lingiparandaja
    Liitus
    Oct 2008
    Asukoht
    Palmi talu
    Postitusi
    3 275

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui sokkidele on peale märgitud "L" ja "R" ehk siis vasak-parem, siis ma alati jälgin, et need ka nii jalga saavad. Ja kui suure hooga valesti panen, siis alati vahetan ringi. Eriti kui trenni või tsikliga sõitma lähen:D

  2. #1522

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mul pole mitte ühtegi. Põhiliselt kadusid kõik sellised teemad ära juba lapsena, kui elasin paneelikas ja hoovis oli umbes 10 musta kassi. See tähendas seda, et iga päev jooksis 4-8 korda must kass üle tee. Alguses isegi proovisin kuidagi ringi minna, aga üsna pea loobusin. Täiskasvanuna midagi tekkis, aga lahendasin kiiresti ära.

  3. #1523

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    mul ka telerite jne. volüümiga probleem.nimelt 13-ne ei saa olla lihtsalt.muidu nr 13 ei häiri

  4. #1524

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    ( Click to show/hide )



    confirmed OCD
    http://psychcentral.com/quizzes/

    Hakkasin uurima ja hakkasin teste lahendama. Peale obv. depressiooni selgus, et on veel natuke seda, teist ja kolmandat "disorderit", õnneks küll kõige madalam tasemel. Vähemalt skisofreenia ja autismi osas oli nulliring. Samas mingi aeg lugesin artiklit, kus mainiti, et 90%-l inimestest on natuke midagi "viga".

  5. #1525

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    :D Nojah, varem oli see tõesti nädalavahetustel nii. Aga nüüd pole ta paar kuud enam väljas käinud. Mõjuvad põhjused. Ei, ei ole "sedapsi" :)
    millegipärast tuli meelde, et just siit teemast sain mõni aeg tagasi sellise uue huvitava väljendi oma sõnavarasse nagu "iiri päikeseprillid"...

  6. #1526
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Lasid naise jälle üksi ula peale? On juba tagasi jõudnud?
    Loe veel unise peaga postitusi.
    Lugesin kiiruga välja, et "lasid jälle naisele õla peale?"
    fml

  7. #1527
    Vana Tegija Kasutaja Relamz avatar
    Liitus
    Jan 2010
    Postitusi
    1 467

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Loe veel unise peaga postitusi.
    Lugesin kiiruga välja, et "lasid jälle naisele õla peale?"
    fml
    :D

  8. #1528
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Näh. Mis eile võidetud, see täna hooleta. Või mida iganes. - 6.40€

    Kas oleks pidanud enimkaotanud käte puhul midagi teistmoodi tegema?

    1) Vastane 153 kätt 24/4

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player6 ($6.64)
    UTG+1 Player7 ($2.30)
    MP Player8 ($11.13)
    CO Player9 ($10)
    BTN Nozzu ($10)
    SB Player2 ($7.41)
    BB Player3 ($17.50)

    Pre-Flop: ($0.15, 7 players) Nozzu is BTN 10 A
    Player6 calls $0.10, 3 folds, Nozzu raises to $0.50, 2 folds, Player6 calls $0.40

    Flop: A Q 7 ($1.15, 2 players)
    Player6 bets $0.50, Nozzu raises to $1.85, Player6 calls $1.35

    Flop: Tagantjärgi vaadates ei oskagi öelda miks ma selle raise tegin. Milline kehvem käsi mind siin callib või parem foldib? Ok, ma olen lugenud, et teinekord on kasulik 2nd pairiga välja leadida, kui overcard on lauas. Noh, selle konkreetse käe puhul oleks vastane võinud näidekt KK potist välja hirmutada sellise liigutusega kui tal oleks Q olnud.
    Ok, ja ju ma ta siis mõttes muti peale paningi. Ainult, et kas Q calliks mind siin?

    Turn: 9 ($4.85, 2 players)
    Player6 checks, Nozzu checks

    Turn: Ei muutnud midagi aga ühtäkki tundus mulle parem mõte odavalt showdowni jõuda. Pealegi andis järgi chekkimine vastasele võimaluse riveril bluffida. Oma mutiga siis.

    River: 10 ($4.85, 2 players)
    Player6 bets $0.90, Nozzu calls $0.90

    River: Ja näe, vastane panustaski. Jube pisikeselt kah. Kaalusin isegi raisemist oma kahe paariga. Aga...nojah, ei teinud seda.

    ( Click to show/hide )



    2) Vastane 28 kätt 43/14

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player1 ($3.95)
    UTG+1 Player2 ($10.32)
    MP1 Player3 ($30.15)
    MP2 Nozzu ($10.22)
    MP3 Player5 ($10.15)
    CO Player6 ($13.45)
    BTN Player7 ($4.22)
    SB Player8 ($10.80)
    BB Player9 ($11.39)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is MP2 Q Q
    3 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player6 calls $0.40, 3 folds

    Flop: A 6 6 ($0.95, 2 players)
    Nozzu bets $0.70, Player6 calls $0.70

    Turn: 7 ($2.35, 2 players)
    Nozzu checks, Player6 checks

    River: 2 ($2.35, 2 players)
    Nozzu checks, Player6 bets $1, Nozzu calls $1

    River: Ei ole hea, kui fishi vastu mängides A lauda tuleb. Aga, et ta turnil ei panustanud, siis tema flopi calliga tekkinud veenudmus, et tal A on, haihtus veits. Sestp otsustasin ära callida.

    ( Click to show/hide )


    Sellised käed ja lood siis täna.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 14.04.12 at 23:56

  9. #1529
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See QQga c-bet on sama ebaloogiline mis sa yxpäev panid kui Axx boardil KK-ga c-bettisid. See on lihtsalt nii ebaloogiline kui veel olla saab.

    Sama jutt esimese käe kohta seal raiseda.

    Pead välja figureerima kuidas oma käega kõige paremini value saada ja selle ümber oma taktika mingis x käes üles ehitama.
    QQ käes sa paned ainult endast kehvemad käed enamasti foldima ja tavaliselt see c-bet on ainuke value mis seal saad ja Ax callima. Checkiks ja siis juba prooviks later streetidel value saada, või kasvõi riveril standard thin valubet.
    A10 käes samamoodi, mis sa peale seda flopi raiset peale hakkad? Paned 2 barrelit peale floppi ja loodad, et saad kehvemalt kui A10 calli, lulz? või raised flopil ja siis 2 tänavat pasiivselt? I dont think so Tim.
    Samas ma tean ainult, et vastane on x/x. Kui ta donkbetib mingi 50%+ siis oleks raise isegi õigastatud, aga ma ei tea seda kuna sa arvasid, et see on ebavajalik info KUIGI antud käes just oleks vaja seda, et mingi arvamus tekiks.
    Ja for the mother of god pane rohkem infot vastaste kohta kui mingit vastukaja tahad kuulda. See x/x ei ytle mitte m-igi ffs.

    /poleks muidu rääkima hakanudki kuna peale 1.5k posti siin teemas peaks teadma seda, aga coronad sees ja ei suutnud vastu panna.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.04.12 at 01:14

  10. #1530
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tundub, et Nozzul võibki üks suur leak olla see, et ei oska HUDi kasutada efektiivselt.
    Ja fwiw, vaakumis 43/14 vastu ei ole QQga A77hh boardi cbettimine kuskilt otsast kohutav.

  11. #1531
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ise checkiksin ja betiksin turni ja riveri.

    a)betid flopi ja turni ja obv annad riveril alla kui sa just ei arva, et ta 3 barrelit callib tuimalt sitemaga kui ax.
    b)checkid flopi ja barreldad turni ja riveri kuna kui sa flopi chekcid ja tal ax siis siuke enamasti betib ise välja ja siis jube julge võtta 2 tänavat value.

    Mõlemad pidi saad umbkaudu sama palju value ainult teine varjant on palju ohutum imo.
    Kui sa endas 100% kindel oled siis a) puhul jah vahel paned 3 barrelit ja saad rohkem, aga kui tihti siuke olukord on kui sa nii julgelt selle 3b paned seal.
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.04.12 at 01:20

  12. #1532

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Pead välja figureerima.
    Americans gonna american. Esimest korda näen sellist tõlgendust:D

  13. #1533
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    fakk, ei tea mis nuss on ja ei saa peale editimist enam salvestada rigged. tahtsin veel juurde kirjutada, aga saate pointile pihta.

    Lihtsalt varjant b on kindlam ja ohutum imo kui ehku peale v2lja minna. ja wtf sa siis teed veel kui riveri checkid ja ta betib varjant a juures rofl.
    b all day long
    jah ma saan aru, et siukse litsi range on tohhuja laiem kui see üksik ax, aga siiski ohutum, kindlam, mugavam jne standardis valuuevit saada imho
    Tsitaat Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    Americans gonna american. Esimest korda näen sellist tõlgendust:D
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.04.12 at 01:30

  14. #1534
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kes ütles, et turni peab barreldama?
    Flopi checkides on isegi fishi jaoks su käsi nii faced up kui võimalik ja ülikerge on seal mingisuguse J9o tüüpi airballiga pot maha võtta 2 barreliga.

  15. #1535
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kui teaks rohkem infot vastase kohta siis oskaks edasi vaieldada, antud hetkel võib ainult oletada imo.
    Samamoodi võib postkontori sabas seises mingi tolguse kohta eelarvamusi teha, siin samamoodi. Me ei tea mitte midagi peale esmamulje ja teeme nii deepe analüüse. bs imo. moar info.

    Isegi kui sa statse ei viitsi postitada siis print screen stattidest ja spoilerisse visata mugav ju.

    EDIT: vbl olin QQ käe suhtes veits ülekohtune, aga jään ikka suht enda juurde, et minu antud varjant parem long runis
    Viimati muudetud qbj0hn poolt : 15.04.12 at 02:11

  16. #1536
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    No pagan, see kuu olen enda kohta päris normaalset volüümi näidanud aga seevastu sissetulekud on kujunenud hoopis väljaminekuteks. Kui võidangi, siis mingi pisku. Pühapäeval paar eurtsi ning tänagi ainult +0.60€

    Jälle sai kogu sess tegeletud miinusest (-7€) välja ronimisega. Korra omati mind ära set vs. set situatsioonis aga õnneks/kahjuks oli vastasel väike stäkk.
    Suurim kaotus tuli aga allolevast foldist.

    Vastane 20 kätt 35/35

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    9 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player4 ($8.50)
    UTG+1 Player5 ($10.46)
    MP1 Player6 ($18.40)
    MP2 Player7 ($10)
    MP3 Player8 ($10.32)
    CO Player9 ($13.93)
    BTN Nozzu ($10)
    SB Player2 ($10)
    BB Player3 ($9.54)

    Pre-Flop: ($0.15, 9 players) Nozzu is BTN J J
    6 folds, Nozzu raises to $0.40, 1 fold, Player3 raises to $1.20, Nozzu calls $0.80

    Ok, nõme call oli kah vist preflopis.

    Flop: J A 3 ($2.45, 2 players)
    Player3 checks, Nozzu bets $1.90, Player3 goes all-in $8.34, Nozzu folds

    Flop: No sain ma siin panustamata jätta? Ei saanud ju - võimaliku mastitõmbe puhul ju ei anna tasuta kaarti vaid võtad valuet. Samuti oleks siin mind callinud Ax käsi. Aga, et vastane check-shoves...no ma ei tea, püüan praegu veits konservatiivsemalt mängida, mistõttu ma ei tahtnud siin maja püüdma minna. Võimalik et olin muidugi ees kah veel aga...

    Final Pot: $6.25

    Player3 wins $18.85 (net +$9.31)

    Nozzu lost $3.10


    Aga hea, et siin HUD-i kasutamisest juttu tuli. Ise kasutan peale VPIP ja PFR ka flop c-beti ja fold to flop c-beti. Aga milliseid statse te veel NL10 fullringi jaoks soovitaksite HUD-i lisada.
    Ja kui viitsite, siis äkki raatsite ka paari sõnaga lahti seletada miks just neid statte ja mida täpselt ning millises olukorras kasutada. Usun, et paljud oleks tänulikud.

  17. #1537

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    never ei foldi, 3.10 on juba sees ju, 6.90 callida, kui vastasel AA, siis cooler, aga flopatud masti vastu aute pluss, seal pole üldse nuts alati, AK/Q/J tõmbega ja muud sellist, jällegi paned vastase nutsi peale

  18. #1538
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Kõige kohutavam fold, mida üle pika aja näinud olen. Imestan, et sa endiselt paned vastaseid vaid toprange' peale, kuigi sulle on nii mitmelt poolt vastukaja tulnud, et see leak on.

  19. #1539
    Õpihimuline Mängur Kasutaja M6niste avatar
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    345

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Oeh, vastane on 35/35 vend, 20 käe peale, tundub, et üsna agressiivne mängija. Mille peale sa ta siin flopis panid siis et maha viskasid, millega ta oleks sulle 3beti teinud? Ainukesed käed millest taga oled, on AA ja KQ ristid.. Ei taha uskuda et veel kombinatsioone on.. Ja oi kui paljudest kätest sa ees oled, pluss juba investeeritud raha poti 3,1$.. Väga-väga paha fold ma ütleks.. Snap imo..

  20. #1540

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Võid endale ilmselt üldise reegli panna, et setti ei foldi flopis kunagi..

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 11 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 11 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES