Eesti Pokkeriportaal
Lehekülg 80, kokku 145 EsimeneEsimene ... 3070787980818290130 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 581 kuni 1 600, kokku 2882
  1. #1581
    Pokkerihai
    Liitus
    Nov 2009
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    3 675

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    .

  2. #1582
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Remokk Vaata postitust
    teises käes ta küll 3 oudist ei tõmmanud, tal ju kahe otsaga reatõmme(10, ja 5), mudigi A ka abiks
    Õhõh, sissejuhatust kirjutades sattusin liiga hoogu, ei vaadanud kätt.

  3. #1583

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    tundub, et oled lihtsalt variatsiooni halvale poolele sattunud ajutiselt. ei näe küll võimalust ennast halvasti tunda nt selle pärast,et 33 vs 99 käes stackid sisse läksid. pikas perspektiivis tuleb samapalju olukordi kus seis vastupidine ja saad ise set-over-settida vastaseid. mängi lihtsalt rahulikult ja võimalusel tee taipupolega enesekindluse tõstmiseks (taastamiseks) mõni ühissess. sinu suureks plussiks on, et oled visa ja ehkki selline periood, kus tundub et kõik läheb külgsuunas või allapoole, ajab südame pahaks, usun et see jääb peagi selja taha.

  4. #1584
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife Kasutaja Priidix avatar
    Liitus
    Jun 2009
    Asukoht
    Thailand
    Postitusi
    2 840

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Ma ei open-limbiks 33, muidu tundub fine.

  5. #1585
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Nozzu, nagu aru saan, oled päris palju erinevaid strateegia-alaseid artikleid etc lugenud? Kas neis soovitati ka openlimpimist?
    Passiivne pokker on üldjuhul kaotav.

  6. #1586
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Openlimp näeb küll awful välja...
    Maybe ei oleks sa turni näindki oma käega ja poleks ära stackind, kui poleks openlimpind...

  7. #1587
    Klubi Liige
    Liitus
    Oct 2009
    Postitusi
    2 534

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
    pikas perspektiivis tuleb samapalju olukordi kus seis vastupidine ja saad ise set-over-settida vastaseid
    Kui sina maksad alati kinni kõik vastaste setid ja nemad sinu omad, siis kes on võitja? Sina, vastased või pokkerituba? Aga kui mõni vastane ei maksa?

  8. #1588
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    .
    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.04.12 at 08:33

  9. #1589
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Nozzu, nagu aru saan, oled päris palju erinevaid strateegia-alaseid artikleid etc lugenud? Kas neis soovitati ka openlimpimist?
    Passiivne pokker on üldjuhul kaotav.
    No poketitega mängin ma umbes nii, et UTG kuni CO tõstan 66+, kuni MP-ni viskan alla selle minema, keskmistes positsioonides limbin väikemate poketitega ja callin kui stäkid lubavad. Alates CO-st tõstan juba 22+. Kaasa arvatud SB-l.
    Ja tõepoolest, osa artikleid mida olen lugenud, on umbes midagi taolist soovitanud. Hiljem otsin lingi.

    No kasvõi see, Pokerstrategy chart, mida ma küll enam ammu punktuaalselt ei järgi aga mille piires ma improviseerin.

    Viimati muudetud Nozzu poolt : 20.04.12 at 08:35

  10. #1590
    Pokkerihai Kasutaja HerrJanks avatar
    Liitus
    Jul 2011
    Asukoht
    EESTI VABAriik
    Postitusi
    3 769

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Mingeid charte ei tasu küll tõsiselt võtta IMO, mäng peaks olema ikka täiesti player dependent...
    Teinekord on näiteks algse raiseja flattimine QQ+ palju kasumlikum kui raise, kui mängija väga tihti 3betile foldib, eriti kui blindidel suur squeezija on jne... Aga limp any pos. on obv leak minu meelest... väga paljud isovad sind nii wide rangega ja cbetivad a lot ja sinu flattimine ja OOP mängimine ei saa lihtsalt kasumlik olla, sest sa annad ilmselgelt liiga tihti alla ja ei tea kunagi mis vastasel on ja kui hitid seti, ei stacki vastast never ära sest tal ei ole oma ranges ilmselgelt piisavalt strong holdinguid...
    Chartid on IMO loodud aind selleks et täiesti algaja saaks mänguga tutvust teha... (mõtlen cashgame, mitte MTT'de charte)

  11. #1591
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    No poketitega mängin ma umbes nii, et UTG kuni CO tõstan 66+, kuni MP-ni viskan alla selle minema, keskmistes positsioonides limbin väikemate poketitega ja callin kui stäkid lubavad. Alates CO-st tõstan juba 22+. Kaasa arvatud SB-l.
    Ja tõepoolest, osa artikleid mida olen lugenud, on umbes midagi taolist soovitanud. Hiljem otsin lingi.

    No kasvõi see, Pokerstrategy chart, mida ma küll enam ammu punktuaalselt ei järgi aga mille piires ma improviseerin.



    ühesõnaga.. holdemis Hero MITTE KUNAGI EI OPENLIMPI! Ja unusta see ila ära et mingitest positsioonidest hakkad alles väikeseid pocketeid tõstma.. ma oma 700k+ käe kohta tegin omal ajal analüüsi, isegi blogisse kirjutasin kergelt... 22+ alates UTG'st tõstes on kõik 22-77 pocketid kasumis.. ainukesed väikesed pocketid mis kahjumis olid olid SB või BB pealt pocketid, millega ma olin kellegi tõste callinud set minemise eesmärgil.. ehk kui sa ei ole preflop agressor ja oled OOP, siis on väikeste pocketite mängimine kahjumlik... muul juhul ikkagi agressiivsem mängustiil toob rahad koju..

  12. #1592
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
    Ja tõepoolest, osa artikleid mida olen lugenud, on umbes midagi taolist soovitanud.
    Fishide poolt kirjutatud 'õppematerjali' pole mõtet üks-ühele võtta eriti.

  13. #1593
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas fyte Vaata postitust
    Fishide poolt kirjutatud 'õppematerjali' pole mõtet üks-ühele võtta eriti.
    No ma ei oleks pokerstrategy materjalide suhtes nii kriitline. Aga jah, selles mõttes muidugi, et need graafikud on pigem sellised abirattad või kargud mis tuleks hüljata kohe kui endal jalad all enam-vähem.

  14. #1594
    Vana Tegija Kasutaja Nozzu avatar
    Liitus
    Oct 2008
    Postitusi
    1 140

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ühesõnaga.. holdemis Hero MITTE KUNAGI EI OPENLIMPI! Ja unusta see ila ära et mingitest positsioonidest hakkad alles väikeseid pocketeid tõstma.. ma oma 700k+ käe kohta tegin omal ajal analüüsi, isegi blogisse kirjutasin kergelt... 22+ alates UTG'st tõstes on kõik 22-77 pocketid kasumis..
    Fullringis?

  15. #1595
    Pokkerihai
    Liitus
    Dec 2010
    Asukoht
    Tartu
    Postitusi
    1 965

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Fullringis neh

    Edit: ega range'i laiendamine automaatselt muidugi rahalaevu ei too. Mida "halvemaid" käsi mängida, seda parem peab postflop vastaste lugemine olema.
    Viimati muudetud muttaja poolt : 20.04.12 at 11:40

  16. #1596

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Aga sul hem olemas, filtreeri välja limbitud pocketid ja vaata mis seis on.

  17. #1597
    Klubi Liige Kasutaja Rage avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Tallinn, Estonia, Estonia
    Postitusi
    6 853

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Aga sul hem olemas, filtreeri välja limbitud pocketid ja vaata mis seis on.
    ma openlimpinud ei ole ehk selle alast statistikat teha ei saanud, aga kui ma õigesti mäletasin siis mingi 22-66 pocketeid ma overlimpisin.. ja sellisel juhul olid need breakeven.. üsna loogiline ka.. limbitud potis võib suvaline mats igasugu lolle imeasju flopata... ja kui keegi ei floppa midagi.. siis ka keegi sulle hititud seti välja ei maksa, samas ise setiga maksad kellegi flushi või rea naksti välja..

    p.s. jah mu statistika on FRi kohta..
    http://foorum.pokkeriprod.com/entry....b-m%C3%A4ngida

    peab tõele au andma, et kõiki statistikaid mis ma HEMiga mängides tegin ei viitsinud blogisse postitada, aga ise ma veendusin absoluutselt selles, et 22+ UTG pealt mängida tasub ja limpida ei tasu..
    Viimati muudetud Rage poolt : 20.04.12 at 12:06

  18. #1598

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Lugesin pealiskaudselt seda teemat siin, aga selliseid asju ei eksisteeri pokkeris, MIDA KUNAGI EI TOHI TEHA. Open limpimise peale läheb kõigil süda pahaks ainult selle tõttu, et kunagi foorumites jne on kõik esiisad seda kõvasti maha teinud ja öelnud, et paha paha.

    Kui oled lauas OOP 100/80 fishi vastu, kes tõstab iga käe random sizinguga, ehk siis kasvõi avab 12 bb vahel jne ning läheb postflop any twoga bustoks, siis on open limpimine on näiteks kohustuslik kõikide potensiaalsete kätega peale ultimate nutsi.
    Ja sellised fishid existeerivad küll, isegi NL200.

    Pokker on nii palju muutunud, et paljud asjad, mis kunagi võisid südame pahaks ajada on tänapäeva pokkeris täiesti mõledavad ja paljud võitvad mängijad mängivadki vägagi teistmoodi hetkel, kui need, kes on 2-3 aasta taguses õpitud kuldsetes reeglites kinni. Kui praegustel aegadel võita tahad, siis tuleb olla paindlik, never ever reegleid ei tohi olla.

  19. #1599
    Auk on auk. FAKT! Kasutaja qbj0hn avatar
    Liitus
    Nov 2008
    Asukoht
    Temptations
    Postitusi
    7 095

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    See tabel kyll hea bs ja mingi tardi poold kirjutatud, LOL @ keegi üldse soovitaks open limpida.

    Ise koguaeg kõike paare igast positsioonist tõstnud.
    RudiTurbo erandid on mingid harukordsed korrad kui kasumlik jamh.

  20. #1600
    Pokkerihai Kasutaja fyte avatar
    Liitus
    Jun 2010
    Postitusi
    3 380

    Re: Microob Nozzu päevaraamat

    Tsitaat Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
    Lugesin pealiskaudselt seda teemat siin, aga selliseid asju ei eksisteeri pokkeris, MIDA KUNAGI EI TOHI TEHA. Open limpimise peale läheb kõigil süda pahaks ainult selle tõttu, et kunagi foorumites jne on kõik esiisad seda kõvasti maha teinud ja öelnud, et paha paha.

    Kui oled lauas OOP 100/80 fishi vastu, kes tõstab iga käe random sizinguga, ehk siis kasvõi avab 12 bb vahel jne ning läheb postflop any twoga bustoks, siis on open limpimine on näiteks kohustuslik kõikide potensiaalsete kätega peale ultimate nutsi.
    Ja sellised fishid existeerivad küll, isegi NL200.

    Pokker on nii palju muutunud, et paljud asjad, mis kunagi võisid südame pahaks ajada on tänapäeva pokkeris täiesti mõledavad ja paljud võitvad mängijad mängivadki vägagi teistmoodi hetkel, kui need, kes on 2-3 aasta taguses õpitud kuldsetes reeglites kinni. Kui praegustel aegadel võita tahad, siis tuleb olla paindlik, never ever reegleid ei tohi olla.
    ja mõne kindla vastase vastu ei cbeti OOP AKd ka A67ss boardil, kui on read, et läheb hulluks selle peale. Paraku, nagu nimigi ütleb, on tegu eranditega ja sügavalt kahtlen, et Nozzu lauas see otsustavaks faktoriks sai, miks ta limpis pre.

Teema info

Kasutajad vaatamas seda teemat

Hetkel on 1 kasutajat vaatamas seda teemat. (0 registreeritud kasutajat 1 külalist)

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud
TAGASI ÜLES