Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 7, kokku 145 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 121 kuni 140, kokku 2882
  1. #121
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Miks need PokerStrategy tabelid nii kehvad on siis? võrreldes Ranka tabeliga nt, mida kiidetakse väga
    Kui soovitatakse AQ limpi ja muud jama (pole ise küll PSist midagi lugenud, aga Nozzu on tutuvustanud nende õppesõnu), siis ei saa seda ju positiivse oodatavatulemuse eesmärgil tõsiselt võtta. Pretaipupole tulemused ju ainult kinnitavad seda. Ranka tabelit ei mäleta, vaatasin seda viimati 3 aastat tagasi, aga arvan, et seal polnud midagi hullu.

  2. #122
    Miljon Põhjust Kodus Olla Kasutaja ranka avatar
    Liitus
    Sep 2008
    Postitusi
    31 306

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui soovitatakse AQ limpi ja muud jama (pole ise küll PSist midagi lugenud, aga Nozzu on tutuvustanud nende õppesõnu), siis ei saa seda ju positiivse oodatavatulemuse eesmärgil tõsiselt võtta. Pretaipupole tulemused ju ainult kinnitavad seda. Ranka tabelit ei mäleta, vaatasin seda viimati 3 aastat tagasi, aga arvan, et seal polnud midagi hullu.
    Mina küll neid tabeleid enam vaadata ei julge. Tegelt peaks naljapärast FR tabeli täiustama, tegema HU tabelid ja vaatama, kas 2-3 aasta pärast need ka vanad.

  3. #123
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Maxi Vaata postitust
    1 käsi ma oleks flopis lihtsalt shovenud, ma usun, et nad oleks kergelt maha callinud.

    2. käsi wp i guess, ~NL4 6max laudades on QQ pre kindel AI, FR NL2 peaks vist ka olema kuni tihti callitakse igasuguse crapiga ja see teeb asja long time +EV´ks



    Kuidas sa mängijaid märgistad? Kas läheksid QQ pre busti ka mingi 8-tableva venna vastu? Mängid ilma HUD´ita eks?
    Mnjah, oleks võinud küll vist niipalju sisse lükata kui sellel teisel mängijal stäkki oli (0.52 siis).

    Ma ise ei lükkaks QQ pre-flopis AI aga callida võib, nagu selgub. Olenevalt vastasest vist siiski jah. Mingi short-stack strategyt harrastava regulari või über niti vastu vast ei läheks. Otsuse tegemisel on mulgi abiks ikkagi HeM-i HUD.

  4. #124
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas widescreen Vaata postitust
    1käs: arvan, et flopi nähes nii väikse stäkiga poleks ta enda rea tõmmet maha visanud.
    Mis toas mängid?
    PokerStarsis nüüd juba pea-aegu kuu aega. Nozzzu nime all.

  5. #125
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
    Kui soovitatakse AQ limpi ja muud jama (pole ise küll PSist midagi lugenud, aga Nozzu on tutuvustanud nende õppesõnu), siis ei saa seda ju positiivse oodatavatulemuse eesmärgil tõsiselt võtta. Pretaipupole tulemused ju ainult kinnitavad seda. Ranka tabelit ei mäleta, vaatasin seda viimati 3 aastat tagasi, aga arvan, et seal polnud midagi hullu.
    Hehe - Pretaipupole - lahe väljend :)
    AQ limpi ei soovita ka pokerstrategy. AQs UTG openraise. Ja AQo UTG+1 openraise oli. Aga jah, oluliselt tightim oli ta küll kui TP õpetus. Kohati.

  6. #126
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Einoh preflop mingid asjalikud tabelid ja ranged on täitsa asjalikud. Mängin praegu microgamingus ja kasutan taskukaartide manageri, päris suure varuga olen selle seadistanud, aga 10 lauda 6max on ikka täitsa nuts lasta nii. Ja kui ikka loll oled, siis võid preflop lasta misiganes tabeli järgi, kui postflop foldida või valuet võtta ei mõista, siis on sitt leivakotis.

  7. #127
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Back to NL5

    Mu enda plaan oli küll grindida NL2-s niikaua kuni 150 eurtsi koos ja siis üles liikuda aga Taipupole tungival soovitusel kolisin juba täna tagasi NL5-te.

    Ja eks ta õige vast oligi, et ma koos mentoriga järgmisele levelile sisenesin. Väheke julgem ikka ja nägin, et pole seal hullu midagi. Tuleb sama joont hoida, mis NL2-s ja küll see rahh tuleb.

    Täna siis +7.33. Ja jällegi paraku suuresti tänu TP skillile mille ta pani maksma olukorras kus ma oleks tahtnud kaardid maha panna ja joosta. Näiteks nagu see, ühtlasi enim võitnud käsi:

    Vastane: 37 kätt ja 46/19

    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    7 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG cip4722 (€5.38)
    UTG+1 govi666 (€5.18)
    MP EMMY280 (€1.18)
    CO REALACID (€0.28)
    BTN punios (€9.73)
    SB deirdre99 (€5)
    BB Nozzu (€5)

    Pre-Flop: (€0.07, 7 players) Nozzu is BB A K
    5 folds, deirdre99 calls €0.03, Nozzu raises to €0.25, deirdre99 calls €0.20

    Preflop: Tavaline

    Flop: 2 K 5 (€0.50, 2 players)
    deirdre99 checks, Nozzu bets €0.35, deirdre99 raises to €0.70, Nozzu calls €0.35

    Flop: Vastaselt check-raise. Küll madal raise aga ikkagi check-raise ju
    "Selle me callime ära," ütles TP enne kui ma jõudsin oma instinktidele alluda ja lehed maha visata. "Ja üldse, me callime ta lõpuni maha, mis tal seal ikka olla saab."

    Turn: 6 (€1.90, 2 players)
    deirdre99 bets €1.35, Nozzu calls €1.35

    Turn: Mina: "Aaa...ta panustas jälle - kindel, et callin või?"
    TP: "Ja-ja, ta ei callinud ju su preflop raiset K5-ga või 25-ga, millele ta ikka pihta saada sai ja sinul on nii tugev käsi"
    Mina: "Ok, et siis tõenäoliselt näeme QK?" Call.

    River: 8 (€4.60, 2 players)
    deirdre99 bets €2.19, Nozzu calls €2.19

    River: Vastane mõtleb ilgelt kaua ja siis lükkab sisuliselt AI.
    TP: Call!
    Mina: OMG.....Call


    ( Click to show/hide )


    Täitsa pael. Ma pole päris kindel, kas ma iseseisvalt suudan TPTK sellises situatsioonis maha callida. Kõigepealt check-raise ja siis panustamine igal tänaval. On mu koht üldse NL5-s kui ma seda ei suuda?

    Käsi püsti, kes oleks suutnud sama külma kõhuga mängida nagu TP (olgem ausad, seda kätt mängis tema, mina olin vaid reisija).

  8. #128

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    :)

    külma kõhtu ka edaspidiseks.

  9. #129

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Fain, AJ polnud mul ka selles käes mõttes, kuid see on lihtsalt hea käsi näitamaks, et ei maksa tõmmelda tontide vastu. Selliseid käsi pole sisuliselt võimalik seal valesti mängida.

    Järgmine nädal siis NL5 ja siis uuest NL10 :P

    Agressiivne moving up!

  10. #130
    Pokkeritark Kasutaja timz0333 avatar
    Liitus
    Mar 2009
    Asukoht
    Refreshing PP.com
    Postitusi
    6 322

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Eks see maha callime sõltub alati ju kuidas board jookseb, antud juhul sinu käe jaoks üsna ideaalselt. Igal tänaval repib vastane midagi uut ja see on tavaliselt bull shit.

  11. #131
    Pastilaa?? Ei! Kasutaja Pahvak avatar
    Liitus
    Dec 2008
    Postitusi
    4 431

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ja obv tee note käe kohta (ka preflop mängu kohta). Notede tegemine üldse intuitsiooni arendamiseks hea, sest siis teadvustad endale, mis reaalselt toimus, mitte ei autopiloodi järgmise käe juurde.

  12. #132
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Esimene pre-taipupole päev NL5s

    Taipupole kool on mulle ikka hästi mõjunud. Vähemalt esialgu tundub stattide põhjal nii. Kui varem kõikusid mu sessioonide keskmised statid 11/8 ja 13/10 vahel, siis nüüd on need kusagil 17/15 ja 19/16 vahel. Ehk siis weak-tightist on saamas tight-agressiv mängija. Loodetavasti.

    Anyway, pärast Taipupole antud sissejuhatust oli täna esimene iseseisev päev NL5s. Ja ma tegin jälle selle triki, et lõpetasin sessi 252 käe juures ära, pärast seda kui olin kogu eelneva mängu kerges miinuses lainetades kahe käega plussi saanud.

    Oleks võinud edasi kah mängida aga lauad lagunesid ära ja.....bla-bla-bla, õigustused, õigustused. No homme proovin paremini. Tänaseks skooriks jäi + 2.39

    Enim kaotanud käsi:

    Vastased:
    Bibo: 15 kätt ja 36/14
    Kamikesko: 14 kätt ja 69/8
    Tighty-frank: 30 kätt ja 27/13

    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Nozzu (€5)
    UTG+1 marko112112 (€5.21)
    CO bibo0207 (€5.01)
    BTN kamikeskos4 (€3.87)
    SB tighty-frank (€2.27)
    BB berliner3 (€4.03)

    Pre-Flop: (€0.07, 6 players) Nozzu is UTG Q A
    Nozzu raises to €0.20, 1 fold, bibo0207 raises to €0.35, kamikeskos4 calls €0.35, tighty-frank calls €0.33, 1 fold, Nozzu calls €0.15

    Preflop: Ma arvan, et re-raise callimine oli siin mõistlikum kui veelkord üle raisemine.

    Flop: 8 9 A (€1.45, 4 players)
    tighty-frank checks, Nozzu bets €0.80, bibo0207 raises to €1.60, kamikeskos4 goes all-in €3.52, tighty-frank goes all-in €1.92, Nozzu folds, bibo0207 folds

    Flop: Jube hästi tabatud. Oleks pidanud isegi rohkem sisse panema. No nii euro vast. Aga siis hakkas kummalisi asju juhtuma. Raise ja veelkord raise ja call.
    Ma nüüd ei teagi hea kikkeriga top paariga mida toetab pea aegu nuts mastitõmme oleks siin vist tulnud nupud sellepeale sisse lükata. Isegi kui kellgi oli juba mast, oleks järgmine ärtu andnud mulle masti mida oleks biitinud ainult ärtu kunniga käsi.
    Samas näitasid vastased sellist jõudu, et tõenäoliselt olin ma hetkel ikkagi taga.

    Kas Leibold oli see, kes kommenteeris ühte talle edukalt lõppenud turkat, et ta proovis mängida nii, et õnnefaktor oleks võimalikult nullilähedane. Noh, igatahes mõtsin ka mina, et ei hakka siin õnnega mängima ja panin, mitte küll kerge südamega, kaardid maha.

    Turn: 3 (€9.29, 2 players, 2 all-in)

    River: J (€9.29, 2 players, 2 all-in)

    ( Click to show/hide )



    Enim võitnud käsi:

    Vastased:
    nejco 12 kätt ja 50/8
    familyKUK 31 kätt ja 39/6


    €0.02/€0.05 No Limit Holdem
    8 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG krone0310 (€3.18)
    UTG+1 makleritto (€2.63)
    MP1 crazy1baz (€5.47)
    MP2 nejcoo90 (€1.99)
    CO AlexLippi83 (€4.74)
    BTN JonathanPP (€1.78)
    SB Nozzu (€4.97)
    BB familyKUK (€2.10)

    Pre-Flop: (€0.07, 8 players) Nozzu is SB 10 J
    3 folds, nejcoo90 calls €0.05, 2 folds, Nozzu raises to €0.20, familyKUK calls €0.15, nejcoo90 calls €0.15

    Preflop: Varasem mina oleks siin callinud lihtsalt. Aga nüüd, tänu Taipupolele otsustasin isegi OOP jäädes limperi ära karistada.

    Flop: 10 A 10 (€0.60, 3 players)
    Nozzu bets €0.35, familyKUK raises to €1.05, nejcoo90 folds, Nozzu raises to €2, familyKUK goes all-in €0.85

    Flop: Super. Mul tripsid ja laual on ka A. Suur tõenäosus äktsõnit saada. Oleks pidanud panustama tegelt mingi 40-45. A ok. Läkski nii nagu lootsin ja sain raise ning nupud sisse.

    Turn: 6 (€4.50, 2 players, 1 all-in)

    River: 3 (€4.50, 2 players, 1 all-in)

    ( Click to show/hide )


    Nisksed lood ja käed siis täna. Homme katsun kauem laudades vastu pidada või vähemalt rohkem võita.
    Aga noh, eks näis mis saab. Võitude rida on läinud juba kahtlaselt pikaks ja karta on, et kusagil peakohal, veel mitte nägemisulatuses, kogunevad juba tumedad pilved...
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.12.11 at 21:50

  13. #133

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    ma oleks esimese käega kogu oma stacki maha mänginud :(
    näha on, et sul on oskused ja enesekindlus kiiresti kasvamas tänu taipupole julgustavale õlale.

  14. #134

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    (Y) kõva töö, nozzu pole midagi paha öelda, veel rohkem edu.
    kas esimeses käes lead on standard?
    ise vist oleks checkind, a maybe olen results oriented :(

  15. #135
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tänan lahkete sõnade eest sheriff ja bauss.

    Ise jäin kah mõtlema selle leadimise üle ja see on tõenäoliselt ikkagi vale. Sest nagu Taipupole õpetas, kui me ise pole pre-flop agressor, siis üldjuhul ei hakka flopis leadima, isegi siis mitte, kui hitime.

    Nii, et check oleks korrektne olnud. :)
    Minu halb mäng.

    Samas, olles nüüd ise result oriented, võiks vist öelda, et kui ma oleks valinud check-calli või check-raise tee, oleks ma turnil juba kindlasti broke olnud.
    Aga noh, pokkeris ei kehti reegel, et võitjate üle kohut ei mõisteta. Nii, et hea tulemus ei õigusta veel halvasti mängitud kätt.
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 05.12.11 at 22:08

  16. #136
    Grinder Kasutaja Poke avatar
    Liitus
    Mar 2010
    Asukoht
    Viljandi
    Postitusi
    995

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    AQ käes ma ei näe seal never ever foldi. vahet pole, kas sa leadisid selle välja või oleksid checkinud, aga sellise flopi pealt tuleb imho 100% raha sisse panna.


    teine käsi nagu sa ise mainisid, floppi oleks võinud vähe rohkemgi panna


    muidu väga lahe, endalgi oleks mentorit kõrvale vaja :P

    edu edu edu!
    Viimati muudetud Poke poolt : 05.12.11 at 22:56

  17. #137

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Esimest kätt poleks mina suutnud muidugi maha panna - juba vastased tunduvad tainad olevat. Aga lahenes muidugi hästi.

    Leadimine pole seal ka vale, kuid leadimise jaoks peaks kindel plaan olema ehk miks seda teha ja mis edasi saama hakkab. Lead - fold to raise ei tundu just lihtsalt parima plaanina.

  18. #138
    Grinder Kasutaja rollkopter avatar
    Liitus
    Oct 2011
    Asukoht
    Lololand
    Postitusi
    501

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    jep, esimese käe puhul kindlasti bustoks :D

    aga mis puutub seda, et agressoritele ei võiks sisse bettida...
    ma ei tea, ma arvan vastupidist

    päris tihti ma betin ise nendele sisse kui flopist nt taban top/middle paari
    võtan sellise bet/fold liini, aga ikkagi for value
    meeldib bettida nii pool poti, lihtsam on ära visata ka kui vastane hakkab aggrotsema või ebasobivad turnid/riverid tulevad

    noh näiteks meil on JTs, vastane avab CO pealt, callime SB flop T 8 2, siis sellisesse poti hakkan value bettima

    nb! kõik sõltub ka vastastest, statsidest jms

    mikros töötab selline asi suurepäraselt (mikro print toimubki lihtsalt value bettides, küll oinad maksavad)

  19. #139
    Klubi Liige Kasutaja vilkar avatar
    Liitus
    Jul 2009
    Asukoht
    Tallinn
    Postitusi
    1 290

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    palju käsi mängid sessi jooksul?? mitme lauaga?

  20. #140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    palju käsi mängid sessi jooksul?? mitme lauaga?
    Nelja lauaga mängib.Sellise tempoga peaks tunnis umbes 400-450 kätt tulema max.

Lehekülg 7, kokku 145 EsimeneEsimene ... 567891757107 ... ViimaneViimane

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 5 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 5 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES